Σελίδα 61 από 141 ΠρώτοΠρώτο ... 1151565758596061626364656671111 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 901 έως 915 από 2101

Θέμα: Εργαλεία χειρός (For Tool Addicts')

  1. #901
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.529
    εγω απο τοτε που ξεκινησαν αυτες οι ενοτητες εχω παθει εμμονη οτι χρωσταω λεφτα που δεν μπορω να ξεχρεωσω

  2. #902
    Η καστάνια της Stahlwille που έχω εγώ είναι έτη φωτός πίσω από τη Facom 360. Εκτός αν κοπανάς τη καστάνια με σφυρί και δε σε νοιάζει αν θα της κάνεις ζημιά.
    Προσωπικά το πιο σημαντικό σε μια καστάνια είναι τα δόντια, ή μάλλον οι μοίρες που σε αφήνει να δουλέψεις, όσο λιγότερες οι μοίρες τόσο το καλύτερο και πιο εργονομικό. Πόσες φορές έχει τύχει σε μένα να μη χωράει μια καστάνια με πολλά δόντια και μεγάλο καεφάλι κάπου; Σχεδόν ποτέ. Πόσες φορές έχει τύχει να μην έχω δυνατότητα να γυρίσει η καστάνια πολύ; 50; 100; Συνεχώς. Αυτό το λύνουν τα πολλά δόντια.
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  3. #903
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    Αυτή την κόντρα που έρχεται απ' την Αμερική και ακολουθεί η ταιβάν με τα εκατοντάδες δόντια ποτέ δε την κατάλαβα. 120 δόντια λέει και 3 μοίρες γωνία! Are you fraking serious? Ποιος θα κάτσει να ξεβιδώσει μια βίδα τρεις τρεις μοίρες?

    60 δόντια για 3/8 και 1/2 και καμιά 40αρια για 1/4 είναι υπερ αρκετά.
    Και τα 72 καλά είναι!
    Από κει και πάνω είναι ανέκδοτο. Ούτε η αίσθηση που σου αφήνει έχει καμιά τρελή διαφορά, ούτε ο ήχος (ε λίγο μπορεί), ούτε η αντοχή! Και σίγουρα δε θα χρειαστεί ποτέ κάτι λιγότερο από 5 μοίρες που σου δίνουν τα 72 δόντια.

    BTW. Αυτές με τα 120 και τα 80τόσα δόντια έχουν πολύ λιγότερα αλλά λειτουργούν με τέτοιο τρόπο σα να είχαν όσα λένε. (pics on request)
    Sent from me using a computer.

  4. #904
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Αυτή την κόντρα που έρχεται απ' την Αμερική και ακολουθεί η ταιβάν με τα εκατοντάδες δόντια ποτέ δε την κατάλαβα. 120 δόντια λέει και 3 μοίρες γωνία! Are you fraking serious? Ποιος θα κάτσει να ξεβιδώσει μια βίδα τρεις τρεις μοίρες?

    60 δόντια για 3/8 και 1/2 και καμιά 40αρια για 1/4 είναι υπερ αρκετά.
    Και τα 72 καλά είναι!
    Από κει και πάνω είναι ανέκδοτο. Ούτε η αίσθηση που σου αφήνει έχει καμιά τρελή διαφορά, ούτε ο ήχος (ε λίγο μπορεί), ούτε η αντοχή! Και σίγουρα δε θα χρειαστεί ποτέ κάτι λιγότερο από 5 μοίρες που σου δίνουν τα 72 δόντια.

    BTW. Αυτές με τα 120 και τα 80τόσα δόντια έχουν πολύ λιγότερα αλλά λειτουργούν με τέτοιο τρόπο σα να είχαν όσα λένε. (pics on request)
    Αυτές που έχω δουλέψει εγώ είναι μέχρι 72 δόντια και είναι κατά πολύ καλύτερες από τα 22 ή 30 δόντια. Όπως και να το κάνουμε τα 60-70 δόντια έχουν ισορροπία αντοχής και εργονομίας.

    εντιτ
    Αν έχεις καμιά καστάνια με 60-70 δόντια σου κάνω μια ανταλλαγή!
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  5. #905
    Μέλος Το avatar του/της Road Pirat
    Εγγραφή
    01/11/2015
    Μηνύματα
    360
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	5ED51656-0433-4507-8DB6-63F1BF2A26FE-54819-00002084CEC33929.jpg 
Προβολές:	177 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	348078 εμένα για 90 μου φαίνονται

  6. #906
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Road Pirat Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	5ED51656-0433-4507-8DB6-63F1BF2A26FE-54819-00002084CEC33929.jpg 
Προβολές:	177 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	348078 εμένα για 90 μου φαίνονται
    Αν λες για τη Stahlwille του tbs, λέει ratchet No. 415.
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  7. #907
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Η καστάνια της Stahlwille που έχω εγώ είναι έτη φωτός πίσω από τη Facom 360. Εκτός αν κοπανάς τη καστάνια με σφυρί και δε σε νοιάζει αν θα της κάνεις ζημιά.
    Προσωπικά το πιο σημαντικό σε μια καστάνια είναι τα δόντια, ή μάλλον οι μοίρες που σε αφήνει να δουλέψεις, όσο λιγότερες οι μοίρες τόσο το καλύτερο και πιο εργονομικό. Πόσες φορές έχει τύχει σε μένα να μη χωράει μια καστάνια με πολλά δόντια και μεγάλο καεφάλι κάπου; Σχεδόν ποτέ. Πόσες φορές έχει τύχει να μην έχω δυνατότητα να γυρίσει η καστάνια πολύ; 50; 100; Συνεχώς. Αυτό το λύνουν τα πολλά δόντια.
    Αυτές που έχουν λίγα δόντια δεν έχουν μεγάλο κεφάλι, έχουν απλά πιο χοντρά δόντια. Το μέγεθος της κεφαλής είναι απ' τα πιο σημαντικά. Η γωνία είναι σημαντική αλλά εξαρτάται και από το μέγεθος της καστάνιας (που πάει πακέτο και με το μήκος).

    Και εμένα μου έχει τύχει να μην έχει τη δυνατότητα να γυρίσει η καστάνια πολύ. Μάντεψε! Ένωσα 2 προεκτάσεις και την ξεβίδωσα από πάνω. Δε μπήκα καν στη διαδικασία να πάρω την καστάνια με τα 72 δόντια.

    Οι στρογγυλές έχουν ψηλή κεφαλή και δεν χωράνε πάντα εκεί που θέλεις! Και όταν συμβαίνει αυτό δεν υπάρχει "από πάνω" για να βάλεις προέκταση. Υπάρχει μόνο πολύγωνο και υπομονή. Η facom 360 είναι μια χαρά καστάνια με μοναδικό τρόπο λειτουργίας αλλά δε θα την επέλεγα ποτέ για μία και μοναδική με κυριότερο λόγο τον όγκο της. (τουλάχιστον σε 1/4).

    Αλλά τα πάντα έχουν να κάνουν και με το που δουλεύει ο καθένας. Η 1/4 μπορεί να δουλέψει από υπολογιστές μέχρι αμάξια. Το νο1 πρόβλημα που ειχα εγώ ως τώρα ήταν το συνολικό ύψος καστάνια καρυδάκι. Νο2 το πάχος καστάνιας που με υποχρέωνε να βάζω πολύσπαστο. Το νο3 όταν σταμάταγε να γυρίζει την βίδα ενώ ήταν ακόμα σχετικά σφιχτή και δεν μπορούσα να την ξεβιδώσω εύκολα με το χέρι εκεί που ήταν χωμένη (ομαλότητα προς την αντίθετη κατευθυνση). Ως τώρα 1 ή 2 φορές με ενόχλησε η γωνία και η λύση δεν ήταν περισσότερα δόντια σε καμία απ' τις δύο.

    Τεχνολογικά οι γερμανοί είναι πίσω από οποιαδήποτε 360 και όχι μόνο. Ούτε μόνο οι γερμανοί. Η beta πάντα είχε λίγα δόντια (ακόμα έχει). Ακόμα και στις στρογγυλής κεφαλής πάλι 48 έχει. Οι Ιάπωνες πάλι το ίδιο (όχι όλοι φυσικά). Η κοκέν που έχει απ' τις καλύτερες καστάνιες έχει σε όλες πάρα πολύ λίγα δόντια.
    Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι χειρότερες. Τι πάει να πει ότι είναι έτη πίσω από την 360 και την dual 80? Δεν μπορώ να καταλάβω πως το λες!
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 12/12/2015 στις 19:54.
    Sent from me using a computer.

  8. #908
    Μέλος Το avatar του/της Road Pirat
    Εγγραφή
    01/11/2015
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Αν λες για τη Stahlwille του tbs, λέει ratchet No. 415.
    Nepros 90

  9. #909
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Αυτές που έχω δουλέψει εγώ είναι μέχρι 72 δόντια και είναι κατά πολύ καλύτερες από τα 22 ή 30 δόντια. Όπως και να το κάνουμε τα 60-70 δόντια έχουν ισορροπία αντοχής και εργονομίας.

    εντιτ
    Αν έχεις καμιά καστάνια με 60-70 δόντια σου κάνω μια ανταλλαγή!
    Έχω μια με 22 ή 30τόσα, μία με 40κάμποσα και μία με 72. Δε σου δίνω καμία!

    Αν θέλεις όμως έχω μια αμερικάνικη με 45 σε πολύ καλή κατάσταση (αλλά δε σε συμφέρει ανταλλαγή).
    Sent from me using a computer.

  10. #910
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Αυτές που έχουν πολλά δόντια δεν έχουν μεγάλο κεφάλι, έχουν απλά λιγότερα δόντια. Το μέγεθος της κεφαλής είναι απ' τα πιο σημαντικά. Η γωνία είναι σημαντική αλλά εξαρτάται και από το μέγεθος της καστάνιας (που πάει πακέτο και με το μήκος).

    Δε βγάζω νόημα από αυτό, τι θες να πεις;



    Και εμένα μου έχει τύχει να μην έχει τη δυνατότητα να γυρίσει η καστάνια πολύ. Μάντεψε! Ένωσα 2 προεκτάσεις και την ξεβίδωσα από πάνω. Δε μπήκα καν στη διαδικασία να πάρω την καστάνια με τα 72 δόντια.
    Οι στρογγυλές έχουν ψηλή κεφαλή και δεν χωράνε πάντα εκεί που θέλεις! Και όταν συμβαίνει αυτό δεν υπάρχει "από πάνω" για να βάλεις προέκταση. Υπάρχει μόνο πολύγωνο και υπομονή. Η facom 360 είναι μια χαρά καστάνια με μοναδικό τρόπο λειτουργίας αλλά δε θα την επέλεγα ποτέ για μία και μοναδική με κυριότερο λόγο τον όγκο της. (τουλάχιστον σε 1/4).

    Αλλά τα πάντα έχουν να κάνουν και με το που δουλεύει ο καθένας. Η 1/4 μπορεί να δουλέψει από υπολογιστές μέχρι αμάξια. Το νο1 πρόβλημα που ειχα εγώ ως τώρα ήταν το συνολικό ύψος καστάνια καρυδάκι. Νο2 το πάχος καστάνιας που με υποχρέωνε να βάζω πολύσπαστο. Το νο3 όταν σταμάταγε να γυρίζει την βίδα ενώ ήταν ακόμα σχετικά σφιχτή και δεν μπορούσα να την ξεβιδώσω εύκολα με το χέρι εκεί που ήταν χωμένη (ομαλότητα προς την αντίθετη κατευθυνση). Ως τώρα 1 ή 2 φορές με ενόχλησε η γωνία και η λύση δεν ήταν περισσότερα δόντια σε καμία απ' τις δύο.

    Τεχνολογικά οι γερμανοί είναι πίσω από οποιαδήποτε 360 και όχι μόνο. Ούτε μόνο οι γερμανοί. Η beta πάντα είχε λίγα δόντια (ακόμα έχει). Ακόμα και στις στρογγυλής κεφαλής πάλι 48 έχει. Οι Ιάπωνες πάλι το ίδιο (όχι όλοι φυσικά). Η κοκέν που έχει απ' τις καλύτερες καστάνιες έχει σε όλες πάρα πολύ λίγα δόντια.
    Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι χειρότερες. Τι πάει να πει ότι είναι έτη πίσω από την 360 και την dual 80? Δεν μπορώ να καταλάβω πως το λες!
    !!
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  11. #911
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Αυτές που έχουν πολλά δόντια δεν έχουν μεγάλο κεφάλι, έχουν απλά λιγότερα δόντια. Το μέγεθος της κεφαλής είναι απ' τα πιο σημαντικά. Η γωνία είναι σημαντική αλλά εξαρτάται και από το μέγεθος της καστάνιας (που πάει πακέτο και με το μήκος).

    Και εμένα μου έχει τύχει να μην έχει τη δυνατότητα να γυρίσει η καστάνια πολύ. Μάντεψε! Ένωσα 2 προεκτάσεις και την ξεβίδωσα από πάνω. Δε μπήκα καν στη διαδικασία να πάρω την καστάνια με τα 72 δόντια.

    Οι στρογγυλές έχουν ψηλή κεφαλή και δεν χωράνε πάντα εκεί που θέλεις! Και όταν συμβαίνει αυτό δεν υπάρχει "από πάνω" για να βάλεις προέκταση. Υπάρχει μόνο πολύγωνο και υπομονή. Η facom 360 είναι μια χαρά καστάνια με μοναδικό τρόπο λειτουργίας αλλά δε θα την επέλεγα ποτέ για μία και μοναδική με κυριότερο λόγο τον όγκο της. (τουλάχιστον σε 1/4).

    Αλλά τα πάντα έχουν να κάνουν και με το που δουλεύει ο καθένας. Η 1/4 μπορεί να δουλέψει από υπολογιστές μέχρι αμάξια. Το νο1 πρόβλημα που ειχα εγώ ως τώρα ήταν το συνολικό ύψος καστάνια καρυδάκι. Νο2 το πάχος καστάνιας που με υποχρέωνε να βάζω πολύσπαστο. Το νο3 όταν σταμάταγε να γυρίζει την βίδα ενώ ήταν ακόμα σχετικά σφιχτή και δεν μπορούσα να την ξεβιδώσω εύκολα με το χέρι εκεί που ήταν χωμένη (ομαλότητα προς την αντίθετη κατευθυνση). Ως τώρα 1 ή 2 φορές με ενόχλησε η γωνία και η λύση δεν ήταν περισσότερα δόντια σε καμία απ' τις δύο.

    Τεχνολογικά οι γερμανοί είναι πίσω από οποιαδήποτε 360 και όχι μόνο. Ούτε μόνο οι γερμανοί. Η beta πάντα είχε λίγα δόντια (ακόμα έχει). Ακόμα και στις στρογγυλής κεφαλής πάλι 48 έχει. Οι Ιάπωνες πάλι το ίδιο (όχι όλοι φυσικά). Η κοκέν που έχει απ' τις καλύτερες καστάνιες έχει σε όλες πάρα πολύ λίγα δόντια.
    Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι χειρότερες. Τι πάει να πει ότι είναι έτη πίσω από την 360 και την dual 80? Δεν μπορώ να καταλάβω πως το λες!
    Τι δε καταλαβαίνεις; Ότι μια καστάνια που γυρνάει από τη χειρολαβή με 60 δόντια είναι πιο μπροστά τεχνολογικά από μια παρωχημένη με 22 δόντια;
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  12. #912
    Βέβαια υπάρχουν και αυτές οι καστάνιες που δεν έχουν δόντια. Είχα μια τέτοια στη προηγούμενη δουλειά αλλά δε τη δούλεψα ποτέ γιατί δε βρήκα το κατάλληλο δαχτυλίδι για να τη κάνω 1/2.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	G1.jpg 
Προβολές:	181 
Μέγεθος:	67,3 KB 
ID:	348079
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  13. #913
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Τι δε καταλαβαίνεις; Ότι μια καστάνια που γυρνάει από τη χειρολαβή με 60 δόντια είναι πιο μπροστά τεχνολογικά από μια παρωχημένη με 22 δόντια;
    Και τι να την κάνω όταν δε χωράει πουθενά?

    Εννοώ ότι με το μέγεθος που έχει είναι μόνο για ευκολία σε σπεσιαλ καταστάσεις.
    Και αυτές με τα 72+ δόντια πάλι ευκολία σε σπέσιαλ καταστάσεις προσφέρουν.

    Οι υπόλοιπες δουλεύουν μια χαρά, σε όλες τις άλλες περιπτώσεις.

    Αυτές που έχουν λίγα δόντια γιατί είναι παρωχημένες? Δεν έχουν θετικά που οι αλλες δεν έχουν? Ρίξε άμμο μέσα σε μια με 72 δόντια να δούμε τι θα γίνει και ρίξε και μέσα σε μια με 22 δόντια. Πόση βρωμιά μπορεί να μαζέψει μέσα μια καστάνια?

    Και απ' την άλλη την ίδια τεχνολογία με τη φακομ 360 έχει και μια proxon και μάλιστα με καρέ 1/4 στο πίσω μέρος. Να επιλέξω την proxon επειδή έχει κάτι παραπάνω?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	proxon.jpg 
Προβολές:	178 
Μέγεθος:	37,7 KB 
ID:	348082
    Sent from me using a computer.

  14. #914
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Και τι να την κάνω όταν δε χωράει πουθενά?

    Εννοώ ότι με το μέγεθος που έχει είναι μόνο για ευκολία σε σπεσιαλ καταστάσεις.
    Και αυτές με τα 72+ δόντια πάλι ευκολία σε σπέσιαλ καταστάσεις προσφέρουν.

    Οι υπόλοιπες δουλεύουν μια χαρά, σε όλες τις άλλες περιπτώσεις.

    Αυτές που έχουν λίγα δόντια γιατί είναι παρωχημένες? Δεν έχουν θετικά που οι αλλες δεν έχουν? Ρίξε άμμο μέσα σε μια με 72 δόντια να δούμε τι θα γίνει και ρίξε και μέσα σε μια με 22 δόντια. Πόση βρωμιά μπορεί να μαζέψει μέσα μια καστάνια?

    Και απ' την άλλη την ίδια τεχνολογία με τη φακομ 360 έχει και μια proxon και μάλιστα με καρέ 1/4 στο πίσω μέρος. Να επιλέξω την proxon επειδή έχει κάτι παραπάνω?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	proxon.jpg 
Προβολές:	178 
Μέγεθος:	37,7 KB 
ID:	348082
    Δε χωράει πουθενά το κεφάλι μιας καστάνιας 1/4; Σιγά το μέγεθος. Τη άμμο ρε συ; Που δουλεύεις στο βυθό της θάλασσας ρε σουπιά; Στις παραλίε τσι Κρήτης;

    Και γιατί να μην επιλέξεις μια Proxxon; Να αφήσουμε δηλαδή το Γερμανό να μας πουλά φύκια για μεταξωτές κορδέλες; Αν θέλουν να κοστολογούν μια καστάνια 1/4 50, 60 € πρέπει να προσφέρουν και κάτι άλλο εκτός από παράδοση που λέγατε με το βασκα νομίζω. Χίλιες φορές ταϊβάν και κίνα με τεχνολογία αιχμής παρά παρωχημένες γερμανικές παπαριές. Είναι δυνατόν; Το έχεις σκεφτεί ποτέ; Οι γερμανοί με 200 χρόνια ξερω γω τεχνογνωσία και έρχεται ο ταϊβανέζος πουθενάς και σου βγάζει γερμανοπολύγωνο καστάνιας; Και συ ρε Hazet, Stahlwille, Gedore, κλπ τι κάνατε τόσα χρόνια;
    Τεσπα μη το κάνουμε Ευρωπαϊκά- Ιαπωνικά μηχανάκια, εγώ γουστάρω δυο πράγματα στις καστάνιες καρυδάκια. Πολλά δόντια και τέλεια εφαρμογή. Μόνο από τη Hazet έχω δει και τα δυο.
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  15. #915
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Να τσακωθούν λέει σουπιάς και Μίσκιν και ν' αρχίζει να πετάει ο ένας στον άλλο εργαλεία. Να είμαι μόνο από μία μεριά να τα μαζεύω.



    κιπ γκόιν γκάίζ, κιπ γκόιν
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2017, 14:36
  2. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Alpinestars Tech Tool Pack - Τσαντάκι μέσης με θέση για εργαλεία
    από 675 στο forum Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2016, 16:46
  3. Tool box (εργαλειοθήκη) for Tenere '08
    από xtkoulas στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2010, 19:45
  4. ONE for the money,TWO for the show,THREE for the girl
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 08:48
  5. Pink Panther (for TManiac)
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2003, 19:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF