Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: YAMAHA VIRAGO XV 750

  1. #1

    YAMAHA VIRAGO XV 750

    καλησπερα,
    ξερει κανεις εαν το xv 750 virago 81-88 εγινε εισαγωγη στην ελλαδα? ειναι αυτο με την monoshock αναρτηση. δεν το βρισκω πουθενα να αναφερεται στην ελλαδα.
    επισης εαν δεν εχει γινει εισαγωγη στην χωρα μας αλλη φορα απο αντιπροσωπια η οχι εγω θα μπορεσω να βγαλω πινακιδες εαν φερω ενα απο Ε.Ε.?
    ευχαριστω.
    ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ
    μοτερ και κουστουμι απο ΖΧ10R 07

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ DUCATI 1098

  2. #2
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    Επισημη εισαγωγη δεν εχει γινει απο οσο γνωριζω, μονο το 250 το 535 και το 1100 ειχαν ερθει απο την επισημη Yamaha, το εχω δει ομως να κυκλοφορει στους ελληνικους δρομους το 750 με πινακιδες, αρα εχει παρει έγκριση τυπου.

  3. #3
    αυτο που κυκλοφορει με πινακιδες ειναι μοντελα απο το 1990 και μετα με τις δυο μπουκαλες πισω. εμενα με ενδιαφερει το παλιοτερο μοντελο 81-88.
    ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ
    μοτερ και κουστουμι απο ΖΧ10R 07

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ DUCATI 1098

  4. #4
    τελικα ξερει κανενας τι γινετε αν δεν εχει γινει εισαγωγη ξανα στην ελλαδα μια μοτο.μπορω να την φερω απο γερμανια?
    οπου και να εψαξα το συγκεκριμενο virago με την monoshock αναρτηση δεν εχει ερθει ελλαδα μονο απο το 90 και μετα...παει το project μου απο τι δειχνει..
    ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ
    μοτερ και κουστουμι απο ΖΧ10R 07

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ DUCATI 1098

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2012
    Μηνύματα
    16
    υπάρχει φίλε, το αγόρασα πέρυσι τα Χριστπυγεννα και είναι μέσα για "project" επίσης πωλούνται 2-3 στο car

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF