Σελίδα 13 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 287

Θέμα: XRV 750 πρωτη φαση λειτουργικοτητα,δευτερη φαση πληρη ανακατασκευη.

  1. #181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zami Προβολή μηνύματος
    Νομιζω ειναι υποκειμενικο το θεμα λαστιχο...Και εγω τα φορεσα τα anakeeIII στο Dero και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος μεχρι στιγμης..Μαλιστα θεωρω οτι ειναι πιο ησυχα στο δρομο απο οτι τα παλια μου λαστιχα,τα τακουνάτα anakeeII..
    Κι εμένα μου αρέσουν πολύ στο Transalp 700, τα φόρεσα αρχές καλοκαιριού του '13 και μέχρι σήμερα μιλάω για το καλύτερο λάστιχο που έβαλα ποτέ σε on-off, τουλάχιστον για χρήση σε άσφαλτο που κάνω κατά 99% από τότε. Στην αρχή ήταν σκληρά και θορυβώδη, σύντομα όμως μαλάκωσαν και ο ήχος μειώθηκε κατά πολύ.

    Έχω και φίλο που τα φοράει σε Αφρικάνα και του έχουν αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις, πρόκειται και για άτομο που ταξιδεύει αρκετά οπότε μη σε ανησυχεί Σπύρο, λογικά θα σε καλύψουν κι εσένα.

    Μη βλέπεις τη μπετονιέρα του Βασίλη, αυτή είναι μια κατηγορία μόνη της

  2. #182
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zami Προβολή μηνύματος
    Νομιζω ειναι υποκειμενικο το θεμα λαστιχο...Και εγω τα φορεσα τα anakeeIII στο Dero και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος μεχρι στιγμης..Μαλιστα θεωρω οτι ειναι πιο ησυχα στο δρομο απο οτι τα παλια μου λαστιχα,τα τακουνάτα anakeeII..
    Να δεχτώ ότι ο θόρυβος είναι υποκειμενικός, το γλίστρημα όμως δεν είναι. Από το ίδιο σημείο περάσαμε 10 μοτό και μόνο εγώ γλίστρησα http://www.moto.gr/forums/showthread...=135403&page=8 post no 110. Λάβε επίσης υπ' όψιν σου ότι είμαι φαν της εν λόγω εταιρίας.

    Τες πα.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #183
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Να δεχτώ ότι ο θόρυβος είναι υποκειμενικός, το γλίστρημα όμως δεν είναι. Από το ίδιο σημείο περάσαμε 10 μοτό και μόνο εγώ γλίστρησα http://www.moto.gr/forums/showthread...=135403&page=8 post no 110. Λάβε επίσης υπ' όψιν σου ότι είμαι φαν της εν λόγω εταιρίας.
    Τες πα.
    Μην ανοίξουμε περαιτέρω συζήτηση στο νήμα του Σπύρου αλλά να πω αυτό και κλείνω εδώ, όπως είχες γράψει και τότε βρε Μπιλ τα λάστιχα ήταν καινούργια. Από τότε είχες άλλη παρόμοια εμπειρία; Ένα γλίστρημα δεν κρίνει τη συνολική εικόνα σίγουρα.. ακόμα και σε εκείνο το γλίστρημα εσύ μπορεί να πάτησες σε μια κυλίδα λάδι μέσα στα νερά που οι υπόλοιποι δεν, μόνο ο θεός που μας βλέπει μπορεί να ξέρει τι έφταιξε τότε.
    Αν από τότε δεν είχες άλλο θέμα..

    Κι αν είχες φταίει η μπουρούχα να ξέρεις, τα λάστιχα είναι μια χαρά


  4. #184
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makis206 Προβολή μηνύματος
    Μην ανοίξουμε περαιτέρω συζήτηση στο νήμα του Σπύρου αλλά να πω αυτό και κλείνω εδώ, όπως είχες γράψει και τότε βρε Μπιλ τα λάστιχα ήταν καινούργια. Από τότε είχες άλλη παρόμοια εμπειρία; Ένα γλίστρημα δεν κρίνει τη συνολική εικόνα σίγουρα.. ακόμα και σε εκείνο το γλίστρημα εσύ μπορεί να πάτησες σε μια κυλίδα λάδι μέσα στα νερά που οι υπόλοιποι δεν, μόνο ο θεός που μας βλέπει μπορεί να ξέρει τι έφταιξε τότε.
    Αν από τότε δεν είχες άλλο θέμα..

    Κι αν είχες φταίει η μπουρούχα να ξέρεις, τα λάστιχα είναι μια χαρά

    Ναι ας μείνει καθαρό το θέμα του Σπύρου, αλλά ρε αθεόφοβε μπουρούχα το καλύτερο μηχανάκι ever??

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #185
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Ναι ας μείνει καθαρό το θέμα του Σπύρου, αλλά ρε αθεόφοβε μπουρούχα το καλύτερο μηχανάκι ever??
    Τι να το κάνω άμα γλιστράει, κακοζυγιασμένο θα'ναι.!

  6. #186

  7. #187

  8. #188

  9. #189

  10. #190
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    ...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P3090036.jpg 
Προβολές:	893 
Μέγεθος:	75,3 KB 
ID:	311535
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P3090037.jpg 
Προβολές:	900 
Μέγεθος:	73,7 KB 
ID:	311536
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P3090041.jpg 
Προβολές:	897 
Μέγεθος:	78,4 KB 
ID:	311537

    keep watching guys

  11. #191
    Banned
    Εγγραφή
    22/12/2013
    Μηνύματα
    578
    Ωραιος σπυρο

  12. #192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    μαλιστα! οκ! νομιζω πως μολις βρηκα μηχανακι! θα περιμενω μεχρι να το βαλεις για πουλημα...
    Μολις το ειδα μου ήρθε στο μυαλο το fuduro που είχες φτιαξει και πουλήθηκε. Αμέσως εκανα υπολογισμούς ποσο θα πουληθει το V stromaki μου για να το πάρω

    Νομιζω πως οι μισοι απο εδω μέσα μαζευουν λεφτα για να το πάρουν. Θα είναι μακρά το καλύτερο Αφρικα στην αγορά

    Φοβερή δουλεία οπως πάντα μπράβο


    ΥΓ : Εχω βαλει υποψηφιοτητα αγοράς οταν ερθει με το καλο η ωρα να σημειωθεί...
    aleaxzafeir

  13. #193
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexzafeir Προβολή μηνύματος
    Μολις το ειδα μου ήρθε στο μυαλο το fuduro που είχες φτιαξει και πουλήθηκε. Αμέσως εκανα υπολογισμούς ποσο θα πουληθει το V stromaki μου για να το πάρω

    Νομιζω πως οι μισοι απο εδω μέσα μαζευουν λεφτα για να το πάρουν. Θα είναι μακρά το καλύτερο Αφρικα στην αγορά

    Φοβερή δουλεία οπως πάντα μπράβο


    ΥΓ : Εχω βαλει υποψηφιοτητα αγοράς οταν ερθει με το καλο η ωρα να σημειωθεί...
    εχε όμως υπ'οψιν σου ότι με τη φορα που εχει παρει τουτος εδώ με τις "πλήρως αναστρέψιμες" μετασκευες του και δεδοδενου ότι σε δευτερη φαση θα του κανει "πληρη ανακατασκευή" και επισης οτι το συγκεκριμενο μηχανακι φοραει μοτερ V2, μπορει να βρεθουμε και οι δυο να ζαχαρώνουμε για αγορα το πρωτο παγκομιως τσοπερ αφρικα τουιν... (το ξερω, βαζω ιδεες τωρα...)

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dlabrakis
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    424
    καλό γίνεται...άντε τελείωνε!!

  15. #195

Σελίδα 13 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Συμπιεση Xrv 750 ?
    από crs-k στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2009, 11:19
  2. Διαφορές ανάμεσα σε Africa Twin 750 -Africa Twin XRV 750
    από Bakagr στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2006, 01:25
  3. Πωλειται Kana Xrv 750 Toy 92' ???
    από 955i στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 10:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF