Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 29

Θέμα: ΚΛΟΠΗ KTM 950 SM μαυρο -- ΒΡΕΘΗΚΕ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669

    ΚΛΟΠΗ KTM 950 SM μαυρο -- ΒΡΕΘΗΚΕ

    Καλημέρα παίδες...

    Έφαγαν χθες τη μοτο ενός φίλου απο Χαιδαρι. Μαυρο ΚΤΜ 950 sm με Akrapovic και χωρίς καθρέπτες. Την ειχε εξω απο το σπίτι,το περιστατικό έγινε απο τις 1.30 μεχρι τις 5 τα ξημερώματα.
    Αν δείτε κάτι,ειδοποιηστε την αστυνομία...

    Πινακίδα ΗΗΑ 296

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image.jpg 
Προβολές:	871 
Μέγεθος:	96,4 KB 
ID:	312962

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DgSensei
    Εγγραφή
    05/11/2013
    Μηνύματα
    120
    Ε όχι πάλι ρε παιδιά...Τι χαμός είναι αυτός που γίνεται φέτος...

  3. #3
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DgSensei Προβολή μηνύματος
    Ε όχι πάλι ρε παιδιά...Τι χαμός είναι αυτός που γίνεται φέτος...
    Χαμός δε λες τπτ. Έχω χάσει τον ύπνο μου με τα @#$%

    Μακάρι να το βρει ο φίλος
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #4
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Δεν ειναι χρυσαφικα και δαχτυλίδια ρε πστμ να πεις δεν μπορουν να βρεθούν. Που σκατά πάνε τόσες μοτοσυκλέτες ρε γαμώτο. Μακάρι να βρεθεί
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  5. #5
    πολύ προσοχή σε χαιδάρι-αιγάλεω-αγ. βαρβάρα..

    κ εμένα μου ξηλώσανε όλο το μπροστινό από το fazer πριν 1 μήνα

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Τρεις τέσσερις μερες μετα την κλοπή,κάποιοι πήραν τηλ ολα τα συνεργεία ΚΤΜ της περιοχής μεχρι που "έπεσαν" πάνω στον μάστορα του φίλου. Του είπαν "πες στο παιδί συνάντηση το βράδυ στο τάδε σημείο γιατί έχουμε ενα καλο νέο για το μηχανάκι"... Ο φίλος πήγε αλλα δεν εμφανίστηκε κανεις. Σίγουρα ομως τσεκαραν οτι ηταν εκεί και περίμενε.
    Το επόμενο βράδυ,τηλ πάλι (εννοείται απόκρυψη) "500 ευρω τώρα στο τάδε σημείο,μην κλείσεις το τηλ να σε καθοδηγησω". Με το που αφήνει τα λεφτα (100 ευρω),χωρίς να το κλεισει βέβαια,του λένε οτι η μηχανή ειναι 5 στενά πιο κατω δεξιά σε ενα παρκινγκ μαζι με άλλες μηχανές.
    Φυσικά και μηχανή δεν υπήρχε πουθενά,τον πήραν πάλι τηλ επιτόπου και του ζήτησαν το λόγο που έβαλε 100 ευρω,εκείνος είπε οτι ήθελε να δει πρώτα την μηχανή,του είπαν θα τον ξαναπάρουν αλλα δεν έγινε ποτε αυτο...

    Some say οτι κάποιοι που έχουν πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα το κάνουν αυτο για να βγάζουν χαρτζιλίκι και δεν έχουν σχέση με την κλοπή...Ισως ειναι και αστυνομικοί!

    Την μηχανή την έχουμε ξεγραψει...

  7. #7
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kostas2B Προβολή μηνύματος
    Τρεις τέσσερις μερες μετα την κλοπή,κάποιοι πήραν τηλ ολα τα συνεργεία ΚΤΜ της περιοχής μεχρι που "έπεσαν" πάνω στον μάστορα του φίλου. Του είπαν "πες στο παιδί συνάντηση το βράδυ στο τάδε σημείο γιατί έχουμε ενα καλο νέο για το μηχανάκι"... Ο φίλος πήγε αλλα δεν εμφανίστηκε κανεις. Σίγουρα ομως τσεκαραν οτι ηταν εκεί και περίμενε.
    Το επόμενο βράδυ,τηλ πάλι (εννοείται απόκρυψη) "500 ευρω τώρα στο τάδε σημείο,μην κλείσεις το τηλ να σε καθοδηγησω". Με το που αφήνει τα λεφτα (100 ευρω),χωρίς να το κλεισει βέβαια,του λένε οτι η μηχανή ειναι 5 στενά πιο κατω δεξιά σε ενα παρκινγκ μαζι με άλλες μηχανές.
    Φυσικά και μηχανή δεν υπήρχε πουθενά,τον πήραν πάλι τηλ επιτόπου και του ζήτησαν το λόγο που έβαλε 100 ευρω,εκείνος είπε οτι ήθελε να δει πρώτα την μηχανή,του είπαν θα τον ξαναπάρουν αλλα δεν έγινε ποτε αυτο...

    Some say οτι κάποιοι που έχουν πρόσβαση σε προσωπικά δεδομένα το κάνουν αυτο για να βγάζουν χαρτζιλίκι και δεν έχουν σχέση με την κλοπή...Ισως ειναι και αστυνομικοί!

    Την μηχανή την έχουμε ξεγραψει...
    Νομιζω πηγαινοντας στην αστυνομια εφοσον εχει δηλωσει την κλοπη και με εισαγγελικη παρεμβαση μπορει να ζητησει κανει αρση αποκρυψης και να δει ποιος τον καλεσε. Εαν δεν ειναι ενα τυχαιο καρτοκινητο που μετα το πεταξαν, θα τον βρουν και θα τον μαγκωσουν..
    Τι κακο ειναι αυτο ρε γαμωτο???
    Επρεπε να εχει παει με και με αλλα ατομα, τα οποια θα φροντιζαν να ειναι εκει νωριτερα χωρις να τους δει κανενας κ ο φιλος απλα θα εμφανιζοταν μονος του. Τουλαχιστον να τσακωναν αυτον που πηρε το 100σταρικο και απο εκει θα ξεκινουσαν..
    Θα μου πεις, εξω απο τον χορο καλα τα λεμε εμεις.. Μακαρι να βρεθει ρε παλικαρι..
    .............

  8. #8
    Tα καρτοκινητα εχουν ιδιοκτητη πλεον. Βεβαια χθες ανοιχτηκε ενα θεμα απο καποιον, ο οποιος εμπλεξε με καρτοκινητο, κατεχωρημενο στο ονομα του γιου του, το οποιο βρεθηκε εκει που δεν επρεπε. Καντε τον συνειρμο............... Το θεμα ειναι εκει που αφησε τα λεφτα να ηταν στα εβερεστ, μπας και τον μαγκωναν.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  9. #9
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Tα καρτοκινητα εχουν ιδιοκτητη πλεον. Βεβαια χθες ανοιχτηκε ενα θεμα απο καποιον, ο οποιος εμπλεξε με καρτοκινητο, κατεχωρημενο στο ονομα του γιου του, το οποιο βρεθηκε εκει που δεν επρεπε. Καντε τον συνειρμο............... Το θεμα ειναι εκει που αφησε τα λεφτα να ηταν στα εβερεστ, μπας και τον μαγκωναν.
    Το ξερω οτι εχουν ιδιοκτητη.. Δεν γινεται να δουλεψει εαν δεν δηλωθουν τα στοιχεια.. Με τις ταυτοτητες παιζονται πολλα. 5 χρονια δουλευα στις τηλεπικοινωνιες και τα ματια μου ειδαν οπως και αυτια μου ακουσαν πολλα! Αν παει μεσω εισαγγελεα, μπορει να βρει την ακρη απο το κουβαρι να στο πω και ετσι.

    Τεσπα, οτι και να λεμε τωρα..
    .............

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Αυτος επίτηδες του είπε να μην κλεισει το τηλ και να του δινει οδηγίες για το που θα παει,για να μη μπορέσει να ειδοποιήσει κάποιον άλλον. Και ειναι σίγουρο οτι το σημείο που του υπέδειξαν να αφήσει τα λεφτα το παρακολουθούσαν αρκετή ωρα πριν παει για να σιγουρευτουν οτι ειναι μόνος του και να πάρουν τα χρήματα αμέσως μόλις φύγει...

    Εγω του είπα απο την πρώτη κιολας μέρα να παει στην Ασφάλεια. Δε νομίζω να τον ξαναπάρουν για λεφτα...

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    http://www.bikerspirit.net/main/?p=36083

    Βρέθηκε guys...
    Απο ολα τα μηχανάκια που είχαν κλέψει τα καλοπαιδα,ηταν το μοναδικό που το είχαν αφήσει άθικτο και μαλιστα είχαν αλλάξει μονο κλειδαριες και το κυκλοφορούσαν κανονικα.

    Η ΕΛ.ΑΣ. ειδοποίησε τον φιλο μου και πήγε και το πήρε πάλι πίσω...
    Να που ακούσαμε και κάτι ευχάριστο!!!

  12. #12
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Μπραβο μπραβο. Αντε με το καλο.

  13. #13
    Desklit στις φωτογραφίες από το λινκ παραπάνω φαίνεται ενα μαύρο μούτρο από fz6, για κάνε ένα check...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  14. #14
    thanx το είδα, δεν είναι το δικό μου.

    το μηχανάκι το πούλησα κιόλας 1 μήνα μετά όπως ήταν.

  15. #15
    safety doesn't happen by accident

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2007, 17:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF