Σελίδα 9 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 309

Θέμα: Αναστολή δραστηριοτήτων μοτοσυκλέτας στα Μέγαρα μέχρι νεοτέρας

  1. #121
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    Ειναι επειδη σκεφτεστε οτι ο δρομος δεν προσφερεται για γρηγορη και ξενιαστη οδηγηση...οποτε στην αναγκη καλα ειναι και τα μεγαρα,αν ανοιξουν...
    ξερω την αιτιολογια κωστα αλλα αυτο δεν ειναι και δικαιολογια.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #122
    να πω κατι και ας παραξυγιθω.
    με την αναπτηξη του μηχανοκινιτου δυτροχου αθλιτισμου αλλα και με τον κοσμο να αγωραζει μοτοσικλετες ss χωρεις να εχουμε στην ελλαδα υποδομες για ss καποιοι ειδαν την ευκερια να κονομισουν.
    ευτιαξαν καποιους χωρους που για την εποχη και της δυνατοτητες των τοτε μηχανων και αναβατων ηταν σχετικα ικανοποιητικες. αλωστε στην ελλαδα ο καθε ενας φτιαχνει κατι και το ονομαζει οπως θελει. για να φτιαξεις κατι ομως στην περιπτοση μας πιστα , πρεπει να ακολουθισεις καποια προτιπα και θα πρεπει αυτο που εφτιαξες με αυτα τα προτυπα να πιστοποιηθουν οτι τα ακολουθισες. στη ελλαδα δεν υπιρχε προτυπο και διμιουργισαμε δικα τους προτυπα περνοντας τα ευρωπαικα προτυπα και προσαρμοζοντας τα στα δικα τους γουστα και στην δικια τους τσεπι.
    και στην συνεχεια με τον γνωστο και διαχρονικο τροπο με εναν τενεκε λαδι και λιγη φετα απο το χωριο περνανε την πιστοποιηση καταλληλοτιτος και βεβαιοση προτυπου.
    λογο του οτι τα ευρωπαικα στανταρ ασφαλειας μας επευταν βαρια με το λαδακι τα κανανε να γλυστρισουν κατω απο το ραφι . και βαλανε λιγη φετουλα στην φακα και εμεις τα ποντικια τρεξαμε να φαμε. καποια στιγμη βεβαια η φακα εκλισε και μας εκοψε το κεφαλι.
    εδω ειναι που λενε .... το τυρι το ειδες την φακα δεν την ειδες?
    θα θυμαστε πριν πολλα χρωνια που ειχε ερθει το css στην ελλαδα που ειχα παει και ειχα κανε ικαι μετα σας ελεγα το τι εμαθα.
    απο τοτε εκανα το 1 lvl 7 φορες το 2 lvl 12 και το 3 lvl 9 φορες.
    απο την πρωτη φορα ειδα οτι οι ανθρωποι ειχαν γνωση και δεν σου επετρεπαν να ξεφυγης σου εβγαζαν μαυρη σημαια και σε πετουσαν εξω.
    ετσι εστηλα και τα παιδια μου και εκαναν μαθηματα.
    αυτο που τους ελεγα παντα ειναι να μην πιγενουν σε τρακ ντευ. αλλα εαν θελισουν να μπουν παλι στην πιστα να πανε σε μαθημα σωστο, απο σοβαρους επαγκελματιες (και πιστευω οτι ηταν).
    καποιοι απο αυτους που κανανε μαθηματα με το css η καποιοι αγωνιζομενη βλεποντας κονομα στον ορυζοντα αρχισαν να διοργανονουν τρακ ντευ και μαλιστα καποιοι ανοιξαν και δικες τους σχολες ασφαλους οδηγησης οπως τις λενε.
    κανοντας μαθηματα δηλαδη (οπως ειχα νανει και εγω ) και περνοντας το χαρτι οτι εχουν κανει τα ταδε lvl γινανε και δασκαλοι.
    το χαρτι αυτο ωμος δεν σε κανει δασκαλο για να ανοιξης σχολη. αλλα εκμεταλευομενοι το παθος του κοσμου για να μπει στην πιστα και με την ελυψη νομου ( ο νομος μηλαει για σχολες οδηγος στην κυκλοφορια δεν αναφερει για εντος πιστας) μαζευουνε προβατα και τα στελνουν στο σφαγειο.
    με αυτην την λογικη θα μπορουσα να εκμεταλευτο και εγω το κενο νομοθεσιας και να ανοιγα σχολη ασφαλους οδιγισης και να ελεγα οτι κοιτατε ποσες φορες εχω κανει τα μαθηματα. ειμαι και προτος μετα απο εμενα ο ROSSI.
    ας ειμαστε σωβαροι παντα φωναζα οτι η πιστα των μεγαρων ειναι απαραδεκτη. εγω μπικα μια φωρα με μαθηματα του css και δεν το ευχαριστηθηκα και απο την πιστα αλλα και του οτι γνωριζωντας και οι εκπεδευτες μας την μιωμενη ασφαλεια που παρεχη η πιστα μας πιγεναν παααααρα πολυ αργα.
    θα μου πεις οτι αυτο εχουμε με αυτο πορευομασται. .......... ναι δυστιχως......
    πριν λιγους μηνες βρεθεικα σε τρακ ντευ που συμετιχε ο μεγαλος μου γιος διοργανοση αγωνιζομενου αλλα και συμαθητη μου στο css και ειδα οτι προσπαθουσε να μαθει στα παιδια αυτα που ειχε μαθει και αυτος στο σχολειο αλλα και μετα απο καθε σεζον που εβγενε το καθε γκρουπ του ελεγε οτι εκει η πιστα εχει αυτο να κοψεις η πρεπει να κανεις αυτο για να ελεγχεις καλυτερα την μοτο σου γιατι κανεις λαθει. και μαλιστα τους τονιζε συνεχος να μην πλακονονται οτι δεν ειναι η πιστα οτι καλυτερο και θελει προσοχη. και ηταν μεσα σηνεχος για να τους ελεγχη.
    εν κατακληδη
    πιστευω οτι οι επαγκελματιες θα πρεπει να γηνουν επαγκεματιες και οχι καθε τυχαρπαστος να δηλωνει επαγκελματιας. θα πρεπει να εχει ποιστοποιηση απο καποιο φορεα βαση καποιου ευρωπαικου η διεθνη προτυπου.
    το κρατος θα πρεπει αυστηρα να ακολουθυση τα διεθνη προτυπα ωστε να μην παμε σαν τα προβατα στο αφαγειο υπερ της κονομας ορισμενων που εχουν το λαδι και το τυρι.
    και ολοι εμεις θα πρεπει να σκευτομασται με το σωστο κεφαλικαι με τα ματια ανοικτα..
    αυτα και με συνχωριται εαν καποιος θεωρει οτι τον προσβαβα
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  3. #123
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της basiliss13
    Εγγραφή
    02/05/2010
    Μηνύματα
    348
    είναι δυο διαφορετικά θέματα(η ασφάλεια της πίστας,με τους επαγγελματίες διοργανωτές)για το δεύτερο έχεις την επιλογή να επιλέξεις που θα πας,για το πρώτο όμως?σαφώς και εγώ είμαι υπέρ να γίνουν όσα έστω μπορούν να γίνουν,το κυριότερο θέμα που έχουν έχει να κάνει με την πολύ πιεσμένη οδήγηση,όπου σαν χάραξη έχει σημεία πολύ επικίνδυνα,σαν εκπαιδευτική πιστα όμως θεωρώ ότι είναι από της πολύ καλές,σφικτή,και τεχνική..


    παιδιά στην Ελλάδα ζούμε,γίνονται αγώνες στην Τρίπολη και στο Τυμπάκι!!!!(και td γίναν τελευταία)μην τα μηδενίζουμε όλα....όσο αφορά το δυστύχημα που έγινε,κανεις δεν είπε ότι το άθλημα δεν έχει κινδυνους.......κανεις δεν είπε ότι αν πέσεις θα ξανασηκωθείς.....στο συγκεκριμένο τοιχίο ήταν η πρώτη φορα μετά από τόσο χρονια λειτουργίας που πήγε όχημα.....ναι ok,θα μου πεις μπορεί να είχε λάστιχα και να σωνόταν το παλικάρι.....αυτό είναι όμως το θέμα?τα 10 λάστιχα?ακούω πολλούς που λένε ότι πρέπει να φτιαχτεί και αλλα τέτοια,πως?να φτιάξουν τι?για να γίνει σωστά θέλει χάραξη ξανά από την αρχή μην γελιόμαστε.......πιστεύει κανεις ότι το είναι εφικτό?η πιστεύει κανεις ότι κανομανε κάποιοι τόσα που μπορούν να το κάνουν....?αυτό που έβλεπα πάντως εγώ τον τελευταίο καιρό είναι διοργανώσεις με 5-10 συμμετοχές....(έχω πάει Τεταρτη και ήμουν μονος μου!!!)


    τέλος πάντων,όπως προείπα για τα σημερινά δεδομένα της Ελλάδας μονο καλο έκανε,και όχι κακό...

  4. #124
    λέμε τώρα (έρευνα κάνω)

    αν η οικονομική κατάσταση ήταν σε νορμάλ επίπεδα (και όχι το σημερινο χάλι)

    αν η τιμή για να μπεις πίστα όλη μέρα είναι 50 ευρά (δεν ξέρω πόσα είναι, τυχαίο νούμερο)

    και αν

    ο ιδιοκτήτης εστρωνε ξανα την πίστα και είχε ουσιαστικότερα μέτρα ασφαλείας

    θα δεχόσαστε να δίνετε 100 ευρά (παράδειγμα πάλι) την συμμετοχή?

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    λέμε τώρα (έρευνα κάνω)

    αν η οικονομική κατάσταση ήταν σε νορμάλ επίπεδα (και όχι το σημερινο χάλι)

    αν η τιμή για να μπεις πίστα όλη μέρα είναι 50 ευρά (δεν ξέρω πόσα είναι, τυχαίο νούμερο)

    και αν

    ο ιδιοκτήτης εστρωνε ξανα την πίστα και είχε ουσιαστικότερα μέτρα ασφαλείας

    θα δεχόσαστε να δίνετε 100 ευρά (παράδειγμα πάλι) την συμμετοχή?


    οχι γιατι το κοστος παει και αναλογικα με τις αλλες πιστες (εσωτερικου και εξωτερικου)...
    δεν μπορει να πληρωνεις 100€ στο Mugello και 100€ στα Μεγαρα...
    πρεπει να υπαρχει αναλογια στα πραγματα...και νομιζω οτι καλο θα ηταν αυτο να γινοταν και με τις προδιαγραφες της εκαστοτε πιστας...π.χ. αφου οι Σερρες ειναι προδιαγρφων F3, 75€ την μερα...αν ειναι προδιαγραφων F1, 100€ κλπ...(τα νουμερα ειναι τυχαια)

  6. #126
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    οχι γιατι το κοστος παει και αναλογικα με τις αλλες πιστες (εσωτερικου και εξωτερικου)...
    δεν μπορει να πληρωνεις 100€ στο Mugello και 100€ στα Μεγαρα...
    Οπότε θα έμενες πάλι εκτός πίστας όπως τώρα? (υποθέτω, δεν ξέρω αν βγαίνεις εξωτερικό)

    Γιατί, μιας και το πάμε τόοοοοσο υποθετικά και θεωρητικά (δεν καταλαβαίνω το λόγο αλλά in Spyrus we trust, μάλλον κάπου το πάει), μόλις έλεγες το επιχείρημα σου στον ιδιοκτήτη της πίστας στα Μέγαρα θα σου απαντούσε "Τράβα λοιπόν στο Mugello αφού κι εκεί 100€ κάνει".
    Και θα έμενες πάλι να ξεκ@υλώνεις σε παραλιακές και βούτες (παράδειγμα φέρνω).

    Δε λέω ότι έχεις άδικο, απλά λόγω αδιεξόδου πιστεύω πως όσοι έμπαιναν θα έμπαιναν και πάλι (κι όσοι δεν είχαν μπει αλλά το σκόπευαν θα έμπαιναν κι αυτοί).
    Απλά ίσως όχι τόσο συχνά και με λίγη περισσότερη γκρίνια μέχρι να περάσουν κάποια χρόνια και να συνηθίσουν τη νέα φιξ τιμή του 100άρικου πλέον και να μην τους φαίνεται.

    ΥΓ. Με δεδομένο ότι οι Σέρρες παραμένουν αγρόκτημα όλα τα παραπάνω.

  7. #127
    Καπου μπερδευετε/μπερδευεται το θεμα ζητησης και προσφορας.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  8. #128
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Οπότε θα έμενες πάλι εκτός πίστας όπως τώρα? (υποθέτω, δεν ξέρω αν βγαίνεις εξωτερικό)...........
    αληθεια θα τα βαζα κατω και αν εβλεπα οτι τον χρονο θα εκανα 5 td δλδ 500ευρω συν τα υπολοιπα εξοδα μου κανα 1200 χοντρικα (με τα λαστιχα) τον χρονο, θα προτιμουσα ενα 2ημερο-3ημερο td στην ιταλια με παρεακι και μπατζετ κανα 1500αρι
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    οχι γιατι το κοστος παει και αναλογικα με τις αλλες πιστες (εσωτερικου και εξωτερικου)...
    δεν μπορει να πληρωνεις 100€ στο Mugello και 100€ στα Μεγαρα...
    πρεπει να υπαρχει αναλογια στα πραγματα...και νομιζω οτι καλο θα ηταν αυτο να γινοταν και με τις προδιαγραφες της εκαστοτε πιστας...π.χ. αφου οι Σερρες ειναι προδιαγρφων F3, 75€ την μερα...αν ειναι προδιαγραφων F1, 100€ κλπ...(τα νουμερα ειναι τυχαια)
    Σωστα αυτα που λες αλλα σκεψου κ το αγοραστικο κοινο στο οποιο απευθυνεται η καθε πιστα

  10. #130
    για εμενα το θεμε ειναι ενα
    θα πρεπει να κατασκευαζονται πιστες με διεθνη προτυπα. και οχι με σχεδια του κολου
    το οτι εαν έλεγες το επιχείρημα σου στον ιδιοκτήτη της πίστας στα Μέγαρα θα σου απαντούσε "Τράβα λοιπόν στο Mugello αφού κι εκεί 100€ κάνει". θα ειχε δικιο γιατι θα ειχε ιδιες προδιαγραφες το MUGELLO με την πιστα των μεγαρων.
    και εαν δεν ειχες 100 ευρω δεν θα εμπενες πιστα. τωρα ομως δεινεις 50 για να μπεις σε χωραφι.
    οποτε πρεπει να κλησουν οι πιστες του κολου και να κατασκευαστουν με διεθνης προδιαγραφες. ποτε? μπορει σε 10 μπορει σε 20 χρονια.
    εαν ομως συνεχιζεται να πηγενεται στα χωραφια αυτα και ακουμπατε χρημα γιατι να της φτιαξουν? στην υγεια???!!!??? των κορωιδων λενε ...και κονομανε.
    και απο κοντα ο καθε επιτιδιος ανοιγη σχολη στου κασιδη το κεφαλι και κονομαει παιζοντας με την ασφαλεια σας....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  11. #131
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Σωστα αυτα που λες αλλα σκεψου κ το αγοραστικο κοινο στο οποιο απευθυνεται η καθε πιστα
    case study του τμηματος διοικησης επιχειρησεων και management στο 3ο ετος του ΠΑ.ΠΕΙ. κανουμε ρε παιδια

    τι ψαχνουμε να βρουμε?
    σε ποια περιπτωση θα μπαιναμε στα μεγαρα?
    μονο αν καναμε προπονηση στην τεχνικη. ειναι μια πολυ καλη πιστα καρτ. end of story
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Οπότε θα έμενες πάλι εκτός πίστας όπως τώρα? (υποθέτω, δεν ξέρω αν βγαίνεις εξωτερικό)

    Γιατί, μιας και το πάμε τόοοοοσο υποθετικά και θεωρητικά (δεν καταλαβαίνω το λόγο αλλά in Spyrus we trust, μάλλον κάπου το πάει), μόλις έλεγες το επιχείρημα σου στον ιδιοκτήτη της πίστας στα Μέγαρα θα σου απαντούσε "Τράβα λοιπόν στο Mugello αφού κι εκεί 100€ κάνει".
    Και θα έμενες πάλι να ξεκ@υλώνεις σε παραλιακές και βούτες (παράδειγμα φέρνω).

    Δε λέω ότι έχεις άδικο, απλά λόγω αδιεξόδου πιστεύω πως όσοι έμπαιναν θα έμπαιναν και πάλι (κι όσοι δεν είχαν μπει αλλά το σκόπευαν θα έμπαιναν κι αυτοί).
    Απλά ίσως όχι τόσο συχνά και με λίγη περισσότερη γκρίνια μέχρι να περάσουν κάποια χρόνια και να συνηθίσουν τη νέα φιξ τιμή του 100άρικου πλέον και να μην τους φαίνεται.

    ΥΓ. Με δεδομένο ότι οι Σέρρες παραμένουν αγρόκτημα όλα τα παραπάνω.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Σωστα αυτα που λες αλλα σκεψου κ το αγοραστικο κοινο στο οποιο απευθυνεται η καθε πιστα


    ολα εχουν να κανουν με το προϊον που σου προσφερεται και κατα ποσο εισαι διαθετειμενος να δωσεις αυτα που σου ζητανε...(προσφορα και ζητηση δλδ)...

    πολλοι ειχαν αποποιηθει τα 6 td στα Μεγαρα τον χρονο για να κανουν 2 στις Σερρες...
    αλλοι εκαναν μονο Μεγαρα, αλλοι μονο Σερρες και αλλοι τα συνδυαζαν...
    μετα μπηκε στο παιχνιδι και η Ιταλια και καποιοι μοιραστηκαν και παλι...γιατι αν το καλοσκεφτεις με βενζινες μεχρι την πατρα, εισητηρια πλοιου, ξενοδοχεια και κοστος πιστας, δεν βγαινει και πολυ εκτος απο τα κοστη των Σερρων (μιλαμε παντα να μενεις Αθηνα)...

    αλλα ποσο κοστολογειται το αισθημα και η αξια να κανεις td σε μια πιστα που τρεχουν οι παγκοσμιοι ή τα SBK?

    αρα πρωτιστως εχει να κανει με τα λεφτα που εχει καποιος και ποσα θελει να διαθεσει και μετα με τα δικα του "θελω"...

    αλλος γουσταρει την τεχνικοτητα που εχουν τα Μεγαρα και αλλος τις ταχυτητες που πιανει στις Σερρες...

    τωρα για μας τους φτωχομπινεδες Αθηναιους τα Μεγαρα αποτελουν μονοπωλιο...και δυστυχως αυτο εκμεταλλευεται ο ιδιοκτητης...
    μετριο προς κακο προϊον που ειναι κοντα και κοστιζει φτηνα στο συνολο του (πας, ερχεσαι αυθημερον)...ειναι σαν το Jumbo ενα πραγμα...το ξερεις οτι εχει κινεζιες μεσα, αλλα ειναι παμφθηνα και κανεις την δουλεια σου...και οπως λεει η διαφημιση "τα βγαλαν τα λεφτα τους"...

    αν οι Σερρες παραμεινουν κλειστες και για το καλοκαιρι του 2014 και μπαφιασω, τοτε ΝΑΙ, θα μπω στα Μεγαρα και θα ειμαι κρατημενος (οσο μπορω) γιατι θα ξερω οτι ο κινδυνος παραμονευει..(οπως εγραψε και ο Stabak)...
    μπορει να κανω και 1-2 πανω κατω στον Αγιο (παλι κρατημενα) για την βολτα και την εκδρομη...

    δεν μπορω ομως να παω Ιταλια...τουλαχιστον με την δεδομενη οικονομικη μου κατασταση...και πιστευω οτι αυτο θα κανουν και οι περισσοτεροι...

    αρα απαντωντας στην ερωτηση σου, θα τα δωσω τα 100€, βριζοντας και αναθεματιζοντας την οικονομικη μου κατασταση και την εκμεταλλευση του ιδιοκτητη, οπως γινεται στις περισσοτερες περιπτωσεις στην Ελλαδα...

  13. #133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ποια περιπτωση θα μπαιναμε στα μεγαρα?
    μονο αν καναμε προπονηση στην τεχνικη. ειναι μια πολυ καλη πιστα καρτ. end of story


    SuperMoto φιλε
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  14. #134
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της iliasfyntanidis
    Εγγραφή
    10/04/2012
    Μηνύματα
    188
    Σε γειτονικό forum αυτοκινήτου ανακοινώθηκε απο χρήστη άνοιγμα της πίστας τον Φλεβάρη.Δεν ξερω αν θα αφορά το άνοιγμα της μονο εκδηλώσεις αυτοκινήτου.Για οτιδήποτε αλλο θα ενημερώσω.
    Ride till the end....isle of man style!
    William Joseph "Joey" Dunlop, OBE (February 25, 1952 - July 2, 2000)

  15. #135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από iliasfyntanidis Προβολή μηνύματος
    Σε γειτονικό forum αυτοκινήτου ανακοινώθηκε απο χρήστη άνοιγμα της πίστας τον Φλεβάρη.Δεν ξερω αν θα αφορά το άνοιγμα της μονο εκδηλώσεις αυτοκινήτου.Για οτιδήποτε αλλο θα ενημερώσω.
    ΑΝ δεν υπάρξει επίσημη ανακοίνωση από την διοίκηση της πίστας δεν πιστεύω τίποτα
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

Σελίδα 9 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μεγαρα τελος (παλι) μεχρι νεοτερας...
    από Ταξιδευτής στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2008, 13:37
  2. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 19:26
  3. κυριακη στα Μεγαρα!
    από Valentino_Ptossi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 10:10
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 16:09
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 08:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF