Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 55

Θέμα: Ανάμεικτα συναισθήματα..

  1. #31
    Xάλα δεν είναι αν πηγαίνεις χαλαρά και σιγά (για όχι πανω από 5οοοχλμτρα) ,αλλά το μηχανάκι με αυτά τα λάστιχα δεν θα το μάθεις σωστά . Το HD το 200άρι φοράει μπρος πίσω 16άρι τροχό , πράγμα που είναι πολύ καλό σε θέματα σταθερότητας συγκρητικά πάντα με τους μικρότερους 12-13άρηδες άλλων σκούτερ , αλλά το αρνητικό είναι πως τα λάστιχα για 16άρηδες τροχούς κοστίζουν κάτι παραπάνω από τα άλλα

    Όπως και να χει , αν τα αλλάξεις θα σου φύγει κανα 130άρι περίπου

  2. #32
    Μέλος Το avatar του/της yannn
    Εγγραφή
    21/10/2013
    Μηνύματα
    41
    Εχω σκοπο να αλλαξω καποια στιγμη αλλα οχι στο πολυ αμεσο μελλον.δε τρεχω οποτε τουλαχιστον δε θα χω προβλημα προς το παρον απο οτι μου λετε.ναι 16 η 17 ειναι τα λαστιχα..

  3. #33
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2013
    Μηνύματα
    9
    Δεν χρειάζεται να ανησυχείς φίλε, είσαι ακόμα στην αρχή και όσο γράφεις χιλιόμετρα θα αποκτάς περισσότερη εμπειρία και θα αντιμετωπίζεις καταστάσεις πιο "αυτοματοποιημένα" με συνέπεια να αρχίζεις να μπορείς να απολαμβάνεις την οδήγηση περισσότερο!

  4. #34
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannn Προβολή μηνύματος
    Εχω σκοπο να αλλαξω καποια στιγμη αλλα οχι στο πολυ αμεσο μελλον.δε τρεχω οποτε τουλαχιστον δε θα χω προβλημα προς το παρον απο οτι μου λετε.ναι 16 η 17 ειναι τα λαστιχα..
    ναι ρε συ
    τι νουμερα γραφουν επανω φαρδος-προφιλ-ζαντα
    αν θα πας σε 18αρια
    εχω κατι απ το impreza 225/40/18

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    ενταξει και τα anakee 2 χορευουν καρσιλαμα πανω στο ΤΑ700 στα αποτομα
    και ας μην ειναι duro
    ειπα μαλακο και επωνυμο αν γινεται,σαν νεος που ειναι θα τον σωσει πιστευω
    Ναι, υπόψιν πως μιλάω για λάστιχο δρόμου, όχι τακούνι...
    Αφού να φανταστείς πως δεν χαιρόμουν τη μηχανή πλέον.

    Μέχρι που ξαναλλαξα λάστιχα

  6. #36
    Μέλος Το avatar του/της yannn
    Εγγραφή
    21/10/2013
    Μηνύματα
    41
    Τι να σας πω..Σημερα που ημουν και στο δρομο που εβρεχε κιολας ουτε γλιστραγε η μηχανη και καλα κρατηματα-φρεναρισματα ειχε.Ουδεν προβλημα
    Sym Hd Evo 200i

  7. #37
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannn Προβολή μηνύματος
    Τι να σας πω..Σημερα που ημουν και στο δρομο που εβρεχε κιολας ουτε γλιστραγε η μηχανη και καλα κρατηματα-φρεναρισματα ειχε.Ουδεν προβλημα
    Βρε αλλαξε τα νασαι 100% σιγουρος, οπως σου λενε τα παιδια πιο πανω...Εγω στη θεση σου θα εβαζα ο,τι καλυτερο υπαρχει στην αγορα...Για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...Οταν θα πεσει αρκετα η θερμοκρασια το χειμωνα...τι θα γινει?

  8. #38
    Το θέμα δεν είναι πως το λάστιχο κρατάει ή δεν κρατάει ...Το θέμα είναι ότι θα σε πουλήσει μια και καλή και απότομα . Όσο δεν το ζορίζεις , πάει σαν όλα τα λάστιχα .

    Και εμένα τα απαράδεκτα Μαχχις δεν παρουσιάζουν πρόβλημα ,αλλά ξέρω τί έχω και κινούμε μόνο στο κέντο της πόλης μου με αυτά . Αν όμως κάνω αυτά που έκανα με τα Micellin City grip , τότε θα μυρίσω την άσφαλτο .

    Εσύ ακόμα είσαι νέος και το μαθαίνεις το μηχανάκι ....Δεν το πολυπάς . Αργότερα που θα ξεπάρεις , θα δεις τί ενοούμε .

    Λίγο σε ένα βρεμένο οδόστρωμα ...Λίγο κάποια χώματα σε μια άκρη που για κάποιους λόγους δεν μπορείς να αποφύγεις να πατήσεις ...Λίγο το ένα ...Λίγο το άλλο ....Δεν είναι και πολύ δύσκολο να δεις τον κώλο της μηχανής να περνάει από δίπλα σου ...Καλύτερα να περισέψει ,παρά να ληφτεί .


    ...Θα το καταλάβεις στο 1ο γλύστημα . Δεν θα πέσεις γιατί θα πηγαίνεις με λίγα , αλλά θα το καταλάβεις ...Θα δεις . Ε ! Αυτό το γλύστημα ένα επώνυμο καλό λάστιχο ΔΕΝ θα το κάνει

  9. #39
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    οτι ειπε το κοπελι απο πανω

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Ε ! Αυτό το γλύστημα ένα επώνυμο καλό λάστιχο ΔΕΝ θα το κάνει
    Μωρέ το κάνει (άμα κοιμάσαι όρθιος τουλάχιστον)

  11. #41
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Εγω θα θεσω το θεμα διαφορετικα.............
    Αν πεσεις που πραγματικα το απευχομαι και με την προυποθεση οτι εσυ δεν παθαινεις γρατζουνια (το βασικοτερο)ποσο θα σου κοστισει σε πλαστικα η τουμπα ξερεις;
    Ρωτα και μετα θα δεις οτι πιο φτηνα θα σου κοστισει ενα ζευγαρι σωστα λαστιχα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #42
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Εγω θα θεσω το θεμα διαφορετικα.............
    Αν πεσεις που πραγματικα το απευχομαι και με την προυποθεση οτι εσυ δεν παθαινεις γρατζουνια (το βασικοτερο)ποσο θα σου κοστισει σε πλαστικα η τουμπα ξερεις;
    Ρωτα και μετα θα δεις οτι πιο φτηνα θα σου κοστισει ενα ζευγαρι σωστα λαστιχα.
    +1000

  13. #43
    Μέλος Το avatar του/της yannn
    Εγγραφή
    21/10/2013
    Μηνύματα
    41
    Ναι καταλαβαινω τι λετε και σας ευχαριστω πολυ κιολας.Το προβλημα ειναι οτι τωρα οικονομικα αδυνατω να αγορασω αλλα λαστιχα οποτε θα ειμαι γενικα σε επιφυλακη.Δε μπορω να κανω και κατι αλλο αλλωστε

  14. #44
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2013
    Μηνύματα
    9
    Συμφωνώ και εγω με την αγορά ενός σετ σοβαρών ελαστικών, είναι από τις καλύτερες επενδύσεις που μπορείς να κάνεις

  15. #45
    Μέλος Το avatar του/της yannn
    Εγγραφή
    21/10/2013
    Μηνύματα
    41
    Μια ανανέωση έτσι για το καλό!
    Η οδήγηση πάει πολύ καλά(ένα θεματάκι με τις στροφές έχω,τις παίρνω λίγο πιο ανοιχτά από ότι πρέπει)
    Κατα τα άλλα είμαι πολύ ικανοποιημένος!Απολαμβάνω τις βόλτες μου όσο δε πάει τα χρήματα που χαλαώ ειναι μηδαμινά(10ε για 2 εβδομαδες φουλ χρήσης)
    Οι συνοδηγοί έχουν να πούν τα καλύτερα.Αυτά
    Sym Hd Evo 200i

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF