Σελίδα 13 από 141 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363113 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 2101

Θέμα: Εργαλεία χειρός (For Tool Addicts')

  1. #181
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Πλάκα πλάκα κι ενώ νόμιζα ότι ήξερα 5-10 πράγματα για εργαλεία από το θρεντάκιον τούτο παίζει και να έμαθα πάνω από 15 μάρκες που δεν τις είχα ξανακούσει και είναι και πανάκριβες όλες τους!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  2. #182

  3. #183
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    διαφορα εργαλεια



    αλεν κατσαβιδια


    Από το werk10 εγώ κι ο daz έχουμε ψωνίσει πολλές φορές. Τη τελευταία φορά πήρα κάτι μύτες torx. Τέλεια εφαρμογή. Χωρίς μαγνήτες και μλκς.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20150923_18_12_08_Refocus.jpg 
Προβολές:	252 
Μέγεθος:	91,1 KB 
ID:	344686

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20150923_18_12_55_Refocus.jpg 
Προβολές:	249 
Μέγεθος:	61,6 KB 
ID:	344685
    Έχω άλλεν, ζουμπάδες, κλπ.
    Έχω σπάσει δυο τρια άλλεν της PB Swiss στη δουλειά ποτέ όμως δεν έχω καταστρέψει βίδα προσπαθώντας να τη βγάλω.

    Ξέχασα το πιο σημαντικό. Έχει μόνο 4€ περίπου μεταφορικά για Ελλάδα!
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  4. #184
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Από το werk10 εγώ κι ο daz έχουμε ψωνίσει πολλές φορές. Τη τελευταία φορά πήρα κάτι μύτες torx. Τέλεια εφαρμογή. Χωρίς μαγνήτες και μλκς.

    Έχω σπάσει δυο τρια άλλεν της PB Swiss στη δουλειά ποτέ όμως δεν έχω καταστρέψει βίδα προσπαθώντας να τη βγάλω.

    Ξέχασα το πιο σημαντικό. Έχει μόνο 4€ περίπου μεταφορικά για Ελλάδα!
    Ωωωωραίο μαγαζάκι, τέλειο link, thx
    Φύγαμε...

  5. #185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Από το werk10 εγώ κι ο daz έχουμε ψωνίσει πολλές φορές. Τη τελευταία φορά πήρα κάτι μύτες torx. Τέλεια εφαρμογή. Χωρίς μαγνήτες και μλκς.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20150923_18_12_08_Refocus.jpg 
Προβολές:	252 
Μέγεθος:	91,1 KB 
ID:	344686

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20150923_18_12_55_Refocus.jpg 
Προβολές:	249 
Μέγεθος:	61,6 KB 
ID:	344685
    Έχω άλλεν, ζουμπάδες, κλπ.
    Έχω σπάσει δυο τρια άλλεν της PB Swiss στη δουλειά ποτέ όμως δεν έχω καταστρέψει βίδα προσπαθώντας να τη βγάλω.

    Ξέχασα το πιο σημαντικό. Έχει μόνο 4€ περίπου μεταφορικά για Ελλάδα!

    Ωραια φαινονται τα Pb και 100% Ελβετικα...
    Και να δειξω για οσους εχουν τρελλα με τα "καστανοειδη" κλειδια οπως εγω ,το "κλειδακι" με την γωνια επαναφορας των 1.7 μοιρων απο την αναγενημμενη (περισυ χρεοκωπησε νομιζω) sk tools,αμερικανικα μονο, http://skhandtool.com/skxframe.aspx


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Fullscreen capture 11112015 121819 AM.bmp.jpg 
Προβολές:	244 
Μέγεθος:	75,9 KB 
ID:	344687
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  6. #186
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παραλαβή εργαλείων σήμερα......('χτές.....)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04940.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	88,1 KB 
ID:	344688

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04949.jpg 
Προβολές:	237 
Μέγεθος:	89,9 KB 
ID:	344689
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #187
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Παραλαβή εργαλείων σήμερα......('χτές.....)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04940.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	88,1 KB 
ID:	344688

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04949.jpg 
Προβολές:	237 
Μέγεθος:	89,9 KB 
ID:	344689
    Πςςςς....
    Ότι πρέπει για να κόβουν το νύχι απ΄το δίχαλο οι Αλλουσνακμπαρ.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #188
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    [QUOTE=[B]bulmont[/B];2659156]Παραλαβή εργαλείων σήμερα......('χτές.....)


    Mα καλα,τι τα κανετε?
    Τα τρωτε?
    Αν ειναι ετσι,φατε φατε,λεφτα εχουμε...
    Οχι τιποτε αλλο αλλα κοντεψα να κοπω οπως ανοιξε η σελιδα...
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  9. #189
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Λοιπόν..........
    Αυτό το θέμα έχει γίνει από τα αγαπημένα μου στο μοτο.γρ, το διαβάζω πάντα πρώτο πρώτο. Με τα γραφόμενα σας έμαθα πολλά πράγματα για τα εργαλεία που δεν τα γνώριζα (μάρκες κλπ). Μας έχετε όμως "ψιλοαρρωστήσει" είναι η αλήθεια γιατί από όοοολα όσα έχετε ποστάρει εγώ τα θέλω ¨ΟΛΑ!!! Είμαι καλά γιατρέ μου?

  10. #190
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Desperado Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν..........
    Αυτό το θέμα έχει γίνει από τα αγαπημένα μου στο μοτο.γρ, το διαβάζω πάντα πρώτο πρώτο. Με τα γραφόμενα σας έμαθα πολλά πράγματα για τα εργαλεία που δεν τα γνώριζα (μάρκες κλπ). Μας έχετε όμως "ψιλοαρρωστήσει" είναι η αλήθεια γιατί από όοοολα όσα έχετε ποστάρει εγώ τα θέλω ¨ΟΛΑ!!! Είμαι καλά γιατρέ μου?
    Δεν μιλαμε για σχοινι στο σπιτι του κρεμασμενου...και μην ρωτας σε τρελλαδικο τους αλλους ασθενεις αν ειναι καλα!
    Ανιατες περιπτωσεις βλεπω,απλα με την καταλληλη αυξηση της δοσης εργαλειων(placebo lidl εδω δεν παιζει!)θα εχουμε μια καποια ποιοτητα ζωης...
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  11. #191
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lykourgi Προβολή μηνύματος
    Τα κίτρινα τελικά τι είναι;
    Τιτανίου αλλά με gold plating.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Τι να γράψει η σουπιά; Gedore και ξερό ψώμι....
    Οι καλύτερες cantilever εργαλειοθήκες ever.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    διαφορα εργαλεια
    αλεν κατσαβιδια
    Παίζει να είναι το καλύτερο κατσαβίδι καστανιάς που υπάρχει σύμφωνα με την άποψη και τα review κάποιων απολύτως παλαβών! Πριν καιρό το είχε και σε προσφορά αλλά no money, no honey...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Προδιαγραφής Προβολή μηνύματος
    Ωραια φαινονται τα Pb και 100% Ελβετικα...

    Και να δειξω για οσους εχουν τρελλα με τα "καστανοειδη" κλειδια οπως εγω ,το "κλειδακι" με την γωνια επαναφορας των 1.7 μοιρων απο την αναγενημμενη (περισυ χρεοκωπησε νομιζω) sk tools,αμερικανικα μονο,
    Τα P.B. Swiss ή P.B Baumann μπορείς να τα εντάξεις στις αγαπημένες μου μάρκες. Δεν έχουν μεγάλο κατάλογο ούτε προσφέρουν όλα τα εργαλεία αλλά τα κατασκευάζουν όλα μόνοι τους. Ο μιστερ Max (Baumann) συγκαταλέγεται στους ενθουσιώδεις του καλού εργαλείου και δεν έχει αφήσει τίποτα στην τύχη (ούτε την αλληλουχία χρωμάτων στα rainbow ελενάκια ). Ο ποιοτικός έλεγχος που γίνεται είναι εξωπραγματικός για μαζική παραγωγή και η τεχνολογία - σχεδίαση κτλ. είναι σε άλλο επίπεδο. Ρίξε μια ματιά στις άκρες των ίσιων κατσαβιδιών! Κάτι που σχεδιάζεται και βγαίνει στην παραγωγή πιθανότατα να είναι το ίδιο τέλειο και μετά από 30 χρόνια χωρίς καμία αλλαγή σε σχήμα, μέγεθος, πάχος κτλ. (υπάρχουν εργαλεία 30 χρόνων που δεν έχουν αλλάξει στο παραμικρό, ούτε οι λαβές τους).

    http://www.pbswisstools.com/en/quali...allel-tip.html

    Πάρα πολύ καλά τα SK. Τουλάχιστον τα παλιά! Ήταν τα πρώτα Αμερικάνικα με τα οποία είχα επαφή και τα έχω δει πως αντέχουν κάτω απ' τις χειρότερες συνθήκες.

    Σε αυτά που πόσταρες μπορεί η γωνία 1.7 μοιρών να αγγίζει την υπερβολή αλλά ο μηχανισμός τους παίζει να είναι απ' τους πιο γερούς, λόγο σχεδιασμού. Είναι κρίμα που δεν τα υποδέχτηκαν και πολύ ζεστά οι Αμερικάνοι επειδή δεν μπορούν να βγουν με αναστρεφόμενη καστάνια. Σίγουρα δε θα έλεγα όχι, τουλάχιστον στα στάνταρ νούμερα. Με το εξάγωνο, αντί για δωδεκάγωνο δαχτυλίδι μπορείς να βρει κάποιος την κατάλληλη δικαιολογία ώστε να πάρει μερικά καστάνιας ακόμα, ανεξάρτητα από το αν έχει ή όχι.
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 29/11/2015 στις 23:56.
    Sent from me using a computer.

  12. #192
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Προδιαγραφής Προβολή μηνύματος

    Για γραψε το τοπ -τεν των εργαλειων χειρος του γουστου σου με σειρα επιθυμιας εννοειται
    Κοίτα τι μου κάνεις τώρα!
    Δε νομίζω πως ειναι δυνατόν να γίνει κάτι τέτοιο. Εκτός του ότι δεν θα μπορούσα ποτέ να επιλέξω 10 εταιρίες (αν και δεν είναι καθόλου λιγες γιατί οι πραγματικοί κατασκευαστές πλεον έχουν μειωθεί δραματικά), αυτό που δεν θα μπορούσα να κάνω με τίποτα ειναι να τις βάλω και σε σειρά επιθυμίας.

    Δεν θεωρώ ότι μια μάρκα έχει τα καλύτερα απ' όλα! Κατ' αρχήν καμια δεν φτιάχνει τα πάντα μόνη της και παράλληλα να μπορεί να προσφέρει όλα όσα χρειάζεται μια επιχείρηση. Η gedore πχ που μπορείς να πεις ότι τα κατασκευάζει όλα μόνη της, αν δεις μέσα στον κατάλογό της τους κωδικούς, θα διαπιστώσεις πόσο διαφορετικοί είναι όταν περνάς απ' τα πολύγωνα στα κατσαβίδια και απο εκεί στα σφυριά και μετά στους εξωλκείς.
    Οι κωδικοί στα σφυριά πχ είναι της habero (που την έχει εξαγοράσει και πλεον πουλάει σαν gedore). Εργαλειοθήκες metec -> τώρα πια gedore (αλλά και metec με πιο παχύ κατάλογο). Εξολκείς baldur, σωληνοκάβουρες daco, spesial tools klann αλλά και gedore, δυναμόκλειδα rahsol.

    Η gedore ήξερε να φτιάχνει καρυδάκια και γερμανοπολύγωνα. Η hazet το ίδιο + special tools. H hazet όπως και η stahl δεν είναι τόσο μεγάλες όσο η gedore οπότε αυτά που δεν τα φτιάχνουν τα αγοράζουν. Παίρνεις λοιπόν πένσα hazet γράφει επάνω made in germany αλλά δεν είναι hazet, είναι της vbw. Μυτες κατσαβίδια της witte αλλά του χρόνου ίσως κάποιας άλλης. Εξολκείς gedore που είναι (είναι) baldur.
    Η κνιπεχ όμως έχει μόνο πενσοειδή.

    Οι δορυφορικές στη γερμανία προμηθεύουν μεγάλα ονόματα. Υπάρχουν "μαγαζάκια" που φτιάχνουν μόνο ένα είδος. Πένσες πχ και μάλιστα όχι όλες τις πένσες. Η μία μόνο πλαγιοκόφτες η άλλη εμπροσθοκόφτες η τρίτη συνδιαστικές πέσες. Η μία μόνο ίσια κατσαβιδια, ή άλλη σταυρού. Αυτές πουλάνε με την επωνυμία τους που δεν την ξέρει κανένας αλλά πουλάνε και στην hazet, τη matadore κτλ. To ίδιο εργαλείο θα το πάρεις πιο ακριβά σαν hazet. H orbis ήταν ένας τέτοιος δορυφόρος, η will μια άλλη.
    Η wiha ξέρει να φτιάχνει κατσαβίδια, οι πένσες της είναι taiwan. Απλά επέλεξε taiwanezo τρίτο κατασκευαστή αντί για γερμανό όπως οι άλλες. Στις συλλογές με τα καρυδάκια θα βρεις Ιαπωνικά koken αλλά και taiwan.

    Δε με ενδιαφέρει και πολύ τι λέει επάνω το εργαλείο. Όλοι αυτοί οι κατασκευαστές (και όχι μόνο αυτοί) προσπαθούν να έχουν την απολύτως κορυφαία ποιότητα ακόμα και σε αυτά που δεν τα φτιάχνουν οι ίδιοι.

    Αλλά ας πιάσουμε τις 3 μεγάλες της γερμανίας hazet stahlwille και gedore στον τομέα τους. Καρυδάκια, καστάνιες, κλειδιά.
    Όλα καλά είναι, πως να τα βάλω σε σειρά?
    Να πω τα stahlwille που είναι η φεραρι της Γερμανίας? Τα hazet είναι πιο μακριά και πιο δυνατά. Η stahl έχει γερμανοπολύγωνα κοντά και εξαιρετικά λεπτά. Βγάζει όμως και πιο μακριά, μόνο που σε αυτή τη σειρά το δαχτυλίδι έχει ένα μικρό όφσετ που δεν βολεύει πολλούς. Η gedore βγάζει κανονικού μεγέθους λεπτά, αλλά και πολύ μακριά με κανονικό δαχτυλίδι μόνο που έχει και μεσαίου μεγέθους με μικρό οφσετ (που όμως είναι μεγαλύτερο απ' της stahl).

    Πόσες διαφορετικές επιλογές στο πάχος, το μηκος, το σχήμα? Καμία απ' τις τρεις δεν έχει κάτι ίδιο με την άλλη. Και οι τρεις τώρα δεν έχουν τίποτα (σχεδόν) ίδιο ή παρόμοιο με τα αμερικάνικα. Όλα λίγο πολύ εξηπηρετούν διαφορετικούς σκοπούς. (όλα για να στρίβεις βίδες είναι αλλά οι βίδες δεν στρίβουν με όλα)

    Ποιοτικα είναι όλα απολύτως κορυφαία και αν πεις ότι τα hazet 600Ν είναι πιο δυνατά απ' τα Gedore No7 είναι απόλυτα σωστό αλλά αυτό πηγάζει απ' τη σχεδίαση που εξυπηρετεί διαφορετικούς σκοπούς και ανάγκες και προτιμήσεις. Τα Νο7xl είναι πιο δυνατά απ' τα 600Ν αλλά είναι μισό κιλό το κάθε ένα.

    Τα καινούρια της φακομ είναι πάρα πολύ ωραία (κατά γενική ομολογία) και ποιοτικά τόσο όσο φτάνει και περισσεύει σε πολλούς αν όχι σε όλους. Εμένα δε μου αρέσουν όπως επίσης δε μου αρέσει που είναι πιο κοντά και τόσο πολύ χοντρά στο ανοιχτό άκρο. Και ας έχουν απ' τα πιο καλοσχεδιασμένα δαχτυλίδια.

    Και έπειτα πως συγκρίνονται όλα αυτά με εξωτικές μάρκες που έχουν περιορισμένο αριθμό και είδος εργαλείων?

    Δεν μπορώ να επιλέξω μάρκες και σίγουρα δεν μπορώ να ταξινομήσω τα εργαλεία χειρός ούτε ανά κατηγορία (λόγο διαφορετικής σχεδίασης) ούτε ανα ποιότητα (διότι οι διαφορές είναι τόσο μικρές ή ανύπαρκτες που και δεν τις γνωρίζω όλες και είναι ανάξιες λόγου).

    Η nepros είναι η "εξωτική" σειρά της ktc (kyoto tool) = περισσότερα στάδια στην επεξεργασία (δεν ξέρω για ποιοτικό έλεγχο).
    Η koken έχει τα περισσότερα καρυδάκια στην γκάμα της, μπορείς να βρεις τα πάντα. Η γκάμα της hazet στα 3/8 είναι για κλάματα. Και οι δύο κορυφαίες. Στην σχεδίαση τα hazet έχουν την καλύτερη ρικνωση ever, τα koken είναι πιο κοντα. Τα stahl είναι πιο λεπτά με χάλια ρικνωση.
    Οι Ιάπωνες έχουν καταπληκτικά πενσοειδή. Πως συγκρίνονται αυτά με τα απολύτως κορυφαια κνιπεχ? who cares? (ok I do, αλλά θέλω ένα ζευγάρι tajima όπως και να 'χει!)
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 12/11/2015 στις 02:49.
    Sent from me using a computer.

  13. #193
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Νομίζω μόνο όσο αφορά την εμφάνιση μπορώ να κάνω κάποιου είδους ταξινόμιση αλλά οπως είδες τα γούστα μπορεί να είναι τόσο διαφορετικά που δεν έχει κανένα νόημα για τους άλλους.
    Τα αμερικάνικα είναι τόσο μα τόσο ίδια! Βλέπεις 20 μάρκες και το μόνο που αλλαζει είναι ότι το ένα λέει SK το άλλο KD το τρίτο SnapOn, proto, wright, mac κτλ. Πάντα με χάραξη αντί για σφυρηλάτηση

    Forging vs Engraving vs laser etching. Bright vs mirror vs mat chrome plating.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	17.jpg 
Προβολές:	289 
Μέγεθος:	95,9 KB 
ID:	344825
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 12/11/2015 στις 02:10.
    Sent from me using a computer.

  14. #194
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Miskin ψήνεσαι? Τα καρυδάκια είναι pass through και αν δεν είναι, είναι χαμηλού προφίλ που δουλεύουν και με τετράγωνο και με πολύγωνο καστάνιας και με κανονικό πολύγωνο.

    http://www.amazon.de/Wera-0513599600...=wera+kalender
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 12/11/2015 στις 02:53.
    Sent from me using a computer.

  15. #195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Miskin ψήνεσαι? Τα καρυδάκια είναι pass through και αν δεν είναι, είναι χαμηλού προφίλ που δουλεύουν και με τετράγωνο και με πολύγωνο καστάνιας και με κανονικό πολύγωνο.

    http://www.amazon.de/Wera-0513599600...=wera+kalender
    Πίσω μου σ' έχω ΣΑΤΑΝΑ!!!
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2017, 14:36
  2. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Alpinestars Tech Tool Pack - Τσαντάκι μέσης με θέση για εργαλεία
    από 675 στο forum Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2016, 16:46
  3. Tool box (εργαλειοθήκη) for Tenere '08
    από xtkoulas στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2010, 19:45
  4. ONE for the money,TWO for the show,THREE for the girl
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 08:48
  5. Pink Panther (for TManiac)
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2003, 19:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF