Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 100 από 100

Θέμα: Virago 250 Customisation (?) Bobberisation(?)

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Ωραια η virago!!
    Εχω εναν σβαρνιαρη θειο που αγορασε μια πριν 7-8 χρονια, και την εχει αφησει στο ελεος του Θεου.

    (Σχετικα με το plasti dip, αν θελω να βαψω πλαστικο το οποιο εχει καποια "σπυρια", θα πρεπει να το τρυψω πρωτα πριν το περασω?
    Ηταν βαμμενα με σπρέυ τα πλαστικα αυτα που αναφερω, και εχουν φουσκαλες και τα αυτοκολλητα απο κατω... . Καποια κομματια ειναι και ηλιοκαμμενα)

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Ευχαριστώ!

    Θα πρέπει να τρίψεις καλά και αν χρειαστει να στοκάρεις (δε ξέρω πώς και αν στοκάρονται τα πλαστικά σου).. Τα αυτοκόλλητα αν δε τα βγάλεις, θα φαίνεται το σχήμα τους.
    Σπρέι για βάψιμο είναι οπότε μη περιμένεις να κάνει και τη δουλειά του στόκου..

  3. #93
    lipon 8a sou protina na apofigis ta nikel ine poli out pia protimise to aplo lito ke klasiko mavro pantou ke ton kinitira na evafes mavro akoma kalitera

    episis 8a sou protina na vris ntepozito apo to 535 pou ine mikrouli ke 8a sou teriaze kalitera
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    lipon 8a sou protina na apofigis ta nikel ine poli out pia protimise to aplo lito ke klasiko mavro pantou ke ton kinitira na evafes mavro akoma kalitera

    episis 8a sou protina na vris ntepozito apo to 535 pou ine mikrouli ke 8a sou teriaze kalitera
    Για το νικελ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. ούτε εμένα μου αρέσει.. Σε αντίθετη γνώμη όλων των φίλων μου εδώ.. Τέσπα, σιγα - σιγά θα βάψω καπάκια αλυσίδας, μπότες κλπ..
    Τον κινητήρα δε θα τον βάψω μιας και φοβάμαι οτι δε θα το πετύχω με τα χρώματα θερμοκρασίας. Άλλωστε αν είναι όλα τα άλλα μαυρα, δε θα φαίνεται άσχημο το νίκελ.

    Το μικρότερο τεπόζιτο απο 535 έχει και μικρότερη αυτονομία.. Θα μου άρεσε τεπόζιτο πιο στενο αλλά και πιο ψηλό.. Ίδωμεν..

    Υ.Γ. Την πρότασή μου, τη σκέφτηκες;

  5. #95
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Babis@ Προβολή μηνύματος
    Για το νικελ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. ούτε εμένα μου αρέσει.. Σε αντίθετη γνώμη όλων των φίλων μου εδώ.. Τέσπα, σιγα - σιγά θα βάψω καπάκια αλυσίδας, μπότες κλπ..
    Τον κινητήρα δε θα τον βάψω μιας και φοβάμαι οτι δε θα το πετύχω με τα χρώματα θερμοκρασίας. Άλλωστε αν είναι όλα τα άλλα μαυρα, δε θα φαίνεται άσχημο το νίκελ.

    Το μικρότερο τεπόζιτο απο 535 έχει και μικρότερη αυτονομία.. Θα μου άρεσε τεπόζιτο πιο στενο αλλά και πιο ψηλό.. Ίδωμεν..

    Υ.Γ. Την πρότασή μου, τη σκέφτηκες;
    otan les aftonomia? to exis ke gia taksidia afto?
    ke i protasi pia ine?

    kalo 8a itan na alaksis to prostino ke na valis 17 zanta pio xontri ke mprosta ke tis zantas mavres

    ego 8a tou evaza ena mprostino springer ta poulane sto ebay ftina ke exi ke mavra
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Όταν λέω αυτονομία, εννοώ ότι δε θέλω να βλέπω το Θανασάκη το βενζινά κάθε δυο - τρεις μέρες..

    Αυτό με το μπροστινό θα το ψάξω..

    Γκράθιας..

    Α, και η πρότασή μου ήταν:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Babis@ Προβολή μηνύματος
    ...............

    Ακολουθεί φωτορομάντζο (thelo ton afro h afrotwin h ego_o_idios ke plerono oso ki oso gia kalitexnike fotografie)
    ....................

  7. #97
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    kai gamw
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  8. #98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Babis@ Προβολή μηνύματος
    Όταν λέω αυτονομία, εννοώ ότι δε θέλω να βλέπω το Θανασάκη το βενζινά κάθε δυο - τρεις μέρες..

    Αυτό με το μπροστινό θα το ψάξω..

    Γκράθιας..

    Α, και η πρότασή μου ήταν:
    diladi ama sou protinoume venzinadiko me 20xrono gkomenaki me iper kolita kolan ke kafta sorts to psinis na tin vlepis sixna?

    afta ta mixanakia ine gia mia volta tin vdomada ama to exis gia na pigenis stin doulia sou atixises emis ta leme mpiromixanimata
    diladi savato vradi gia mpira ke meta gkaraz

    pare ena papaki gia ikonomia ke metafora
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    diladi ama sou protinoume venzinadiko me 20xrono gkomenaki me iper kolita kolan ke kafta sorts to psinis na tin vlepis sixna?

    afta ta mixanakia ine gia mia volta tin vdomada ama to exis gia na pigenis stin doulia sou atixises emis ta leme mpiromixanimata
    diladi savato vradi gia mpira ke meta gkaraz

    pare ena papaki gia ikonomia ke metafora
    Αμα πάρω παπάκι θα τσιμπιέται με τα κοτόπουλά μου.. Άσε, ποιός να μπλέκει τώρα με τέτοια..

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Gi_4ce Προβολή μηνύματος
    kai gamw
    Ευχαριστώ σε!

  10. #100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Babis@ Προβολή μηνύματος
    Αμα πάρω παπάκι θα τσιμπιέται με τα κοτόπουλά μου.. Άσε, ποιός να μπλέκει τώρα με τέτοια..

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF