Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: βυρωνας γιαννουλης

  1. #1

    βυρωνας γιαννουλης

    Ρε παιδια μια μεγαλη χαρη αν ειναι ευκολο...
    Παιζουν τιποτα φωτογραφιες του ανθρωπου αυτου;;
    Ειναι πατερας φιλης και ψαχνω καποιο υλικο για να της το κανω δωρο..
    Ηταν παλιος αγωνιζομενος και νομιζω οτι ειναι κατι με τον ψυχογιο...
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Δεν τον ξέρω ρε φιλαράκι δυστυχώς.Το πρωι που θα μπουν οι ειδήμονες στα αγωνιστικά θα σου απαντήσουν σοβαρά!
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 28/05/2014 στις 08:17.

  3. #3
    Επειδη μου εδειξε καποιες φωτογραφιες και της ειπα οτι θα προσπαθησω να βρω και αλλες,για αυτο και εβαλα και εδω,γιατι αν υπαρχουν καποιοι που μπορουν να βοηθησουν σιγουρα ειναι καποιοι απο εδω μεσα...
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 28/05/2014 στις 08:17.
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από melowolem Προβολή μηνύματος
    Επειδη μου εδειξε καποιες φωτογραφιες και της ειπα οτι θα προσπαθησω να βρω και αλλες,για αυτο και εβαλα και εδω,γιατι αν υπαρχουν καποιοι που μπορουν να βοηθησουν σιγουρα ειναι καποιοι απο εδω μεσα...
    Δες ανάρτηση 17 (ο φίλος ιδιοκτήτης του SB3 έχει στο μυαλό του εδώ και καιρό να έρθει σε επαφή με τον πρώτο άνθρωπο που το οδήγησε στην Ελλάδα...)

    http://www.moto.gr/forums/showthread...=137139&page=2

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δες ανάρτηση 17 (ο φίλος ιδιοκτήτης του SB3 έχει στο μυαλό του εδώ και καιρό να έρθει σε επαφή με τον πρώτο άνθρωπο που το οδήγησε στην Ελλάδα...)

    http://www.moto.gr/forums/showthread...=137139&page=2
    Καλημερα...μηπως τυχων παιζουν και τιποτα φωτο του εν λογο αγωνιζομενου;;; η εστω τιποτα φωτο απο καποιον αγωνα που να ετρεχε ακομα και αν η φωτο δεν τον δειχνει;
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

Παρόμοια θέματα

  1. Μεγάλη λακούβα(Βύρωνας)
    από dodos 900 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2009, 20:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF