Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: Βιντεο με το gsxr μου

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72

    Βιντεο με το gsxr μου

    Καλησπερα, ανεβαζω ενα βιντεο απο το suzuki μου, εχω ενα θεμα καποιες φορες και δεν ξερω τι ειναι, στο 22 δευτερολεπτο μπορει να μου πει καποιος περι τινος προκειται? το ρευμα ειναι το θεμα? δε μου το κανει παντα, μετα απο το 55 δευτερολεπτο ανοιγει καλα, α ξεχασα να πω, το 750 ειναι 140hp

    http://www.youtube.com/watch?v=Q7Sk4nSHlS0

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από T E O Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα, ανεβαζω ενα βιντεο απο το suzuki μου, εχω ενα θεμα καποιες φορες και δεν ξερω τι ειναι, στο 22 δευτερολεπτο μπορει να μου πει καποιος περι τινος προκειται? το ρευμα ειναι το θεμα? δε μου το κανει παντα, μετα απο το 55 δευτερολεπτο ανοιγει καλα, α ξεχασα να πω, το 750 ειναι 140hp

    http://www.youtube.com/watch?v=Q7Sk4nSHlS0
    Τρομπα μηπως?

  3. #3
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72
    δεν στελνει βενζινη δηλαδη? αν ηταν ομως τρομπα δεν θα πρεπε να το κανει συνεχεια?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από T E O Προβολή μηνύματος
    δεν στελνει βενζινη δηλαδη? αν ηταν ομως τρομπα δεν θα πρεπε να το κανει συνεχεια?
    Η αληθεια ειναι αυτη αλλα στο κανει σε συγκεκριμένες στροφες και συνεχεια ή οταν ειναι παγωμενο π.χ?
    Γενικως, φτανει την τελικη του?
    Εγω παντως και μετα το 0:55 που εγραψες, διεκρινα ενα ψιλοκομπιασμα

  5. #5
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72
    δεν ξερω αν φτανει την τελικη του γιατι δεν το δοκιμασα ποτε, μεχρι 266 κοντερισια εχω δει, η τελικη απ οσο ξερω ειναι γυρω στα 284, εκει δεν ηταν παγωμενη γιατι ηδη ηταν αναμενη 15-20 λεπτα και ως γνωστον αυτες οι μηχανες ζεσταινονται γρηγορα

  6. #6
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    μαλλον τρομπα βενζινης,ο ρυθμιστης πιεσης αν εχει προβλημα δεν κραταει σταθερη πιεση στα μπαρ που λεει ο κατασκευαστης σε ολο το φασμα των στροφων οποτε μαλλον μενει απο καυσιμο.ο ρυθμιστης πιεσης εαν ειναι ενσωματομενος με την τρομπα βενζινης και δεν δινεται σαν ανταλακτικο,πας για τρομπα.πρτεπει να γινει κ ελενχος κ στο μοτερ της αντλιας.το εξουσιοδοτημενο συνεργειο μπορει να σου μετρισει αν τα μπαρ που βγαζει η αντλια ειναι τα σωστα.πρωτα σωστη διαγνωση κ μετα αγορα γιατι οι αντλιες ειναι πανακριβες.ευχομαι να ειναι κατι απλο κ ανεξοδο.
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  7. #7
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72
    αα μαλιστα και συ λες για τρομπα, ποσο μπορει να κανει δηλαδη, εγω πιστευω οτι καλυτερα να ναι τρομπα παρα κανα ηλεκτρικο που να χει να κανει με ρευματα κτλ

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από T E O Προβολή μηνύματος
    ποσο μπορει να κανει δηλαδη
    Καινούρια κανένα 300άρικο.

  9. #9
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    στο CBF 1000 εχει γυρω 850 ευρο και ειναι ολα μαζι πανω μαζι και το ποντεσιομετρο του δεικτη βανζινης κ το φλοτερ.συνηθως δεν ειναι ετοιμοπαραδοτος καοι πρεπει να γινει παραγγελια,δεν στοκαρουν τωρα ποια ακριβα ανταλακτικα.μην προδικαζης οτι σιγουρα ειναι τρομπα.νομιζω οτι ενα εξουσιοδοτημενο θα σου δωσει λυση.το συνεργειο εχει την δυνατοτητα να τεσταρει και να επιστρεψει καποιο ανταλακτικο που δεν φταιει ενω εσυ οτι αγορασεις και δεν φταιει θα το φας.μολις ανακαλυψεις τι φταιει κανε μας μια ανακοινωση για να παρουμε γνωσεις....επισης υπαρχει και η λυση του μεταχειρισμενου .
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Για την ακρίβεια

    331,93 + 23% ΦΠΑ εδώ.

  11. #11
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikepap Προβολή μηνύματος
    στο CBF 1000 εχει γυρω 850 ευρο και ειναι ολα μαζι πανω μαζι και το ποντεσιομετρο του δεικτη βανζινης κ το φλοτερ.συνηθως δεν ειναι ετοιμοπαραδοτος καοι πρεπει να γινει παραγγελια,δεν στοκαρουν τωρα ποια ακριβα ανταλακτικα.μην προδικαζης οτι σιγουρα ειναι τρομπα.νομιζω οτι ενα εξουσιοδοτημενο θα σου δωσει λυση.το συνεργειο εχει την δυνατοτητα να τεσταρει και να επιστρεψει καποιο ανταλακτικο που δεν φταιει ενω εσυ οτι αγορασεις και δεν φταιει θα το φας.μολις ανακαλυψεις τι φταιει κανε μας μια ανακοινωση για να παρουμε γνωσεις....επισης υπαρχει και η λυση του μεταχειρισμενου .
    οκ το θεμα ειναι να βρω κανενα μαστορα καλο, γιατι και αυτο ειναι θεμα πλεον, δεν ξες ποιον μπορεις να εμπιστευτεις και ποιον οχι, συμφωνω απολυτα με τη λυση του μεταχειρισμενου γιατι οι τιμες των καινουριων ειναι απαραδεκτες

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Οι γνωσεις μου σχετικα λιγες αλλα να ρωτησω.
    Σου κανει διακοπες και οταν γκαζωνεις εν σταση?

  13. #13
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    το ξερω ,εισαι θεος.....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Για την ακρίβεια

    331,93 + 23% ΦΠΑ εδώ.
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  14. #14
    Μέλος Το avatar του/της T E O
    Εγγραφή
    25/06/2012
    Μηνύματα
    72
    οχι τιποτα, ουτε μεσα στην πολη καταλαβα κατι, μου το κανε μια φορα πανω στον αυτοκινητοδρομο, γι αυτο πιστευω οτι ειναι απο το ρευμα, με τους κραδασμους του οδοστρωματος κατι να μην κανει επαφη,

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Ισως να μην ειναι η τρομπα.Σωληνακια,καμμια διαροη?

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2006, 08:47
  2. Βοηθεια με το τερας μου!!
    από jdoohan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2006, 13:46
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ Pc ΜΟΥ! Help
    από div400 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2005, 10:18
  4. Εχω προβλημα με το μοτερ μου.
    από anco στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2005, 21:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF