Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 58

Θέμα: Συνεργείο για Ducati

  1. #1
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Talking Συνεργείο για Ducati

    ...δεν έχω παράπονο από Θωμαϊδη στην Καληρόης που πάω το monsteraki μου. Απλά επειδή είμαι Περιστέρι, μου πέφτει λίγο μακρυά
    Ανακάλυψα στο Αιγάλεω τον Οικονόμου.
    Εξουσιοδοτημένο κατάστημα ducati, ktm και τα συναφή
    Το ξέρει κάποιος?
    Είναι οκ?
    Αν θέλετε στείλτε μου π.μ.

    ευχαριστώ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  2. #2
    Kalo tha htan na ftiaxname enan katalogo me ola ta eksousiodothmena synergeia oste na mhn psaxnontai oi filoi ducatisi.

  3. #3
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
    Kalo tha htan na ftiaxname enan katalogo me ola ta eksousiodothmena synergeia oste na mhn psaxnontai oi filoi ducatisi.

    συμφωνώ φίλε μου
    άντε να μάς δω:wacko:
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #4
    Στο site της HELLINMOTO (αντιπροσωπεια DUCATI) ανφέρει όλα τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία.

    www.hellinmoto.gr

  5. #5
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από The Animal
    Στο site της HELLINMOTO (αντιπροσωπεια DUCATI) ανφέρει όλα τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία.

    www.hellinmoto.gr

    σε ευχαριστώ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  6. #6
    Νομιζω οτι ακομα καλυτερα θα ηταν να πει και ο καθενας τις εμπειριες του απο το καθε εξουσιοδοτημενο (καλες ή κακες) γιατι το θεμα δεν ειναι που εχει συνεργειο αλλα ποιο κανει καλη δουλεια, ειναι συννενοησιμο, μπορεις να βλεπεις το μηχανακι σου οταν το φταιχνουνε κλπ.

    Εγω το παω στον φαμπιατο και μεχρι τωρα
    -εχει λογικες τιμες (λογικοτερες απο αλλα που εχω ακουσει)
    -ειναι μαζι με τον γιο του οποτε δεν εχει το παιδι για ολες τις δουλιες που ξεχασε να βαλει την βιδα
    -διαθεση αναλογα την μερα, μπορει να μην μιλιεται και μπορει να σου εξηγησει 5 πραγματα
    -κανει καμια λαδια πχ. θες τακακια και δεν θες τακακια

  7. #7
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtzanos
    Νομιζω οτι ακομα καλυτερα θα ηταν να πει και ο καθενας τις εμπειριες του απο το καθε εξουσιοδοτημενο (καλες ή κακες) γιατι το θεμα δεν ειναι που εχει συνεργειο αλλα ποιο κανει καλη δουλεια, ειναι συννενοησιμο, μπορεις να βλεπεις το μηχανακι σου οταν το φταιχνουνε κλπ.

    Εγω το παω στον φαμπιατο και μεχρι τωρα
    -εχει λογικες τιμες (λογικοτερες απο αλλα που εχω ακουσει)
    -ειναι μαζι με τον γιο του οποτε δεν εχει το παιδι για ολες τις δουλιες που ξεχασε να βαλει την βιδα
    -διαθεση αναλογα την μερα, μπορει να μην μιλιεται και μπορει να σου εξηγησει 5 πραγματα
    -κανει καμια λαδια πχ. θες τακακια και δεν θες τακακια
    για αυτό ρώτησα αν ξέρει κανείς για Νομικό στο Αιγάλεω
    Αλλά σε αυτό που λες, συμφωνώ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  8. #8

    Re: Συνεργείο για Ducati

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ...δεν έχω παράπονο από Θωμαϊδη στην Καληρόης που πάω το monsteraki μου. Απλά επειδή είμαι Περιστέρι, μου πέφτει λίγο μακρυά
    Ανακάλυψα στο Αιγάλεω τον Οικονόμου.
    Εξουσιοδοτημένο κατάστημα ducati, ktm και τα συναφή
    Το ξέρει κάποιος?
    Είναι οκ?
    Αν θέλετε στείλτε μου π.μ.

    ευχαριστώ
    file ego exo parei thn mhxanh apo ton oikonomou, alla den ton empisteuomai gia na mou kanei service.
    1. giati den exei to mhxanhma pou tsekarei thn mhxanh kai prepei na thn paei autos se kapion allon na kanei thn douleia auth.
    2. exo akousei oti to service tou einai ligo mapa. paidi me duke to phge to mhxanakh tou gia service kai to phre kai 3exasan na tou baloun ladi. ...... kai fusika den dexontousan kamia eu8inh. tora h epilogh dikh sou. ego to pao ston panteli karimali sthn a8hna. mporei na einai ligo akribos alla to mhxanakh opote to perno einai san na to 3anagoraza. polu kalh douleia kanei.

    Πανευτυχής που ξεμπερδέψα με τους Γιαπωνέζους

    Δεν μετανιώνω που αγάπησα εσένα μόνο.....

  9. #9
    Παιδια εγω την Duca την πάω στον Καρίμαλη στο Ν.Κόσμο. Της έχω κάνει ολα τα service εκεi κ εχω μείνει ευχαριστημένος.Είναι ευγενικοι κ εξυπηρετικοί και πρωπάντων τυπικοί. Δηλαδή μου λένε οτι η μηχανη θα είναι έτοιμη στις 2...παω στις 2.05 κ είναι έξω έτοιμη.

    Ειχα πάει κ 2-3 φορές χωρίς να τηλ πρίν για κάτι κουλές απορίες (όταν την είχα πρωτοπάρει) κ τα παιδιά εκεί την κοίταξαν κ μου εξήγησαν επιτόπου.

    Τωρά από θέμα κόστους δεν το έχω ψάξει για να πώ την αλήθεια κ δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

    Πάντως και να μάθω ότι είναι λίγο ποιο ακριβός θα συνεχίσω να την πηγαίνω εκεί, γιατι είμαι της άποψης ότι είναι καλύτερα να έχεις ενα σταθερό συνεργείο...και καλύτερα την προσέχουν γιατι έχουν αυτοί την ευθύνη (αφού δεν βάζει άλλος χέρι) και αμα είσαι σταθερός πελάτης΄σε εξυπηρετούν καλύτερα.

  10. #10
    Entypwseis kaneis apo ΠΑΡΑΓΓΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ sthn kaisarianh ???
    Pantos gia ton karimali apo kati filous ktmades den exw akousei kai poly kala logia.
    Episis ta figouratzidika synergeia me 5 ypallilous kai oxi 1 mhxaniko me 1 boitho h syndiasmos 2 mixanikon den ta polyempisteyome giati thn mhxani sou ekei pou thn exei analabei o enas ypallilos mporei na thn afhsei kai na thn piasei allos opote katalabenetai oti ayto den einai kai oti kalytero.

  11. #11
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Re: Re: Συνεργείο για Ducati

    Αρχικά δημιουργήθηκε από skor-billys
    file ego exo parei thn mhxanh apo ton oikonomou, alla den ton empisteuomai gia na mou kanei service.
    1. giati den exei to mhxanhma pou tsekarei thn mhxanh kai prepei na thn paei autos se kapion allon na kanei thn douleia auth.
    2. exo akousei oti to service tou einai ligo mapa. paidi me duke to phge to mhxanakh tou gia service kai to phre kai 3exasan na tou baloun ladi. ...... kai fusika den dexontousan kamia eu8inh. tora h epilogh dikh sou. ego to pao ston panteli karimali sthn a8hna. mporei na einai ligo akribos alla to mhxanakh opote to perno einai san na to 3anagoraza. polu kalh douleia kanei.

    μόλις άλλαξα λάδια και φίλτρο στον οικονόμου.
    Δεν έφυγα καθόλου από εκεί.
    Ρε παιδιά, να σας ρωτήσω κάτι?
    Έλοιπε μια βίδα από την κεφαλή.
    Πριν 3 εβδομάδες, είχε το μονστερακι μια μικρή διαρροή. Λίγες σταγόνες έσταξε. Ο μηχανικός ισχυρίστηκε ότι αυτή η διαρροή προέρχεται από την έλλειψη της βίδας. Την αντικατέστησε, αλλά έχω την μικρή αμφιβολία, ότι το μηχανακι θα συνεχίσει να δακρίζει.
    Ο Θωμαϊδης φίλε μου, έχει το μηχάνημα που ελέγχει καυσαέριο κτλ. (δεν θυμάμαι πώς το λένε).
    Τώρα βέβαια, για το μεγάλο σέρβις των 20.000 χλμ θα το κάνω στον θωμαίδη στην καλλιρόης
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  12. #12
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    βέβαια, στον Σαβαίδη, ο κος Στέλιος μου είπε ότι πρέπει να ειναι ο πίσω κίλυνδρος. Να μην ανησυχώ κι ότι θα το κοιτάξουμε αφού γίνει το μεγαλο σέρβις. Λέει ότι μπορώ να ταξιδεύω άφοβα, εφόσων είναι μια διαρροή που την έχουν όλα τα ducati άρα να μην ανυσηχώ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  13. #13
    Αρα δεν ειναι μονο το δικο μου μηχανακι που μπερδευεται που πρεπει να εχει τα λαδια (μεσα? εξω?).

    Ψιλοπραματα ακόμα βεβαια, ενα σφιξιματακι απο δω ανα απο κει, μια ροδελα κλπ.

    Για να ξερουμε και τι πληρωνουμε στα σερβις εγω εδωσα για το
    ss800, διβαλβιδο τελωσπαντων
    120ε στα 1,000 και
    200 στα 10.000
    (σημειωση στα 10000 αλλαξε λαδι, φιλτρο λαδιου, ρυθμισε βαλβιδες, φυσιξε φιλτρο αερα και το συνδεσε και με ενα μηχανημα και το τσεκαρε? ρυθμισε? )

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    Λέει ότι μπορώ να ταξιδεύω άφοβα, εφόσων είναι μια διαρροή που την έχουν όλα τα ducati
    Twra na pw kammia varia koubenta i na mhn pw kallitera ......??
    Συζυγος
    Ducati 900 ss ie `99
    Ερωμενη
    Multistrada 1000 S DS

  15. #15
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Multi-Duc
    Twra na pw kammia varia koubenta i na mhn pw kallitera ......??

    για πες
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Συνεργειο για ducati....
    από gianic στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2006, 19:10
  2. συνεργείο για παλαιές Bmw
    από christos34 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2005, 22:43
  3. Mηχανικος για Ducati
    από tsoukas77 στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2005, 19:39
  4. Συνεργείο για άφρικα στην Σαλονίκη;
    από Stergios69 στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2005, 00:50
  5. Μηχανικός/Συνεργείο για R1 '03
    από RapidShade στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 10:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF