Σελίδα 11 από 47 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 705

Θέμα: πολλα και ενδιαφεροντα για τα διοδια..

  1. #151
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Αυτά να τα πεις στη τροχαία που θα σου πάρει το δίπλωμα φιλαράκι...
    Και φυσικά εκεί που θα ξεφραγκιαστείς για να πληρώσεις το πρόστιμο.
    Εμένα στα @@ μου!
    Αν με πιάσει, θα τους δώσω και tip.
    Life begins at 45°.

  2. #152
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Πραγματικά αδυνατώ να κατανοήσω πώς, ανά περιόδους, κάποια μέλη βγάζουν τόσο κόμπλεξ και κακία εναντίον άλλων μελών, όταν δεν είναι ΚΑΝ στη δικαιοδοσία τους. Κανείς δεν τους έκανε τροχαίους ή δικαστές. Επιπλέον όταν, υποτίθεται, είμαστε μια "ομάδα" με τουλάχιστον ένα - σημαντικό - κοινό ενδιαφέρον. Φανταστείτε, τώρα, όλοι αυτοί να ήταν όντως σε θέσεις εξουσίας, να τους κάναμε αστυνομικούς για μια μέρα. Και μετά αναρωτιόμαστε αν είναι γουρούνια ή γίνονται.

    Πρέπει να κάνουμε thread γι'αυτό ^^
    Life begins at 45°.

  3. #153
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πραγματικά αδυνατώ να κατανοήσω πώς, ανά περιόδους, κάποια μέλη βγάζουν τόσο κόμπλεξ και κακία εναντίον άλλων μελών, όταν δεν είναι ΚΑΝ στη δικαιοδοσία τους. Κανείς δεν τους έκανε τροχαίους ή δικαστές. Επιπλέον όταν, υποτίθεται, είμαστε μια "ομάδα" με τουλάχιστον ένα - σημαντικό - κοινό ενδιαφέρον. Φανταστείτε, τώρα, όλοι αυτοί να ήταν όντως σε θέσεις εξουσίας, να τους κάναμε αστυνομικούς για μια μέρα. Και μετά αναρωτιόμαστε αν είναι γουρούνια ή γίνονται.

    Πρέπει να κάνουμε thread γι'αυτό ^^

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πραγματικά αδυνατώ να κατανοήσω πώς, ανά περιόδους, κάποια μέλη βγάζουν τόσο κόμπλεξ και κακία εναντίον άλλων μελών, όταν δεν είναι ΚΑΝ στη δικαιοδοσία τους. Κανείς δεν τους έκανε τροχαίους ή δικαστές. Επιπλέον όταν, υποτίθεται, είμαστε μια "ομάδα" με τουλάχιστον ένα - σημαντικό - κοινό ενδιαφέρον. Φανταστείτε, τώρα, όλοι αυτοί να ήταν όντως σε θέσεις εξουσίας, να τους κάναμε αστυνομικούς για μια μέρα. Και μετά αναρωτιόμαστε αν είναι γουρούνια ή γίνονται.

    Πρέπει να κάνουμε thread γι'αυτό ^^
    Αυτά να τα έλεγε κάποιο μέλος που είναι χαμηλών τόνων να το καταλάβαινα.

    Να τα λες εσύ που είσαι ο βασιλιάς των τρολ και πάντα θα βρεις κάτι να δυναμιτίσεις την ατμόσφαιρα...ε σορρυ δεν το δέχομαι.

    Γιατί εσύ μπορεί να τα λες to have fun αλλά κάποιοι άλλοι μεταφραζουν τα γραφομενα σου σαν "κακια". Αντίστοιχα μπορεί εγώ να γράφω κυνικά κάποιες γνώμες και οι άλλοι να νομίζουν ότι τα γράφω με μισος.

  5. #155
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Εγώ κάνω την πλάκα μου, όταν μπορώ να κάνω την πλάκα μου και μιλάω σοβαρά όταν αξίζει να μιλήσω σοβαρά. Δεν το αρνήθηκα ποτέ. Δεν είμαι εδώ για να κερδίσω συμπάθειες, το οποίο θα μπορούσα ΠΟΛΥ εύκολα να κάνω. ΠΟΤΕ, όμως, ούτε εδώ, ούτε πουθενά, δεν έχω ευχηθεί να την πάθει κάποιος, επειδή δεν έκανε κάτι όπως το θέλω εγώ.

    Όπως και να'χει, δεν είναι προσωπικό το θέμα. Αν νομίζεις ότι το κάνω κι εγώ, βάλε με κι εμένα μέσα. Μίλησα γενικώς. Το έχω παρατηρήσει πολλές φορές στο φόρουμ.
    Life begins at 45°.

  6. #156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Γιατί ποιος ευχήθηκε να την πάθει κάποιος;

  7. #157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλά να είσαι πάντα προετοιμασμένος για κυνηγητό. Αν δεν είσαι ή δεν έχεις το μηχανάκι, καλύτερα διόδια.

    Θέλω να πω, ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ να δίνεις τέτοιες συμβουλές. Αλήτη!
    σιγα ρε fast and furious...
    ποιος θα σε κυνηγησει? οι ελληνες μπατσοι που την αραζουν μετα τα διοδια?

  8. #158
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Παιδάκια, γενικά συμφωνώ ότι όταν παρανομείς, γνωρίζεις τα ρίσκα και αναλαμβάνεις πλήρη ευθύνη (ποτέ δεν έχω παραπονεθεί όταν με σταμάτησαν για πινακίδα πχ.), αλλά εδώ μιλάμε για τους απατεώνες των αυτοκινητοδρόμων/διοδίων. Χαλαρώστε λίγο με την οργή και το μίσος, δεν είναι όλοι πονηροί ελληναράδες που κοιτάζουν μόνο την τσέπη τους, στο συγκεκριμένο θέμα.

    Το να ζητάτε, δε, να αφαιρεθεί η άδεια οδήγησης "για να μάθει", επειδή κάποιος δεν πλήρωσε ιδιωτικά διόδια, είναι από τα πιο καθυστερημένα πράγματα που έχω ακούσει ποτέ μου.
    Να του αφαιρεθει γιατι βαζει σε κινδυνο την ζωη των αλλων σ αυτην την προσπαθεια του και δεν του χρωσταει κανεις τιποτα .Το ιδιο να ισχυει για ολους ανεξαρτητως οχηματος που θετουν με την οδηγηση τους σε κινδυνο την ζωη τους και την ζωη των αλλων
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #159
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Βρε να τους καψουμε και τα οχηματα αμα λαχει.............
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #160
    Να περνάς διόδια χωρίς να πλερώκεις γιατί "δεν μπληρώνεις" είναι επικίνδυνο για τη ζωή τίνος μωρέ, πλην της τράπεζας στην οποίαν εκχωρήθηκαν τα αντίτιμα των διελεύσεων για να δανειοδοτήσει τον εργολάβο και να πάρει το έργο "εθνική οδός" χωρίς φράγκο εξ ιδίων κεφαλαίων;;;

    Δωράκι στους ημέτερους είναι και δαύτο. Κανονικά σαν διαφορά μεταξύ ιδιωτών, πέραν της οικονομικής απαίτησης δεν έπρεπε να υπάρχει άλλη "τιμωρία" του παραβάτη. Άλλο να σε πιάσει επί τόπου η τροχαία, εννοείται.

  11. #161
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Να περνάς διόδια χωρίς να πλερώκεις γιατί "δεν μπληρώνεις" είναι επικίνδυνο για τη ζωή τίνος μωρέ, πλην της τράπεζας στην οποίαν εκχωρήθηκαν τα αντίτιμα των διελεύσεων για να δανειοδοτήσει τον εργολάβο και να πάρει το έργο "εθνική οδός" χωρίς φράγκο εξ ιδίων κεφαλαίων;;;

    Δωράκι στους ημέτερους είναι και δαύτο. Κανονικά σαν διαφορά μεταξύ ιδιωτών, πέραν της οικονομικής απαίτησης δεν έπρεπε να υπάρχει άλλη "τιμωρία" του παραβάτη. Άλλο να σε πιάσει επί τόπου η τροχαία, εννοείται.
    οταν τα περνας κολλημενος πισω απο τον αλλο η στα ορια του να κατεβει η μπαρα στο κεφαλι σου η κυριολεκτικα περνωντας διπλα στον αλλο τρομαζοντας τον και κυριολεκτικα σπρωχνοντας τον τι δεν καταλαβες ρε αμουρουκαι??παντως δεν περιμενα υποστηριξη απο σενα σ ολους που δεν πληρωνουν, και με τον τροπο που δεν πληρωνουν, σοβαρος ανθρωπος και επιστημων
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #162
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Να περνάς διόδια χωρίς να πλερώκεις γιατί "δεν μπληρώνεις" είναι επικίνδυνο για τη ζωή τίνος μωρέ, πλην της τράπεζας στην οποίαν εκχωρήθηκαν τα αντίτιμα των διελεύσεων για να δανειοδοτήσει τον εργολάβο και να πάρει το έργο "εθνική οδός" χωρίς φράγκο εξ ιδίων κεφαλαίων;;;

    Δωράκι στους ημέτερους είναι και δαύτο. Κανονικά σαν διαφορά μεταξύ ιδιωτών, πέραν της οικονομικής απαίτησης δεν έπρεπε να υπάρχει άλλη "τιμωρία" του παραβάτη. Άλλο να σε πιάσει επί τόπου η τροχαία, εννοείται.
    apapapapapapapa..... τι κομουνιστικά είναι αυτά που λέςςςςςςςς??????

    :rotflmao:

    (εσένα λίγο κουμουνιστή σε κόβω πάντως, έχεις την τάση να απαλλοτριώνεις τα κρεμιδάκια των άλλων)
    :rotflmao:
    ανανήψαντας

  13. #163
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    apapapapapapapa..... τι κομουνιστικά είναι αυτά που λέςςςςςςςς??????

    :rotflmao:

    (εσένα λίγο κουμουνιστή σε κόβω πάντως, έχεις την τάση να απαλλοτριώνεις τα κρεμιδάκια των άλλων)
    :rotflmao:
    Σε γλυφει ρε συ!
    μπας και τον παρεις μαζι σου στην Υπερδνειστερια και βρει κανα γκομενακι...........
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    το βράδυ ρε θα σας κανονίσω.....
    :a29:
    ανανήψαντας

  15. #165
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Δηλαδη οσοι δεν πληρωνουν το κανουν απο ιδεολογικη αντισταση στον μπομπολα,ενω αν τον δρομο τον ειχε φτιαξει το κρατος και για να τον φτιαξει θα ζηταγε λεφτα θα πληρωνανε με ευχαριστηση??????Τι αλλο θ ακουσουμε δω μεσα ρε πο@στη μου?????
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 11 από 47 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αδολφος για τα διοδια...
    από NameUser στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2011, 17:37
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2010, 00:56
  3. Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2009, 22:03
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2006, 20:55
  5. ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ....
    από HELLSPIRIT στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2005, 23:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF