Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Kawasaki KLE 250 Anhelo

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/11/2017
    Μηνύματα
    25

    Post Kawasaki KLE 250 Anhelo

    Τον τελευταίο καιρό κοιτάω την συγκεκριμένη μηχανή...Διάβασα σχόλια είδα βίντεο κτλ.Είδα επίσης αγγελίες στα 1000-1700ε.Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.Πέραν του αν αξίζει σαν μηχανή ή όχι πιστεύετε ότι θα μπορούσε να ανακατασκευαστεί σε κάποιο βαθμό; Κυρίως μιρκομηχανικά μέρη και εξωτερικά.Υπάρχουν ανταλακτικά; Δηλαδή αν την έπαιρνα 1500 θα άξιζε να δώσω άλλα 500-1000 να την κάνω ένα καλό συμάζεμα;

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    ΟΧΙ. μην δωσεις πανω απο 800-900€ για Kle 250. ελεος εχουν φτασει στον θεο τα on-off.... kle 500 εκανε 4600€ καινουργιο το 2004 . καλο μηχανακι αλλα πολλα λεφτα και πολλα πολλαααααα χερια εχουν αλαξει τα 250 ιδικα δεν ηρθαν καν καινουργια στην ελλαδα.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    682
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xoriatlamas14 Προβολή μηνύματος
    Τον τελευταίο καιρό κοιτάω την συγκεκριμένη μηχανή...Διάβασα σχόλια είδα βίντεο κτλ.Είδα επίσης αγγελίες στα 1000-1700ε.Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.Πέραν του αν αξίζει σαν μηχανή ή όχι πιστεύετε ότι θα μπορούσε να ανακατασκευαστεί σε κάποιο βαθμό; Κυρίως μιρκομηχανικά μέρη και εξωτερικά.Υπάρχουν ανταλακτικά; Δηλαδή αν την έπαιρνα 1500 θα άξιζε να δώσω άλλα 500-1000 να την κάνω ένα καλό συμάζεμα;
    Αν την έπαιρνες όπως λες με 1500 κ εδινες αλλα 1000 για να την κανεις "καινουργια" εφτασες αμεσως αμεσως στα 2500€. Με τόσα λεφτά παίρνεις σχεδόν καινούργια μηχανή σε αυτά τα κυβικά

  4. #4
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Νομιζω εισήχθηκε μια παρτιδα επίσημα. Ανταλλακτικά μηχανικά τουλαχιστο δε θα εχεις πρόβλημα το μοτερ εχει δωσει σε πολλα μοντελα ενω ειναι η βαση του ninja 250
    Το ερωτημα εαν αξιζει ειναι σχετικό για αλλους ναι για αλλους οχι. Προσωπικα και επειδή παω με βαση αυτο που μου αρεσει και οχι τι με συμφέρει ναι θα αξιζε να του εκανα ακομη και μινι ανακατασκευη και να εχω αυτο που οραματίστηκα

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    στο kle 250? το ειχες ποτε?

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Τα λεφτα ειναι πολλα.Πες του να σου ριξει τη τιμη στο χιλιαρικο και κατω.Το φριγουιντ 650 το πηρα 800ευρω.

    Ο κινητηρας ειναι αξιοπιστος χωρις προβληματα.Ειναι καλη επιλογη για καθημερινη χρηση,χωμα,ταξιδι.Φορτωνετε ομορφα και ειναι σχετικα ανετο στο ταξιδακι.Γνωστη μου πηγε ιορδανια με αυτο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #7
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Γνωστη μου πηγε ιορδανια με αυτο.
    Γυρισε ή ακομη περιμενει κομπλαδορο μιζας..??
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Γυρισε ή ακομη περιμενει κομπλαδορο μιζας..??
    Φιλε μια χαρα γυρισε και ειδα και φοτο που το μηχανακι ηταν φορτωμενο σα σπιτη.
    Αλος φιλος γυρισε 5 χωρες στα βαλκανια με xlr 250.Μου εκανε ιστορια.
    Με οτι ειχε-εχει και θα εχει ο καθενας πορευεται...
    καθε μερα ...νεα μερα.

Παρόμοια θέματα

  1. kawasaki kle 250 anhelo
    από carpe_diem στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2010, 16:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF