Σελίδα 7 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 192

Θέμα: κρανος απο lidl...

  1. #91
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.970
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Τη γατοτροφή πάντως ο γάτος μου δε τη ντρώει...
    κι ο αδέσποτος στην Ομόνοια το σκέφτεται.
    + με πήγε σερπαντίνα από τα τορτελίνι και τη γυναίκα
    από ένα "κρασί"
    Αυτό είναι το επίπεδο
    Ελπίζω το κράνος τους να είναι πιο καλό αλλά δεν το βλέπω.
    Χμμμ, οπότε εάν κάποιος αγοράσει το κράνος για να βάζει γατοτροφή τουλάχιστο ας μην πάρει και γατοτροφή Lidl...

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    χαχαχαχαχαχα οχι ρε φιλε ειναι καλα τα λιντλ!1 τρωει 10 ψωφανε!!Αλλα το κρανος απο εκει θα ειναι 3Α!για το νουμερο βεβαια θα σου πει η πωλητρια!θα ξερει να σου πει!

  3. #93
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από IRA57 Προβολή μηνύματος
    Και για ναχουμε και κανα καλο ερωτημα...
    Ποσοι εδω που κοπτονται για την αραι εχουν αντιστοιχα τα υπολοιπα ρουχα?
    Γιατι εμπειρικα μιλωντας (χωρις αυτο να ειναι νομος) οι συχνοτεροι τραυματισμοι μου σε τουμπες ειναι ποδια μετα χερια κ μετα κεφαλι...
    Για να μην πω ποσους βλεπω στο δρομο με αραι 800 ευρω και αθλητικο παπουτσι και τζινακι...

    Και αμα θελει κανεις επεκτεινουμε και την συζητηση στην dainese...προφανως για μερικους ειναι η καλυτερη γτ τις φορανε οι περισσοτεροι στα motogp...(ο ντουχαν φοραγε nankai γτ δεν γουσταρε τα ιταλικα μαλλον...)...τοτε γτ τα γαμωφερμουαρ τους χαλανε καθε τρεις και λιγο?
    Στο ταλος4 που πηρα μολις πρωτοκυκλοφορησε και το χρυσοπληρωσα τοτε 800+ ευρω εχω αλλαξει τουλαχιστον 7-8 φορες φερμουαρ...αν ανοιξει σε τουμπα δεν ειναι βασικο?
    Αλλα στη στολη που πηρα απο αγγλια μεσω ebay μαρκα-μεκαψες στελνωντας τα μετρα μου ,γτ τα φερμουαρ ειναι κλασεις ανωτερα της dainese και η υπολοιπη στολη δεν υστερει σε τιποτα απο dainese εκτος οτι την πηρα στο 1/5 τιμης dainese? (Η φταιει που στο ebay μπορει να παρει καποιος και λεμονια αμα θελει...?)
    Ο,τι ναναι τελικα...
    Ισχύει αυτό. Οι περισσότεροι φοράνε κράνος, μπουφάν, άντε και γάντια. Μέση και κάτω.. τζινάκι και αθλητικό. Φαντάζομαι παίρνουν τα ρίσκα τους, με τη λογική ότι αν χτυπήσεις το πόδι θα μελανιάσει, γυρίσει, σπάσει.. κάποια στιγμή θα επανέλθει. Αν χτυπήσεις το κεφάλι, παίζει και να μην.. επανέλθεις γενικότερα.
    Κι αυτό το κάνουν οι συνειδητοποιημένοι, που ξέρουν ότι κάποια στιγμή θα τύχει η στραβή. Υπάρχουν πολλοί που ξεκινούν από το σπίτι με τη λογική 'σιγά μην πέσω εγώ' αλλά έχουν συνηθίσει να φοράνε κράνος και μπουφάν για διάφορους λόγους.. από το ότι τους ενοχλεί ο αέρας στο πρόσωπο, κρυώνουν, το βλέπουν όλο και περισσότερο γύρω τους και δεν χτυπάει στο μάτι σαν εξωγήινος πια.
    Προσωπικά, εκτός από κράνος, μπουφάν, γάντια.. δεν βγάζω την μπότα από πάνω μου στη μηχανή. Και μια που όταν πέφτω χτυπάω συνήθως γόνατο, όχι σοβαρά αλλά είναι σπαστικό, έχω βάλει και επιγονατίδες στην καθημερινότητά μου. Ρόμποκοπ.

    Για την dainese, δεν μου έτυχε ποτέ να χαλάσει όλο το φερμουάρ, μόνο αυτό το πραγματάκι που το ανεβοκατεβάζει σπάει, μου έτυχε και σε revit μετά από κάποια χρόνια. Κατά τα άλλα μου φαίνεται μπουφανάρα. Και σίγουρα θα υπάρχουν και φθηνότερες λύσεις, όπως και στα υπόλοιπα είδη εξοπλισμού. Ο καθένας κάνει τα κουμάντα του, την έρευνά του και προχωρά στην αγορά. Δεν νομίζω να σου τη λέει κανένας που δε θες να ακουμπήσεις 800 ευρώ για arai ή πόσα άλλα για dainese, αυτό έλειπε.

    Και μια που ο μοτοσικλετιστικός εξοπλισμός δεν είναι κάτι που διαθέτει ο καθένας, εμείς κάνουμε ουσιαστικά τον έλεγχο για την αποτελεσματικότητά του και ευχόμαστε να μη χρειαστεί κιόλας. Το να λες εσύ ότι σου άνοιξε το arai στα 260 δεν είναι κάτι που προσωπικά με κάνει να το βλέπω με μισό μάτι. Είτε γιατί πιθανολογώ ότι δεν το έκλεισες καλά, είτε γιατί δεν με βλέπω να πηγαίνω ποτέ με 260 και να γυρνάω και το κεφάλι. Είναι ακριβό, ναι, αυτό είναι μεγάλο μειονέκτημα.
    Κυκλοφορούν πάντως πολλά arai, έχω ακούσει διάφορα για πτώσεις στις οποίες έχει αντεπεξέλθει, και αυτό είναι κάτι. Το ίδιο ισχύει και για άλλες μάρκες, shark, agv, marushin κλπ. Τώρα πόσοι πήρανε crivit και πέσανε, χτύπησαν το κεφάλι τους και βγήκαν αλώβητοι.. ψύλλοι στα άχυρα, δεν έχω ακούσει κάτι. Μακάρι να είναι καλό. Αλλά είναι σπαστό ρε 'σεις. Οπότε, μέσα στο θέμα του θρεντ, τσάμπα μιλάμε τόσες σελίδες, πάμε για άλλα.
    safety doesn't happen by accident

  4. #94
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Τη γατοτροφή πάντως ο γάτος μου δε τη ντρώει...
    κι ο αδέσποτος στην Ομόνοια το σκέφτεται.
    + με πήγε σερπαντίνα από τα τορτελίνι και τη γυναίκα
    από ένα "κρασί"
    Αυτό είναι το επίπεδο
    Ελπίζω το κράνος τους να είναι πιο καλό αλλά δεν το βλέπω.
    Τα μακαρονια combina γ@μανε ειδικα τα πρασινα που ειναι απο σκληρο σιμιγδαλι.!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    Τα μακαρονια combina γ@μανε ειδικα τα πρασινα που ειναι απο σκληρο σιμιγδαλι.!








    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Ισχύει αυτό. Οι περισσότεροι φοράνε κράνος, μπουφάν, άντε και γάντια. Μέση και κάτω.. τζινάκι και αθλητικό. Φαντάζομαι παίρνουν τα ρίσκα τους, με τη λογική ότι αν χτυπήσεις το πόδι θα μελανιάσει, γυρίσει, σπάσει.. κάποια στιγμή θα επανέλθει. Αν χτυπήσεις το κεφάλι, παίζει και να μην.. επανέλθεις γενικότερα.
    Κι αυτό το κάνουν οι συνειδητοποιημένοι, που ξέρουν ότι κάποια στιγμή θα τύχει η στραβή. Υπάρχουν πολλοί που ξεκινούν από το σπίτι με τη λογική 'σιγά μην πέσω εγώ' αλλά έχουν συνηθίσει να φοράνε κράνος και μπουφάν για διάφορους λόγους.. από το ότι τους ενοχλεί ο αέρας στο πρόσωπο, κρυώνουν, το βλέπουν όλο και περισσότερο γύρω τους και δεν χτυπάει στο μάτι σαν εξωγήινος πια.
    Στα σούπερ σπορ μηχανάκι φοράμε φόρμα και αθλητιικά παπούτσια από κάτω.
    ΤΟ λέει και λέξη σουπερ σπόορ!
    ανανήψαντας

  6. #96
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    Τα μακαρονια combina γ@μανε ειδικα τα πρασινα που ειναι απο σκληρο σιμιγδαλι.!
    Το ιδιο και οι πιπεριες φλωρινης, που ειναι σε βαζο.

  7. #97
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από IRA57 Προβολή μηνύματος
    Γιατι ειναι composite οπως λεει και η κατασκευη τους.
    Οπως και το ανθρακονημα ,το υλικο ''παχαινει'' σε στρωσεις.
    Αλλα κρανη που ειναι απο θερμοπλαστικο δεν ειναι σε στρωσεις, και ειναι πολλα μοντελα απο θερμοπλαστικο ,και οχι απο σουπερμαρκετ...
    Δεν μπορω να ξερω το crivit τι καταληξη θα ειχε (που ειναι ανοιγομενο) και δεν κανω προβλεψεις αλλα βασιζομαι σε ο,τι στοιχεια εχω...και για αυτο που ρωτας δεν εχω...εχεις εσυ?



    αμα εφτιαχνε full-face και τον σπονσοραριζε ο πεντροζα και ο οποιοσδηποτε θα φοραγε και κριβιτ και βεμαρ και αιρο(χ) και μτ και οτιδηποτε...



    Και για ναχουμε και κανα καλο ερωτημα...
    Ποσοι εδω που κοπτονται για την αραι εχουν αντιστοιχα τα υπολοιπα ρουχα?
    Γιατι εμπειρικα μιλωντας (χωρις αυτο να ειναι νομος) οι συχνοτεροι τραυματισμοι μου σε τουμπες ειναι ποδια μετα χερια κ μετα κεφαλι...
    Για να μην πω ποσους βλεπω στο δρομο με αραι 800 ευρω και αθλητικο παπουτσι και τζινακι...

    Και αμα θελει κανεις επεκτεινουμε και την συζητηση στην dainese...προφανως για μερικους ειναι η καλυτερη γτ τις φορανε οι περισσοτεροι στα motogp...(ο ντουχαν φοραγε nankai γτ δεν γουσταρε τα ιταλικα μαλλον...)...τοτε γτ τα γαμωφερμουαρ τους χαλανε καθε τρεις και λιγο?
    Στο ταλος4 που πηρα μολις πρωτοκυκλοφορησε και το χρυσοπληρωσα τοτε 800+ ευρω εχω αλλαξει τουλαχιστον 7-8 φορες φερμουαρ...αν ανοιξει σε τουμπα δεν ειναι βασικο?
    Αλλα στη στολη που πηρα απο αγγλια μεσω ebay μαρκα-μεκαψες στελνωντας τα μετρα μου ,γτ τα φερμουαρ ειναι κλασεις ανωτερα της dainese και η υπολοιπη στολη δεν υστερει σε τιποτα απο dainese εκτος οτι την πηρα στο 1/5 τιμης dainese? (Η φταιει που στο ebay μπορει να παρει καποιος και λεμονια αμα θελει...?)
    Ο,τι ναναι τελικα...
    Άνοιξες 10 διαφορετικά θέματα το βιδεο που σου παρέθεσα έχει ένα χτύπημα το οποίο ειναι στο πάνω μέρος του κράνους οπότε άσχετο αυτο που λες
    οτι δν ειναι ανοιγόμενο σα το κριβιτ. Επισης το οτι θα χτυπησεις τα άκρα σε μια πιθανή πτώση ειναι λογικό ειναι αλλα αν μου συγκρίνεις τον αγκώνα με το κεφάλι
    σε θέμα ζωτικής σημασίας..πραγματικά δε ξέρω τι να πω..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #98
    Μακρύ μέλος... Το avatar του/της IRA57
    Εγγραφή
    09/02/2014
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Από την μιά η arai και η shoei και από την άλλη τα κινέζικα

    Ανάμεσα υπάρχουν χιλιάδες μοντέλα για την κεφάλα του καθενός που δεν μπορούν να χαρακτηριστούν καλά ή κακά, παρά μόνο κατάλληλα ή οχι για τις ανάγκες μας.
    Για ξαναδες τι ειπα για τα κινεζικα...που δεν βρισκονται σε σουπερ-μαρκετ αλλα πολλοι τα παιρνουν απο μοτοσυκλετομαγαζα...
    Οσο για το 2ο...αυτο λεω τοση ωρα...ο ανθρωπος ρωτησε για το συγκεκριμενο κρανος γτ λογικα εχει καποια πραγματα που θελει σε φθηνη τιμη...μπορει και απλα για εφεδρικο...πρεπει να παρει ντε κ καλα αραι για εφεδρικο?


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Άνοιξες 10 διαφορετικά θέματα το βιδεο που σου παρέθεσα έχει ένα χτύπημα το οποίο ειναι στο πάνω μέρος του κράνους οπότε άσχετο αυτο που λες
    οτι δν ειναι ανοιγόμενο σα το κριβιτ. Επισης το οτι θα χτυπησεις τα άκρα σε μια πιθανή πτώση ειναι λογικό ειναι αλλα αν μου συγκρίνεις τον αγκώνα με το κεφάλι
    σε θέμα ζωτικής σημασίας..πραγματικά δε ξέρω τι να πω..
    Τιποτα δεν ειναι ασχετο...ειπες για τις στρωσεις και σου απαντησα γτ εχει οσες στρωσεις εχει.
    Το χτυπημα αυτο ειναι βαση καποιων προδιαγραφων?
    Ασε που τετοια ''τεστ'' ειναι λιγο ασκοπα και πραπλανητικα...
    Περα απο το να αντεχει ενα κελυφος, παιζει πολυ μεγαλυτερο ρολο το πως κατανεμει τις δυναμεις που του ασκουνται.
    Με την λογικη σου ενα αμαξι του 60 ειναι ασφαλεστερο απο ενα του 2010+ γιατι οταν τρακαρει δεν θα γινει σμπαραλια οπως το καινουριο...Φανταζομαι ομως ξερεις κατα κανονα ποιο θα ειναι ασφαλεστερο...
    Και οχι δεν λεω οτι το κριβιτ ειναι ασφαλεστερο απο το shoei ,απλα οτι το βιντεο που εστειλες δεν μου λεει τιποτα.

    Δεν συγκρινα κεφαλι με αγκωνα...μιλησα για αυτους που το παιζουν δεν ξερω τι με το αραι των 800+ στο κεφαλι (πιθανον και καποιοι συνομιλητες εδω) αλλα απο κατω τζινακι και αθλητικο παπουτσακι.......αν ο αλλος φοραει κριβιτ κρανος ,μπουφαν και μποτες και παντελονι σωστο,ποιος θα ειναι ποιο καλυμενος?

  9. #99
    Εγω φοραω μποτες γαντια μπουφαν οποτε το θεμα δεν αναφέρεται σε μενα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.965
    Αυτα τα Νολαν Ν86 (πάνω κάτω τόσο) είναι καλά??
    ανανήψαντας

  11. #101
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από IRA57 Προβολή μηνύματος
    Για ξαναδες τι ειπα για τα κινεζικα...που δεν βρισκονται σε σουπερ-μαρκετ αλλα πολλοι τα παιρνουν απο μοτοσυκλετομαγαζα...
    Οσο για το 2ο...αυτο λεω τοση ωρα...ο ανθρωπος ρωτησε για το συγκεκριμενο κρανος γτ λογικα εχει καποια πραγματα που θελει σε φθηνη τιμη...μπορει και απλα για εφεδρικο...πρεπει να παρει ντε κ καλα αραι για εφεδρικο?




    Τιποτα δεν ειναι ασχετο...ειπες για τις στρωσεις και σου απαντησα γτ εχει οσες στρωσεις εχει.
    Το χτυπημα αυτο ειναι βαση καποιων προδιαγραφων?
    Ασε που τετοια ''τεστ'' ειναι λιγο ασκοπα και πραπλανητικα...
    Περα απο το να αντεχει ενα κελυφος, παιζει πολυ μεγαλυτερο ρολο το πως κατανεμει τις δυναμεις που του ασκουνται.
    Με την λογικη σου ενα αμαξι του 60 ειναι ασφαλεστερο απο ενα του 2010+ γιατι οταν τρακαρει δεν θα γινει σμπαραλια οπως το καινουριο...Φανταζομαι ομως ξερεις κατα κανονα ποιο θα ειναι ασφαλεστερο...
    Και οχι δεν λεω οτι το κριβιτ ειναι ασφαλεστερο απο το shoei ,απλα οτι το βιντεο που εστειλες δεν μου λεει τιποτα.

    Δεν συγκρινα κεφαλι με αγκωνα...μιλησα για αυτους που το παιζουν δεν ξερω τι με το αραι των 800+ στο κεφαλι (πιθανον και καποιοι συνομιλητες εδω) αλλα απο κατω τζινακι και αθλητικο παπουτσακι.......αν ο αλλος φοραει κριβιτ κρανος ,μπουφαν και μποτες και παντελονι σωστο,ποιος θα ειναι ποιο καλυμενος?
    Ο λόγος που ένα κράνος αραι κάνει 800+ ευρό ειναι καθαρά για πίστα(τους λόγους φαντάζομαι τους ξέρεις)..επίσης η αραι και η σοει και κανα 2 ακόμα
    ειναι οι μόνες που βγάζουν κράνη με μεγέθη ανάλογα την ανάγκη του αναβάτη.. οι πιο πολλές για οικονομία βγάζουν ένα καλούπι και ανάλογα το μέγεθος
    βάζουν διαφορετική επένδυση εντός ωστε να καλύψουν τη περίμετρο του κεφαλιού (άλλα μαξιλαράκια το xs άλλα το Large)
    Επομένος ειναι πιο εφαρμοστό και ασφαλέστερο στο κεφάλι σου οταν έχει καλύτερη εσωτερική στήριξη.
    Το χτύπημα που είδες στο βίδεο δεν αφορά μόνο την ενεργεια της πρόσκρουσης που θα περάσει εσωτερικά στη καμπίνα (ακα το εσωτερικό κέλυφος)
    αλλα δείχνει οτι ενα αιχμηρό αντικείμενο δεν έφτασε στο κεφάλι σου να το αγγίξει...αν τρυπήσουν όλες οι στρώσεις και μείνει ανέπαφο το κεφάλι σου εισαι μια χαρά
    για την ενέργεια που θα αποροφηθεί απο τα Layers είναι άλλα τεστ που γίνονται
    τώρα αν εσύ δε το βλέπεις αυτο στο βιντεάκι και κολάς στα άλλα ..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  12. #102
    Πόσα ευρώ στοιχίζει ένα κεφάλι ρε παιδιά;
    Αν -κτύπα ξύλο- σπάσει, μπορείς να αγοράσεις ένα άλλο και να φύγεις κύριος;

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    κριβιτ βρε μουτρα!ακου κει αραι και σοει και τριχες!λιντλ ρε συ!ακουσα οτι θα φερει και τακακια με το κιλο!βουρ για τι σουπερ ντουπερ προσφορα!

  14. #104
    Συγκαμένο μέλος Το avatar του/της Drake Ramore
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    329
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Αυτα τα Νολαν Ν86 (πάνω κάτω τόσο) είναι καλά??
    Καλά είναι.
    Έχω το N84 εδώ και 4 χρόνια και δεν έχω ούτε ένα παράπονο. Υποστήριξη αντιπροσωπείας για ανταλλακτικά, καλή υποαλλεργική επένδυση, καλή ποιότητα κατασκευής, σχετικά μέτρια προς καλή ηχομόνωση, καλός αερισμός. Προτείνω την σειρά N της Νόλαν για όποιον ψάχνει κράνος από 150 έως 200 ευρώ. Αυτά και τα Shark δίνουν το καλύτερο value for money κατά την γνώμη μου.

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.846
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Ο λόγος που ένα κράνος αραι κάνει 800+ ευρό ειναι καθαρά για πίστα(τους λόγους φαντάζομαι τους ξέρεις)..επίσης η αραι και η σοει και κανα 2 ακόμα
    ειναι οι μόνες που βγάζουν κράνη με μεγέθη ανάλογα την ανάγκη του αναβάτη.. οι πιο πολλές για οικονομία βγάζουν ένα καλούπι και ανάλογα το μέγεθος
    βάζουν διαφορετική επένδυση εντός ωστε να καλύψουν τη περίμετρο του κεφαλιού (άλλα μαξιλαράκια το xs άλλα το Large)
    Επομένος ειναι πιο εφαρμοστό και ασφαλέστερο στο κεφάλι σου οταν έχει καλύτερη εσωτερική στήριξη.
    Το χτύπημα που είδες στο βίδεο δεν αφορά μόνο την ενεργεια της πρόσκρουσης που θα περάσει εσωτερικά στη καμπίνα (ακα το εσωτερικό κέλυφος)
    αλλα δείχνει οτι ενα αιχμηρό αντικείμενο δεν έφτασε στο κεφάλι σου να το αγγίξει...αν τρυπήσουν όλες οι στρώσεις και μείνει ανέπαφο το κεφάλι σου εισαι μια χαρά
    για την ενέργεια που θα αποροφηθεί απο τα Layers είναι άλλα τεστ που γίνονται
    τώρα αν εσύ δε το βλέπεις αυτο στο βιντεάκι και κολάς στα άλλα ..
    Οποιοδήποτε κράνος είναι πιστοποιημένο κατά snell περνάει το συγκεκριμένο τέστ.

Σελίδα 7 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απο Lidl!!!
    από GTZ750 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2007, 23:03
  2. κράνος από ευρώπη
    από firefox στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2006, 15:29
  3. Κράνος από Lidl.
    από iziogas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:22
  4. Κρανος απο που???????
    από ΓκαζοφωνιΞ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2006, 11:01
  5. help για κράνος από αμερική!!!
    από Alx 84 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2005, 03:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF