Σελίδα 8 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 309

Θέμα: Αναστολή δραστηριοτήτων μοτοσυκλέτας στα Μέγαρα μέχρι νεοτέρας

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Αντώνη από πότε έχεις να πατήσεις στα Μέγαρα?
    Οσον αφορά το σημείο του freak acciden τι ακριβώς θα ήθελες να κάνουν? Η πίστα απέχει 20 μέτρα από τον τοίχο σε στροφή χαμηλής ταχύτητας. Τι να πούμε για την Κ15 στις Σέρρες δηλαδή. .. Δεν υφίσταται να γίνει κάτι άλλο. Στην καλύτερη να βάλουν πιο σωστά αποροφητικα υλικά με το ανάλογο κόστος. (Κάτι που πρέπει όμως οπωσδήποτε να γίνει στις φυστικες και στο τέλος της ευθείας)
    Να βάλουν γαμημένα λάστιχα όπως έχουν στην Κ9, δύσκολο;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Τα χαντάκια και τα βουναλάκια έχουν εξομάλυνθει αλλά όπως βλέπεις κι εσύ πιπιλας την ίδια καραμέλα που σου πασάρουν αλλοι εδώ και χρόνια, δεν πήγες να δεις από μόνος σου...πήγες;
    Να σου πω, συμφέροντα έχεις από τη πίστα και έχεις τόσο επιθετική στάση;

    Θες εγώ να σου απαντήσω; Αυτή τη χαράδρα που είναι στην έξοδο της Κ8 τη μπαλώσανε;
    Ξέρεις ότι ένα παλικάρι το Σεπτέμβρη έχασε τα φρένα για την 9, έπεσε μέσα στο χαντάκι, γαμήθηκε το μηχανάκι κι αυτός ευτυχώς που ήταν γυμνασμένος κ δεν έπαθε κάτι σοβαρό;

    Αυτό το βουναλάκι στο κέντρο της Κ1 τι είναι; Πριν από ένα μήνα ένας Κρητικός έφαγε high γιατί άκουσον άκουσον τόλμησε να περάσει από πάνω του κι όχι από τα αριστερά όπως έπρεπε.

    Τώρα, μήπως πρέπει κι εγώ να πώ από πότε έχω να πατήσω Μέγαρα κ με τι μηχανάκι;

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Αγρόκτημα...για εμάς τα ζώα που πάμε. (Πηγαίναμε)

    Κτινε.
    Εσυ τελευταία φορά με το TDΜ μπήκες ή με το Guzzi;
    Από περιέργεια θέλω να δω....
    ΑΝ ο εισαγγελέας μιλήσει για εγκληματική αμέλεια που δεν υπήρχαν τα λάστιχα εκεί...
    Λέω
    Κι Αν βγάλει καμιά 200 000 ευρώ αποζημίωση για τον αδερφό του άτυχου παιδιού
    θα βρεθεί κάποιος να πει...
    -Πότε μπήκες ρε εισαγγελέα εκεί μέσα με το μηχανάκι τελευταία φορά?


    Λοιπόν να στο πω και πιο απλά.
    Απ ότι φαίνεται απ αυτά που γράφεις πιο πολύ σ ενδιαφέρει να δουλέψει η πίστα
    παρά στεναχωριέσαι για το παιδί που χάθηκε.
    Προσπερνάς σοβαρές παραλείψεις και το ρίχνεις στο ποιός είναι σχετικός και ποιός άσχετος.
    Μακάρι να αποδειχτεί ότι δεν έφταιγε κανένας αλλά εγώ ο άσχετος
    ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.

    Καλά ξεμπερδέματα !
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 14/11/2013 στις 17:57.
    ανανήψαντας

  3. #108
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Να σου πω, συμφέροντα έχεις από τη πίστα και έχεις τόσο επιθετική στάση;
    ;
    Να σου πω. Συμφέροντα δεν έχω. Και πριν κλείσουν τα Μέγαρα και γ@μηθουν οι Σέρρες ήμουν πολύ ήρεμος άνθρωπος. Ρώτα οποίον με ξέρει. Τώρα τελευταία τα έχω πάρει. Λίγο η κρίση λίγο ο καιρός τις τελευταίες μέρες...

  4. #109
    Ηρεμη δυναμη θα σε χαρακτηριζα
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  5. #110
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Ο Χ ιδιοκτήτης, έχει μια ιδιοκτησία που δεν τον ενδιαφέρει εδώ και πολλά χρόνια για τους όποιους λόγους να το κάνει σωστά. Μπάλωμα στο μπάλωμα εχουμε φτάσει μέχρι εδώ. Δεν τον ενδιαφέρει ρε φίλε... αυτός ο Χ δεν έχει κανένα πρόβλημα ακόμα και κλειστή να μεινει.

    Ερχεται ο Ψ και του λέει δώσε μου την διαχείριση όπως είναι, να κανουμε και 2-3 ψιλοεργάκια και εσυ θα βγάζεις και εγω. Μέσα του λέει ο Χ αλλα μην με ανακατεύετε. Βρίσκει και ο Ψ αλλους 3-4 συν διαχειριστές και στήνεται η μπιζνα.

    Πάμ παρακάτ

    Την πίστα αυτή εκτός απο εκατοντάδες μεμονωμένους πελάτες, την έχουν "εμπιστευθει" σχεδόν όλες οι αρχές, περιοδικά και οργανώσεις του χώρου. Απο την ΕΛ.ΑΣ μέχρι το CSS και απο τους 4 τροχούς μέχρι το τιντιεμκλαμπ ξέρω γω, μπορεί για διαφορετικούς λόγους αλλα η "ψήφος" πέφτει.

    Ερχόμαστε τώρα με το τραγικό αυτό συμβαν να αναρωτηθούμε όλοι με τα αν και τα θα και τα αμα μήπως και η προσωπική μας ευθύνη μικρύνει ή μεγαλώσει για να αναλωθούμε στο ελληνικό σπορ του αναθέματος και της χολής. Όση ομως και συζήτηση να πέσει, η ανάγκη για το σπορ θα υπάρχει (άρα και πελάτες) και θα πρέπει να καλυφθεί με κάποιον τρόπο. Η ανυπαρξία επιλογής εξαναγκάζει και οχι η υπαρξη. Σεβαστή η άποψη παιδιών που για χ,ψ λόγους δεν επιλέγουν αυτήν την λύση δεν μπορούν όμως να επιβάλουν την άποψη τους και τις επιλογές τους.

    Στην συγκεκριμένη πίστα εχω κάνει εντουρο στη φάκα και εχω χάσει το ποδόφρενο σε κάποιο κέρμπ. Εποχές που ξεροστάλιαζες όρθιος στον ήλιο να περιμένεις την σειρά σου να μπεις. Αντίστοιχα και Σέρρες μου χει πεταχτεί γάτα στην έξοδο της 16 και τα συνηθη νερα στην 5. Αν θέλει η στραβή να κάτσει θα βρει τον τρόπο. Δυστυχώς. Το τι θα έπρεπε να χε γίνει μπορώ να σας κατεβάζω λίστες... Αυτό όμως που δεν αποφεύγω είναι την δική μου ευθύνη βασισμένη στην πείρα και την γνώση.

    Ανέκαθεν την Πάχη την αντιμετώπιζα σαν πίστα ξεκαβλώματος/βόλτας και όχι γρήγορων αναζητήσεων και δοκιμών (ασχέτως αν είναι ικανή για πολλά περισσότερα) γιατί ηξερα και ξέρω πως δεν συγχωρεί λάθη. Υποσυνείδητα δεν πίεζα ποτέ όσο μπορούσα. Το κακό με τους νέους αναβάτες ειναι πως εκτός απο την συμπυκνωμένη γνώση (και δεν ειναι απαραίτητα κακό αυτό) δεν μπήκαν ποτέ στην λογική της προσαρμογής και αξιολόγησης των συνθηκών. Μηχανάκι, CSS, γκο πρό, ξύσαμε.. πάμε... πίστα ειναι, μας βλέπουν κιολας. Η ανάληψη του ρίσκου είναι προσωπική μας ευθύνη. Το μάτι μας πρέπει να εκπαιδεύεται πέραν του vanishing point.

    Τα παραπάνω ακούγονται δασκαλίστικα αλλα είναι η διαφορά στην άποψη απο αυτόν που δεν εχει πιασει κλιπον στη ζωή του με αυτόν που έχει "πείρα". Ο δεύτερος ξέρει γιατί....
    Ban 'em all

  6. #111
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Τα παραπάνω ακούγονται δασκαλίστικα Ο δεύτερος ξέρει γιατί....
    Εμένα δεν μου ακούγονται καθόλου δασκαλίστικα, ίσα ίσα.
    Κι εγω μια τετοια αντιμετώπιση έχω με τα Μέγαρα όποτ εέχω πάει. Ισως εχει να κανει με το οτι πρωτα ειχα παει Σερρες 5-6 φορέ και μετα μπήκα Μεγαρα για πρωτη φορά και μου κακοφάνηκε.
    Ποτέ δεν παω τέρμα εκει, πολλές φορές η πίστα μου κάνει εκπλήξεις οταν πατήσω καπου αλλού απο την συνηθισμένη γραμμή, και ποτέ δεν ζορίζω φρένα κλπ απλά γιατί φοβάμαι τι θα γίνει αν βγώ έξω.
    Είναι πολύ καλή για προπόνηση αλλά ,για μενα τουλάχιστον, δεν προσφέρει το επίπεδο ασφάλειας των Σερρών, κι ας έχουν οι Σέρρες μεγαλύτερες ταχύτητες.
    Ισως να είναι αυταπάτη το αίσθημα περισσότερης ασφάλειας των Σερρών σε σχέση με τα Μεγαρα, αλλά εγώ έτσι το έχω καταλάβει στην οδήγησή μου και στις Σέρρες εχω λιγότερες επιφυλάξεις και είμαι διατεθειμένος να το 'ζορίσω' περισσότερο.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #112
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Ο Χ ιδιοκτήτης, έχει μια ιδιοκτησία που δεν τον ενδιαφέρει εδώ και πολλά χρόνια για τους όποιους λόγους να το κάνει σωστά. Μπάλωμα στο μπάλωμα εχουμε φτάσει μέχρι εδώ. Δεν τον ενδιαφέρει ρε φίλε... αυτός ο Χ δεν έχει κανένα πρόβλημα ακόμα και κλειστή να μεινει.

    Ερχεται ο Ψ και του λέει δώσε μου την διαχείριση όπως είναι, να κανουμε και 2-3 ψιλοεργάκια και εσυ θα βγάζεις και εγω. Μέσα του λέει ο Χ αλλα μην με ανακατεύετε. Βρίσκει και ο Ψ αλλους 3-4 συν διαχειριστές και στήνεται η μπιζνα.

    Πάμ παρακάτ

    Την πίστα αυτή εκτός απο εκατοντάδες μεμονωμένους πελάτες, την έχουν "εμπιστευθει" σχεδόν όλες οι αρχές, περιοδικά και οργανώσεις του χώρου. Απο την ΕΛ.ΑΣ μέχρι το CSS και απο τους 4 τροχούς μέχρι το τιντιεμκλαμπ ξέρω γω, μπορεί για διαφορετικούς λόγους αλλα η "ψήφος" πέφτει.

    Ερχόμαστε τώρα με το τραγικό αυτό συμβαν να αναρωτηθούμε όλοι με τα αν και τα θα και τα αμα μήπως και η προσωπική μας ευθύνη μικρύνει ή μεγαλώσει για να αναλωθούμε στο ελληνικό σπορ του αναθέματος και της χολής. Όση ομως και συζήτηση να πέσει, η ανάγκη για το σπορ θα υπάρχει (άρα και πελάτες) και θα πρέπει να καλυφθεί με κάποιον τρόπο. Η ανυπαρξία επιλογής εξαναγκάζει και οχι η υπαρξη. Σεβαστή η άποψη παιδιών που για χ,ψ λόγους δεν επιλέγουν αυτήν την λύση δεν μπορούν όμως να επιβάλουν την άποψη τους και τις επιλογές τους.

    Στην συγκεκριμένη πίστα εχω κάνει εντουρο στη φάκα και εχω χάσει το ποδόφρενο σε κάποιο κέρμπ. Εποχές που ξεροστάλιαζες όρθιος στον ήλιο να περιμένεις την σειρά σου να μπεις. Αντίστοιχα και Σέρρες μου χει πεταχτεί γάτα στην έξοδο της 16 και τα συνηθη νερα στην 5. Αν θέλει η στραβή να κάτσει θα βρει τον τρόπο. Δυστυχώς. Το τι θα έπρεπε να χε γίνει μπορώ να σας κατεβάζω λίστες... Αυτό όμως που δεν αποφεύγω είναι την δική μου ευθύνη βασισμένη στην πείρα και την γνώση.

    Ανέκαθεν την Πάχη την αντιμετώπιζα σαν πίστα ξεκαβλώματος/βόλτας και όχι γρήγορων αναζητήσεων και δοκιμών (ασχέτως αν είναι ικανή για πολλά περισσότερα) γιατί ηξερα και ξέρω πως δεν συγχωρεί λάθη. Υποσυνείδητα δεν πίεζα ποτέ όσο μπορούσα. Το κακό με τους νέους αναβάτες ειναι πως εκτός απο την συμπυκνωμένη γνώση (και δεν ειναι απαραίτητα κακό αυτό) δεν μπήκαν ποτέ στην λογική της προσαρμογής και αξιολόγησης των συνθηκών. Μηχανάκι, CSS, γκο πρό, ξύσαμε.. πάμε... πίστα ειναι, μας βλέπουν κιολας. Η ανάληψη του ρίσκου είναι προσωπική μας ευθύνη. Το μάτι μας πρέπει να εκπαιδεύεται πέραν του vanishing point.

    Τα παραπάνω ακούγονται δασκαλίστικα αλλα είναι η διαφορά στην άποψη απο αυτόν που δεν εχει πιασει κλιπον στη ζωή του με αυτόν που έχει "πείρα". Ο δεύτερος ξέρει γιατί....
    υποκλινομαι στην προσεγγιση σου χρηστο!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της laryfz1
    Εγγραφή
    18/08/2008
    Μηνύματα
    171
    το ατύχημα που έγινε στης 23 Σεπτεμβρίου ηταν κυριολεκτικά τρομακτικό!αφου η μηχανή του άτυχου παιδιου απογειώθηκε προς τα ΤΣΙΜΕΝΤΑ!!Το παλικάρι ηταν έμπειρος αλλα και παλι πόσοι έμπειροι στην πλατεια δεν εχουν φαει η πήγανε να πέσουν απο high side?πόσοι απο εμας παμε να δοκιμάσουμε τα ορια μας η να ξεδωσουμε η να βελτιωθούμε στην συγκεκριμενη πίστα¨?για αυτο παμε εκει ομως για ελαχιστοποιησουμε τους κινδυνους και οχι να γυρίσουμε στο σπιτι σε φέρετρο!και οταν σε ενα χωρο που λεγετε πιστα, απαγορεύετε να πεθαίνεις κοπανώντας σε τοιχο!!!!αν το βλεπατε το ατυχημα θα κρινατε με ποιο καθαρο μυαλο!!πως καποιοι εκεινη την ημερα ξαναμπηκανε απορώ μαζι τους!
    gogogo!!!

  9. #114
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από laryfz1 Προβολή μηνύματος
    ...........πως καποιοι εκεινη την ημερα ξαναμπηκανε απορώ μαζι τους!
    κι εγω θα ξαναμπαινα.
    το οτι ειμαστε σε πιστα δεν σημαινει οτι δεν θα γινουνε και ατυχηματα, τουμπες, τραυματισμοι.

    αυτο ειναι ασχετο με το αν η πιστα πληρει του κανονες ασφαλειας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #115
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2012
    Μηνύματα
    54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sotos 8 Προβολή μηνύματος
    Μιλήσαμε στην στάση του λεωφορείου στα Μέγαρα με φίλο και στην ερώτηση εάν κατέβει κάτω (πιστα)το απόγευμα μου είπε ότι υπάρχει θέμα , σκοτώθηκε ενα παιδί την 28η , του είπα κι άλλος ρε γαμωτο , ήρθε το λεωφορείο της δουλειά του και μου έκανε νόημα ότι θα τα πούμε αυριο .
    Για ότι νεότερο μια και θα παω για ψάρεμα ,περνώντας απ την πίστα εάν υπάρχει κάποιος εστο και ο Αζμιτ θα ρωτήσω και θα σας πω.
    επειδη ημουν στις 28/10/13 απο το πρωι μεχρι και τις 15:00 το μεσημερι δεν εγινε κατι μεχρι αυτην την ωρα εκτος απο κατι πτωσεις που δεν ειναι τιποτα δηλαδη μονο σπασμενα πλαστικα... δεν ξερω για αργοτερα αλλα θα ειχε ακουστει απο πολλους νομιζω!!!

  11. #116
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αυτό που με ανησυχεί πάντως ότι δεν έχει ακουστεί τίποτα από επίσημα χείλη για το όλο θέμα και την εξέλιξή του.

    Το απίστευτο σενάριο θα είναι να δούμε αυτούς που έκριναν και έκλεισαν την πίστα που δεν είχε άδεια ως ακατάλληλη,
    οι ίδιοι να την κρίνουν τώρα κατάλληλη χωρίς τα ανάλογα έργα βάσει ΦΕΚ και να πάρει άδεια....

    Ο χρόνος θα μας δείξει τι αγαπούν περισσότερο....

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CPANTELO
    Εγγραφή
    28/09/2006
    Μηνύματα
    118
    Το οτι δεν υπαρχει επισημη ενημερωση εκτος απο αυτο ειναι λιγο εκνευριστικο....
    http://www.extremetrackdays.gr/site.asp

    Παντως δεν αντεχω αλλο χωρις πιστα εστω και χωρις το προπονητικο κεντρο που ειναι τα μεγαρα.Στο δρομο το κουνησα αλλα μου αφησε πολυ πικρη αισθηση.Ειναι αδυνατο να πιεσεις εστω και στο 50%. Παιζεις και το κεφαλι σου κορωνα γραμματα.Ακομα και οι Σερρες να ανοιξουν λυση δεν ειναι....Χρειαζεται μια πιστα διπλα μας παει και τελειωσε.

    Την μαυρη ημερα εκεινη προσωπικα ξαναμπηκα μετα αλλα 3 session και εαν υπηρχε και αλλος χρονος θα εμπαινα και αλλα 3. Δεν ειδα την πτωση γιατι εστριβα στη Κ6 και ουτε καταλαβα μετα οτι ο τραυματισμος του δημητρη ηταν τοσο σοβαρος παρα μονο οταν εσκασε η αστυνομια και εψαχνε για μαρτυρες , πραγμα που δεν εχει ξαναγινει. Βεβαια το λεω και παλι θα εμπαινα και να το ηξερα. Τραυματισμοι και πτωσεις θα υπαρχουν παντα δεν θα αλλαξει ποτε αυτο ακομα και στις καλυτερες πιστες. Αν ητανε να μην οδηγαμε σε καθε πτωση θα επρεπε να τα παραταγαμε πολλα χρονια πριν και να ασχολουμασταν με κατι αλλο που δεν εχει κινδυνους οπως η κηπουρικη. Ο καθενας μας παιρνει τα ρισκα του και ειναι αποκλειστικος υπευθυνος στη τελικη για οτι συμβει. Η πιθανοτητα ειναι μικρη αλλα παντα υπαρχει δεν πρεπει να το ξεχναμε. Τη τελευταια προπονηση στα Μεγαρα την εκανα με ξεφουσκωτο λαστιχο (4 ατμοσφαιρες ειχε οταν βγηκα) λογο βλαβης στη βαλβιδα και γλυστραγα παντου και παντα.Αντι να τα παρατησω το παλευα ο βλακας και γυρναγα και στο 5. Εαν τσακιζομουνα εγω θα εφταιγα πανω απ'ολα και το κουφιο μου κεφαλι που δεν τσεκαρα 10 φορες τη πιεση και οχι ο ανθρωπος που μου τουμπαρε το λαστιχο οπου χαλασε και τη βαλβιδα....

    Τωρα για τα εργα που πρεπει να γινουν θα συμφωνησω με τον Νικο οτι ειναι πολυ δυσκολο. Δεν υπαρχει χωρος και φυσικα εχουν γινει πολλα κατασκευαστικα λαθη απο την αρχη που πολυ δυσκολα θα διορθωθουν. Το καλυτερο θα ηταν να τα γκρεμιζανε ολα και να τα εφτιαχναν απο την αρχη αλλα αυτο ειναι αδυνατο αυτη την εποχη και με αυτον τον ιδιοκτητη.

    Σιγουρα ειναι καταντια αυτο που θα πω και χαρακτηριζει απολυτα τη χωρα αυτη που ζουμε αλλα μακαρι να ξανανοιξουν τα μεγαρα.

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της basiliss13
    Εγγραφή
    02/05/2010
    Μηνύματα
    348
    καλή χρονια

    θα συμφωνήσω απόλυτα με το φίλο από πάνω,άλλωστε παράδειγμα εγώ πάω από ην περιοχή της Χαλκίδας,στατιστικά οι πιθανότητες για ατύχημα έως να φτάσω,η να επιστρέψω είναι πολύ περισσότερες...με τόσα που έχουμε δει όλοι μας στους δρόμους όχι απλά δεν έπρεπε να οδηγάμε....έτσι ο καθένας αναλαμβάνει της ευθύνες του,και προσωπικά μη έχοντας άλλη επιλογή,μακάρι να ανοίξουν έστω και έτσι όπως ήταν

  14. #119
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    αυτο που με θλιβει ειναι η εκπτωση στα αιτηματα μας που γινεται αναλογα με τις συνθηκες.
    οσο ειχαμε τις σερρες βριζαμε τα μεγαρα (και καλα καναμε αφου δεν πληρει τις προυποθεσεις), με το που βγηκε off η πιστα των σερρων ζηταμε να ξανανοιξουν τα ελειπεστατα μεγαρα.

    περαστικα μας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #120
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτο που με θλιβει ειναι η εκπτωση στα αιτηματα μας που γινεται αναλογα με τις συνθηκες.
    οσο ειχαμε τις σερρες βριζαμε τα μεγαρα (και καλα καναμε αφου δεν πληρει τις προυποθεσεις), με το που βγηκε off η πιστα των σερρων ζηταμε να ξανανοιξουν τα ελειπεστατα μεγαρα.

    περαστικα μας.
    Ειναι επειδη σκεφτεστε οτι ο δρομος δεν προσφερεται για γρηγορη και ξενιαστη οδηγηση...οποτε στην αναγκη καλα ειναι και τα μεγαρα,αν ανοιξουν...

Σελίδα 8 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μεγαρα τελος (παλι) μεχρι νεοτερας...
    από Ταξιδευτής στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2008, 13:37
  2. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 19:26
  3. κυριακη στα Μεγαρα!
    από Valentino_Ptossi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 10:10
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 16:09
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 08:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF