Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 39 από 39

Θέμα: Yamaha TDR125R Belgarda

  1. #31
    Επειδή μπορώ να ζήσω και με ένα TDR, αν και σίγουρα είναι πιο ωραία με δύο, ο έχων δύο χιτώνες να πουλάει τον έναν...

    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4855460/

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Μπορεις να τα βαλεις να ζευγαρωσουν,να βγαλουν TDR 50 Πολύ ομορφα μπραβο!

  3. #33
    Ξέθαμα!!!!
    Υπήρξα και εγώ θύμα του TDR 125!!! Μπλέ πράσινο!!! Μία ζωή σαν sm έστριβε αυτό το μηχανάκι!!!!Δεν θυμάμαι να μπήκα ποτέ σαν άνθρωπος σε στροφή, πάντα σαν ταλιμπάν!!!! Γκάζι και γούργια!!!! Ά ρε νιάτα! Αν είχα λίγο χώρο θα το έπαιρνα από τα χέρια σου έυκολα αλλά δεν έχω που να το βάλω.
    Μακάρι να πάει σε χέρια που θα το γλεντίσουν όπως πρεπει

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από drspeed Προβολή μηνύματος
    Μακάρι να πάει σε χέρια που θα το γλεντίσουν όπως πρεπει
    Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το τελευταίο! Μέχρι στιγμής (2 μήνες...) με έχουν πάρει οι πλέον άσχετοι ενδιαφερόμενοι, με ρωτούν αν είναι αερόψυκτο, αν έχει 12" ή 13" τροχούς, γιατί δεν έχει δύο εξατμίσεις, κάποιος ήθελε να πάρει και τα δύο (ένα για το χωριό - ένα για την πόλη) γιατί ο γιος του χάρισε σε κάποιους και τα δύο GLX που είχαν στην αποθήκη (εννοείται ότι μου εξιστόρησε όλη την ιστορία του γιου του και της αψυχολόγητης συμπεριφοράς του), κάποιος άλλος το είδε αλλά μου είπε μετά στο τηλέφωνο ότι του είπαν οι φίλοι του ότι τα δίχρονα μυρίζουν και άλλα πολλά...

    Καμιά φορά σκέφτομαι αυτό που γράφουν κάποιοι στις αγγελίες "μόνο σοβαρές προτάσεις" και χαμογελώ...

    Τώρα έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά να το γράψω κι εγώ.

    Όχι ότι θα πιάσει αλλά λέμε τώρα...

  5. #35
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από West Προβολή μηνύματος
    Καμιά φορά σκέφτομαι αυτό που γράφουν κάποιοι στις αγγελίες "μόνο σοβαρές προτάσεις" και χαμογελώ...

    Τώρα έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά να το γράψω κι εγώ.

    Όχι ότι θα πιάσει αλλά λέμε τώρα...
    Ωχ.....γραψε "για σοβαρους μηχανοβιους μονο"

  6. #36
    Οι Άγγλοι έχουν μία ωραία έκφραση για αυτές τις περιπτώσεις. Αφού γράψουν ολόκληρο το κατεβατό, γράφουν στο τέλος "No timewasters and tire-kickers" το οποίο είναι γαμάτο - κατά τη γνώμη μου - γιατί λέει να μην παίρνουν τηλέφωνο οι χασομέρηδες (δυστυχώς υπάρχουν πολλοί, όπως φαίνεται...) και οι παντελώς άσχετοι που δεν ξέρουν να εκτιμήσουν με κανένα τρόπο ένα αυτοκίνητο και κάνουν την κλασική κίνηση που κλωτσάνε τα λάστιχα με τη μύτη του παπουτσιού για να διαπιστώσουν ... ποιος ξέρει τι... Ή είναι άνθρωποι που δεν έχουν καμία πρόθεση να αγοράσουν (ιδίως κάτι ακριβό ή σπάνιο ή κλασικό) και έρχονται να ονειρευτούν κυρίως, να κάτσουν, να αγγίξουν, να βγάλουν φωτογραφίες (ναι ναι!!!) και γενικά να σου τα κάνουν Ζέπελιν...

  7. #37
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από West Προβολή μηνύματος
    Οι Άγγλοι έχουν μία ωραία έκφραση για αυτές τις περιπτώσεις. Αφού γράψουν ολόκληρο το κατεβατό, γράφουν στο τέλος "No timewasters and tire-kickers" το οποίο είναι γαμάτο -
    Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανουν τον κοπο μερικοι να σηκωσουν το τηλεφωνο και να σε παρουν ενω πραγματικα δεν ενδιαφερονται.
    Μαλλον χασομερηδες ειναι.
    Εχω και γω κατι αγγελιες και κατα καιρυς εχω ακουσει ΤΑ χαζα.

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από West Προβολή μηνύματος
    Οι Άγγλοι έχουν μία ωραία έκφραση για αυτές τις περιπτώσεις. Αφού γράψουν ολόκληρο το κατεβατό, γράφουν στο τέλος "No timewasters and tire-kickers" το οποίο είναι γαμάτο - κατά τη γνώμη μου - γιατί λέει να μην παίρνουν τηλέφωνο οι χασομέρηδες (δυστυχώς υπάρχουν πολλοί, όπως φαίνεται...) και οι παντελώς άσχετοι που δεν ξέρουν να εκτιμήσουν με κανένα τρόπο ένα αυτοκίνητο και κάνουν την κλασική κίνηση που κλωτσάνε τα λάστιχα με τη μύτη του παπουτσιού για να διαπιστώσουν ... ποιος ξέρει τι... Ή είναι άνθρωποι που δεν έχουν καμία πρόθεση να αγοράσουν (ιδίως κάτι ακριβό ή σπάνιο ή κλασικό) και έρχονται να ονειρευτούν κυρίως, να κάτσουν, να αγγίξουν, να βγάλουν φωτογραφίες (ναι ναι!!!) και γενικά να σου τα κάνουν Ζέπελιν...

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.597
    ενω τους έχεις περιγράψει μέχρι και την τελευταία βιδα με 2-3 μερες συνεχών περιγραφών και καμια 50αρια φωτογραφίες λενε: α εχω μαγαζί και μου ηρθε το χαρατσι χτες ή η εφορια και δεν μπορώ τελικά να το παρω.
    ή ενω το ζητας 1000ευρω παιρνουν τηλ. τους εξηγείς τα παντα και μετα λενε. κοιτα να δεις εχω μονο 500 στην ακρη μπλα μπλα μπλα

    εξυπνακιδες που θελουν να πάρουν μοτο στην μιση αξια κτλ
    αλλοι το παιζουν φτωχαδακια και κακομοιριδες και μετα 'ανακαλύπτεις' να εχουν γκαραζ με 20 μοτο μεσα
    τους εδωσε λιγα λευτα η μαμα και νομίζουν οτι ολοι οι πωλητές βρίσκονται σε ανάγκη και θα αγοράσουν τζάμπα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha Dt 200 manual wanted plz...
    από SwAToNeR στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2022, 15:23
  2. Yamaha vs Honda
    από DIT στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 16:52
  3. Περοφεριακ Yamaha (μεταχειρισμενα ή μαιμουδενια)
    από pk στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 14:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF