Σελίδα 15 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 309

Θέμα: Αναστολή δραστηριοτήτων μοτοσυκλέτας στα Μέγαρα μέχρι νεοτέρας

  1. #211
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  2. #212
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nktR Προβολή μηνύματος
    έχει καμμία επαφή η Πίστα της Σεπανκ με προδιαγραφές, για παγκόσμια πρωταθλήματα όλων των ειδών αγώνων με την Καρτόπιστα των Μεγάρων χωρίς προδιαγραφές και χωρίς άδεια όπου ο κάθενας πάει εκεί μέσα και βάζει τη μαλακία του με τα τσιμεντένια μπλόκια γιατί με την βλακεία του νομίζει ότι κάνει καλά????

    Και τι σχέση έχει το ατύχημα του Σιμονσέλι με το ατύχημα του Δημήτρη πάνω στα τσιμεντένια μπλόκια που έβαλαν οι "επαγγελματίες" εκεί????

    Μην γράφετε ότι να΄ναι παρακαλώ και μας γυρνάτε τα μάτια ανάποδα...@##$






    Είπαμε η κάβλα που δεν έχει λογική είναι ότι πιο επικίνδυνο και δυστυχώς από ότι φαίνεται και αυτή είναι ανίκητη.
    Δηλαδή μου πετούν την καραμέλα και την πιπιλάω και συμβιβάζομαι με την ιδέα ότι αφού δεν θέλουν να κάνουν κάτι για να την βελτιώσουν από την κάβλα με συγχωροχάρτια πρέπει να πάω ΓΙΑΤΙ ....????? (γιατί = κατάντια) γιατί καλύτερα στα Μέγαρα με τα τσιμέντα, μπαριέρες, συρματοπλέγματα, χωρίς εξόδους διαφυγής, μπετόβεργες και όχι στο δρόμο.

    Όταν πας πίστα πας να οδηγήσεις γρήγορα και 40% πιο γρήγορα από το δρόμο που σημαίνει ότι θες να φτάσεις στο όριό σου και αυτός είναι ο σκοπός της πίστας να οδηγήσεις γρήγορα ΑΛΛΑ με συνθήκες ασφαλείας που στα Μέγαρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

    Το 2000 οι αγωνιζόμενοι έκριναν την πίστα ακατάλληλη για χρήση μοτό και οι δραστηριότητες σταμάτησαν όπως και το πρωτάθλημα αλλά ως διά μαγείας μετά από ένα χρόνο οι ίδιοι την έκριναν κατάλληλη και ξεκίνησαν πάλι το παραμυθάκι με το δράκο.....και όλοι φυσικά πηγαίνουν με το άλλο παραμύθι των διοργανωτών "Στηρίξτε μας για να φτιάξουμε την πίστα, μέχρι και ασφαλτόστρωση ο ένας έταξε σε ραδιοφωνική εκπομπή...."

    Όσο λοιπόν εμείς συμβιβαζόμαστε με την μπουρδελομετριότητα τόσο θα μας γράφουν στα @@ τους και θα το μαγαζάκι μια χαρά θα δουλεύει εις βάρος της ασφάλειάς μας.

    Έχω βαρεθεί από το 2000 να γράφω τα ίδια, δεν περιμένω τίποτα, αλλά τουλάχιστον μην παρασύρετε κόσμο σε λάθος κατευθύνσεις και εξισώνεται τα ΜΕΓΑΡΑ=ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΙΣΤΑ γιατί κανείς δεν πρέπει να φουσκώνει μυαλά και να ωθεί τα παιδιά που πάνε εκεί ότι μπορούν να οδηγήσουν όπως σε μία πίστα προδιαγραφών.
    Εγώ σε αυτή τη παρωδία της παραπληροφόρησης δεν συμμετείχα ούτε συμμετέχω να παραμυθιάζω φέροντας ευθύνη στον κόσμο που κατευθύνω προς τα εκεί.
    Ο κόσμος πρέπει να γνωρίζει και όχι επειδή εγώ θέλω να κάνω τις βόλτες μου στην πίστα και εξυπηρετώντας κάποιους εν αγνοία μου και χωρίς δόλο μέσα από αυτό να παίζουν ρώσσικη ρουλέτα με ανθρώπινες ζωές.

    Καλύτερα ενημερωμένος παρά αποβλακωμένος.
    Καλή μας τύχη
    Αν είχε σκοτωθεί άνθρωπος στην Ιταλία με τον ίδιο τρόπο που σκοτώθηκε το παιδί στα μέγαρα
    η πίστα θα είχε κατασχεθεί εντός 5 ημερών το αργότερο...
    (όπως έγινε και με τον Ρομπόνι)
    Φυσικά στην Ελλάδα προκειμένου να κάνουμε το δικό μας δεν υπολογίζουμε τίποτε.
    Εδώ όμως πρέπει να μπαίνει ο νόμος και να σου λέει ότι..

    όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος
    ανανήψαντας

  3. #213
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    @EVI : Κάτσε στ΄αυγά σου σπόρε.

    ναι αλλα παγκοσμιος σπορος οχι ο,τι και ο,τι
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #214
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nktR Προβολή μηνύματος
    έχει καμμία επαφή η Πίστα της Σεπανκ με προδιαγραφές, για παγκόσμια πρωταθλήματα όλων των ειδών αγώνων με την Καρτόπιστα των Μεγάρων χωρίς προδιαγραφές και χωρίς άδεια όπου ο κάθενας πάει εκεί μέσα και βάζει τη μαλακία του με τα τσιμεντένια μπλόκια γιατί με την βλακεία του νομίζει ότι κάνει καλά????

    Και τι σχέση έχει το ατύχημα του Σιμονσέλι με το ατύχημα του Δημήτρη πάνω στα τσιμεντένια μπλόκια που έβαλαν οι "επαγγελματίες" εκεί????

    Μην γράφετε ότι να΄ναι παρακαλώ και μας γυρνάτε τα μάτια ανάποδα...@##$






    Είπαμε η κάβλα που δεν έχει λογική είναι ότι πιο επικίνδυνο και δυστυχώς από ότι φαίνεται και αυτή είναι ανίκητη.
    Δηλαδή μου πετούν την καραμέλα και την πιπιλάω και συμβιβάζομαι με την ιδέα ότι αφού δεν θέλουν να κάνουν κάτι για να την βελτιώσουν από την κάβλα με συγχωροχάρτια πρέπει να πάω ΓΙΑΤΙ ....????? (γιατί = κατάντια) γιατί καλύτερα στα Μέγαρα με τα τσιμέντα, μπαριέρες, συρματοπλέγματα, χωρίς εξόδους διαφυγής, μπετόβεργες και όχι στο δρόμο.

    Όταν πας πίστα πας να οδηγήσεις γρήγορα και 40% πιο γρήγορα από το δρόμο που σημαίνει ότι θες να φτάσεις στο όριό σου και αυτός είναι ο σκοπός της πίστας να οδηγήσεις γρήγορα ΑΛΛΑ με συνθήκες ασφαλείας που στα Μέγαρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

    Το 2000 οι αγωνιζόμενοι έκριναν την πίστα ακατάλληλη για χρήση μοτό και οι δραστηριότητες σταμάτησαν όπως και το πρωτάθλημα αλλά ως διά μαγείας μετά από ένα χρόνο οι ίδιοι την έκριναν κατάλληλη και ξεκίνησαν πάλι το παραμυθάκι με το δράκο.....και όλοι φυσικά πηγαίνουν με το άλλο παραμύθι των διοργανωτών "Στηρίξτε μας για να φτιάξουμε την πίστα, μέχρι και ασφαλτόστρωση ο ένας έταξε σε ραδιοφωνική εκπομπή...."

    Όσο λοιπόν εμείς συμβιβαζόμαστε με την μπουρδελομετριότητα τόσο θα μας γράφουν στα @@ τους και θα το μαγαζάκι μια χαρά θα δουλεύει εις βάρος της ασφάλειάς μας.

    Έχω βαρεθεί από το 2000 να γράφω τα ίδια, δεν περιμένω τίποτα, αλλά τουλάχιστον μην παρασύρετε κόσμο σε λάθος κατευθύνσεις και εξισώνεται τα ΜΕΓΑΡΑ=ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΙΣΤΑ γιατί κανείς δεν πρέπει να φουσκώνει μυαλά και να ωθεί τα παιδιά που πάνε εκεί ότι μπορούν να οδηγήσουν όπως σε μία πίστα προδιαγραφών.
    Εγώ σε αυτή τη παρωδία της παραπληροφόρησης δεν συμμετείχα ούτε συμμετέχω να παραμυθιάζω φέροντας ευθύνη στον κόσμο που κατευθύνω προς τα εκεί.
    Ο κόσμος πρέπει να γνωρίζει και όχι επειδή εγώ θέλω να κάνω τις βόλτες μου στην πίστα και εξυπηρετώντας κάποιους εν αγνοία μου και χωρίς δόλο μέσα από αυτό να παίζουν ρώσσικη ρουλέτα με ανθρώπινες ζωές.

    Καλύτερα ενημερωμένος παρά αποβλακωμένος.
    Καλή μας τύχη
    πες τα ρε νικο!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Καλα τα λέτε, αλλά για πείτε
    μου και μένα που είμαι μικρό αγοράκι με καΥλες, τι να κάνω που δεν έχω ούτε χρόνο ούτε λεφτα να ανεβώ Σέρρες;

    1. Να ξεθυμάνω σε ΑγιάννηΡώσσο και Επίδαυρο;

    2. Να μπώ στο χωράφι των Μεγάρων;

  6. #216
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Καλα τα λέτε, αλλά για πείτε
    μου και μένα που είμαι μικρό αγοράκι με καΥλες, τι να κάνω που δεν έχω ούτε χρόνο ούτε λεφτα να ανεβώ Σέρρες;

    1. Να ξεθυμάνω σε ΑγιάννηΡώσσο και Επίδαυρο;

    2. Να μπώ στο χωράφι των Μεγάρων;

    Να σου απαντήσω εγώ που είμαι και ειδικός κι έχω βαρεθεί να λιώνω λάστιχα στις πίστες?

    Δεν έχω μπει ποτέ Μέγαρα, εκτός από μια φορά συνοδηγός σε αυτοκίνητο γνωστού.

    Σε σχέση με το δρόμο (είτε αυτός είναι ο Αγιάννης, είτε η Επίδαυρος, είτε το ΔΗΠΕΘΕ) δεν είχε:
    1. Αυτοκίνητα
    2. Νταλίκες
    3. Ζώα (δεν ξέρω αν παίζει να πεταχτεί κανά ποντίκι από κανά θάμνο, να συναντήσεις κοπάδι πρόβατα πάντως το αποκλείω)
    4. Γκρεμούς
    5. Τυφλές στροφές που δεν ξέρεις αν εκεί που στρίβεις όμορφα κι ωραία, βγαίνοντας έχει σταματήσει ένα αγροτικό να κατέβει ο τσομπάνης να πάει προς νερού του

    αυτά θυμάμαι μέσες άκρες.

    Οπότε νομίζω ότι καλύτερα να πας Μέγαρα.

    Στο πιο σοβαρό τώρα, επειδή νομίζω καταλαβαίνω το ύφος της ερώτησής σου και συμφωνώ, όπως συμφωνώ και με αυτό που έγραψε και ο sniper και με αυτά που έχουν γράψει πολλοί και διάφοροι, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω καν για ποιό λόγο γίνεται σύγκριση.

    Όσο μπουρδέλο κι αν είναι μια πίστα, είναι φαιδρό να γίνεται σύγκριση με τις συνθήκες οδήγησης στο δρόμο.

    Το να μην πάει κάποιος ως "ένδειξη διαμαρτυρίας" προκειμένου να φτιαχτεί κάτι καλύτερο είναι άλλο καπέλο. ΟΚ το σέβομαι μέχρι ένα σημείο σα σκεπτικό.
    Αλλά το να πει κάποιος "Η πίστα στα Μέγαρα/Σέρρες/Κατάρ/Σεπάνγκ/Μεπάνγκ είναι επικίνδυνη. Δε μπάω. Θα τρέξω στο δρόμο καλύτερα.", ή αντίστοιχα "Αφού είναι επικίνδυνη, ας μείνει κλειστή, νέτα σκέτα." είναι για να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

  7. #217
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Δε νομίζω ότι τίθεται τέτοιο θέμα. Όσοι δεν πηγαίνουν πίστα, είναι κυρίως επειδή προτιμούν τον δρόμο. Καλώς ή κακώς, τα Μέγαρα είναι η μοναδική επιλογή στην πρωτεύουσα, οπότε οι "πιστάκηδες", είτε τη γουστάρουν, είτε όχι, εκεί πηγαίνουν. Οι υπόλοιποι δε θα πήγαιναν ακόμα κι αν ήταν το Silverstone.
    Life begins at 45°.

  8. #218
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Καλα τα λέτε, αλλά για πείτε
    μου και μένα που είμαι μικρό αγοράκι με καΥλες, τι να κάνω που δεν έχω ούτε χρόνο ούτε λεφτα να ανεβώ Σέρρες
    να παιξεις μια παχια να φυγουν τα χοντραδια.

    μα σοβαρολογουμε?

    ρωταμε τα αυτονοητα?

    προφανως και αν θελεις να κανεις ενα σχολειο τα μεγαρα ειναι ιδανικα. ειναι ιδανικα για να πας με μειωμενες ταχυτητες και να δουλεψεις τεχνικες με ασφαλεια σε σχεση με τον δρομο.

    αυτο τι σκατα σχεση εχει με πιστα, καυλες κλπ ομορφα δεν ξερω.

    και για να ξεκαθαρισω τη θεση μου...ξεκινησα με μεγαρα αλλα ξεκινησα με σχολεια και με προπονησεις πανω στις ασκησεις των σχολειων. οταν πλεον εκρινα οτι αλλαξα λεβελ, εκανα κτημα μου αυτα που μου διδαξανε στα σχολεια και πλεον αποφασισα να μην πηγαινω για να δουλεψω αλλα για να διασκεδασω τοτε τα μεγαρα ληξανε για μενα.

    αυτο που δεν δεχομαι ειναι ακριβως αυτη η λογικη. ε να τι να κανουμε, καυλες εχουμε καπου πρεπει να τις βγαλουμε και αφου αυτο εχουμε σε αυτο θα ξεδωσουμε. οχι. αν δεν φτιαξουνε τις προδιαγραφες που πρεπει να εχει μια πιστα για μοτοσυκλετες, εγω δεν μπαινω για να πιεσω σε πιστα που φτιαχτηκε για καρτ.

    απο κει και περα μεγαλα παιδια ειμαστε, ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #219
    Πέρα από τα άκρα, μαθητική παρέλαση ή σπάσιμο χρονομέτρων, υπάρχουν και άλλες βαθμίδες.

    Πιέζουμε όσο σηκώνει η όποια ικανότητά μας, αλλά πιέζουμε και όσο σηκώνουν οι λοιπές συνθήκες. Οι συνθήκες λοιπόν που επικρατούν στην Πάχη, επιτρέπουν (πολύ) περισσότερη πίεση από ότι επιτρέπει η Επίδαυρος, Ρώσος κλπ.
    Υπό αυτό το πρίσμα, όταν θελήσω να ξύσω το γόνατο επειδή με έχει πιάσει τρελή φαγούρα, θα προτιμήσω την Πάχη από το δρόμο. Γιατί εκεί θα ρισκάρω λιγότερο.
    Σαφώς και αν μπορώ να μπω Σέρρες θα το προτιμήσω, γιατί εκεί μπορώ να πιέσω αρκετά περισσότερο με ακόμα χαμηλότερο ρίσκο.
    Think faster than you ride

  10. #220
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    και με τα δυο τα χερακια.:a31:.να γινει καλη δουλεια.

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Πέρα από τα άκρα, μαθητική παρέλαση ή σπάσιμο χρονομέτρων, υπάρχουν και άλλες βαθμίδες.

    Πιέζουμε όσο σηκώνει η όποια ικανότητά μας, αλλά πιέζουμε και όσο σηκώνουν οι λοιπές συνθήκες. Οι συνθήκες λοιπόν που επικρατούν στην Πάχη, επιτρέπουν (πολύ) περισσότερη πίεση από ότι επιτρέπει η Επίδαυρος, Ρώσος κλπ.
    Υπό αυτό το πρίσμα, όταν θελήσω να ξύσω το γόνατο επειδή με έχει πιάσει τρελή φαγούρα, θα προτιμήσω την Πάχη από το δρόμο. Γιατί εκεί θα ρισκάρω λιγότερο.
    Σαφώς και αν μπορώ να μπω Σέρρες θα το προτιμήσω, γιατί εκεί μπορώ να πιέσω αρκετά περισσότερο με ακόμα χαμηλότερο ρίσκο.

    τα ειπες ολα φιλαρακι!

  12. #222
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Πέρα από τα άκρα, μαθητική παρέλαση ή σπάσιμο χρονομέτρων, υπάρχουν και άλλες βαθμίδες.........
    συμφωνω αλλα επειδη περα απο τα ακρα υπερτερει ο νομος της σχετικοτητας και επειδη δεν ειμαι σιγουρος οτι οι πολλοι μπορουν να βρουν τα ορια ωστε να μην τα ξεπερνανε, και επειδη αν τα ξεπερασουνε τα ορια, τα μεγαρα δεν εχουνε τον χωρο για να συγχωρεσουνε το λαθος, προσωπικα θεωρω οτι απλα ειναι ενα χωραφι. σιγουρα με λιγοτερα εμποδια απο τον δρομο αλλα σε καμια περιπτωση με τις συνθηκες για να πει κανεις οτι ειναι πιστα για μοτοσυκλετες.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #223
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    τα τελευταία χρονια με την ανθηση των τρακ ντει, ενα αλλο προβλημα που παρουσιαστηκε στην παχυ ηταν η πολυκοσμια...

    προσωπικα πολλες φορες ειχα πληρωσει ολοημερο αλλα οταν πηγαινα και εβλεπα τοσο κοσμο ξενερωνα...


    τρουπ γιατι λες ψεματα στον κοσμο οτι δεν πηγαινες μεγαρα... αφου ερχοσουν...



















    .... σαν θεατης...

  14. #224
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Να σου απαντήσω εγώ που είμαι και ειδικός κι έχω βαρεθεί να λιώνω λάστιχα στις πίστες?

    Δεν έχω μπει ποτέ Μέγαρα, εκτός από μια φορά συνοδηγός σε αυτοκίνητο γνωστού.

    Σε σχέση με το δρόμο (είτε αυτός είναι ο Αγιάννης, είτε η Επίδαυρος, είτε το ΔΗΠΕΘΕ) δεν είχε:
    1. Αυτοκίνητα
    2. Νταλίκες
    3. Ζώα (δεν ξέρω αν παίζει να πεταχτεί κανά ποντίκι από κανά θάμνο, να συναντήσεις κοπάδι πρόβατα πάντως το αποκλείω)
    4. Γκρεμούς
    5. Τυφλές στροφές που δεν ξέρεις αν εκεί που στρίβεις όμορφα κι ωραία, βγαίνοντας έχει σταματήσει ένα αγροτικό να κατέβει ο τσομπάνης να πάει προς νερού του

    αυτά θυμάμαι μέσες άκρες.

    Οπότε νομίζω ότι καλύτερα να πας Μέγαρα.

    Στο πιο σοβαρό τώρα, επειδή νομίζω καταλαβαίνω το ύφος της ερώτησής σου και συμφωνώ, όπως συμφωνώ και με αυτό που έγραψε και ο sniper και με αυτά που έχουν γράψει πολλοί και διάφοροι, ειλικρινά δεν καταλαβαίνω καν για ποιό λόγο γίνεται σύγκριση.

    Όσο μπουρδέλο κι αν είναι μια πίστα, είναι φαιδρό να γίνεται σύγκριση με τις συνθήκες οδήγησης στο δρόμο.

    Το να μην πάει κάποιος ως "ένδειξη διαμαρτυρίας" προκειμένου να φτιαχτεί κάτι καλύτερο είναι άλλο καπέλο. ΟΚ το σέβομαι μέχρι ένα σημείο σα σκεπτικό.
    Αλλά το να πει κάποιος "Η πίστα στα Μέγαρα/Σέρρες/Κατάρ/Σεπάνγκ/Μεπάνγκ είναι επικίνδυνη. Δε μπάω. Θα τρέξω στο δρόμο καλύτερα.", ή αντίστοιχα "Αφού είναι επικίνδυνη, ας μείνει κλειστή, νέτα σκέτα." είναι για να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.
    +1..

  15. #225
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Ξαναγραφω και επιμενω...

    Ο Δημητρης που εφυγε αδικα λογω ακαταλληλοτητας της πιστας ηταν ενας απο εμας.
    Ειχε παει αρκετες φορες στα Μεγαρα ξεροντας τι επικρατει και το υπεγραφε κιολας.
    Εμενα τουλαχιστον παντα με βαζανε να υπογραψω την υπευθυνη δηλωση...οποτε ποιος μου φταει???
    Ξερω οτι οσοι τον γνωριζατε προσωπικα...θιγεστε απο τα γραφομενα μου αλλα δυστυχως ετσι ειναι.

    Απο κει και μετα...αν ανοιξει η πιστα και αποφασιστει γενικο μποικοταζ ωστε να ζημιωνει τον κατοχο της...μεχρι να φτιαξει τα απαραιτητα...με χαρα να συμμετεχω αν ειναι να βγει κατι απο αυτο.

    Εμενα μου λειπει η πιστα.
    Πηγα μια φορα Επιδαυρο και σιχτηριζα μεχρι να φτασω σπιτι.

Σελίδα 15 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μεγαρα τελος (παλι) μεχρι νεοτερας...
    από Ταξιδευτής στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2008, 13:37
  2. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 19:26
  3. κυριακη στα Μεγαρα!
    από Valentino_Ptossi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 10:10
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 16:09
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 08:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF