Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Αυτόματη κατάργηση παρακολουθήσεων θεμάτων

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961

    Αυτόματη κατάργηση παρακολουθήσεων θεμάτων

    Με αφορμή την τελευταία μόδα που παρατηρείται να ξεθάβονται χωρίς προφανή λόγο παλιά threads, από τούδε και στο εξής θα ισχύουν τα παρακάτω όσον αφορά στην εγγραφή/παρακολούθηση θεμάτων:

    • Εγγραφές σε θέματα που έχουν μεταφερθεί εις τόπον χλοερόν θα στέλνονται εις τόπον αναψύξεως.
    • Εγγραφές σε θέματα που έχουν κλειδωθεί ή είναι ανενεργά για πάνω από ένα έτος θα μετατρέπονται αυτόματα σε τύπο ειδοποίησης "Μόνο μέσω του πίνακα ελέγχου μου".

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    Σχετικά με το σημείο (2) παραπάνω, σημειώνεται πως αν ένα θέμα κλειδωθεί και εκ των υστέρων, για οποιοδήποτε λόγο, ξεκλειδωθεί όσες παρακολουθήσεις έχουν μετατραπεί σε τύπο ειδοποίησης "Μόνο μέσω του πίνακα ελέχου μου" ΔΕ θα επανέλθουν αυτόματα στην προηγούμενη κατάστασή τους.

    Αν το επιθυμείτε, μετά το ξεκλείδωμα, θα πρέπει να αλλάξετε τον τύπο ειδοποίησης μέσα από τον Πίνακα ελέγχου σας.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    πολι καλο. Μπραβο. χρειαζοντανε κατι τετοιο.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  4. #4
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Μιας και ήμουν από τους τελευταίους ανασκαφείς, θα ήθελα να επισημάνω το μεγάλο anti-stress factor που έχουν αυτά τα threads.

    Επίσης, εμένα μου το έβγαλε στο κάτω μέρος που λέει παρόμοια θέματα διαβάζοντας το thread του roukos_x για το αν βάζουμε για ύπνο τις μηχανές το χειμώνα....
    Η μόνη κοινή φράση που πρέπει να είχαν αυτά τα δύο πρέπει να ήταν η φράση "είμαι μόνος"
    Δεν ξέρω με τι κριτήρια εμφανίζονται τα παρόμοια θέματα, αλλά επανέρχομαι στην πρώτη πρόταση που γράφω.

    Cheers
    Φύγαμε...

  5. #5
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Aυτο θα ειναι ταφοπλακα για την προβολη των κτερισματων των αρχαιολογικων ανασκαφων.
    Αναμενω την απαντηση των αρχαιολογων και ιστορικων του φορουμ!
    MADE IN JAPAN 日本製

  6. #6
    Εγω δεν καταλαβα.
    Να μην ξεθαβουμε παλια θεματα ή να μην κανουμε εγγραφη για ειδοποιησεις σε παλια θεματα;
    DT 175 (1978) - XL250R (1982) - XJ400 Special (1981) - XT 400 ARTESIA - KLR650 (1988) - XV 250 (1989) - ZL 750

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Μιας και ήμουν από τους τελευταίους ανασκαφείς, θα ήθελα να επισημάνω το μεγάλο anti-stress factor που έχουν αυτά τα threads.
    Κι εμένα με χαλαρώνει όταν διαβάζω ιστορία ...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Επίσης, εμένα μου το έβγαλε στο κάτω μέρος που λέει παρόμοια θέματα διαβάζοντας το thread του roukos_x για το αν βάζουμε για ύπνο τις μηχανές το χειμώνα....
    Η μόνη κοινή φράση που πρέπει να είχαν αυτά τα δύο πρέπει να ήταν η φράση "είμαι μόνος"
    Δεν ξέρω με τι κριτήρια εμφανίζονται τα παρόμοια θέματα, αλλά επανέρχομαι στην πρώτη πρόταση που γράφω.
    Τον αλγόριθμο δεν τον έχω διαβάσει κι εγώ να πω τη μαύρη μου αλήθεια, αλλά σίγουρα ένα προϊόν γραμμένο από ξένους δεν μπορεί να δουλέψει στο 100% με τις ιδιαιτερότητες της Ελληνικής γλώσσας.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panik Προβολή μηνύματος
    Εγω δεν καταλαβα.
    Να μην ξεθαβουμε παλια θεματα ή να μην κανουμε εγγραφη για ειδοποιησεις σε παλια θεματα;
    Η αλλαγή γίνεται (α) για τους λόγους απόδοσης και (β) για να μη μας κάνουν bounce emails από παρακολουθήσεις από παλιά, μη ενεργά μέλη σε αρχαία threads.

    Αν θέλεις μπορείς να κάνεις εγγραφή σε παλιό θέμα, δεν υπάρχει πρόβλημα.
    Αν παραμείνει ανενεργό ή κλειδωθεί θα το βλέπεις στον Πίνακα ελέγχου σου, αν καταποντιστεί στα Τάρταρα θα διαγραφεί και η παρακολούθηση.

    Τώρα για το ξέθαμα, μεγάλα παιδιά είμαστε και φαντάζομαι μπορούμε να καταλάβουμε τα όρια του netiquette.

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόβλημα στην αυτόματη εγγραφή σε thread?
    από npat στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2009, 13:36
  2. ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΛΙΠΑΝΣΗ ΑΛΥΣΙΔΑΣ..
    από BILL VUZAS στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 16:12
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2006, 16:25
  4. Κατάργηση του δακτυλίου της Αθήνας
    από SF στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2005, 17:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF