Σελίδα 4 από 11 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 152

Θέμα: Riding school 888 6-8 οκτωβριου στις σερρες

  1. #46
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    (δεν το λεω για να κατηγορησω κανεναν ουτε να το παιξω εξυπνος) νομιζω οτι ειμαι ξεκαθαρος και μιλαω ελληνικα αλλα το ξαναγραφω:
    αν δεν εχεις γνωση για κατι δεν εχεις δικαιωμα να εχεις και γνωμη γι αυτο.
    Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε κάποια σχόλια για το τι γινεται στην πιστα (που πλην των 20λεπτων της "πριβε" πιστας δεν ειδα και άτι άλλο) αλλά για γνώση και άποψη και γνώμη για μαθήματα ή μη στους δημόσιους δρόμους έχουμε....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #47
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Γνωμη μπορει να εχει ο καθενας σε ο,τι θελει!!
    Αποψη εχεις οταν γνωριζεις για κατι κ μιλας γι αυτο!!
    Να μην τα μπερδευουμαι αυτα...
    αναποδα.

    η γνωμη βγαινει απο τη γνωση αλλα ας μην παιξουμε αλλο με τις λεξεις στο συγκεκριμενο θεμα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    ΝΑ ΥΠΟΘΕΧΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΥΡΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
    Καταλαβαινεις βεβαια οτι αυτο που λες δεν στεκει......
    πουτσ@@@@@@@@@

  4. #49
    Πωπω μονότερμα..

  5. #50
    Δεν εχω προβλημα για το μονοτερμα. Μπορω να σας απανταω και ας ειμαι μονος μου. Ποιο δεν στεκει σπυρο; αν δεν εχεις περασει το riding school 888 δεν εχεις γνωση το τι γινεται εκει αρα δεν εχεις δικαιωμα να εκφρασης γνωμη γι αυτο. Ειναι απλο κατανοητο και απολυτως ορθο! Εκτος αν το εχεις περασει.. μονο τοτε μπορεις να πεις την γνωμη σου! Με ειδες εμενα να πω κατι για τα υπολοιπα σχολεια; οχι γιατι απλα δεν εχω παει... αρα δεν εχω το δικαιωμα να μιλησω γι αυτα. Οταν με το καλο παω και σε αυτα θα σας πω πολυ ευχαριστως τη γνωμη μου.

  6. #51
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Ως γνωστόν
    Οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπίδες, όλοι έχουν από μία

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    978
    Σπαμ ον και το σβήνετε.
    Με τη δυναμική του μοτό και με το πόσες φορές έχει γίνει αναφορά στο "σχολείο" & τον "δάσκαλο" τον βλέπω να ανεβαίνει γοργά την κλίμακα του γκουγκλ σερτς προς την κορυφή...
    Σπαμ οφ.

  8. #53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Δεν εχω προβλημα για το μονοτερμα. Μπορω να σας απανταω και ας ειμαι μονος μου. Ποιο δεν στεκει σπυρο; αν δεν εχεις περασει το riding school 888 δεν εχεις γνωση το τι γινεται εκει αρα δεν εχεις δικαιωμα να εκφρασης γνωμη γι αυτο. Ειναι απλο κατανοητο και απολυτως ορθο! Εκτος αν το εχεις περασει.. μονο τοτε μπορεις να πεις την γνωμη σου!
    Δεν εξεφρασα καμμια αποψη/γνωμη....

    Υποθεση εκανα στα ερωτηματα του μπελαφουντα () τα οποια και μενα με εκφραζουν.....

    Απορια
    Φανταζομαι οτι δεν εχεις αποψη επι της πολιτικης μιας και δεν εισαι πολιτικος, επι των οικονομικων μιας και δεν εισαι οικονομολογος, επι ποδοσφαιρου μιας και δεν εισαι ποδοσφαιριστης και γενικοτερα εκαστος στο ειδος του και μονο, ναι;
    πουτσ@@@@@@@@@

  9. #54
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Το καλό είναι πως όσοι πήγαν αποκομισαν κάτι θετικό. Εκτός αν δεν έχω καταλάβει κάτι μιας και δεν έχω εμπειρία από τέτοια σχολεία πλην των κρυφών.

  10. #55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Δεν εξεφρασα καμμια αποψη/γνωμη....


    Υποθεση εκανα στα ερωτηματα του μπελαφουντα () τα οποια και μενα με εκφραζουν.....

    Απορια
    Φανταζομαι οτι δεν εχεις αποψη επι της πολιτικης μιας και δεν εισαι πολιτικος, επι των οικονομικων μιας και δεν εισαι οικονομολογος, επι ποδοσφαιρου μιας και δεν εισαι ποδοσφαιριστης και γενικοτερα εκαστος στο ειδος του και μονο, ναι;
    Αν η απορια σου ειναι πραγματικη τοτε συγνωμη που γραφω τοση ωρα εδω μεσα. Νομιζα οτι το φορουμ ειναι σοβαρο. Αν την ειπες για πλακα δεκτη..

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Αν η απορια σου ειναι πραγματικη τοτε συγνωμη που γραφω τοση ωρα εδω μεσα. Νομιζα οτι το φορουμ ειναι σοβαρο. Αν την ειπες για πλακα δεκτη..
    Εγω ρωτησα και ασε το φορουμ στην αποξω......
    πουτσ@@@@@@@@@

  12. #57
    Αρα η απορια σου ηταν πραγματικη. Μαλλον δεν καταλαβες τι θελω να πω τοτε. Οι λεξεις που χρησιμοποιω ειναι μετρημενες. Οποτε δεν θα το εκφρασω διαφορετικα. Σου παραθετω οτι εγραψα και πριν. Αν δεν γινεται κατανοητο το τι εννοω δε μπορω να σου κανω κατι. Μιλαω ελληνικα.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Δεν εχω προβλημα για το μονοτερμα. Μπορω να σας απανταω και ας ειμαι μονος μου. Ποιο δεν στεκει σπυρο; αν δεν εχεις περασει το riding school 888 δεν εχεις γνωση το τι γινεται εκει αρα δεν εχεις δικαιωμα να εκφρασης γνωμη γι αυτο. Ειναι απλο κατανοητο και απολυτως ορθο! Εκτος αν το εχεις περασει.. μονο τοτε μπορεις να πεις την γνωμη σου! Με ειδες εμενα να πω κατι για τα υπολοιπα σχολεια; οχι γιατι απλα δεν εχω παει... αρα δεν εχω το δικαιωμα να μιλησω γι αυτα. Οταν με το καλο παω και σε αυτα θα σας πω πολυ ευχαριστως τη γνωμη μου.

  13. #58
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Αρα η απορια σου ηταν πραγματικη. Μαλλον δεν καταλαβες τι θελω να πω τοτε. Οι λεξεις που χρησιμοποιω ειναι μετρημενες. Οποτε δεν θα το εκφρασω διαφορετικα. Σου παραθετω οτι εγραψα και πριν. Αν δεν γινεται κατανοητο το τι εννοω δε μπορω να σου κανω κατι. Μιλαω ελληνικα.
    Συνεχίζεις να είσαι επιθετικός τη στιγμή που σου ξεκαθάρισα οτι οι κάτωθι απορίες με εκφράζουν

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από H.A.Balafoutre Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδιά, μια στιγμή. Κάθε φορά που εμφανίζεται αυτό το όνομα, υπάρχει μια σαφής απαξίωση εκ των προτέρων. Δηλαδή κάτι έχει κάνει αυτός, το ξέρουνε κάποιοι και μετά σιγά-σιγά με υποκρύπτουσα γνώση και του στύλ "προσεξε τι θα πεις σε περιμένω στη γωνία" όποιος πάει να πει κάτι...ξεκινάει το πανηγύρι συνέχεια.

    Κατα'ρχήν, τι έχει κάνει αυτός ο τύπος γενικότερα. 2ον απότι κατάλαβα από αυτά που διάβασα στο site του, αφού έχει γίνει τόσος ντόρος, σου λέει ανοιχτή η πίστα, μικρό κόστος θα σου πω 1-2-3 πράγματα και τέλος. Αυτά λέει, αυτά κάνει. Τα άλλα σχολεία κάνουνε επίσης αυτά που λένε, με τις προδιαγραφές που αναφέρουνε κάποια παιδιά πιο πάνω, δηλαδή γιατρό-ασθενοφόρο καφέ, φαγητό κτλ, κλειστή πίτσα...με ένα Α κόστος, με πιστοποίηση παγκόσμιας κλάσης εγνωσμένης αξίας διδασκαλία (πχ CSS). ΟΚ να καταλάβω πως μπορεί να μπαίνουνε και σφήνα κάποιοι "δικοί" του και να κάνουνε τζάμπα διαφήμιση σε ένα δημόσιο χώρο, αυτό ίσως είναι λάθος, ανάλογα με την πολιτική του κάθε φόρουμ. Αλλά, αν δεν θέλω ή δεν μπορώ να πληρώσω το CSS, ή δεν με βολεύουνε οι ημερομηνίες...κτλ. Βρήκα αυτόν, πήγα, πλήρωσα σαν να έκανα ένα track day, ήτανε κι αυτός εκεί μου είπε 1-2-3 πράγματα...ΟΚ, σε κάποιους άρεσε, σε κάποιους όχι. Δεν είναι CSS, το ξέρω. Δεν έκανα μάθημα με τον Μπούστα ή με τον Συνιώρη...το ξέρω. Αυτός με βόλεψε, αυτόν βρήκα. Γιατί όμως φτάνουμε στο σημείο, αυτό μου έκανε και τη μεγαλήτερη εντύπωση, να πετάμε για νομιμότητες, μηνύσεις, κτλ που είπε κι ο xlitos σε άλλο θέμα?

    Με το συμπάθειο κιόλας, αλλά ορισμένες φορές μιλάτε με κώδικες και δεν βγαίνει άκρη.
    Βλέπεις λοιπόν οτι (αν θες να το δεις), καταρχάς, από τη δική μου την πλευρά, δεν υπάρχει τάση για κράξιμο προς το σχολείο ή/και το δάσκαλο....

    Δεν συμμετέχω στο "μονότερμα" καθώς όπως πολύ σωστά λες, δεν γνωρίζω πράγματα/καταστάσεις.... Ωστόσο, μία πρώτη εντύπωση την έχω.... Την οποία, ακριβώς επειδή έχω άγνοια επί κάποιων θεμάτων, δεν θα την γράψω όπως και δεν την έχω γράψει ως τώρα....

    Χαλάρωσε, ξαναδές ψύχραιμα τα δικά μου ποσταρίσματα και αν κάπου διαπιστώσεις οτι έχω εκφέρει άποψη υπέρ ή κατά κάποιου/κάποιων, εδώ είμαστε και τα ξαναλέμε....

    Φιλικά πάντα, ναι?

    Τελευταία τροποποίηση από spyrakos35; 16/10/2014 στις 20:50.
    πουτσ@@@@@@@@@

  14. #59
    συγνωμη αν φαινομουν επιθετικος με αυτα που εγραψα αλλα αληθεια δεν ειχα τετοια προθεση.
    τελοςπαντων ας τελειωσει εδω, ετσι και αλλιως εχουμε "ξεφυγει" απο το αρχικο θεμα δε πειραζει. ειπα την εμπειρια μου απο αυτο που περασα. ο καθενας που θα το διαβασει ας βγαλει τα δικα του συμπερασματα.
    ευχαριστω για το χρονο σας!
    καλο βραδυ!

  15. #60
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αυτο το πιστοποιω την γνωση μου γιατι εχω λισανς και μπορω να γυρναω στο 1.23 στις σερρες (λεμε τωρα) και στο 1.01 στα μεγαρα (παλι λεμε τωρα) και αρα μπορω να μεταδωσω γνωση μηπως να το ξανακοιταγαμε καπως?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 4 από 11 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2013, 12:06
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 22:16
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2012, 13:47
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2012, 15:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF