Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Εξόρμηση στις Πρέσπες και γύρω περιοχές

  1. #16
    και ο ταξιδιάρης σκηλος του κυρ βαγγελη που μεσα σε ειδικο σακιδιο πλατης για σκηλους εχει συνοδευσει τον κυρ βαγγελη σε ιταλια γερμανια αυστρια και στεχια και δεν ξερω και που αλλουΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00369.jpg 
Προβολές:	222 
Μέγεθος:	106,5 KB 
ID:	318084
    Τελευταία τροποποίηση από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ; 09/06/2014 στις 16:34.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  2. #17
    μικρη πρεσπα η γεφυρα προς αγιο αχιλλειο
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00371.jpg 
Προβολές:	224 
Μέγεθος:	103,2 KB 
ID:	318085Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00372.jpg 
Προβολές:	224 
Μέγεθος:	103,3 KB 
ID:	318086
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  3. #18
    διανυχτερευση στην εδεσα στο παραδοσιακο ξενοδοχειο χαγιατη. .... σε παει σε αλλλη εποχη μερικες φωτο η εισοδος που είναι η ρεσεψιόν και το καθυστικο και εστιατοριο κλπΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00388.jpg 
Προβολές:	223 
Μέγεθος:	101,6 KB 
ID:	318087
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  4. #19
    η αυλη που το καλοκαιρι είναι το καθιστικο φωτο από το δωματιο μας

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00375.jpg 
Προβολές:	224 
Μέγεθος:	59,7 KB 
ID:	318088
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  5. #20
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00374.jpg 
Προβολές:	223 
Μέγεθος:	59,9 KB 
ID:	318090
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  6. #21
    πρωινο στην αυλη με προιωντα από την χρυσοχερα ιδιοκτιτρια μαρμελάδες τυροπυτες και ότι μπορεις να φανταστηςΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00379.jpg 
Προβολές:	227 
Μέγεθος:	78,6 KB 
ID:	318091Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00380.jpg 
Προβολές:	224 
Μέγεθος:	106,6 KB 
ID:	318092
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  7. #22
    επισκεψη στους καταρακτεςΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00383.jpg 
Προβολές:	226 
Μέγεθος:	105,7 KB 
ID:	318093Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00387.jpg 
Προβολές:	225 
Μέγεθος:	107,0 KB 
ID:	318094
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  8. #23
    φωτο της περιοχης γυρο από την εδεσσα αλο την καφετερια ψηλος βραχοςΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00378.jpg 
Προβολές:	227 
Μέγεθος:	104,5 KB 
ID:	318095
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  9. #24
    φευγουμε από εδεσσα για ναουσα και στην συνεχεια βεροια. δεν μας εκανα εντυποσι τιποτε είναι κλασικες επαρχειακες πολεις με πολλες πολικατοικιες . που παμε κατερινα τωρα ? βλέπουμε μια τεμπελα που λεει παναγια σουμελα. αν και δεν είμαι ιδιετερα θρυσκος λεψ παμε να αναψουμε ένα καρακι στηνπροστατιδα του ποντιακου ελληνισμού? φυγαμε μου λεει. λιγο πιο κατω βλέπουμε ταμπελες ότι ο δροος είναι κληστος ρωτάμε και μας λενε να γυρισουμε βερια να μπουμε ΕΓΝΑΤΙΑ προς ιωαννηνα και στην πρωτη εξοδο βγενουμε και εχει ταμπελες για την παναγια. γυριζουμε πισω βεροια λοιπων και παμε στην ΕΓΝΑΤΙΑ . μετα από 53 χιλιόμετρα εχει διοδια ρωτάμε καιμας λεει τα ιδια βγενουμε στην πρωτη εξοδο και από εκει πρεπει να παρουμε τον δρομο προς βεροια , μετα από 30 χιλιόμετρα βρίσκουμε την παναγια σουμελα.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SNC00389.jpg 
Προβολές:	227 
Μέγεθος:	105,2 KB 
ID:	318096
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  10. #25
    αυτό που ειδα εκει περιγράφεται μονο με μια λεξη ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ σε ότι μπορεις να φανταστης για κατι τετοια εχω απομακρινθει από την θρισκεια,

    ρωτάμε εκει πως παμε πιο συντομα στην βεροια για να μην κανουμε παλι ένα σκασμο χιλιόμετρα. μας λενε ότι ο δρομος για την βεροια είναι ανοικτος για να παμε μονο από βεροια προς παναγια σουμελα ηταν κληστος αλλα εμεις με την μηχανη θα μπορούσαμε να περασουμε αλοστε και αυτοκίνητα περνανε προσεκτικα λογο στενοσης του δρομου λογο εργων.

    φτανονταας στην βεροια σκευτομασταν τον επομενο προορισμο. .. παμε βεργινα? φυγμε .μπήκαμε στους ταφους των βασιλεων ,,,, είμαι περιφανος που είμαι ελληνας με τετοια ιστορια. βεβαια βγενοντας και πηγενοντας να φαμε κατι για μεσιμερη οι ελληναρες μαγαζάτορες μου εκοψαν την χαρα και την περιφανια και εστανθηκα ντροπη για την ποιοτητα και της τιμες που ειχαν και σερβιρας τοσο στους ελληνες αλλα και στους ξενους

    φυγαμε με σκοπο να μηνουμε θεσσαλονικη για διανυχτερευση, την ωρα που ανεβεναμε στην μοτοεπεφταν οι πρωτες χοντρες ψυχαλες από την μπορα που ερχοταν, φτασαμε βεροια και μπικαμε στην ΕΓΝΑΤΙΑ είχαμε τρελο αερα και κινιομουν με 100 χιλιόμετρα για να μπορω να ελεγχο την μοτο σε ολλη την ΕΓΝΑΤΙΑ ειχε γεμισει με χωρτα και κλαδια που επερνε ο αερας.

    μπροστα μας ένα φορτιγο βουτιξε στης μπαριερες και μερα στο χαντακι διπλα στην ΕΓΝΑΤΙΑ από τον αερα . ειχαν αρχισει να ερχονται ψιχάλες και από το ραδιο ακουμε ότι η κατεγιδα κτηπα την θεσσαλονικη και το πανοραμα είναι χωρεις ρευμα από πτωσεις δεντρων , φτανοντας στο κληδι βλέπουμε προς την μερια της κατερινης εχει βγη ηλιος . παμε κατερινη? παμε .

    το ψιλοβροχι εχει κοψει αλλα πλησιάζοντας στην κατερινη ξαναρχιζει, σταση να βαλει η κατερινα αδιαβροχο παντελονι. τι θελεις να κανουμε κατερινα ? ειμαστε αρκετες ωρες πανω την μοτο και εχουμε γραψει πολλα χιλιόμετρα , παμε παντελειμωνα στο καστρο και μενουμε εκει? παμε της λεω . πλησιάζοντας τα τεμπη το ψιλοβροχι αρχιζει να γιναιτε πιο εντονο και ο ουρανος εχει γινει κατάμαυρος. προχωρα μου λεει η κατερινα μα περασουμε τα τεμπη αλοστε εάν βρεχει δεν θα μορεσουμε να επισκευτουμε το καστο. περναμε τα τεμπηκαι σταματάμε στα σεα για καφε και συσκεψη. ο καιρος είναι χαλια μου λεει η κατερινα εάν αντεχεις παμε αθηνα σπιτη μου λεει αρκετα ειδαμε μην παθουμε και τιποτα με την κακοκαιρια. .. εχουμε κανει 480 χιλιόμετρα της λεω και η ωρα είναι 3+30 για αθηνα θελουμε πανω από 350 χιλιόμετρα πως εισαι αντεχεις?γιατι συνολικα θα περασουμε το 800 σε μια μερα. ... εάν αντεχεις εσυ που οδηγας εγω δεν εχω πρόβλημα απλα να βρης κανενα καλο σταθμο στο ραδιο.
    εφοδιασμος καυσιμων καιλιγο μετα της 7+30 ημασταν σπιτι με ένα ΤΕΡΑΑΑΑΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ μονιμο στο προσοπο μας ,,,, αντε και στην επομενη εξορμιση
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  11. #26
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Δηλαδή χτες ήσουν ΕΔΕΣΣΑ έτσι?
    Εγώ ήμουν ακριβώς κάτω από εκεί που έπινες καφέ, κάτω απ τον ψηλό βράχο, εκεί στα αρχαία που είναι η παλιά πόλη πριν το μοναστήρι

  12. #27
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Ρε πατέρα, μακάρι να έχω πάρει τα σωστά γονίδια και στα 50κάτι μου να βαράω και εγω 800αρες σε μια μέρα!!!

    Άντε και στην επόμενη παρέα!
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  13. #28
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    EDIT: Κάτι έγραφα στον παναβούρ αλλα ασε να του το στείλω πιμι καλύτερα...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  14. #29
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Aπ' ότι είδα την τιμήσατε την καντίνα στη γέφυρα στα Σέρβια! Σε όσες βόλτες πάω προς τα κεί, μια στάση στην συγκεκριμένη καντίνα για ψητό λουκάνικο ειναι must!
    Ωραία βόλτα αλλα δεν ρίξατε μια ειδοποίηση να σας προτείνουμε διαδρομές μιας και ήρθατε προς τα μέρη μας...
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 161
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2012, 19:11
  2. Μοτοσυκλέτα και "ευαίσθητες περιοχές"
    από project.breeze στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 121
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2010, 20:29
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2008, 15:38
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2006, 18:15
  5. ...ο ρυθμός, μεσονύχτι της ψυχής. Η μουσική, υπαγορεύει στις κινήσεις και...
    από nimbus στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2005, 15:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF