Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 142

Θέμα: Ταξιδιωτικές Heep stories

  1. #1

    Ταξιδιωτικές Heep stories

    Μόνο για αναγνώστες με χιούμορ...

    Από τη μάντρα του tsompanis στην Ήπειρο ...στα μάντρα των Ινδουϊστών στο Κατμαντού και τη Μαχαράστρα...

    Fasten your seat belts!
    Τελευταία τροποποίηση από Uriah Heep; 15/11/2013 στις 08:25.

  2. #2
    Τα πάσης ορδής εκκαθαριστικά και χαράτσια χόρευαν τσάρλεστον στο γραφείο μου...
    Tα νέα από το “Ηello” για τον χωρισμό της Πατρίτσια Μίλικ Περιστέρη με τον Σαμπάνη, καθώς και η πρόσφατη αποκάλυψη ότι η Rihana επέστρεψε στο νοίκι, μΕ έκαναν την ψυχολογία ποδήρη!
    Ο γεροντολόγος που μΕ κουράρει ήταν σαφής: “άρον το σκηνάκιόν σου, καβάλησον το έτερον εξίμισυ και περιπάτει”...
    Εγώ -ως γνωστόν ή άγνωστον- τους επιστήμονας τους σέβομαι.
    Αρχές καλοκαιριού έσκασε η πρόσκληση από έναν βαρύτατα ρομαντικό κι ευρηματικό παλιόφιλο κτηνοτρόφο στην Ήπειρο, τον tsompani...
    “the legendary Voskoparty 2013”.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων che guevara.jpg‎  

  3. #3
    "Εδώ είμαστε!" σκέφτηκα. Το εκκλησίασμα το γνώριζα από πέρυσι.
    Βουτιές στις βάθρες του Τύρια, σκηνάκια δίπλα στο δάσος, κουρεμένα βοσκοτόπια (μόνο πιστολάκι που δεν τα πέρασε...), lighting decoration, στερεοφωνικά, γεννήτριες, μπύρες, ροκιές από Γούντστοκ, τσίπουρα, μανγκάλ πανηγυρέ, προβατίνες με pedigree παρφουμαρισμένες με κρεμμυδολαδορίγανες, συνεδρίες ταυτόχρονου σουρώματος, αγαπητές φατσούλες.
    Και το κυριότερο, στο εν λόγω “friends gathering”, δεν θα πηγαίναμε ως εξιδανικευτές ενός λυτρωτικού συμβόλου μπαβαρέζικης μάρκας ή με στόχο κατάρριψης ενός παχύρευστου αριθμού συμμετοχών κάποιου φόρουμ μοτοσυκλέτας, λέσχης ή τινών ακόμη οίκων ανοχής...
    Όου γκάντ, που πάει αυτός ο κόσμος?
    Παρά το ζόρι που τραβάω, υπόσχομαι στον εαυτό μου ότι θα κάνουμε γκεζί δίπλα στον Τύρια ποταμό, ό,τι κι αν γίνει!
    Πάνε πολλά χρόνια που στη Βλαχοντίσνεϋλαντ, λέξεις όπως “πρόσκληση” και “φιλοξενία” έπαψαν να κάνουν σουξέ. Σε βαθμό που ορισμένοι και μόνον στο άκουσμά τους, παθαίνουν ρίξη παχέος εντέρου!
    Δεν χάνεται η μόντα με τίποτα, σΕ λέω!
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων tsompanis011.jpg‎  

  4. #4
    Έτσι λοιπόν, Παρασκευή πρωί κατά της ένδεκα ρολάρω με το έτερον εξίμισι (Honda Dominator 650) κάτω από τα τούνελ του Πολύμυλου, ακούγοντας εν μέσω παρασίτων τον “καρδιολόγο” της Βούλας Πάλλα, στους 102,3 από το Ράδιο Γκιώνη Κοζάνης...
    “θέλω κάποιο καρδιολόγο
    να μ'αλλάξει την καρδιά,
    μεταμόσχευση να κάνει
    και μιαν άλλη να μου βάλει.
    Κι ας είναι μαύρη ή άσπρη
    ή οτιδήποτε καρδιά,
    τη δική μου ν'αφαιρέσει
    και να πάψει να πονά...”

    Βγαίνοντας από το τούνελ, μΕ την πέσανε 2-3 πεθαμενί σύννεφα και κοντοστάθηκα για αδιάβροχο.
    Η Βούλα Πάλλα ήδη προειδοποιούσε...
    "μες το ταξίδι της ζωής
    πρόσεξε μη γλυστρίσεις...”
    Εγώ την καλλιτέχνιδα την σέβομαι κι άφησα το γκάζι, περιμένοντας τις σταγόνες στη ζελατίνα.
    Όμως ρολάροντας στην ανοιχτωσιά των λειβαδεώνων της Sourdi-land, ξαφνικά...
    .
    .
    ...τα σύννεφα εξαφανίστηκαν σαν ...σατιρικά ποστ αμφισβήτησης του μεγαλείου γνωστής ουρανοπαρμένης φίρμας, σε φιλομπαβαρέζικο φόρουμ μοτοσυκλετών!
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων guru1.jpg‎  

  5. #5
    Το ταξίδι συνεχίζεται... Η “Dommie” ρολάρει με 100 χλμ/ωρα στην Εγνατία οδό, κάνοντας το ταξίδι βαρετό σαν συζυγικό σέξ...
    Αναλογιζόμενος όμως κάποια θανασίμως πληκτικά ημερολόγια προετοιμασίας ταξιδίου, στο μοτοσυκλετιστικό διαδικτυακό σύμπαν, ρεφάρισα ψυχολογικά και έστριψα για καφέ στα Γρεβενά. Σάββατο προς το μεσημέρι και οι δρόμοι σημειωτόν από ένα απαστράπτον καρακιτσαριό, που περιφέρει τη ματαιοδοξία του σε πάσης ορδής πολυβιταμινούχα τροχοφόρα.
    Άναψε το μοτέρ άναψαν και τα λαμπάκια μου. Σταματώ σε μια καφετέρια. Κυαλάρω ένα άδειο τραπέζι, βγάζοντας το κράνος. Μια ροδομάγουλη νεαρά με κωλομέρια νεροβούβαλου Κερκίνης, έρχεται από την αντίθετη πλευρά, μασουλώντας ένα τεράστιο σάντουϊτς και με κινήσεις αιλουροειδούς, παρασέρνοντας 2 φραπέ και 3 όρθιους καταλόγους, με προλαμβαίνει και κάθεται στη καρέκλα. Χρειάστηκε 5 λεπτά προθεσμία για να σταματήσει να χαμογελάει σαν μαστουρωμένη μαϊμού σε γύφτικο πανηγύρι...
    Φονικές σκέψεις μαστίγωναν το μυαλό μου με λύσσα, σφίγγοντας τον ελβετικό σουγιά στην τσέπη του μπουφάν μου αλλά φτάνοντας το τραπέζι θυμήθηκα τις συμβουλές του γκουρού μου για αταραξία και αυτοπειθαρχία... Άλλωστε με κάτι ινδικές ασκήσεις αυτοελέγχου, έχω καταφέρει πιό δύσκολες υπερβάσεις πχ πως να καταφέρνω να διαβάσω μερικά threads για accessoires περιπέτειας ...μέχρι το τέλος!
    Μια διαπεραστική φωνή, με αρμονικές από προσευχή μουεζίνη και κοντράλτο της λυρικής σκηνής, έσκισε την οχλοβοή της καφετέριας ...
    "Uriah Heep εφέντη!!!"
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων india6.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από Uriah Heep; 27/10/2013 στις 13:39.

  6. #6
    Στο ακριανό τραπέζι, δίπλα σ΄ένα παραφορτωμένο Tofas Dogan με τούρκικες πινακίδες, ένας μουστακαλής με κρανίο “βγαλμένο” από μουσείο Παλαιοντολογίας είχε σηκωθεί και μΕ κουνούσε το χέρι...
    Το "Uriah Heep" απ' ότι γνωρίζω δεν είναι συνηθισμένο όνομα στα Γρεβενά...
    Κάτι μE θύμισε... Κάτι από την Τουρκία... Τελικά εμένα φωνάζει αυτός!!!
    Πλησιάζω αργά προς τον τύπο, κάνοντας τεχνικό σλάλομ ανάμεσα στα τραπεζάκια ορθίων, όπου γαντσωμένα ζωντανά θαυμαστικά με απόκρημνα ντεκολτέ βύζαιναν φρεντοτσίνο και στους καναπέδες όπου κάτι ορχιφορούντες φουστανελάδες μάλωναν για τα διοικητικά του Πυρσού Γρεβενών, εν όψει των εκλογών για τη νέα διοίκηση της ομάδας... Kάτι τέτοιες στιγμές οι ρινόκεροι της Σουμάτρας μΕ φαντάζουν διανοούμενοι!
    Έχοντας κάνει μια ύστατη αποτυχημένη προσπάθεια να τον θυμηθώ, έφτασα στο τραπέζι του.
    “Εrdemir from Urfa!!! Dont you remember me? moto.gr sticker?” και μ' έδειξε κολλημένο στο pare-brise ένα αυτοκόλλητο του φόρουμ!
    Κι όμως ήταν αυτός! Αγνώριστος χωρίς τη χαίτη, με τις μουστάκες του, κι ένα αποτρόπαιο ξυρισμένο κεφάλι, άνοιξε την αγκαλιά του αναφωνώντας με ρωγμώδη λυγμό...
    “Kαρντές!”
    Έξω από την Urfa, στη νοτιοανατολική Τουρκία, πριν από 4 χρόνια ταξιδεύοντας με τη μοτοσυκλέτα μου, είχα σταματήσει σε μία απόκοσμη συνοικία, ψάχνοντας για κατάλυμα. Ο Erdemir προθυμοποιήθηκε να μ' εξυπηρετήσει κερνώντας μΕ τσάγια, ενώ παράλληλα οι συγγενείς του προέβαιναν σε ταχύτατη μετατροπή ενός αχυρώνα σε ξενώνα, τοποθετώντας ένα παλιό κρεββάτι κι ένα σικλαμέ πλαστικό τραπέζι για ντεκόρ.
    “Ηi Erdemir, it' s incredible!”
    Μια απίθανη σύμπτωση ή ένα μέρος ενός μυστηριώδους συμπαντικού σχεδίου?
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 540232_10201407423525767_1273896586_n.jpg‎  

  7. #7
    “My wife Gulen and Melda my daughter...”
    Υποκλίθηκα στη Γκιουλέν, από τις όμορφες γυναίκες ...μόνο άμα τις δεις μέσα από κακής ποιότητας παραμορφωτική τζαμαρία.
    Η Μελντά πήρε κι απ' τους δυό. Έμοιαζε με αποτυχημένο πείραμα Εργαστηρίου Γεννετικής...
    Η συζήτηση συνεχίστηκε σε αυτιστικά Αγγλικά, γι' αυτό θεωρώ φρόνημο να την αποδώσω απευθείας στα Ελληνικά.
    “Δεν γράφεις πλέον στο moto.gr? Σ' έχασα!”
    “Άλλαξα στέκι... Μπαίνω σε φόρα μπεμβεδάκηδων για να σνιφάρω λίγη πρέζα μεγαλείου”
    “Να μου δώσεις τη διεύθυνση... Να σε διαβάζω, έστω και σε μετάφραση.”
    “Φίλε Ερντεμίρ, το ξέρω ότι είσαι βασανισμένος άνθρωπος. Έχεις ζήσει τη φρίκη του πολέμου στην περιοχή σου, έχεις βιώσει φυσικές καταστροφές, δεν ξέρω αν θα το αντέξεις...”
    “Πως βρέθηκες στα Γρεβενά?”
    “Τελείως κατά σύμπτωσιν!”
    Ένας ξεκράνωτος με Dakarοθρεμένη ντουλάπα περιπέτειας, και ακράπες στη διαπασών, διέκοψε τη συνομιλία μας, περνώντας ξυστά στους θαμώνες του καφέ κάνοντας σούζα, αποδεικνύοντας πως όλα τα UFO δεν έχουν εξωγήινη προέλευση...
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων souza.png‎  

  8. #8
    “Και πως από τα μέρη μας Ερντεμίρ?”
    “Ξέρεις, οι δουλειές στην ...πανσιόν δεν πήγαιναν και πολύ καλά...”
    Σ' αυτό το σημείο, ο συγγραφέας του παρόντος βαναυσουργήματος δακρύζει από το σφύξιμο, για να μην πάθει αποκόλληση σπλάχνων από τα γέλια.
    “...έπειτα η Γκιουλέν βρήκε δουλειά στο Βέλγιο, σαν αντικαταστάτρια μιας διάσημης Τουρκάλας καφετζούς για τα διαστήματα που θα λείπει σε Διεθνή Συνέδρια Χειρομαντείας, Αστρολογίας...” συνέχισε ο Ερντεμίρ.
    Ακούγοντας ...“Διεθνή Συνέδρια” αυτόματα το μυαλό μου πήγε στις Γυναικείες Φυλακές του Σεν Ζιλ, για φοροδιαφυγή, απάτη και λοιπά άρθρα του ποινικού κώδικα για εκμετάλλευση εύπιστων, ματαιόδοξων και ηλιθίων...
    Ο Ερντεμίρ θα αναλάμβανε την πώληση θαυματουργών φυλαχτών για την ευγονία στις στεγνές Βελγίδες, αναπτερώνοντας τις ελπίδες για ανανέωση των ορμονών τους. Ακούγοντάς τον με κυρίεψε ένα υπαρξιακό συναίσθημα ματαιότητας και ανήσυχης προσαρμοστικότητας...
    Ένα μεθυστικό γυναικείο άρωμα πυρπόλησε ξαφνικά τον αέρα...
    “Θα πάρετε κάτι?” Ακούστηκε μια φωνή από πάνω μου...
    Γυρνάω το κεφάλι και βλέπω στα 5 εκατοστά, ένα “σπαστό διαφορικό” με ποδάρες μέχρι τον ουρανό κι ένα μίνι ραμμένο για μεγάλες συγκινήσεις... Κάτι τέτοιες στιγμές, εδραιώνεται για τα καλά η πίστη μου, ότι υπάρχει Θεός τελικά!
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων waitress%20costume%209389.jpg‎  

  9. #9
    Συνεχίζεται...

  10. #10
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  11. #11
    “Ένα πράσινο τσάι, παρακαλώ!”
    “Ζεστό ή κρύο?”
    “Πάρε τούρκικο καφέ, καρντές, να σου πεί το φλυτζάνι η Γκιουλέν. Η τιμή είναι 7 ευρώ στον μονό και 10 στον διπλό. Για σένα λόγω της κρίσης ...ένα τάληρο ό,τι πάρεις, καρντές! Άντε να μας κάνεις σεφτέ!” πετάχτηκε ο Ερντεμίρ.
    “Ας πάρετε τσάι, να σας ρίξω εγώ τα χαρτιά” πετάχτηκε και η Μελντά , που παρατηρώντας τη καλά μετά την τουρμπογκόμενα, άρχισε να μοιάζει περισσότερο με καπνιστή ρέγγα.
    Καθυστερούσαμε την παραγγελία και το “κορμί” εξαφανίστηκε, άνωθεν γρυλλίσματι για παραγγελία από την παρέα στο πατάρι, που έβριζε τις Αρχές για το κλείσιμο κάποιων ευαγών οίκων μασάζ της περιοχής...
    Γι' άλλη μια φορά στη ζωή μου, βρέθηκα σ' ένα κρίσιμο δίστρατο! Το ένα μονοπάτι οδηγούσε στο απόλυτο γελοίο και το άλλο στο απόλυτο φαιδρό...
    Προσευχήθηκα στον Αλλάχ να μΕ βοηθήσει να διαλέξω σωστά.
    “Έναν διπλό ελληνικό, με καϊμάκι” φώναξα στον θηλυκό τσολιά, που με τα σκληρά αμορτισέρ, ανεβοκατέβαινε σερβίροντας κάτι πολυόροφα παγωτά με σημαιάκια κι ομπρελίτσες, στα χαμηλά τραπεζάκια μιας παρέας μαθητών που αλληλοκαρπαζώνονταν συνεχώς, διηγούμενοι ανέκδοτα με τον Τσάκ Νόρις....
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων imagesCA4QW9G8.jpg‎  

  12. #12
    “Θα την πάρετε τη δόση από το ΔΝΤ, Uriah Heep εφέντη !!!” ανεφώνησε με υπερχειλίζουσα αυτοπεποίθηση και μάτια γουρλωμένα σαν ροφός η Γκιουλέν, ενώ δίπλα της η ρέγγα καταβρόχθιζε το πιατάκι με τα συνοδευτικά κουλουράκια, ξεφυσώντας λαγνοβαρώς.
    “Αυτό το προβλέπει κι ο βοηθός στο πιστολάκι, στο κωμμωτήριο που φροντίζω το ξύρισμα του κεφαλιού μου” γρύλλισα, κάνοντας θανατηφόρα κατανοητό, ότι θα πουλούσα ακριβά το πεντάευρο που μΕ ζητούσαν...
    “Μην ανυσυχείς, Uriah Heep εφέντη! Είναι στο ζέσταμα ακόμα....” μΕ καθησύχασε ο Ερντεμίρ, βγάζοντας κι ένα φυλαχτό από μια ξεχαρβαλωμένη Samsonite.
    “Κλείστε το κινητό σας τηλέφωνο, Uriah Heep εφέντη... Οι δονήσεις που προκαλούνται από την ερμηνεία των σχημάτων στο φλυτζάνι του καφέ, επιρρεάζονται από το σήμα...” πετάχτηκε η ρέγγα, που πριν καλά καλά γίνει βοηθός αναπληρώτριας διάσημης Τουρκάλας καφετζούς, είχε αρχίσει να το δουλεύει καλά το πετάλι....
    "Θα κάνεις ταξίδι στην Αφρική” άρχισε να το σοβαρεύει η Γκιουλέν παίρνοντας ένα κόκκινο χρώμα στα μάγουλα, σαν υδαρές tomato juice!
    “Πάει καιρός που το πήρανε χαμπάρι, μέχρι και τα παξιμάδια κι οι φλάντζες της μοτοσυκλέτας μου, ρε Γκιουλέν..." είπα, αρχίζοντας να εκτιμώ περισσότερο από ποτέ, τα πρωινάδικα ωροσκόπια του Αντένα με τα όμορφα μπούτια και τα χυμώδη μπούστα των βαθυνούστατων παρουσιαστριών...
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 4f7b2f5060d2c6f6ad5cd2d00395174e_XL.jpg‎  

  13. #13
    “Και βλέπω να ταξιδεύεις διπλός, με μιά γυναίκα...” ψέλλισε η Γκιουλέν, με μιά μυστηριακή συριστικότητα των φθόγγων, κουνώντας παλινδρομικά το φλυτζάνι και ανασηκώνοντας τα φρύδια.
    “Κόφτο Γκιουλέν αρκετά!” Την έκοψα, τσαντισμένος..."Κανόνισε να τ' ακούσει αυτά η γυναίκα μου κι έχει κι ένα φίλο δικηγόρο που όταν αγορεύει για διαζύγια και διατροφές κάνει τους Πακιστανούς απαγωγείς στις οροσειρές του Παμίρ να φαντάζουν σαν ναζιάρες γατούλες του καναπέ!"
    “Μην ανησυχείς, Uriah Heep εφέντη!!!” μΕ καθησύχασε και πάλι η Γκιουλέν. "Θα συνταξιδέψεις με τη σύζυγό σου!!!"
    “Ρε λες? Αυτό ξεπερνά και το παράδοξον του Ζήνωνος! Κάτσε να το σιγουρέψω" σκέφτηκα προβληματιζόμενος αν θα 'πρεπε να “ρίξω” στο παίγνιο και τη ρέγγα με τα τραπουλόχαρτα.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων -_1_~1.JPG‎  

  14. #14
    Ο Ερντεμίρ μΕ πρότεινε ένα νέο πακέτο προσφοράς.... Ρίξιμο τα χαρτιά και ένα φυλαχτό από ξεραμένους όρχεις βουβάλου, για εγγυημένο αχαλίνωτο σέξ διαρκείας, μόνο με 10 ευρώ.
    Μπροστά στην απόλυτη κοροϊδία, έπεισα τον εαυτό μου ότι απλά θα βοηθούσα έναν συνάνθρωπό μου στη δύσκολη φάση του ξεριζωμού του από την πατρίδα, ψάχνοντας για ένα καλύτερο μέλλον....
    Άμα τα μάθει ποτέ αυτά ο γκουρού μου, θα μΕ πετάξει κωλοτουμπιδόν έξω από το Άσραμ!
    Έκλεισα στα 8 ευρώ με τον Ερντεμίρ, τη στιγμή ακριβώς που η ρέγγα του είχε μελανιάσει το χέρι, τσιμπώντας τον απάνθρωπα για να μην κατεβάσει κι άλλο την τιμή...
    “Λέγε αμέσως τους αριθμούς του Τζόκερος” της πρότεινα με αγωνία μπας και ρεφάρω τα 13 ευρώ.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων TZOKER_FRONT.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από Uriah Heep; 27/10/2013 στις 11:23.

  15. #15
    “Βλέπω τη σύζυγο να σε σέρνει στα Hilton στο Dakar...” συμπλήρωσε -με κελάιδημα τριγώνος- η ρέγγα ρίχνοντας τα χαρτιά.
    Το κομμάτι της Lady Gaga που έπαιζαν τα μεγάφωνα τελείωσε και σείστηκε το μαγαζί όταν μπήκε η Μαραγκόζη με το ...
    “Έβγαλες την αγάπη μας σε πλειστηριασμό,
    την πούλησες όσο “φτηνά” μπορούσες...”
    “Είναι δυνατόν, να πάω εγώ σε Hilton, ένας σκληροπυρηνικός ταξιδευτής, του ελεύθερου κάμπιγκ και της θιβετιανής διατροφής?" της βγήκα με κόκκινο...
    “Αυτή τη φορά δεν τη σκαπουλάρεις στο τζαμπέ, Uriah Heep εφέντη!" μΕ φώναξε κουνώντας το δάχτυλο με αυστηρότητα και κανιβαλίζουσα διάθεση η Γκιουλέν.
    “Ας μην ασχολούμαστε με τέτοιες υποθέσεις... Αυτά δεν γίνονται... Περί μίαν αξιοπρέπειαν ζούμε... Άκου Hilton... εγώ που κοιμόμουνα σε καλαμένιες παράγκες στην Ινδία... !" της είπα ενώ η Μελντά με εμβρίθεια ξανθής πανελίστριας εξέταζε τα χαρτιά της, παραγγέλνοντας συγχρόνως και μιά λουκανόπιτα....
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 76b4d89b45fb70dc02ddf8aa4f077585.jpg‎  

Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Love Story....
    από packo στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 15:18
  2. Another sad story
    από rsp στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2006, 19:21
  3. short story
    από gollum στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2005, 15:03
  4. Yugo Stories !
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2005, 16:21
  5. Fame story
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2005, 03:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF