Σελίδα 6 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 165

Θέμα: Χιούμορ & θρησκείες

  1. #76
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι. Κράζεις το κοράνι, θα γίνει τσι πτάνας σε όλο τον κόσμο, κράζεις τον μωάμεθ, το αυτό, κράζεις τον βούδα, το αυτό. Μέχρι τον γκάντι να κράξεις θα στην πέσουν με μυδραλιοβόλα!

    Το να κράζεις τον Χριστιανισμό δεν τρέχει τίποτα?
    ΠΟιος μίλησε για κράξιμο?
    Και αν πιστεύεις ότι το να γίνεται τσι πτάνας για τις θρησκείες σε εκφράζει...ΛΥΠΑΜΑΙ αλλά δεν έχω κάτι άλλο να πω
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  2. #77
    SWOUAG κι ετς.... Το avatar του/της Dbnn
    Εγγραφή
    31/07/2013
    Μηνύματα
    1.008
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    ΠΟιος μίλησε για κράξιμο?
    Και αν πιστεύεις ότι το να γίνεται τσι πτάνας για τις θρησκείες σε εκφράζει...ΛΥΠΑΜΑΙ αλλά δεν έχω κάτι άλλο να πω
    Καμία σχέση φίλε μου, απλά εκφράζω την απορία μου, αν διάβασες το 1ο ποστ εδώ γράφω αναλυτικά τι είμαι.
    Αλλά θα στο ξαναπώ, θα δεχθώ όλες τις απόψεις, θα δεχθώ και το κράξιμο, με πειράζει μεν αλλά δεν θα ασχοληθώ ούτε θα τσακωθώ.

  3. #78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Καμία σχέση φίλε μου, απλά εκφράζω την απορία μου, αν διάβασες το 1ο ποστ εδώ γράφω αναλυτικά τι είμαι.
    Αλλά θα στο ξαναπώ, θα δεχθώ όλες τις απόψεις, θα δεχθώ και το κράξιμο, με πειράζει μεν αλλά δεν θα ασχοληθώ ούτε θα τσακωθώ.
    Το διάβασα το νήμα από την αρχή. Το θέμα είναι ότι δεν μιλάμε για κράξιμο. Μιλάμε για χαβαλέ και απόψεις, μεταξύ μιας παρέας και αυτό είναι όλο. Δεν σου αρέσει, προσπέρνα το. Εδώ όμως μιλάμε για κούρεμα σε κάθε τι που ενοχλεί "κάποιον". Είναι σα να βρεθούμε σε μία παρέα για καφεδάκι και επειδή δε σου αρέσει ο χαβαλές μου, να ζητήσεις από τον καφετζή να με βγάλει από το μαγαζί. Όχι φίλε, απλά μην ξαναπιείς καφέ μαζί μου. Κάτσε σε άλλο τραπεζάκι και αγνόησέ με.

    ΥΓ Το "εσύ" στην απάντησή μου, δεν πάει σε σένα αλλά σε όλους μας.
    ΥΓ2 εδώ θα βγει ο καφετζής και θα πει το μαγαζί δικό μου και ότι γουστάρω κάνω...και άμα δε γουστάρω τη φάτσα σου σε πετάω όξω...
    και μαμήθηκε άλλο ένα thread...
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fkol k4
    Εγγραφή
    23/10/2011
    Μηνύματα
    766
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Το διάβασα το νήμα από την αρχή. Το θέμα είναι ότι δεν μιλάμε για κράξιμο. Μιλάμε για χαβαλέ και απόψεις, μεταξύ μιας παρέας και αυτό είναι όλο. Δεν σου αρέσει, προσπέρνα το. Εδώ όμως μιλάμε για κούρεμα σε κάθε τι που ενοχλεί "κάποιον". Είναι σα να βρεθούμε σε μία παρέα για καφεδάκι και επειδή δε σου αρέσει ο χαβαλές μου, να ζητήσεις από τον καφετζή να με βγάλει από το μαγαζί. Όχι φίλε, απλά μην ξαναπιείς καφέ μαζί μου. Κάτσε σε άλλο τραπεζάκι και αγνόησέ με.
    Μέχρι εδώ μαζί σου, αλλά δεν ισχύει αυτό πάντα.
    Ένα μαύρο φόντο με ένα κείμενο από ένα θρησκευτικό βιβλίο και από κάτω (ή από πάνω) ένα σχόλιο του τύπου «να, αυτά πάνε πίσω τον κόσμο», δεν είναι αστεία φωτογραφία.
    Βασικά δεν είναι καν φωτογραφία. Είναι ένα quote σε μορφή jpeg, png ή gif.

    Και δεν το βάζεις εκεί για να γελάσουμε γιατί ούτε εσύ το θεωρείς αστείο (και πολύ καλά κάνεις). Το βάζεις ως σημείο προβληματισμού.
    Αντίστοιχα στον καφέ θα χαλάσεις την κουβέντα με τα πειράγματα για το ποδόσφαιρο και θα μου πεις σοβαρά πως πρέπει να μην υποστηρίζω την τάδε ομάδα γιατί έχει χουλιγκάνους, ο πρόεδρός της στήνει παιχνίδια κτλ κτλ. Απλά θα χαλάσεις την κουβέντα μας λέγοντας κάτι για το οποίο ξέρεις πως δεν έχω ευθύνη.
    Βάλτο βρε αδερφέ στο «Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί», ίσως τα βρούμε κιόλας κάπου στη μέση με λίγη κουβέντα. Μην αμφιβάλλεις πως θα βρεις υποστηρικτές εκεί από όπου δεν το περιμένεις.
    Απλά μην το βάζεις στα ανέκδοτα, δεν είναι ανέκδοτο και ούτε κι εσύ το αντιμετωπίζεις έτσι.

    Επίσης, το να βάλεις μια φωτογραφία που να γράφει ανορθόγραφα «Μότο Χρήστος» και να ρίξεις ένα καλό μπινελίκι εμμέσως, ξέρω γω; Πόσοι το θεωρούν αστείο;
    Μου θυμίζει κάτι μικρά παιδάκια που κάνουν πως βήχουν και στο βήξιμο λένε «μαλάκα» και μετά χαζογελάνε που το «κάλυψαν» από τη μαμά και τον μπαμπά λες και η μαμά και ο μπαμπάς είναι χαζοί και δεν καταλαβαίνουν.
    Οκ, υποθέτω πως μέχρι κάποια ηλικία είναι αστείο, αλλά πόσοι αυτής της ηλικίας γράφουν στο φόρουμ;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Φαντάσου να ανοίξει ένα θέμα (κάποιος το πρότεινε κιόλας) "Θρησκευτικές γελοιοποιήσεις και θέματα" τι έχει να γίνει.
    Δε θα συμφωνούσα με κάτι τέτοιο, τότε το ίδιο το φόρουμ θα γινόταν κοινωνός της επίθεσης κατά των θείων με σκοπό
    να ενοχλήσει.
    Εγώ το πρότεινα, δεν το θεωρώ κακή ιδέα.
    Πρόσεχε τι εύχεσαι, γιατί κάποτε μπορεί και να συμβεί!

  5. #80
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Να μιλησω και εγω
    Λοιπον παμπολες φορες εχω δει και εχω γκρινιαξει για τις κατα τ αλλα<αστειες>φωτο
    Που κοροιδευουν τα θεια επανειλημενα
    Και δεν εινσι οτι κοριιδευεις εναν κουνιστο ρασοφορο η τον αλλον που τα παιρνει
    Εδω μιλαμε για διακωμωδηση της εικονας του ΧΡΙΣΤΟΥ του ΣΤΑΥΡΟΥ και αλλων συμβολων της θρησκειας μας
    Η θρησκεια η Εκκλησια σας χλευασε ποτε?γιατι το κανετε?
    Σας εβρισε ποτε?γιατι την βριζεται?
    Αναφερθηκε αρνητικα απεναντι σας?
    Γιατι το κανετε?
    Τα μονα αστεια-φωτο εδω μεσα στο αναλογο θεμα ειναι εναντιον της θρησκειας
    Εισαστε αθεοι?
    Υλιστες?σατανιστες?βουδιστες?χιλιαστες?
    Μαγκια σας
    Διατυμπανιστε το
    Αλλα μην υβριζεται αυτι που καποιοι πιστευουν και δεν σας ενοχλουν
    Και η θρησκεια δεν ειναι ο ολυμπιακος ο παοκ η αεκ κλπ
    Μην τα ισοπεδωνουμε ολα
    Λαθη απο την μερια της θρησκειας γινονται οπου ενεπλακη ο ανθρωπινος παραγοντας
    Επιλεξτε αλλο θεμα και αντικειμενο
    Η πειτε καπου με ομοιους σας
    Δεν ειμαι θρησκος
    Ειμαι θρησκευομενος
    Δεν εχω προβλημα με κανεναν που πιστευει αλλου να κατσω να μιλησω να φαω να βγω εξω
    Αλλα οθ κοκκινες γραμμες ειναι για να μην τις περναμε εκατερωθεν
    Εδω και πολλα χρονια δεν σε κανουν με το ζορι χριστιανο
    Γνωριζω ατομα που παντρευτηκαν με πολιτικο
    Που εδωσαν μονοι τους ονοματα στα παιδια και περναμε μια χαρα οταν βρισκομαστε δεν προσπαθω να τον.πεισω για τιποτα ουτε και αυτος
    Δεν το βριζω δεν τον κοροιδευω και τουμπαλιν
    Ο καθενας ειναι κυριος του κωλου του
    Αν σε καποιον την βρισκει με τις χαρες του κωλου του με γεια του και χαρα του
    Δεν θα με πεισει οτι εγω ειμαθ στραβος αν ο δικος του γιαλος εχει στραβωσει προ πολλου και στραβα αρμενιζει
    Οπως δεν φοβαμαι που ΕΛΛΗΝΑΣ ετσι δεν φοβαμαι που ειμαι ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ
    Και οταν κοροιδευουν την πατριδα και την πιστη μου θα αντιδραω

  6. #81
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Το διάβασα το νήμα από την αρχή. Το θέμα είναι ότι δεν μιλάμε για κράξιμο. Μιλάμε για χαβαλέ και απόψεις, μεταξύ μιας παρέας και αυτό είναι όλο. Δεν σου αρέσει, προσπέρνα το. Εδώ όμως μιλάμε για κούρεμα σε κάθε τι που ενοχλεί "κάποιον". Είναι σα να βρεθούμε σε μία παρέα για καφεδάκι και επειδή δε σου αρέσει ο χαβαλές μου, να ζητήσεις από τον καφετζή να με βγάλει από το μαγαζί. Όχι φίλε, απλά μην ξαναπιείς καφέ μαζί μου. Κάτσε σε άλλο τραπεζάκι και αγνόησέ με.

    ΥΓ Το "εσύ" στην απάντησή μου, δεν πάει σε σένα αλλά σε όλους μας.
    ΥΓ2 εδώ θα βγει ο καφετζής και θα πει το μαγαζί δικό μου και ότι γουστάρω κάνω...και άμα δε γουστάρω τη φάτσα σου σε πετάω όξω...
    και μαμήθηκε άλλο ένα thread...
    Βεβαια η καφετερια με το φορουμ εχουν μια βασικη διαφορα την οποια δεν μπορεις να παραβλεψεις και για να μην μακρυγορω, με μια φραση:
    Verba volant, scripta manent
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  7. #82
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι. Κράζεις το κοράνι, θα γίνει τσι πτάνας σε όλο τον κόσμο, κράζεις τον μωάμεθ, το αυτό, κράζεις τον βούδα, το αυτό. Μέχρι τον γκάντι να κράξεις θα στην πέσουν με μυδραλιοβόλα!
    Ειδικά τον Γκάντι τον κρέζουν τόσο όσο δε φαντάζεσαι, κυρίως οι συμπατριώτες του, αλλά και οι γειτόνοι του.
    Τον βούδα δεν τον κράζει κανείς και κανείς βουδιστής δε θα ασχοληθεί με αυτούς που τον κράζουνε.
    Με τους άλλους υπάρχει ένα θέμα βέβαια, αλλά σκέψου μόνο ότι η θρησκεία τους έχει και είναι από τις ίδιες ρίζες με τους χριστιανούς και τους εβραίους

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Το να κράζεις τον Χριστιανισμό δεν τρέχει τίποτα?
    Αν θεωρείς ότι είναι λογικό που κόβουν χέρια και λιθοβολούν ζωντανές γυναίκες οι άλλοι τότε ΟΚ, ας γίνετε σαν αυτούς.

  8. #83


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1377577_10202996315251146_1918554625_n.jpg 
Προβολές:	119 
Μέγεθος:	61,3 KB 
ID:	311595
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #84
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος

    Terens ασχετα με την σχεση που εχετε με τον sniper , θα ηθελα να σε ρωτήσω ειλικρινά ,σοβαρα και χωρίς κανένα ίχνος ειρωνείας , τι είναι αυτό που σε κάνει να είσαι μέλος στο μοτο.γρ εδώ και κοντά 10 χρόνια ?
    Αυτό ρε Γιώργη ομολογώ δεν το κατάλαβα κι ας προσπάθησα πολύ.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #85
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Χυμαδόρη Μπλιτζεράκο Παλιάνθρωπα, Cpt σας αγαπάω όλο και περισσότερο.

    :a07::a07:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #86
    Μακρύ μέλος... Το avatar του/της IRA57
    Εγγραφή
    09/02/2014
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dbnn Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι. Κράζεις το κοράνι, θα γίνει τσι πτάνας σε όλο τον κόσμο, κράζεις τον μωάμεθ, το αυτό, κράζεις τον βούδα, το αυτό. Μέχρι τον γκάντι να κράξεις θα στην πέσουν με μυδραλιοβόλα!

    Το να κράζεις τον Χριστιανισμό δεν τρέχει τίποτα?
    Αν και οπως ειπωθηκε πριν μιλαμε για χιουμορ...απο αυτο βγαινει το συμπερασμα: Θελουμε και εδω να λιθοβολουνται μεχρι θανατου οι απιστοι γιατι ζηλευουμε τους μουσουλμανους...

    Υ.Γ. Στην σελιδα αθεων του Ιραν υπαρχουν 20πλασια και μελη σε σχεση με την αντιστοιχη ελληνικη...ο,τι και αν σημαινει αυτο...(στην ελληνικη υπαρχουν καποιοι στους οποιους θα αναφερθω παρακατω)


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Να μιλησω και εγω
    Λοιπον παμπολες φορες εχω δει και εχω γκρινιαξει για τις κατα τ αλλα<αστειες>φωτο
    Που κοροιδευουν τα θεια επανειλημενα
    Και δεν εινσι οτι κοριιδευεις εναν κουνιστο ρασοφορο η τον αλλον που τα παιρνει
    Εδω μιλαμε για διακωμωδηση της εικονας του ΧΡΙΣΤΟΥ του ΣΤΑΥΡΟΥ και αλλων συμβολων της θρησκειας μας
    Η θρησκεια η Εκκλησια σας χλευασε ποτε?γιατι το κανετε?
    Σας εβρισε ποτε?γιατι την βριζεται?
    Αναφερθηκε αρνητικα απεναντι σας?
    Γιατι το κανετε?
    Τα μονα αστεια-φωτο εδω μεσα στο αναλογο θεμα ειναι εναντιον της θρησκειας
    Εισαστε αθεοι?
    Υλιστες?σατανιστες?βουδιστες?χιλιαστες?
    Μαγκια σας
    Διατυμπανιστε το
    Αλλα μην υβριζεται αυτι που καποιοι πιστευουν και δεν σας ενοχλουν
    Και η θρησκεια δεν ειναι ο ολυμπιακος ο παοκ η αεκ κλπ
    Μην τα ισοπεδωνουμε ολα
    Λαθη απο την μερια της θρησκειας γινονται οπου ενεπλακη ο ανθρωπινος παραγοντας
    Επιλεξτε αλλο θεμα και αντικειμενο
    Η πειτε καπου με ομοιους σας
    Δεν ειμαι θρησκος
    Ειμαι θρησκευομενος
    Δεν εχω προβλημα με κανεναν που πιστευει αλλου να κατσω να μιλησω να φαω να βγω εξω
    Αλλα οθ κοκκινες γραμμες ειναι για να μην τις περναμε εκατερωθεν
    Εδω και πολλα χρονια δεν σε κανουν με το ζορι χριστιανο
    Γνωριζω ατομα που παντρευτηκαν με πολιτικο
    Που εδωσαν μονοι τους ονοματα στα παιδια και περναμε μια χαρα οταν βρισκομαστε δεν προσπαθω να τον.πεισω για τιποτα ουτε και αυτος
    Δεν το βριζω δεν τον κοροιδευω και τουμπαλιν
    Ο καθενας ειναι κυριος του κωλου του
    Αν σε καποιον την βρισκει με τις χαρες του κωλου του με γεια του και χαρα του
    Δεν θα με πεισει οτι εγω ειμαθ στραβος αν ο δικος του γιαλος εχει στραβωσει προ πολλου και στραβα αρμενιζει
    Οπως δεν φοβαμαι που ΕΛΛΗΝΑΣ ετσι δεν φοβαμαι που ειμαι ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ
    Και οταν κοροιδευουν την πατριδα και την πιστη μου θα αντιδραω
    Η εκκλησια και το ολο δημιουργημα της οχι απλα μας εβρισε και μας χλευασε και συνεχιζει να το κανει καθε μερα...αλλα και αναγκαζει καθε μερα κοσμο (εμμεσα και αμεσα) να γινεται χριστιανος και να μενει στο απυροβλητο......ομως κανεις δεν μιλησε για εκδικηση προς την εκκλησια για ολα αυτα αλλα για χιουμορ.

    Προσωπικα εχω τσακωθει και με αθεους γιατι καποιοι απλα το καναν απο αντιδραση και οχι μετα απο σκεψη.
    Ετσι και αλλιως δεν μ'αρεσει ο ορος αθεος.
    Σαν να λεμε οτι προσδιοριζεται καποιος απο κατι που δεν ειναι...εσυ αν δεν παιζεις γκολφ εισαι μη-γκολφιστης?

    Υ.Γ. Η Δυναμη (απο τον πολεμο των αστρων) εχει αναγνωριστει ως θρησκεια στην αγγλια.
    Αν εγω δηλωσω οτι πιστευω σε αυτην θα υπαρξει ρητη απαγορευση οτι οποιος κανει χιουμορ με θεμα τον Yoda θα μπαναριστει?
    Μπορει σε καποιους να φαινεται γελοιο αυτο αλλα ειναι το ιδιο γελοιο με το να υπαρχει απαγορευση να κανουμε χιουμορ με θεμα τον χριστιανισμο.
    Τουλαχιστον ο Πολεμος των Αστρων εχει καλυτερα ειδικα εφε απο τον Ιησου το Ναζωραιο του Τζεφιρελι που βλεπουμε καθε πασχα και χριστουγεννα

  12. #87
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1377577_10202996315251146_1918554625_n.jpg 
Προβολές:	119 
Μέγεθος:	61,3 KB 
ID:	311595
    Bertrand Russell — 'So far as I can remember there is not one word in the Gospels in praise of intelligence.'
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #88
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Να μιλησω και εγω....
    ....
    Δεν εχεις παρα να συγχωρεσεις μωρε, μη τρελλαινεσαι.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #89
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Για να τελειωνουμε με το θεμα, προτεινω να αποφασισουμε πως οσοι προσβαλλονται δεν ειναι πραγματικοι χριστιανοι, τι λετε?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  15. #90
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Μηδενίζω το παναγιόμετρο ψηλά κι επιστρέφω.
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2006, 16:34
  2. Χιούμορ
    από motoforever στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 20:01
  3. ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ
    από Innersense στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 02:18
  4. Μαύρο χιούμορ
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 16:08
  5. Ανελεητο Χιουμορ
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 16:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF