Σελίδα 7 από 124 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1853

Θέμα: Πάμε πάλι... ΙΙ

  1. #91
    Tilefwno se souvlatzidiko:
    - Nai kalispera tha ithela ena apokriatiko menu
    - Ti einai auto kurie?
    - San tn paraggelia pou ekana xtes kai me pige serpatina

  2. #92
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Ο καπετάνιος του κρουαζιερόπλοιου στους επιβάτες και στο πλήρωμα:
    - Αγαπητοί μου, έχω ένα καλό και ένα κακό νέο. Ποιο θέλετε να ακούσετε πρώτα?
    - Το καλό!
    - Πάμε για 14 βραβεία Όσκαρ!

    ____________________________________________________________________________________________________


    Ο Ποντιος συζυγος επιστρεφει πιο νωρις στο σπιτι κ βρισκει τη γυναικα του στο κρεβατι γυμνη και λαχανιασμενη. Εξαλλος, τρεχει στο μπανιο κ βρισκεται φατσα με φατσα με εναν τυπο τσιτσιδο, που σκεπαζει οπως οπως τα αχαμνά του με μια πετσετα. Ο συζυγος εξαλλος:
    -ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ,ΡΕ ΚΑΘΙΚΙ?

    ____________________________________________________________________________________________________


    Σε ένα μακρινό μέρος υπήρχε ένας βασιλιάς, ο οποίος γούσταρε τρελά να μπαίνει στο youtube και να βλέπει βιντεάκια. Του την έσπαγαν όμως τρελά οι διαφημίσεις που πετάγονται στην αρχή σε κάποια βίντεο. Έδωσε εντολή λοιπόν στους αυλικούς του να καλέσουν τους καλύτερους κατασκευαστές υπολογιστών, χακεράδες κλπ από όλες τις φυλές του κόσμου ώστε να του βρουν μια λύση. Έρχεται πρώτη η αποστολή από τη φυλή των Ουρίων.
    -Βασιλιά μας, με όλο το σεβασμό αλλά…. Δε γίνεται τίποτα. Θα περιμένεις 5 δευτερόλεπτα και θα πατάς skip όπως κάνουν όλοι.
    -Μα αν είναι δυνατόν, εγώ ένας βασιλιάς να κάνω ό,τι κάνουν όλοι. Δίνει εντολή και τους αποκεφαλίζουν. Έρχεται δεύτερη η αποστολή από τη φυλή των Ληρίων.
    -Βασιλιά….Να… Ξέρεις…. Δε γίνεται τίποτα… Αναγκαστικάskip. Έξαλλος ο βασιλιάς τους στέλνει κι αυτούς για αποκεφαλισμό. Έρχεται η τρίτη, η τέταρτη, η πέμπτη…. Τίποτα. Έχουν περάσει 28 φυλές κι όλοι λένε το ίδιο πράμα. Φτάνει και η σειρά της φυλής των Τηρίων. Ξέροντας τί είχε συμβεί στους προηγούμενους, αυτοί είχαν σκιστεί και είχαν βάλει το μάγο της φυλής να φτιάξει ένα πρόγραμμα. Το εγκατέστησαν στον υπολογιστή του βασιλιά και δεν ξανά εμφανίστηκε διαφήμιση.
    Το συμπέρασμα; 29 κατασκευαστές πλην Τηρίων συνιστούν skip!

    (μια λιγο τροποποιημενη βερσιον ενος παρομοιου ανεκδοτου που ειχε ταλαιπωρησει το φορουμ βασικα τον Αριστιδη για καιρο)

  3. #93
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Ο καπετάνιος του κρουαζιερόπλοιου στους επιβάτες και στο πλήρωμα:
    - Αγαπητοί μου, έχω ένα καλό και ένα κακό νέο. Ποιο θέλετε να ακούσετε πρώτα?
    - Το καλό!
    - Πάμε για 14 βραβεία Όσκαρ!

    ____________________________________________________________________________________________________


    Ο Ποντιος συζυγος επιστρεφει πιο νωρις στο σπιτι κ βρισκει τη γυναικα του στο κρεβατι γυμνη και λαχανιασμενη. Εξαλλος, τρεχει στο μπανιο κ βρισκεται φατσα με φατσα με εναν τυπο τσιτσιδο, που σκεπαζει οπως οπως τα αχαμνά του με μια πετσετα. Ο συζυγος εξαλλος:
    -ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ,ΡΕ ΚΑΘΙΚΙ?

    ____________________________________________________________________________________________________


    Σε ένα μακρινό μέρος υπήρχε ένας βασιλιάς, ο οποίος γούσταρε τρελά να μπαίνει στο youtube και να βλέπει βιντεάκια. Του την έσπαγαν όμως τρελά οι διαφημίσεις που πετάγονται στην αρχή σε κάποια βίντεο. Έδωσε εντολή λοιπόν στους αυλικούς του να καλέσουν τους καλύτερους κατασκευαστές υπολογιστών, χακεράδες κλπ από όλες τις φυλές του κόσμου ώστε να του βρουν μια λύση. Έρχεται πρώτη η αποστολή από τη φυλή των Ουρίων.
    -Βασιλιά μας, με όλο το σεβασμό αλλά…. Δε γίνεται τίποτα. Θα περιμένεις 5 δευτερόλεπτα και θα πατάς skip όπως κάνουν όλοι.
    -Μα αν είναι δυνατόν, εγώ ένας βασιλιάς να κάνω ό,τι κάνουν όλοι. Δίνει εντολή και τους αποκεφαλίζουν. Έρχεται δεύτερη η αποστολή από τη φυλή των Ληρίων.
    -Βασιλιά….Να… Ξέρεις…. Δε γίνεται τίποτα… Αναγκαστικάskip. Έξαλλος ο βασιλιάς τους στέλνει κι αυτούς για αποκεφαλισμό. Έρχεται η τρίτη, η τέταρτη, η πέμπτη…. Τίποτα. Έχουν περάσει 28 φυλές κι όλοι λένε το ίδιο πράμα. Φτάνει και η σειρά της φυλής των Τηρίων. Ξέροντας τί είχε συμβεί στους προηγούμενους, αυτοί είχαν σκιστεί και είχαν βάλει το μάγο της φυλής να φτιάξει ένα πρόγραμμα. Το εγκατέστησαν στον υπολογιστή του βασιλιά και δεν ξανά εμφανίστηκε διαφήμιση.
    Το συμπέρασμα; 29 κατασκευαστές πλην Τηρίων συνιστούν skip!

    (μια λιγο τροποποιημενη βερσιον ενος παρομοιου ανεκδοτου που ειχε ταλαιπωρησει το φορουμ βασικα τον Αριστιδη για καιρο)
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #94
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JIM_DADO Προβολή μηνύματος
    Tilefwno se souvlatzidiko:
    - Nai kalispera tha ithela ena apokriatiko menu
    - Ti einai auto kurie?
    - San tn paraggelia pou ekana xtes kai me pige serpatina
    serpatina axaxaxa

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #95
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος

    Ο Ποντιος συζυγος επιστρεφει πιο νωρις στο σπιτι κ βρισκει τη γυναικα του στο κρεβατι γυμνη και λαχανιασμενη. Εξαλλος, τρεχει στο μπανιο κ βρισκεται φατσα με φατσα με εναν τυπο τσιτσιδο, που σκεπαζει οπως οπως τα αχαμνά του με μια πετσετα. Ο συζυγος εξαλλος:
    -ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ,ΡΕ ΚΑΘΙΚΙ?
    Ρε μλκ μου βγήκε η ρακή απο τη μύτη

  6. #96
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Αν είχαν χιούμορ στις δισκογραφικές εταιρίες θα έβαζαν να κάνουν ντουέτο η Στικούδη με τον Σταν το “Μωρό μου φάλτσο”.

    Διαφωνείς με γκόμενα. Έχεις επιχειρήματα. Έχει ωραίο κώλο. Μάντεψε ποιος έχει δίκιο εν τέλει.

    Αυτό που οι λεμονάδες είναι φτιαγμένες από αρωματικά χημικά, ενώ το απορρυπαντικό για το πάτωμα από πραγματικό χυμό λεμονιού, με ξεπερνάει.

    Αυτο το πραγμα που εμεις οι αντρες θελουμε τη γυναικα εμπειρη στο κρεβατι, αλλα παραλληλα να ειναι και παρθενα, δεν το εχω καταλαβει πως γινεται...

    -Μη σπρώχνεις ρε μαλάκα
    -Πως μιλάς έτσι ρε, ξέρεις ποιός είμαι εγώ;
    -Ποιός να ΄σαι μωρέ μαλάκα 7 η ώρα το πρωί στο λεωφορείο;

    Τωρα που ειναι τελικα στη μοδα το μουστακι, σκεφτομαι ποσο μπροστα ηταν εκεινη η κοπελιτσα η απουσιολογος μας στο λυκειο.

    Όχι μόνο μας ψεκάζουν, αλλά αυτό που μας ρίχνουν μας παχαίνει κιόλας........

    Θυμάμαι τους γονείς μου που όταν ήμουν μικρός μου έλεγαν "όταν μεγαλώσεις να γίνεις γιατρός" και εγώ άκουσα "να τρώς" και νάτα τα αποτελέσματα τώρα....

    Οταν ακουω καμια γκομενα να λεει "ο θεος να βαλει το χερι του", πηγαινω και τη χουφτωνω!!

    Εγω αντι να περιμενω πως και πως την ημερα του αγιου βαλεντινου, περιμενω την τσικνοπεμπτη...

    Καταδικαζω τις διαφημησεις σερβιετων και ταμπον, που δειχνουν ευδιαθετες γυναικες με περιοδο, απ'οπου κι αν προερχονται...

    -Σερβιτόρε, ένα φραπέ θέλω, 5 ζάχαρη και 1 καφε!
    -Να σας φέρω καλύτερα μια τουλουμπα με ένα καλαμάκι?

    - Ρε Γιώργο μαζεψε τα παιδια! Μου εχουν σπασει τα νευρα ...
    - Τι φταιω εγω ρε Σούλα;;; Να τα καταπινες !!!!!

    80's ρε φιλε... Ωραια εποχη!! Δεν χρειαζοσουν να πεις κατι αστειο για να γελασουν οι αλλοι... Απλα ντυνοσουν......

    Πριν πεθάνω, θέλω οι τελευταίες μου λέξεις να είναι: “Άφησα 1.000.000€ κάτω από το…”

    Η αμήχανη στιγμή που ο Θεσσαλονικιός παρουσιαστής ειδήσεων δεν ξέρεις αν λέει “φταίει η κυβέρνηση των ΗΠΑ” ή “φταίει η κυβέρνηση τον είπα”.

    Η αμήχανη στιγμή που πας να ρίξεις γκόμενα στο μπόουλινγκ και τη λένε Κορίνα.

    Τις Απόκριες ντύνομαι σκαμνί μπας και μου κάτσει καμία.

    Όλα τα τραγούδια της Πάολα έχουν γραφτεί σε .wav

    Στο Τσερνόμπιλ τα παρανυφάκια κρατάνε την ουρά της νύφης.

  7. #97
    SWOUAG κι ετς.... Το avatar του/της Dbnn
    Εγγραφή
    31/07/2013
    Μηνύματα
    1.008
    Γιατί όταν μας καλούν σε βάφτιση λέμε "έχω να πάω σε κάτι βαφτίσια"? δηλαδή αν ήταν γάμος τι θα λέγαμε;

  8. #98
    -Γιατρέ, πονάει ο κώλος μου.
    -Που ακριβώς?
    -Να, εδώ.... στην είσοδο...
    -Καταρχήν, να ξεκινήσουμε απο τα βασικά, αυτό είναι έξοδος...

    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  9. #99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος

    -Μη σπρώχνεις ρε μαλάκα
    -Πως μιλάς έτσι ρε, ξέρεις ποιός είμαι εγώ;
    -Ποιός να ΄σαι μωρέ μαλάκα 7 η ώρα το πρωί στο λεωφορείο;

    Τωρα που ειναι τελικα στη μοδα το μουστακι, σκεφτομαι ποσο μπροστα ηταν εκεινη η κοπελιτσα η απουσιολογος μας στο λυκειο.

    -Σερβιτόρε, ένα φραπέ θέλω, 5 ζάχαρη και 1 καφε!
    -Να σας φέρω καλύτερα μια τουλουμπα με ένα καλαμάκι?

    80's ρε φιλε... Ωραια εποχη!! Δεν χρειαζοσουν να πεις κατι αστειο για να γελασουν οι αλλοι... Απλα ντυνοσουν......

    Στο Τσερνόμπιλ τα παρανυφάκια κρατάνε την ουρά της νύφης.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Γιατί όταν μας καλούν σε βάφτιση λέμε "έχω να πάω σε κάτι βαφτίσια"? δηλαδή αν ήταν γάμος τι θα λέγαμε;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    -Γιατρέ, πονάει ο κώλος μου.
    -Που ακριβώς?
    -Να, εδώ.... στην είσοδο...
    -Καταρχήν, να ξεκινήσουμε απο τα βασικά, αυτό είναι έξοδος...



  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.969
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    -Γιατρέ, πονάει ο κώλος μου.
    -Που ακριβώς?
    -Να, εδώ.... στην είσοδο...
    -Καταρχήν, να ξεκινήσουμε απο τα βασικά, αυτό είναι έξοδος...

    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

  11. #101
    [FONT=verdana]Ενας τυπος λοιπον αγοραζει ενα παπαγαλο[/FONT]
    [FONT=verdana]ο οποιος με τον καιρο του βγηκε πολυ σεξουλιαρης.[/FONT]

    [FONT=verdana]Οποτε ο τυπος εφερνε μια γκομενα στο σπιτι γινοταν χαμος,πριν καν αρχισει τα χαδια κτλ ο παπαγαλος ξεσκιζοταν στις φωνες[/FONT]
    [FONT=verdana]"πωπω αφεντικο τι μουν....ειναι αυτη,ξεσκισε την,ορμα,μπηξε,κτλ ξερετε τωρα εσεις......[/FONT]

    [FONT=verdana]Οπως ηταν φυσικο οι γκομενες που να κατσουν,εβριζαν και την κοπανουσαν[/FONT]
    [FONT=verdana]μια δυο τρεις λοιπον ειδε κ αποειδε ο τυπος που δεν του καθοταν τιποτα παιρνει τον παπαγαλο τον κλειδωνει σ'ενα μπαουλο και τον καταχωνιαζει στην σοφιτα.[/FONT]

    [FONT=verdana]Περασαν πολλα χρονια,και ο τυπος τον ξεχασε τον παπαγαλο [/FONT]
    [FONT=verdana]καποια στιγμη αλλαζε σπιτι,οποτε στην μετακομιση πανω λεει στους μεταφορεις[/FONT]

    [FONT=verdana]"εσυ πιασε απο δω,εσυ απο κει,εσυ πιασε στο κεντρο και γω θα βαλω ενα χερακι εδω"[/FONT]
    [FONT=verdana]τοτε μεσα απο το μπαουλο ακουγεται ο παπαγαλος με τρεμαμενη γερικη φωνη[/FONT]
    [FONT=verdana]να λεει[/FONT]

    [FONT=verdana]"αφεντικο,αφεντικο ασε με σε παρακαλω να δω αυτη την παρτουζα και ας πεθανω"!!!!!!!!![/FONT]

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    [FONT=verdana]Ενας τυπος λοιπον αγοραζει ενα παπαγαλο[/FONT]
    [FONT=verdana]ο οποιος με τον καιρο του βγηκε πολυ σεξουλιαρης.[/FONT]

    [FONT=verdana]Οποτε ο τυπος εφερνε μια γκομενα στο σπιτι γινοταν χαμος,πριν καν αρχισει τα χαδια κτλ ο παπαγαλος ξεσκιζοταν στις φωνες[/FONT]
    [FONT=verdana]"πωπω αφεντικο τι μουν....ειναι αυτη,ξεσκισε την,ορμα,μπηξε,κτλ ξερετε τωρα εσεις......[/FONT]

    [FONT=verdana]Οπως ηταν φυσικο οι γκομενες που να κατσουν,εβριζαν και την κοπανουσαν[/FONT]
    [FONT=verdana]μια δυο τρεις λοιπον ειδε κ αποειδε ο τυπος που δεν του καθοταν τιποτα παιρνει τον παπαγαλο τον κλειδωνει σ'ενα μπαουλο και τον καταχωνιαζει στην σοφιτα.[/FONT]

    [FONT=verdana]Περασαν πολλα χρονια,και ο τυπος τον ξεχασε τον παπαγαλο [/FONT]
    [FONT=verdana]καποια στιγμη αλλαζε σπιτι,οποτε στην μετακομιση πανω λεει στους μεταφορεις[/FONT]

    [FONT=verdana]"εσυ πιασε απο δω,εσυ απο κει,εσυ πιασε στο κεντρο και γω θα βαλω ενα χερακι εδω"[/FONT]
    [FONT=verdana]τοτε μεσα απο το μπαουλο ακουγεται ο παπαγαλος με τρεμαμενη γερικη φωνη[/FONT]
    [FONT=verdana]να λεει[/FONT]

    [FONT=verdana]"αφεντικο,αφεντικο ασε με σε παρακαλω να δω αυτη την παρτουζα και ας πεθανω"!!!!!!!!![/FONT]
    xa xa xa xa τελειο
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  13. #103
    Η γυναίκα παίρνει τηλέφωνο τον άντρα της με το γνωστό ύφος αφού ο δεύτερος έχει αργήσει να γυρίσει σπίτι και τον ρωτά:

    - Πού είσαι;
    - Στο Καραισκακη ρε γυναικα , παιζει μπαλα ο ολυμπιακος!!!!!!
    - Άσε τα χαζά σου ρε! Αφού ακούγεται κόσμος!!!


  14. #104
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Αγόρι: Γιατί ισιώνεις τα μαλλιά σου με το σίδερο;
    Κορίτσι: Για να δείχνουν πιο μακριά.
    Γιατρός: Θα μου πεις πως έκαψες το πουλί σου;

  15. #105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Αγόρι: Γιατί ισιώνεις τα μαλλιά σου με το σίδερο;
    Κορίτσι: Για να δείχνουν πιο μακριά.
    Γιατρός: Θα μου πεις πως έκαψες το πουλί σου;
    Καπνός....μύτη...τσάι... τα υπόλοιπα γνωστά

Σελίδα 7 από 124 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757107 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ...και παμε παλι απο την αρχη!!!
    από gixxerpap στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2007, 07:30
  2. Πάμε πάλι...
    από dodos 900 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2007, 20:29
  3. παμε πάλι
    από deusXT στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 13:58
  4. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2005, 12:39
  5. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2003, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF