Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: HONDA CUB 90

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2014
    Μηνύματα
    8

    HONDA CUB 90

    Ανακατασκευάζω το παπάκι μου και ψάχνω γνήσιο πίσω φτερό και διπλό στάντ. Όποιος έχει κάτι από αυτά ας βοηθήσει...

  2. #2
    Άντε καλή αρχή.
    Πες τη μοντέλο είναι βαλε και καμία Φώτο να πάρουμε μάτι.
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/05/2014
    Μηνύματα
    3
    χαιρετω κι εγω με την σειρα μου..ο αδερφος του Γιωργου ειμαι ο Δημητρης..δυσκολο ξεκινημα λοιπον μιας και το παπι ηταν παρατημενο για μια 10ετια περιπου στην αποθηκη..ειχε γινει μια ανακατασκευη πριν καμια 15αρια χρονια..αλλα τα χρονια περασανε και δυστηχως εμεινε στην μοιρα του το κακομοιρο..για μοντελο θα σας γελασω για την ακριβη του χρονολογια...αλλα το παπι ειναι GLX 50cc και φοραει επανω 90cc μοτερ ωπου εγινε γενικη επισκευη πριν καμια εβδομαδα..εκτος της μπιελας που ηταν καλη(δεν ειχε καθολου κενα) ολα τα αλλα αλλαχτηκανε..το παπι λυθηκε και τα σιδερενια μερη του πηγανε για αμμοβολη..αγοραστηκανε μεταχειρισμενα γνησια πλαστικα-πηρουνι κομπλε με αμορτισερ-ψαλιδι-ζαντες..εκτος του πισω φτερου που ακομα δεν πηραμε..βεβαια εχει να παρουμε και πολλα αλλα τσιπραγκαλα ακομα..πχ ντιζες-φλασακια κτλ κτλ...

    εδω ειναι μια φωτο για το πως ηταν στην αρχη οταν και αγοραστηκε..
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img109.jpg 
Προβολές:	299 
Μέγεθος:	53,1 KB 
ID:	316567
    κι εδω μετα την ανακατασκευη που ειχε γινει πριν καμποσα χρονια..σε ασπρο περλα και λαχανι της kawasaki..δυστηχως δεν εχω καποια καλυτερη φωτο που να φαινεται καλυτερα..
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img110.jpg 
Προβολές:	299 
Μέγεθος:	36,5 KB 
ID:	316568
    Τελευταία τροποποίηση από vlaxos80; 22/05/2014 στις 07:08.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2014
    Μηνύματα
    8
    Το αρνητικό είναι ότι δεν έβγαλα καμιά φωτογραφία για να σας δείξω πόσο απελπιστική ήταν η κατάσταση στο παπί πριν το λύσω,αλλά από το 2004 όπου και το παράτησα λόγω σπουδών πιστεύω να φαντάζεστε την τραγική του εικόνα....

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2014
    Μηνύματα
    8
    Όπως έχει ειπωθεί και πιο πάνω,τα πάντα θα μπούνε μαμά εκτός από μερικά γιατί το κόστος θ'ανέβει επικίνδυνα!Θ'ανεβάσω και φωτό για να δείτε πως είναι λυμένο και να πάρετε μια γεύση της δουλειάς που έχω κάνει εδώ και περίπου 15 ημέρες.

  6. #6
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    αναμενουμε φωτο!

Παρόμοια θέματα

  1. Καθαρισμα κεφαλης Honda GLX 90
    από ioannou_b στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2019, 02:52
  2. honda glx cub 90
    από pliktras στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2009, 10:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF