Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ΔΙΑΦΟΡΕΣ Wr-450f '04 Me To '05

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2004
    Μηνύματα
    3

    ΔΙΑΦΟΡΕΣ Wr-450f '04 Me To '05

    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ 04 7.500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 05 ΣΤΑ 8.500. Η ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ-ΒΟΥΝΟ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΙΑ 65%-25%-10% ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 05 ΓΙΑ 1000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ 04 ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΠΩΛΗΣΗ Η ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 06 ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΟ 05. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!

  2. #2
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Το 06 φυσιολογικά θα είναι ριζικά ανανεωμένο. Δές το YZF και θα καταλάβεις.

    Ντίνο, αυτό το 65% κάθε μέρα θα με προβλημάτιζε... το μηχανάκι είναι καθαρόαιμο εντούρο, ΔΕΝ είναι σχεδιασμένο για χρήση κάθε μέρα. Ναι μεν είναι αξιόπιστο αλλά το κόστος συντήρησης υπο αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω ποιό θα είναι. Όπως και να έχει υπάρχει κόσμος που το χρησιμοποιεί κάθε μέρα... ρώτησε τους

    Αναφορικά με τις διαφορές 04 με 05... οι πιο σημαντικές είναι άλλο πιρούνι μπροστά , που βγήκε σαν αισθητά βελτιωμένο σε σχέση με το 04, όσοι είχαν παλαιότερο και το οδήγησαν το επιβεβαίωσαν.
    Αρκετές διαφορές σε σχεδίαση κεφαλής για βελτίωση χαμηλών στροφών και τέλος μείωση συμπίεσης στο 05 απο 12.5:1 έγινε 12,3:1) για βελτίωση αξιοπιστίας.



  3. #3
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    το μηχανάκι είναι καθαρόαιμο εντούρο, ΔΕΝ είναι σχεδιασμένο για χρήση κάθε μέρα. Ναι μεν είναι αξιόπιστο αλλά το κόστος συντήρησης υπο αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω ποιό θα είναι.
    Αυτο ισχυει για ολα τα WR?
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  4. #4
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    Όλα τα wr καθαρόαιμα εντούρο είναι.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
    Αυτο ισχυει για ολα τα WR?
    Δε ξερω αν διαβασες το post μου στα τεχνικα θεματα.Αν οχι,διαβασε το και θα καταλαβεις τι λεω...
    Βεβαια εμενα μου εκοψε το γραναζι της 5ης
    ισως απο βαρβαρη χρηση του προηγουμενου ιδιοκτητη....
    Τωρα ομως που και η μπιελα αρχισε να βαραει,φαινεται οτι τα πολλα χλμ σε τετοια μηχανακια επιφερουν σιγα-σιγα ζημιες...
    ΟΜΩΣ.....
    Επειδη τα WR450 παιρνουν πολυ μικροτερη ποσοτητα λαδιου απο τα παλαιοτερα 426-400, (1 λιτρο αντι 1,6) ειναι σαφως πιο ακαταλληλα για καθημερινη χρηση και βολτουλες....
    Αυτος ειναι και ο λογος που και εγω κραταω το 426 και δεν παιρνω 450....
    Επισης εχει παρατηρηθει προβλημα της μιζας στο πρωτο 450 (03 μοντελο) και αλλα ψιλοπροβληματα που διορθωθηκαν στα επομενα μοντελα...
    Για ολες τις διαφορες 04-05 μοντελου θα επανελθω συντομα και αναλυτικα.....
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
    [B]Το 06 φυσιολογικά θα είναι ριζικά ανανεωμένο. Δές το YZF και θα καταλάβεις.

    Και ομως,δεν εχουν τα WR σοβαρες διαφορες για φετος!Το αλουμινενιο πλαισιο ΔΕΝ θα το φορανε τα 06 μοντελα....
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  7. #7
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από manos426f
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
    Το 06 φυσιολογικά θα είναι ριζικά ανανεωμένο. Δές το YZF και θα καταλάβεις.

    Και ομως,δεν εχουν τα WR σοβαρες διαφορες για φετος!Το αλουμινενιο πλαισιο ΔΕΝ θα το φορανε τα 06 μοντελα....
    Είχα μια μικρή υπόνοια για αυτό αλλά ήμουν σχεδόν σίγουρος πως δεν είχε ακόμα παρουσιαστεί το 06 wr... Θένκς για την διόρθωση.


    Για το θέμα λαδιού... απλά φροντίζεις να τα αλλάζεις αρκετά σύντομα και να μην θέτεις το μηχανάκι σε καταστάσεις υπερθέρμανσης. Σε κάθε περίπτωση ένα βεντιλατέρ σώζει την κατάσταση.

    Το πρόβλημα με αυτά τα μηχανάκια, που όσο πάει και διογκώνεται με τα νεότερα μοντέλα είναι οτι αναλογικά έχουν αρκετά αυξημένες φθορές στο σύνολο τους.
    Οι λόγοι: φιλοσοφία κατασκευής, ανταγωνισμός, αρκετά υψηλή απόδοση και παράλληλα μείωση βάρους, είναι ειδικές μοτοσυκλέτες....

    Αποτέλεσμα καθημερινής χρήσης με μία τέτοια μοτοσυκλέτα είναι οτι πολύ γρήγορα θα έχει ιδιαίτερα αυξημένες απαιτήσεις σε ανταλλακτικά που με κάτι άλλο, ίσως και να μην είχες... ποτε.
    Και όταν λέω πολύ γρήγορα, ξεπερνώντας τι ώρες λειτουργίας του μοτέρ ένα γενικό σέρβις μέσα σε περίπου 10.000χλμ. Και εσύ μπορεί να το προσέχεις, να του κάνεις σωστή χρήση -κάτι πολύ σημαντικό, αλλά το άνοιγμα δεν το γλιτώνεις.

    Και όταν λέμε γενικό σε αυτά τα μηχανάκια μιλάμε για ένα κόστος που ίσως ξεπερνάει τα 1000Ε μαζί με τα ανταλλακτικά...
    Αν υπολογίσεις και την πολύ γρήγορη φθορά ελαστικών εντούρο στο δρόμο, πολύ μεγάλη φθορά σε δίσκους συμπλέκτη-που αν δεν το προσέξεις μετατρέπεται σε σαζμάν, φθορά σε δισκόφρενα και τακάκια (αυξημένη λόγο χρήσης δρόμου), καμια σκασμένη φλατζούλα... μπελάς.

    Το wr450 είναι ένα πολύ καλό μηχανάκι αλλά αν το θές και για "πάπια" θέλει αρκετή σκέψη πρίν την αγορά...
    Προσωπικά θεωρώ must την ύπαρξη μιας άλλης μοτό στο γκαράζ. Αλλιώς συμβιβασμός...


  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149

    Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ Wr-450f '04 Me To '05

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dinos
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ 04 7.500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 05 ΣΤΑ 8.500. Η ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ-ΒΟΥΝΟ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΙΑ 65%-25%-10% ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 05 ΓΙΑ 1000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ 04 ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΠΩΛΗΣΗ Η ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 06 ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΟ 05. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!
    Λοιπον,εισαι ετοιμος?ΠΑΜΕ....

    Διαφορες WR450F 03 με WR426F 02

    -Νεος κινητηρας,με αλλη διαμετρο χ διαδρομη
    -Νεα,μικροτερη κεφαλη
    -Κοντυτετρες βαλβιδες και ελατηρια
    -Νεος τεντωτηρας καδενας
    -Νεοι εκκεντροφοροι με αυτοματο αποσυμπιεστη
    -Μικροτερη τρομπα λαδιου
    -Νεο κυκλωμα λιπανσης
    -1,5 κιλα ελαφρυτερο
    -Μιζα
    -Νεος στροφαλος
    -Νεο πλαισιο
    -Νεο δοχειο λαδιου στο πλαισιο
    -Νεο υποπλασια
    -Νεες ταπες καλαμιων
    -Hot start button στο τιμονι
    Iπποδυναμη 47,1hp/8300rpm

    Κοινως,αλλη μηχανη απο το 426....

    Διαφορες WR450F 04 ΜΕ WR450F 03

    -Nεα μιζα
    -Νεο σταντ
    -Νεοι αποστατες και τσιμουχες πισω τροχου
    -Επικαλυψη 'kashima' στα καλαμια για λιγοτερες τριβες
    -Νεα πανω πλακα τιμονιου
    -Διαφορετικες ρυθμισεις για αποσβεση συμπιεσης στην πισω αναρτηση
    -Νεα εμβολα μπροστινης δαγκανας
    -Ισχυροτερη ντιζα γκαζιου
    -Αλλαγη χρονισμου ηλεκτρονικης για περισσοτερη ροπη χαμηλα
    -Μαρσπιε απο τιτανιο
    Ιπποδυναμη 47,1hp/8300rpm

    Διαφορες WR450F 05 με WR450F 04

    -Νεο αλουμινενιο,κωνικου σχηματος τελικο εξατμισης
    -Νεο αλουμινενιο τιμονι Renthal
    -Nεο πιρουνι 48 mm
    -Mικροτερη διαδρομη πισω αμορτισερ
    -Χαμηλωμενη κεντρικη δοκος πλαισιου
    -10 mm πιο χαμηλη σελα
    -Νεο ρεζερβουαρ 8 lt απο 10lt
    -Νεος θαλαμος καυσης αεριων
    -Συστημα εμπλουτισμου καυσαεριων με αερα για μειωμενη εκπομπη ρυπων
    -Μαλακοτερα ελατηρια συμπλεκτη
    -Δυο λιγοτεροι δισκοι συμπλεκτη(8 fiber,7 μεταλλικοι αντι 9 και 8 αντιστοιχα)
    -Νεο σωληνακι μπροστινου φρενου
    Ιπποδυναμη 43,3hp/8200rpm

    ΟΥΦΦΦ!!!
    Ελπιζω να σε βοηθησα να εχεις μια σφαιρικη γνωμη για ολα τα WR450F παρολο που εσυ ενδιαφερεσαι για 04-05 μοντελα....
    Τωρα αν θες τη γνωμη μου,τα 8500 ευρω ειναι ΠΑΡΑ πολλα για το 05 μοντελο!Καινουργιο κανει 8870 ευρω!!Ποιος ο λογος να το παρεις λοιπον μτχ?Για να γλυτωσεις 300 ευρω?
    Τα 7500 ευρω για το 04,ακουγονται πιο λογικα,αν και παλι ειναι λιγο τσιμπημενο!Ομως,ειναι πιο δυνατο απο το 05 και μη σε νοιαζει για το 48αρι πιρουνι του,δε νομιζω οτι σου χρειαζεται!
    Εγω δεν θα επαιρνα κανενα και θα εψαχνα για κατι καλυτερο.Παντως αναμεσα στα δυο,ουτε ερωτημα,το 04 φυσικα!
    Το 06 μοντελο θα εχει ελαχιστες διαφορες με το 05 παντως πληροφοριακα.....
    Τωρα αν σκοπευεις να το κυκλοφορεις καθημερινα,αν και θα σε κουφανω μαλλον,ψαξε για κανα 426 02 μοντελο.Ειναι πιο αξιοπιστο για τη χρηση αυτη που το θες,πιστεψε με (και βεβαια ΔΕΝ το λεω αυτο επειδη το εχω εγω,καμια σχεση!).Απλα η περιεκτικοτητα λαδιου που στα 426 ειναι 1.6 lt σε αντιθεση με τα 450 παιζει πολυ σημαντικο ρολο,περισσοτερο απο οσο νομιζεις!Επισης να ξερεις οτι στο 426 μπορεις να βαλεις και μαρσπιε συνεπιβατη,και να μεταφερεις και τη γκομενιτσα,σε αντιθεση με τα 450 που εχουν αλουμινενιο υποπλαισιο και δεν προσφερονται για τετοια (κινδυνος να ραγισει!),ουτε μπορεις να βαλεις μαρσπιεδακια!
    Τελος η μεταπωλητικη αξια των μηχανων αυτων ειναι ουτως η αλλως σχετικα χαμηλη,καθοτι προκειται για αγωνιστικα μηχανακια ουσιαστικα!
    Ελπιζω να βοηθησα αρκετα και να μη σε μπερδεψα περισσοτερο!
    Ο,τι κι αν διαλεξεις παντως,ενημερωσε μας!
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
    Είχα μια μικρή υπόνοια για αυτό αλλά ήμουν σχεδόν σίγουρος πως δεν είχε ακόμα παρουσιαστεί το 06 wr... Θένκς για την διόρθωση.


    Για το θέμα λαδιού... απλά φροντίζεις να τα αλλάζεις αρκετά σύντομα και να μην θέτεις το μηχανάκι σε καταστάσεις υπερθέρμανσης. Σε κάθε περίπτωση ένα βεντιλατέρ σώζει την κατάσταση.

    Το πρόβλημα με αυτά τα μηχανάκια, που όσο πάει και διογκώνεται με τα νεότερα μοντέλα είναι οτι αναλογικά έχουν αρκετά αυξημένες φθορές στο σύνολο τους.
    Οι λόγοι: φιλοσοφία κατασκευής, ανταγωνισμός, αρκετά υψηλή απόδοση και παράλληλα μείωση βάρους, είναι ειδικές μοτοσυκλέτες....

    Αποτέλεσμα καθημερινής χρήσης με μία τέτοια μοτοσυκλέτα είναι οτι πολύ γρήγορα θα έχει ιδιαίτερα αυξημένες απαιτήσεις σε ανταλλακτικά που με κάτι άλλο, ίσως και να μην είχες... ποτε.
    Και όταν λέω πολύ γρήγορα, ξεπερνώντας τι ώρες λειτουργίας του μοτέρ ένα γενικό σέρβις μέσα σε περίπου 10.000χλμ. Και εσύ μπορεί να το προσέχεις, να του κάνεις σωστή χρήση -κάτι πολύ σημαντικό, αλλά το άνοιγμα δεν το γλιτώνεις.

    Και όταν λέμε γενικό σε αυτά τα μηχανάκια μιλάμε για ένα κόστος που ίσως ξεπερνάει τα 1000Ε μαζί με τα ανταλλακτικά...
    Αν υπολογίσεις και την πολύ γρήγορη φθορά ελαστικών εντούρο στο δρόμο, πολύ μεγάλη φθορά σε δίσκους συμπλέκτη-που αν δεν το προσέξεις μετατρέπεται σε σαζμάν, φθορά σε δισκόφρενα και τακάκια (αυξημένη λόγο χρήσης δρόμου), καμια σκασμένη φλατζούλα... μπελάς.

    Το wr450 είναι ένα πολύ καλό μηχανάκι αλλά αν το θές και για "πάπια" θέλει αρκετή σκέψη πρίν την αγορά...
    Προσωπικά θεωρώ must την ύπαρξη μιας άλλης μοτό στο γκαράζ. Αλλιώς συμβιβασμός...

    Kοιτα,οπωσδηποτε λαδια αλλαζεις καθε 2000χλμ,αντε 2500 το πολυ!
    Επισης,ρυθμιζεις βαλβιδες καθε 5000χλμ το πολυ!
    Για φθορα δισκων συμπλεκτη,δεν ειναι τοσο εντονο το προβλημα....
    Επισης,οσο αφορα τα τακακια,βαζεις ημι-μεταλλικα και ξεμπερδευεις για αρκετο καιρο.Και η φθορα του δισκου ειναι αμελητεα περισσοτερη....
    ΤΑ WR αποδεδειγμενα δεν εχουν προβλημα με φλαντζες
    Οσον αφορα το ανοιγμα μοτερ,θα σου πω σε λιγες μερες ποσο θα μου παει ακριβως και αναλυτικα,αν και φοβαμαι οτι δεν πεφτεις πολυ εξω!
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  10. #10
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    ...άρρωστος με τα wr...
    τι έγραψες εκεί!
    Ωραίος, αν και πρέπει να ξέχασες το ξανασχεδιασμένο ψαλίδι στο 05...

    Αυτό που λέω είναι πως αυτά τα μηχανάκια είναι παιχνίδια οδηγικής απόλαυσης. Αν τα περιορίστεις για τη χρήση που σχεδιασμένα (sm-mx-enduro, μια και είναι ειδικά) θα πάρεις και το maximum της ευχαρίστησης
    Και στο δρόμο ναι μεν θα σε υπερκαλύψουν (μία και είναι πολύ ευχάριστα παιχνίδια σε συνθήκες πόλη-κίνηση) αλλά γρήγορα θα τα ταλαιπωρίσεις σε βαθμό που ίσως καναντήσει τελικά ασύμφορος...

    Καλή επιτυχία με την επισκευή του 426 σου

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
    ...άρρωστος με τα wr...
    τι έγραψες εκεί!

    Ασε,εμενα μου λες,εγω το ξερω...!!

    Ωραίος, αν και πρέπει να ξέχασες το ξανασχεδιασμένο ψαλίδι στο 05...

    Σωστος!Διορθωνουμε και συμπληρωνουμε ο ενας τον αλλο...

    Αυτό που λέω είναι πως αυτά τα μηχανάκια είναι παιχνίδια οδηγικής απόλαυσης. Αν τα περιορίστεις για τη χρήση που σχεδιασμένα (sm-mx-enduro, μια και είναι ειδικά) θα πάρεις και το maximum της ευχαρίστησης .
    Και στο δρόμο ναι μεν θα σε υπερκαλύψουν (μία και είναι πολύ ευχάριστα παιχνίδια σε συνθήκες πόλη-κίνηση) αλλά γρήγορα θα τα ταλαιπωρίσεις σε βαθμό που ίσως καναντήσει τελικά ασύμφορος...

    Οπωσδηποτε!Αλλα τι να κανουμε που ΑΥΤΗ μου αρεσει....

    Καλή επιτυχία με την επισκευή του 426 σου
    Σε ευχαριστω πολυ!!!!!


    Τωρα λοιπον ο dinos δε νομιζω να εχει αποριες!Ετσι δεν ειναι?
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  12. #12
    FFWD Το avatar του/της DimST
    Εγγραφή
    13/09/2002
    Μηνύματα
    866
    ... αν έχει θα το χτυπήσουμε...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Oχι,οχι ας αφησουμε κι ενα post χωρις βαρβαροτητες γιατι αυτες τις μερες το forum γνωριζει πρωτοφανεις αντιπαλοτητες και κοντρες μεταξυ των μελων του..!!!!
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Που ειναι ρε ο παλικαρος να μας πει τι πηρε τελικα?
    Πεταξε την ερωτηση και την εκανε εξαφανα? (copyright Ημισκουμπρια)
    Που εισαι Dinooooooo???????
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2004
    Μηνύματα
    3

    thanx

    genika den exw internet kai den mpainw syxna opote kai den symetexw sthn syzhthsh kai zhtw sygnwmh genika den kserw ti na kanw eimai mperdemenow mexri to kokkalo sas eyxaristw olous gia to endiaferon kai tis plhrofories sas nai alla ti na parw afoy thelw kati(enduro) poy otan to odhgaw na goystarw foul gkazi kai na mporw na to xrhsimopoiw kai sthn poli kai na ftiaxnei kai kafe kai na pigenei kai t a paidia sxoleio ayta kata kairoys parnane ides typoy ktm exc alla feygoyn grigora:wacko: ti allo tha mporoysa na parw epitelous (oeo) an oxi ayto atimh koinwnia :rotflmao: euxaristqw kai pali

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 2i toumpa me to fazer mou
    από tamis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2004, 09:59
  2. kalimera apo asxeto anthropo me to spor
    από tiganis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2004, 09:09
  3. Den odigoume me to stoma anoixto
    από psaroulis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2004, 11:37
  4. poio einai to palikari me to portokali mavro sakidio moto?
    από psaroulis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 18:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF