Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Οι αγώνες μας κάνουν γρηγορότερους;

  1. #1

    Οι αγώνες μας κάνουν γρηγορότερους;

    Και αναφέρομαι βεβαίως σε όσους παρακολουθουν αγώνες....
    Πήγα Σέρρες για το παγκόσμιο Εντούρο όπου κάτι απίθανοι τύποι θεωρώντας ότι όλοι οι δρόμοι είναι πίστα μάλλον, ακόμη και σε σημεία όπου μετα βίας χωρούσε 1,5 αυτοκίνητο περνάγαν φίλερ.
    Δε λέω μαγκιά τους αλλά έλα που ένας με σούπερ σπόρ με πέρασε 2 πόντους από το τιμόνι μου επάνω σε στροφή με χαλικάκια σκορπισμένα σε στρατηγικά σημεία...
    Μάλλον τους βοηθάει η αύρα των αγώνων και νομιζουν ότι μπορούν να πάνε καλύτερα το ΣΚ που έχει αγώνα.
    Ένα άλλο που παρατήρησα είναι ότι όλα τα πολιτικά ΚΤΜ πρέπει να έχουν κάποιο πρόβλημα γιατί πάντα ξεκινάγαν με σούζα.
    Μεχρι και η τροχαία τους πήρε χαμπάρι και σε φανάρι κοντά στην πίστα με καμιά 5-6 μηχανές, ο τροχαίος λέει: Εσύ με το ΚΤΜ φρόνιμα! :rotflmao:
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  2. #2

    Re: Οι αγώνες μας κάνουν γρηγορότερους;

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    [B]Δε λέω μαγκιά τους αλλά έλα που ένας με σούπερ σπόρ με πέρασε 2 πόντους από το τιμόνι μου επάνω σε στροφή με χαλικάκια σκορπισμένα σε στρατηγικά σημεία...

    Οντως ρε φίλε!Την είδαν όλοι εντουράδες!Και ειδικά άμα μου λές για 2 πόντους απο το τιμόνι,φαντάζομαι τι τρομάρα πήρες!Δεν ξέρω άμα πήγες και στην ειδική στο βουνό,αλλά εγώ είδα και έπαθα μέχρι να κατεβω στο γυρισμό!Παιδιά μιλάμε για 2-3 μέτρα χώρο,και να περνάνε βολίδες ΄κάτι ''αλάνια''.Είχα και την ατυχία και ήμουν και διπλός και σε συνδυασμό οδόστρωμα,σπόρ μηχανή,και βάρος κατέβηκα με την ψυχή στα πόδια!Αφού σταμάτησα στην άκρη για να πάρω ανάσες όταν τελείωσε η διαδρομή!!!Α και ξέχασα να πώ οτι κατεβαίνωντας,δεξιά μας είχε γκρεμό και η συνοδηγός ξεκράνωτη(Σερραία γάρ!)
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  3. #3
    Αμ τα κράνη που τα πας;
    Στις ευθείες πριν τις Σέρρες με πέρασαν δύο βαραντέρο (τι άλλο) και οι αναβάτες ξεκράνωτοι και πινακίδες Θεσσαλονίκης.
    Δηλαδή οι τύποι έκαναν 90 κάτι χιλιόμετρα χωρίς κράνος...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  4. #4
    90 κάτι χιλιόμετρα?Λάθος φίλε μου!170 και βάλε ήταν.εγώ πήγα πίστα,απο κεί ανέβηκα βουνό,κατέβηκα και σταμάτησα για φουλάρισμα.Το οδόμετρο έλεγε 105 χλμ.(είχα φουλάρει και το είχα μηδενίσει πρίν ξεκηνίσω απο Θεσσαλονίκη)










































    Ασχετο!Μου έκαψε περίπου 5€ στο ''πήγαινε'' αλλά πήγαινα μέχρι 115 το πολύ.Στο γυρισμό τις έδωσα μέχρι και 190 - 200 αλλά είπιεεεεεε!!!!!!!
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

Παρόμοια θέματα

  1. οι δρομοι μας...
    από darkrider στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/07/2006, 17:26
  2. Οι γυναίκες μας...
    από DimChios στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2006, 18:49
  3. Οι μηχανές μας..
    από tati στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2006, 08:28
  4. Οι προταιρεοτητες μας...
    από ireneepi στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2004, 09:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF