Σελίδα 6 από 29 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 421

Θέμα: KTM Super Adventure 1290

  1. #76
    ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ............








    Πού κυκλοφοράνε μέ on-off κυριλέ ,καί χωρίς πινακίδα..??
    Διότι δέ φτάνει τό νά πληρώνεις ΑΝ ,λέμε ΑΝ τά είχες...!!!
    Τή δεύτερη φορά πάει τό δίπλωμα γιά κανά δυό χρονάκια.
    προφανώς δέν έχετε παίξει τό κλέφτες κι άστυνόμοι,γιαυτό
    καί άμολάτε ........διάφορα.
    Γιά όποιον δέν τό πήρε χαμπάρι............

    ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ..........


    https://www.youtube.com/watch?v=yAHPsdnKq0M






    ΥΓ. Έμεινα έκπληκτος άπό τίς λεπτομερείς καί άκριβέστατες άπαντήσεις μερικών.
    Στήν κυριολεξία μέ κόλλησαν στόν τοίχο

  2. #77
    Μέλος Το avatar του/της BabisStinson
    Εγγραφή
    11/05/2013
    Μηνύματα
    444
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Γιατι δεν μπορειτε να συμφωνησετε οτι αλλοι επιλεγουν συμφωνα με την καυλα τους και αλλοι ορθολογικα βαζωντας κατω τις αναγκες τους, τους νομους, την οικολογια?
    Η απάντηση σε όοοοολες τις διαφωνίες για αγορά μηχανής. :-)

  3. #78
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ............








    Πού κυκλοφοράνε μέ on-off κυριλέ ,καί χωρίς πινακίδα..??
    Διότι δέ φτάνει τό νά πληρώνεις ΑΝ ,λέμε ΑΝ τά είχες...!!!
    Τή δεύτερη φορά πάει τό δίπλωμα γιά κανά δυό χρονάκια.
    προφανώς δέν έχετε παίξει τό κλέφτες κι άστυνόμοι,γιαυτό
    καί άμολάτε ........διάφορα.
    Γιά όποιον δέν τό πήρε χαμπάρι............

    ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ..........


    https://www.youtube.com/watch?v=yAHPsdnKq0M






    ΥΓ. Έμεινα έκπληκτος άπό τίς λεπτομερείς καί άκριβέστατες άπαντήσεις μερικών.
    Στήν κυριολεξία μέ κόλλησαν στόν τοίχο

    Να σου πω.
    Ενα απο τα δικα μου κριτιρια ειναι ο κινητηρας. Η αποδοση και η ροπη ειναι απο τα πραγματα που θεωρω εγω πολυ σημαντικα.

    Να σου πω ενα παραγειγμα. Οταν ειχα ΚΤΜ 950 χρειαστικα αλλαγη γραναζιων για να εχω ροπη και να δουλευω σε πιο ωφελιμη περιοχη στροφων. Απο την αλλη εχασα αυτο το φασμα στην εθνικη οδο. Δεν με πειραξε ομως διοτι πολλες φορες φορτωμενος ροπη ηθελα και οχι τελικη. Ειναι το σχολιο που εκανες για επαρχιακη οδο και ορεινο στροφιλικη.

    Πριν αλλαξω μοτοσυκλετα δοκιμασα ενα ΒΜW 800. Παρα πολυ καλο μηχανακι και υποψηφιο για να αντικαταστησω το 950. Αλλα ενω τα 800 κυβικα αποδιδουν μαγικα μολις το δοκιμασα φορτωμενο απογοητευτικα.
    Επισεις στην εθνικη ημουν σε περιοχη λειτουργιας παρα πολλων RPM. Γι'αυτο και ο κοσμος λεει οτι καιει. Καει οσο το 950 με καρμπυρατερ.

    Και οταν λεω το δοκιμασα το ειχα μια εβδομαδα ταξιδι, μονος , διπλος, αδειος και φορτωμενος.

    Οποτε εγω , για την χρηση που κανω δεν κοιτω κατω απο 1000 κυβικα και μονοκυλινδρα.

    Τωρα για τα χιλιομετρα και τις εθνικες, τις αστυνομιες και τα ρανταρ τι να σου πω... Θελεις να ειμαι politicaly corect και να σου πω παω με το γραμμμα του νομου. Οχι βρε αδερφε... Μια χαρα κανω τις μαλακιες μου.
    Δεν εχει σχεση η χρηστικοτητα με τα κυβικα. Μια χαρα μαλακιες κανεις με το 600-800-1000-1300 και μια χαρα παρανομος θα εισαι με ολα.


    Τωρα στο θεμα... το 1290. Μαλιστα... Εγω λεω οτι ειναι ενα 1190 με 30λτ ντεποσιτο. Αυτο και μονο. Γιατι το εβγαλαν ? Γιατι μπορουν. Γιατι το κοινο το ηθελε.

    Προσπαθησε να το βλεπεις σαν αγοραστης και οχι σαν μοτσυκλετιστης. Καπως ετσι σκεφτονται και οι εταιριες.




    ΥΓ. Υπαρχουν και τα γουστα...
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  4. #79
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    Να σου πω.
    Ενα απο τα δικα μου κριτιρια ειναι ο κινητηρας. Η αποδοση και η ροπη ειναι απο τα πραγματα που θεωρω εγω πολυ σημαντικα.

    Να σου πω ενα παραγειγμα. Οταν ειχα ΚΤΜ 950 χρειαστικα αλλαγη γραναζιων για να εχω ροπη και να δουλευω σε πιο ωφελιμη περιοχη στροφων. Απο την αλλη εχασα αυτο το φασμα στην εθνικη οδο. Δεν με πειραξε ομως διοτι πολλες φορες φορτωμενος ροπη ηθελα και οχι τελικη. Ειναι το σχολιο που εκανες για επαρχιακη οδο και ορεινο στροφιλικη.

    Πριν αλλαξω μοτοσυκλετα δοκιμασα ενα ΒΜW 800. Παρα πολυ καλο μηχανακι και υποψηφιο για να αντικαταστησω το 950. Αλλα ενω τα 800 κυβικα αποδιδουν μαγικα μολις το δοκιμασα φορτωμενο απογοητευτικα.
    Επισεις στην εθνικη ημουν σε περιοχη λειτουργιας παρα πολλων RPM. Γι'αυτο και ο κοσμος λεει οτι καιει. Καει οσο το 950 με καρμπυρατερ.

    Και οταν λεω το δοκιμασα το ειχα μια εβδομαδα ταξιδι, μονος , διπλος, αδειος και φορτωμενος.

    Οποτε εγω , για την χρηση που κανω δεν κοιτω κατω απο 1000 κυβικα και μονοκυλινδρα.

    Τωρα για τα χιλιομετρα και τις εθνικες, τις αστυνομιες και τα ρανταρ τι να σου πω... Θελεις να ειμαι politicaly corect και να σου πω παω με το γραμμμα του νομου. Οχι βρε αδερφε... Μια χαρα κανω τις μαλακιες μου.
    Δεν εχει σχεση η χρηστικοτητα με τα κυβικα. Μια χαρα μαλακιες κανεις με το 600-800-1000-1300 και μια χαρα παρανομος θα εισαι με ολα.


    Τωρα στο θεμα... το 1290. Μαλιστα... Εγω λεω οτι ειναι ενα 1190 με 30λτ ντεποσιτο. Αυτο και μονο. Γιατι το εβγαλαν ? Γιατι μπορουν. Γιατι το κοινο το ηθελε.

    Προσπαθησε να το βλεπεις σαν αγοραστης και οχι σαν μοτσυκλετιστης. Καπως ετσι σκεφτονται και οι εταιριες.
    Μέχρι εδώ είσαι το τάργκετ γκρουπ του νέου στροματος 1000 δηλαδή ...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    ΥΓ. Υπαρχουν και τα γουστα...
    Αυτο τι το θελες;
    Ban 'em all

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Μέχρι εδώ είσαι το τάργκετ γκρουπ του νέου στροματος 1000 δηλαδή ...



    Αυτο τι το θελες;





    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  6. #81
    εγώ αναπολώ την αληθινή αγωνιστική enduro adventure δοκιμασία, το dakar, και θυμάμαι ότι ξεκίνησαν από μονοκύλινδρα μικρομεσαίου κυβισμού για να φτάσουν σε δικύλιδρα 750-800 κ.εκ. και πάνω που αυτά τα καράβια της ερήμου έμοιαζαν να είναι τα ιδανικά adventure bikes χάρη στην τεράστια ροπή και ιπποδύναμή τους, ξαναγύρισαν σε 450άρια τα οποία είναι ελαφρύτερα πιο βολικά και βγάζουν τα ίδια ίσως και περισσότερα χιλιόμετρα από τους παππούδες τους, παρά τα συμμαζεμένα τεπόζιτά τους, χάρη στους βελτιωμένους κινητήρες τους...

    βέβαια οι αγώνες δεν είναι τόσο κοντά στην καθημερινότητά μας, και μην ξεχνάμε ότι και στον κόσμο των μηχανών επικρατεί η μόδα... Θεωρώ ότι αφού κάνει τον κύκλο του το πράγμα, θα ξαναγυρίσουμε σε downsizing ακολουθώντας τη λογική... όπως και να 'χει, είναι ωραίο συναίσθημα το να έχεις τόση ροπή και ιπποδύναμη στη διάθεση του καρπού σου και σε αυτό το ψυχολογικό αβαντάζ χτυπάνε αυτά τα μοντέλα, όμως ισχύει και η άποψη του Τέρενς, πράγματι για να αξιοποιήσεις έστω και στο 50% τις δυνατότητες του 1190-1290 πρέπει ασχέτως με το εκτός δρόμου να βγεις και εκτός νόμου....

    Όμως αυτό ισχύει και με το hayabusa και με το κάθε θρεμμένο μοτερ που υπόσχεται επιδόσεις... Τελικά μένουμε σε άλλα ζητήματα όπως,
    αν ένα δίκυκλο 230 κιλών μπορεί να θεωρηθεί adventure και τι εννοούμε με αυτό τον όρο,
    αν ένα δίκυκλο που κοστίζει 16.000 ευρώ δηλαδή λίγο πάνω από την αξία ενός μεσαίου αυτοκινήτου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αληθινές αντίξοες συνθήκες και τι συνεπάγεται αυτό οικονομικά
    αν το συγκεκριμένο μηχανάκι μπορεί να χρησιμοποιείται καθημερινά, ή θέλει και έναν βοηθό 125 κυβικών για τα καθημερινά βάρη
    και άλλα πολλά....

  7. #82
    Ενα 1290 ειναι adventure για οποιον μπορει (απο πολλες σκοπιες το “μπορει”) και για οποια ερμηνεια δινει ο καθενας στον ορο adventure.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #83
    Εγώ ακόμα απορρω.
    990 είχε 235 κιλά, 1190 έχει 237
    Διαδρομή ανάρτησης ίδια.
    Το 1190 φαίνεται πιο εύκολο στη συντήρηση με πιο απλό κοστούμι.
    Ναι έχει το ευαίσθητο ή το κακοσχεδιασμενο φίλτρο αέρα.
    Ζέστη βγάζουν αμφότερα υπερβολική.
    Σέλα το 1190 απείρως καλύτερη. Το 1290 δείχνει ίδιο, πλην μοτέρ.

    Γιατί το ενα είναι το υπεργαμιστερο μηχανάκι και το άλλο το ποζεραδικο σκουπίδι;

  9. #84
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    Να σου πω.
    Ενα απο τα δικα μου κριτιρια ειναι ο κινητηρας. Η αποδοση και η ροπη ειναι απο τα πραγματα που θεωρω εγω πολυ σημαντικα.

    Να σου πω ενα παραγειγμα. Οταν ειχα ΚΤΜ 950 χρειαστικα αλλαγη γραναζιων για να εχω ροπη και να δουλευω σε πιο ωφελιμη περιοχη στροφων. Απο την αλλη εχασα αυτο το φασμα στην εθνικη οδο. Δεν με πειραξε ομως διοτι πολλες φορες φορτωμενος ροπη ηθελα και οχι τελικη. Ειναι το σχολιο που εκανες για επαρχιακη οδο και ορεινο στροφιλικη.

    Πριν αλλαξω μοτοσυκλετα δοκιμασα ενα ΒΜW 800. Παρα πολυ καλο μηχανακι και υποψηφιο για να αντικαταστησω το 950. Αλλα ενω τα 800 κυβικα αποδιδουν μαγικα μολις το δοκιμασα φορτωμενο απογοητευτικα.
    Επισεις στην εθνικη ημουν σε περιοχη λειτουργιας παρα πολλων RPM. Γι'αυτο και ο κοσμος λεει οτι καιει. Καει οσο το 950 με καρμπυρατερ.

    Και οταν λεω το δοκιμασα το ειχα μια εβδομαδα ταξιδι, μονος , διπλος, αδειος και φορτωμενος.

    Οποτε εγω , για την χρηση που κανω δεν κοιτω κατω απο 1000 κυβικα και μονοκυλινδρα.

    Τωρα για τα χιλιομετρα και τις εθνικες, τις αστυνομιες και τα ρανταρ τι να σου πω... Θελεις να ειμαι politicaly corect και να σου πω παω με το γραμμμα του νομου. Οχι βρε αδερφε... Μια χαρα κανω τις μαλακιες μου.
    Δεν εχει σχεση η χρηστικοτητα με τα κυβικα. Μια χαρα μαλακιες κανεις με το 600-800-1000-1300 και μια χαρα παρανομος θα εισαι με ολα.


    Τωρα στο θεμα... το 1290. Μαλιστα... Εγω λεω οτι ειναι ενα 1190 με 30λτ ντεποσιτο. Αυτο και μονο. Γιατι το εβγαλαν ? Γιατι μπορουν. Γιατι το κοινο το ηθελε.

    Προσπαθησε να το βλεπεις σαν αγοραστης και οχι σαν μοτσυκλετιστης. Καπως ετσι σκεφτονται και οι εταιριες.




    ΥΓ. Υπαρχουν και τα γουστα...











    ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ............ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ , ΓΟΥΣΤΑ









    Τί νά πώ...??
    Ότι καί νά γράψω,βλέπω ότι είμαστε πολύ μακρυά,
    έχουμε ό καθένας μας άλλες προτεραιότητες....
    Όπότε ........
    ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ, μέ ύγεία..!!

  10. #85
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    εγώ αναπολώ την αληθινή αγωνιστική enduro adventure δοκιμασία, το dakar, και θυμάμαι ότι ξεκίνησαν από μονοκύλινδρα μικρομεσαίου κυβισμού για να φτάσουν σε δικύλιδρα 750-800 κ.εκ. και πάνω που αυτά τα καράβια της ερήμου έμοιαζαν να είναι τα ιδανικά adventure bikes χάρη στην τεράστια ροπή και ιπποδύναμή τους, ξαναγύρισαν σε 450άρια τα οποία είναι ελαφρύτερα πιο βολικά και βγάζουν τα ίδια ίσως και περισσότερα χιλιόμετρα από τους παππούδες τους, παρά τα συμμαζεμένα τεπόζιτά τους, χάρη στους βελτιωμένους κινητήρες τους...

    βέβαια οι αγώνες δεν είναι τόσο κοντά στην καθημερινότητά μας, και μην ξεχνάμε ότι και στον κόσμο των μηχανών επικρατεί η μόδα... Θεωρώ ότι αφού κάνει τον κύκλο του το πράγμα, θα ξαναγυρίσουμε σε downsizing ακολουθώντας τη λογική... όπως και να 'χει, είναι ωραίο συναίσθημα το να έχεις τόση ροπή και ιπποδύναμη στη διάθεση του καρπού σου και σε αυτό το ψυχολογικό αβαντάζ χτυπάνε αυτά τα μοντέλα, όμως ισχύει και η άποψη του Τέρενς, πράγματι για να αξιοποιήσεις έστω και στο 50% τις δυνατότητες του 1190-1290 πρέπει ασχέτως με το εκτός δρόμου να βγεις και εκτός νόμου....

    Όμως αυτό ισχύει και με το hayabusa και με το κάθε θρεμμένο μοτερ που υπόσχεται επιδόσεις... Τελικά μένουμε σε άλλα ζητήματα όπως,
    αν ένα δίκυκλο 230 κιλών μπορεί να θεωρηθεί adventure και τι εννοούμε με αυτό τον όρο,
    αν ένα δίκυκλο που κοστίζει 16.000 ευρώ δηλαδή λίγο πάνω από την αξία ενός μεσαίου αυτοκινήτου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε αληθινές αντίξοες συνθήκες και τι συνεπάγεται αυτό οικονομικά
    αν το συγκεκριμένο μηχανάκι μπορεί να χρησιμοποιείται καθημερινά, ή θέλει και έναν βοηθό 125 κυβικών για τα καθημερινά βάρη
    και άλλα πολλά....










    ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΝ..............ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ...??








    Δέν θά είχε όμως νόημα,όπως έγραψα καί παραπάνω.......

  11. #86
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Ενα 1290 ειναι adventure για οποιον μπορει (απο πολλες σκοπιες το “μπορει”) και για οποια ερμηνεια δινει ο καθενας στον ορο adventure.....







    ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.......!!!







    Τό μόνο πού μπορούμε νά φαντασιωθούμε μέ αύτά τά μηχανάκια,
    είναι τά δύο φορτηγά συνοδείας μέ τά άπειρα άνταλλακτικά ,τίς
    άτελείωτες έρήμους καί τά άτσαλάκωτα τζάκετ μέ τά φοβερά χρώματα..!!

  12. #87
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ.......!!!







    Τό μόνο πού μπορούμε νά φαντασιωθούμε μέ αύτά τά μηχανάκια,
    είναι τά δύο φορτηγά συνοδείας μέ τά άπειρα άνταλλακτικά ,τίς
    άτελείωτες έρήμους καί τά άτσαλάκωτα τζάκετ μέ τά φοβερά χρώματα..!!
    Αν μου επιτρέπεις, χέστηκα για την έρημο διότι δεν θα πάω ποτέ και αν τύχει να πάω, ξέρω ότι ελαφρύ μηχανάκι θέλει και τίποτα άλλο. Αλλά στον πραγματικό κόσμο και στην καθημερινότητα/συνήθη χρήση μου, με ένα τέτοιο ημερήσιες βόλτες 800 χιλιομέτρων και βάλε, τις έχω χαλαρότατα σε ότι έδαφος και αν πατήσω. Σε σχέση με το fazer που επίσης βγάζει την ίδια βόλτα χωρίς το ίδιο να ιδρώσει αλλά εμένα με γυρίζει σπίτι κουρασμένο, όλα αυτά τα τερατOn-Off είναι όαση ξεκούρασης και χαράς της διαδρομής... Και για τον πίσω επίσης. Τι άλλο να ζητήσω από τη μοτοσικλέτα μου;

  13. #88
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αν μου επιτρέπεις, χέστηκα για την έρημο διότι δεν θα πάω ποτέ και αν τύχει να πάω, ξέρω ότι ελαφρύ μηχανάκι θέλει και τίποτα άλλο. Αλλά στον πραγματικό κόσμο και στην καθημερινότητα/συνήθη χρήση μου, με ένα τέτοιο ημερήσιες βόλτες 800 χιλιομέτρων και βάλε, τις έχω χαλαρότατα σε ότι έδαφος και αν πατήσω. Σε σχέση με το fazer που επίσης βγάζει την ίδια βόλτα χωρίς το ίδιο να ιδρώσει αλλά εμένα με γυρίζει σπίτι κουρασμένο, όλα αυτά τα τερατOn-Off είναι όαση ξεκούρασης και χαράς της διαδρομής... Και για τον πίσω επίσης. Τι άλλο να ζητήσω από τη μοτοσικλέτα μου;


    μπορει φαινομενικα να ειναι πιο ξεκουραστη η θεση οδηγησης, αλλα η μεση υποφερει σ'ενα on οff πολυ περισσοτερο απο ενα naked ή ενα sport touring...
    o συναναβατης ειναι μια αλλη ιστορια...

    αλλα θα προτιμουσα να γυρισω την Ευρωπη π.χ. μ'ενα fazer1000 ή ενα bandit 1250 παρα με καποιο mega on off....

  15. #90
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    μπορει φαινομενικα να ειναι πιο ξεκουραστη η θεση οδηγησης, αλλα η μεση υποφερει σ'ενα on οff πολυ περισσοτερο απο ενα naked ή ενα sport touring...
    o συναναβατης ειναι μια αλλη ιστορια...

    αλλα θα προτιμουσα να γυρισω την Ευρωπη π.χ. μ'ενα fazer1000 ή ενα bandit 1250 παρα με καποιο mega on off....
    Δεν νομιζω οτι τα street ειναι πιο ξεκουραστα. Εξαρταται και απο το υψος. Εγω ας πουμε με 1,85 δεν μπορω να ειμαι συνεχως σκυφτος πανω στο μηχανακι για ταξιδι. Κουραζεται και η μεση μου και τα γονατα μου που τα εχω μαζεμενα. Και αναγκαστικα μετα ριχνω το βαρος μου στο τιμονι για να ξεκουραστω. Ενω σε ενα ον-οφ που ειμαι σε ορθια θεση κρατιεμαι αισθητα πιο ξεκουραστος.
    MADE IN JAPAN 日本製

Σελίδα 6 από 29 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47
  2. KTM SUPER DUKE RR Race Use Only
    από ixnilatis στο forum KTM
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 09:29
  3. espase aktina apo KTM LC4 adventure!
    από KaTaNaS στο forum KTM
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2005, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF