Σελίδα 12 από 47 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415161722 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 705

Θέμα: πολλα και ενδιαφεροντα για τα διοδια..

  1. #166
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    οταν τα περνας κολλημενος πισω απο τον αλλο η στα ορια του να κατεβει η μπαρα στο κεφαλι σου η κυριολεκτικα περνωντας διπλα στον αλλο τρομαζοντας τον και κυριολεκτικα σπρωχνοντας τον τι δεν καταλαβες ρε αμουρουκαι??παντως δεν περιμενα υποστηριξη απο σενα σ ολους που δεν πληρωνουν, και με τον τροπο που δεν πληρωνουν, σοβαρος ανθρωπος και επιστημων
    Την στήριξη/υποστήριξη/κομμουνισμό/αντίσταση στον Μπόμπολα δεν ξέρω που είδατε... (τα κρεμμυδάκια δεν απαλλοτριώθηκαν κυρ Κτήνε, "ανακυκλώθηκαν" αφού ήταν στα "σκουπίδια" και στ'αζήτητα)
    Εγώ πληρώνω, τέλος. Είμαι μλκς και δεν ξέρωγωτιάλλο; Αυτό. Πληρώνω. Και δεν κρύβω πινακίδα κιόλας, άκουσον άκουσον.

    Αν μιλάς για παράνομη διέλευση τέτοιου είδους ναι ΟΚ είσαι "επικίνδυνος" όπως επικίνδυνος είσαι αν κάνεις δεκάδες πράγματα. Αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι πρόκειται για οικονομική διαφορά μεταξύ ιδιωτών, οπότε δεν αλλάζει τίποτα από όσα έγραψα. Για να σου πάρουν το δίπλωμα θα έπρεπε να σε πιάσουν επί τόπου να περνάς, πράγμα που προβλέπεται στον τελευταίο ΚΟΚ. Το δεν πλήρωσες και σου παίρνουμε το δίπλωμα (χωρίς να διευκρινίζεται το αν πήγες και σήκωσες τη μπάρα, όπως κάνουν/έκαναν εδώ στα διόδια αφιδνών) ή αν σε έπιασε η κάμερα του ιδιώτη να περνάς λάθρα δίπλα/πίσω από τα αυτοκίνητα αλλά δεν υπήρχε τροχαίος να βεβαιώσει την παράβαση, μου φαίνεται "δωράκι" και όχι ουσία. Βασικά τώρα βαριέμαι να ψάχνω τόσες σελίδες να βρω τι ακριβώς είχε κάνει ο συνφορουμίτης...

  2. #167
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Σε γλυφει ρε συ!
    μπας και τον παρεις μαζι σου στην Υπερδνειστερια και βρει κανα γκομενακι...........
    Μάστορα βάλε και μένα μέσα! Με έψησε!

  3. #168
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    το βράδυ ρε θα σας κανονίσω.....
    :a29:
    Στοκαρισες Βιαγκρα;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #169
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Στοκαρισες Βιαγκρα;
    θα δεις....
    ανανήψαντας

  5. #170
    Και με αφορμή το ποστάκι του Μπουλημοντ με το ωραίο νεφελιμ μηχανάκι...

    Υπάρχουν και πολύ χειρότερα από 1300 ευρώ πρόστιμο

  6. #171
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Και με αφορμή το ποστάκι του Μπουλημοντ με το ωραίο νεφελιμ μηχανάκι...

    Υπάρχουν και πολύ χειρότερα από 1300 ευρώ πρόστιμο
    ανανήψαντας

  7. #172
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2009
    Μηνύματα
    357
    πριν πολλαααααα ποστ χθες το πρωι ρωτησα το αν δεν παραδωσω το διπλωμα τι κυρωσεις εχω και δυο απο εμας(του φορουμ)με καταταξανε στην ιδια μοιρα με ληστη και λοποδητη που κλαιγομαι οτι δεν θα πληρωσω, ποσο κομπλεξικοι ειναι καποιοι τελικα....
    ουτε κοκκινο περασα ουτε στοπ ουτε για κρανος την εφαγα ουτε για πινακιδα κρυμενη(την εχω φαει παλαιοτερα 3 φορες και πηγα και την πληρωσα κανονικα χωρις να κανω κιχ)
    τα διοδια μου καθονται στο στομαχι ρε παιδια ειναι η απατεωνια της απατεωνιας, πρεπει να το υποστουμε και αυτο ομως οπως ολα τα αλλα.....
    οταν καταπιεζεις καποιον καποια στιγμη κανει την εκρηξη του.....
    προσοχη οχι πισω απο το πληκτρολογιο και βγαζοντας κομπλεξ σε ανθρωπους που υποτιθεται οτι ειναι της ομαδας που διαλεξες να εισαι μεσα

  8. #173
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Και με αφορμή το ποστάκι του Μπουλημοντ με το ωραίο νεφελιμ μηχανάκι...

    Υπάρχουν και πολύ χειρότερα από 1300 ευρώ πρόστιμο
    Το νόμιμο δεν είναι και πάντα ηθικό..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #174
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2009
    Μηνύματα
    357
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex k8 Προβολή μηνύματος
    πριν πολλαααααα ποστ χθες το πρωι ρωτησα το αν δεν παραδωσω το διπλωμα τι κυρωσεις εχω και δυο απο εμας(του φορουμ)με καταταξανε στην ιδια μοιρα με ληστη και λοποδητη που κλαιγομαι οτι δεν θα πληρωσω, ποσο κομπλεξικοι ειναι καποιοι τελικα....
    ουτε κοκκινο περασα ουτε στοπ ουτε για κρανος την εφαγα ουτε για πινακιδα κρυμενη(την εχω φαει παλαιοτερα 3 φορες και πηγα και την πληρωσα κανονικα χωρις να κανω κιχ)
    τα διοδια μου καθονται στο στομαχι ρε παιδια ειναι η απατεωνια της απατεωνιας, πρεπει να το υποστουμε και αυτο ομως οπως ολα τα αλλα.....
    οταν καταπιεζεις καποιον καποια στιγμη κανει την εκρηξη του.....
    προσοχη οχι πισω απο το πληκτρολογιο και βγαζοντας κομπλεξ σε ανθρωπους που υποτιθεται οτι ειναι της ομαδας που διαλεξες να εισαι μεσα

    αντε το γ@μ#προστιμο το πληρωνουμε αλλα το διπλωμα 20 μερες? με παιδια στο σπιτι και δουλεια που ειναι 30χλμ μακρια?

  10. #175

  11. #176
    Τώρα εσύ δηλαδή τι είσαι, εχθρός των φίλων του Αντώνη ρε αλητήριε;

    Και βάση νομοθεσίας από τη στιγμή που δεν έχουν παραδώσει το έργο δεν θα έπρεπε να εισπράττονται διόδια ούτε πριν τις 4 απριλίου 2011 γιατί δεν είναι αυτοκινητόδρομος (ομοίως για το τμήμα του Μαλιακού) αλλά γκαργκάρα...

  12. #177
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Θυμαμαι πριν κανα 2μηνο που ειχα παει με την μηχανη Λαμια απο εθνικη... ειχα βαρεθει να πληρωνω διοδια(νομιζω 8,50 ειχα δωσει)... Στο γυρισμο στην πινακιδα Μπραλλος την εκανα με ελαφρα που λενε...
    ΟΚ, καλος δρομος με 3 λωριδες και ΛΕΑ, αλλά 8,5€ για 200χιλ. ρε παιδια...ΕΛΕΟΣ!!
    Αυτο που θελω να καταληξω, ειναι οτι παντα υπαρχει η επιλογη να εισαι νομιμος και να ταξιδευεις απο την παλια εθνικη χωρις διοδια...
    Αυτο που δεν μπορω να δεχτω ομως να πληρωσω ειναι η σουπερ εθνικη Κορινθου-Πατρων...
    Δεν δεχομαι να πληρωσω διοδια σε δρομο 1 λωριδας χωρις ΛΕΑ,με κορινες για 120+χιλιομετρα, που ακομα και λαστιχο να σε πιασει δεν εχεις που να σταματησεις...
    Ειπαμε να ειμαστε μ@λ@κες, αλλά οχι και ετσι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #178
    Ακριβως ετσι & τετοιοι μαλακες ημαστε (αλλα μαλλον ακομα ειμαστε).
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  14. #179
    ήμαρτον :P


    εγώ γελάω με το "θυμάμαι πριν δύο μήνες" μιλάμε για ΖΩΕΣ πριν, όχι αστεία. Ήταν ανοιχτές οι τράπεζες, μας πλήρωναν, μιλάμε πήγαινες και σήκωνες και πάνω από 60 ευρώ. Εποχές ευμάρειας, χλιδής και σπατάλης...

  15. #180
    Πιο πριν δεν θυμαται, αφου!
    Μεχρι εκει η ραμ.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Σελίδα 12 από 47 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415161722 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αδολφος για τα διοδια...
    από NameUser στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2011, 18:37
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2010, 01:56
  3. Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2009, 23:03
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2006, 21:55
  5. ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΔΙΑ....
    από HELLSPIRIT στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2005, 00:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF