Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Νεος .. Ζ ορ νοτ του Ζ??

  1. #31
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nick4ndrew Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστω και για τις γρηγορες απαντησεις και για τον χρονο σας αρχικα..

    Ξεκαθαριζω,πως το διπλωμα θα το εχω στην τσεπη μου οσο πιο γρηγορα γινεται,και μετα θα κανω οποιαδηποτε κινηση..
    Και ξερω οτι εχετε δικιο,να εχω τα χρηματα στο χερι και να βρω απο ιδιωτη.. Ειναι αλλιως ετσι και το αντιλαμβανομαι...

    Κατι αλλο ... Ποσο οριο να βαλω σε χιλιομετρα;
    Δλδ.. Σιγουρα δν μπορω να βρω 6αρι μοντελο με 10.000 χλμ!
    Ομως.. Μεχρι ποσα λετε εσεις ;
    Και 40000 να εχει δεν θα εχει παθει κατι. Το θεμα ειναι να ειναι συντηρημένο σωστα. Αν δεν ειναι και τα 10000 πολλα ειναι.

  2. #32
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    τωρα εδω οι γνωμες ειναι αμετρητες.
    εγω το δικο μου ('06) το πηρα το 2012 και ειχε πανω 22Κ +κατι ψηλά.
    τωρα εχει 42-43Κ περίπου,και σε όποιον μαστορα κι αν παμε θα πει οτι ειναι σε αψογη κατάσταση.τι θελω να πω με αυτο; οτι αμα το μηχανακι ειναι προσεγμένο,τα χιλιομετρα δεν ειναι προβλημα.ειναι κάλος στο κεφαλι μας επειδη ξερουμε οτι στο σανυ γκρις οι κανιβαλοι υπερτερουν.
    Αν ημουν τωρα στη θεση σου και εβρισκα μηχανακι με 40+ χιλιαδες,αν στον ελεγχο εβγαινε κομπλε κι ο ιδιοκτητης δε μου φαινοταν μαϊμουδιαρης,θα το τσιμπαγα.
    τα μοτερια αυτα αν προσεχτουν ειναι ασπαστα.
    τωρα ρεαλιστικα,πρωτης γενιας Ζ αντο βρεις τωρα,μια δεκαετια μετα δηλαδη,με λιγοτερα απο 30Κ ισως βρωμάει λιγο.ίσως λεω,μη το δεσεις σκουλαρικι.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #33
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    καλα κανεις και κολας με το Ζ εμενα το λες?το ειχα το Ζ750 το αγαπω με ολα τα στραβα του απλα κανουμε λιγο πλακα με τους χονταιους εδω μεσα
    Το οριο με τα χιλιομετρα ειναι σχετικο.Αν ειναι καλα συντηριμενο αν δεν εχει φαει μεγαλη σαβουρα και εχει στραβωσει αν εχει κανει σωστα τα σερβις του αυτα ειναι πιο σημαντικα απο τα χιλιομετρα.Οκ αν βρεις κανα ειλικρηνη που εχει 100.000 χιλιομετρα ε μην το παρεις αλλα μην τρομαζεις και με τα περισσοτερα απο τα 10 και απο τα 20 και τα 30.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #34
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Καλησπερα και απο μενα.....
    Ας πω και εγω τα δικα μου.......δεν ξερω βεβαια μιας και εχει περασει καιρος τι εχεις κανει.....

    Για αρχη θα σου πω απλα οτι ΚΑΝΕΝΑ μηχανακι-μηχανη δεν ειναι επικινδυνη,επικινδυνη γινεται στα χερια μας.
    Απο εκει και περα κοιταμε ποιο μηχανακι συγχωρει ποιο ευκολα τα οδηγικα μας λαθη.
    Εγω πηρα το Ζ750 το 2004 και πριν ειχα το kaze-r 115.....πραγματικα δεν με τρομαξε ποτε.
    Τα σερβις σχετικα φθηνα και αν πιανουν τα χερια σου ειναι και ευκολα εκτος απο μπουζι που πρεπει να βγαλεις τεποζιτο οχι ομως δυσκολο.
    Απο ανταλακτικα βρισκεις καργα γιατι ευτηχως ή δυστηχως πουλησε πολλα κομματια το μοντελο αυτο και εγω τον αλλο μηνα θα παρω ενα δευτερο Ζ750 για να φτοιαξω το πρωτο
    που λογω δουλειας εμεινε σε λιμανι 7 μηνες χωρις να ειναι σκεπασμενο......παρ'ολα αυτα ομως ο ιαπωνας κραταει γερα!!!

    Τωρα περι διπλωματος.....
    Εγω οπως σου ειπα πηρα τη μηχανη το 2004 και διπλωμα εβγαλα το 2013......πιστεψε με ειναι απο τις χειροτερες μαλακιες που εχω κανει.....μου ετυχαν και ατηχηματα με αλλους αλλα την γλιτωσα...
    Απλα εγω που ειχα για 125 διπλωμα και για αμαξι το μονο που χρειαστικα ειναι περιπου 150-200 ευρω για να δωσω για οδηγηση.....με ενα κρανος δικο μου τιποτα αλλο.
    Αυτα βεβαια περσυ δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι στους νομους φετος.

    Οτι και να λεμε εσυ ξερεις τι θα διαλεξεις και τι θα οδηγησεις.......καλη επιτυχια!!!!

    Υ.Γ Οι αποψεις ειναι ισαριθμες με τα μηχανακια που κυκλοφορουν

    Ενημερωσε αν εχεις κανει κατι.
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Screamer Disc Alarm Lock ....Μπουρδίτσα ορ νοτ ?
    από Isi στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2012, 15:38
  2. Νέος και ωραίος - Το Quiz του αιώνα
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2007, 15:21
  3. Δεν βάζεις κράνος και ζώνη;... δώσε το 1/3 του μισθού σου...νεός ΚΟΚ
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 180
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 01:19
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 20:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF