Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 152

Θέμα: Riding school 888 6-8 οκτωβριου στις σερρες

  1. #61
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    Αυτο το πιστοποιω την γνωση μου γιατι εχω λισανς και μπορω να γυρναω στο 1.23 στις σερρες (λεμε τωρα) και στο 1.01 στα μεγαρα (παλι λεμε τωρα) και αρα μπορω να μεταδωσω γνωση μηπως να το ξανακοιταγαμε καπως?
    Mα δεν λέει αυτό. Λέει ότι εχει κάποιους χρόνους σχετικά χαμηλούς αλλά εχει πιστοποιηθεί από την Πολεμική αεροπορία για οδήγηση μηχανών δρόμου... Κι επισης απο αυτό της ΜΟΤΟΕ, που λεει και ο Mpampis200 παραπάνω....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #62
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Mα δεν λέει αυτό. Λέει ότι εχει κάποιους χρόνους σχετικά χαμηλούς αλλά εχει πιστοποιηθεί από την Πολεμική αεροπορία για οδήγηση μηχανών δρόμου... Κι επισης απο αυτό της ΜΟΤΟΕ, που λεει και ο Mpampis200 παραπάνω....
    εχει πιστοποιηθει για πιο πραγμα ακριβως?

    προσεξε. αλλο ειμαι γιατρος, αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης. και φυσικα αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης πιστοποιημενος απο αρμοδιους φορεις και αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης γιατι ο γιογκι στην ινδια μου εδωσε ενα χαρτι.

    μην τρελαθουμε κι ολας. ποια ΠΑ και ποια ΜΟΤΟΕ? 2 αναρμοδιοι φορεις ειναι. τοσο στο εσωτερικο οσο και στο εξωτερικο (γιατι το βλεπω να ρχεται το: και το css ποιος το πιστοποιει?)
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #63
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    εχει πιστοποιηθει για πιο πραγμα ακριβως?

    προσεξε. αλλο ειμαι γιατρος, αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης. και φυσικα αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης πιστοποιημενος απο αρμοδιους φορεις και αλλο ειμαι καθηγητης ιατρικης γιατι ο γιογκι στην ινδια μου εδωσε ενα χαρτι.

    μην τρελαθουμε κι ολας. ποια ΠΑ και ποια ΜΟΤΟΕ? 2 αναρμοδιοι φορεις ειναι. τοσο στο εσωτερικο οσο και στο εξωτερικο (γιατι το βλεπω να ρχεται το: και το css ποιος το πιστοποιει?)
    Δεν ξερω, απλά αναμεταδίδω αυτά που γράφει στη σελίδα του εκπαιδευτή από εδώ.

    Δεν είμαι αρμόδιος να κρίνω τις ικανότητες του καθενός ή την διδακτική του αξιοπιστία.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #64
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω, απλά αναμεταδίδω αυτά που γράφει στη σελίδα του εκπαιδευτή από εδώ.

    Δεν είμαι αρμόδιος να κρίνω τις ικανότητες του καθενός ή την διδακτική του αξιοπιστία.
    ουτε εγω. καποιος ομως θα ειναι. δεν μπορει!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #65
    Θα απαντησω μονο και και μονο επειδη δεν μου αρεσει η αδικια! Ο κ. Λαουταρης λοιπον προσπαθει μονος του απο οτι εχω καταλαβει να κανει αυτα τα σεμιναρια με πολυ κοπο και εχοντας απεναντι του πολλους οπως εσεις να τον λασπολογουν!! Ειναι κριμα και αδικο για εναν τετοιο αξιολογο ανθρωπο να μιλατε ετσι. Ντροπη σας! Αν διαβασει καποιος το βιογραφικο του http://nikolaslaoutaris.gr/index.php...06-04-09-49-54 και το μονο που εχει να πει ειναι αυτα που γραψατε τροοπερ και σνιπερ (τα οποια δε θα μπω στο κοπο καν να τα σχολιασω) τοτε λυπαμαι πολυ για το επιπεδο σας! Απο την αρχη ειπα τροοπερ οτι δε θα ασχοληθω με αλλα σχολεια γιατι δεν εχω την καταλληλη γνωση για αυτα! Οποτε μη πετας το δωλωμα σου για το ποιος πιστοποιει το css. Δεν ειμαι εδω για να κανω συγκριση!

  6. #66
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Θα απαντησω μονο και και μονο επειδη δεν μου αρεσει η αδικια! Ο κ. Λαουταρης λοιπον προσπαθει μονος του απο οτι εχω καταλαβει να κανει αυτα τα σεμιναρια με πολυ κοπο και εχοντας απεναντι του πολλους οπως εσεις να τον λασπολογουν!! Ειναι κριμα και αδικο για εναν τετοιο αξιολογο ανθρωπο να μιλατε ετσι. Ντροπη σας! Αν διαβασει καποιος το βιογραφικο του http://nikolaslaoutaris.gr/index.php...06-04-09-49-54 και το μονο που εχει να πει ειναι αυτα που γραψατε τροοπερ και σνιπερ (τα οποια δε θα μπω στο κοπο καν να τα σχολιασω) τοτε λυπαμαι πολυ για το επιπεδο σας! Απο την αρχη ειπα τροοπερ οτι δε θα ασχοληθω με αλλα σχολεια γιατι δεν εχω την καταλληλη γνωση για αυτα! Οποτε μη πετας το δωλωμα σου για το ποιος πιστοποιει το css. Δεν ειμαι εδω για να κανω συγκριση!
    Δεν σε καταλαβαίνω... Πότε λασπολόγησα το συγεκριμένο σχολείο ή τον συγκεκριμένο εκπαιδευτή; Διαφωνείς στο γεγονός ότι απλά επανέλαβα αυτά που γράφει ο ίδιος στο βιογραφικό του ή τα έβγαλα απο το μυαλό μου;

    Εφόσον διαφημίζεις (με την ευρύτερη έννοια του όρου αφου δεν εχεις άμεσο κέρδος εσύ) σε ένα φόρουμ ένα σχολείο, ο οποιοσδήποτε μπορεί να ρωτήσει ό,τι θέλει πρίν πάει και δώσει τα χρήματά του.

    Διαφωνείς και σ' αυτό;

    Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #67
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Θα απαντησω μονο και και μονο επειδη δεν μου αρεσει η αδικια! Ο κ. Λαουταρης λοιπον προσπαθει μονος του απο οτι εχω καταλαβει να κανει αυτα τα σεμιναρια με πολυ κοπο και εχοντας απεναντι του πολλους οπως εσεις να τον λασπολογουν!! Ειναι κριμα και αδικο για εναν τετοιο αξιολογο ανθρωπο να μιλατε ετσι. Ντροπη σας! Αν διαβασει καποιος το βιογραφικο του http://nikolaslaoutaris.gr/index.php...06-04-09-49-54 και το μονο που εχει να πει ειναι αυτα που γραψατε τροοπερ και σνιπερ (τα οποια δε θα μπω στο κοπο καν να τα σχολιασω) τοτε λυπαμαι πολυ για το επιπεδο σας! Απο την αρχη ειπα τροοπερ οτι δε θα ασχοληθω με αλλα σχολεια γιατι δεν εχω την καταλληλη γνωση για αυτα! Οποτε μη πετας το δωλωμα σου για το ποιος πιστοποιει το css. Δεν ειμαι εδω για να κανω συγκριση!
    ρε μεγαλε τον Κο Λαουταρη δεν τον γνωριζω και ουτε εχω προσωπικα μαζι του.

    μια απλη ερωτηση κανω. τον πιστοποιει καποιος ΑΡΜΟΔΙΟΣ εντος η εκτος των τοιχων για να διδαξει? ναι η ου?

    κατα τα αλλα ουτε τον βρισαμε ουτε τον λοιδωρησαμε τον Κο Λαουταρη.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #68
    Ο οργανισμος ειναι μη κερδοσκοπικος και δεν ειναι επιχειρηση. δεν κανω διαφημιση. Αν πιστευετε κατι τετοιο το σωστο ειναι να με διαγραψετε τωρα και να σβηστουν οσα υποθηκαν. Θα το πω για τελευταια φορα... οι απαντησεις που ζηταται ειναι στο βιογραφικο του. Αν δε σας αρκουν αυτα που γραφει πολυ απλα μην πατε ποτε σας (οχι οτι με ρωτατε γιατι ειχατε σκοπο... λεμε τωρα) να κανετε μαθημα μαζι του.

  9. #69
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ρε μεγαλε τον Κο Λαουταρη δεν τον γνωριζω και ουτε εχω προσωπικα μαζι του.

    μια απλη ερωτηση κανω. τον πιστοποιει καποιος ΑΡΜΟΔΙΟΣ εντος η εκτος των τοιχων για να διδαξει? ναι η ου?

    κατα τα αλλα ουτε τον βρισαμε ουτε τον λοιδωρησαμε τον Κο Λαουταρη.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Ο οργανισμος ειναι μη κερδοσκοπικος και δεν ειναι επιχειρηση. δεν κανω διαφημιση. Αν πιστευετε κατι τετοιο το σωστο ειναι να με διαγραψετε τωρα και να σβηστουν οσα υποθηκαν. Θα το πω για τελευταια φορα... οι απαντησεις που ζηταται ειναι στο βιογραφικο του. Αν δε σας αρκουν αυτα που γραφει πολυ απλα μην πατε ποτε σας (οχι οτι με ρωτατε γιατι ειχατε σκοπο... λεμε τωρα) να κανετε μαθημα μαζι του.
    αρα ου.

    ευχαριστουμε πολυ, γεια σας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #70
    Δε τον ξέρω επίσης και δε με ενδιαφέρει. Αλλά ποιος θα μπορούσε να είναι αυτός ο αρμόδιος;

    Το υπουργείο συγκοινωνιών που πιστοποιεί τους εκπαιδευτές και τις εξετάσεις οδήγησης με τον τρόπο που ήδη συμβαίνουν;

    Κι εμένα το παιδί μου φάνηκε για οχταράκιας που μπήκε να διαφημίσει. Από τη στιγμή που δεν είναι γιατί συνεχίζει το μισό φόρουμ τον κοπανάει και προς τι οι ειρωνείες;

    Στην τελική κάποιος έχει τα 300 (σόρυ πλέον 285) για το CSS άλλος δε τα έχει και λέει θα δώσω λιγότερα κι ότι μάθω - στην τελική κουλάδι θα μπω και πιο κουλάδι από ότι είμαι δε θα φύγω από εκεί.



    Από τη στιγμή που κάποιος επαγγελματίας είναι φορολογικά και ταμειακά νόμιμος και ασκεί το επάγγελμά του σύμφωνα με αυτά που το κράτος του δίνει το δικαίωμα να κάνει, κανείς δε μπορεί να του πει τίποτα περισσότερο ούτε για το πως το κάνει ούτε για το πως θα έπρεπε να το κάνει διότι οποιεσδήποτε πιστοποιήσεις είναι απαραίτητες από το νόμο για να ασκήσεις ένα επάγγελμα, η εφορία στις ζητάει πριν ακόμη να κάνεις την έναρξη μέσω των πιστοποιητικών εγγραφής στα ανάλογα σωματεία - επιμελητήρια. Από τη στιγμή που έχει κάνει έναρξη σημαίνει ότι ο πλέον αρμόδιος (το κράτος) έχει ήδη εγκρίνει. Εάν δεν υπάρχει η απαραίτητη γραφειοκρατική υποδομή και κάποιος εκμεταλλεύεται την έλλειψη αυτής για να ασκεί επάγγελμα δίχως να πληροί αυτονόητες προϋποθέσεις με γειά του με χαρά του δε μπορείς να τον κάνεις τίποτα. χωρίς εδώ να υπονοώ ότι ο κύριος Λαουτάρης το κάνει αυτό ή δε το κάνει. Χρησιμοποιώ απλά ένα ακραίο παράδειγμα



    Τα πράγματα είναι απλά. Ως πελάτης άμα θες πας και του αφήνεις τα ζεστά λεφτουδάκια σου, άμα θες δε πας.
    Τελευταία τροποποίηση από Semiaz; 16/10/2014 στις 17:04.

  11. #71
    1)Το 2011 η υπηρεσία του μετά από σχετικό σεμινάριο κάποιων εβδομάδων που επιτυχώς παρακολούθησε τον έκρινε ικανό και του έδωσε τον τίτλο του εκπαιδευτή εδάφους
    2)Το φθινόπωρο του 2013 παρακολούθησε το πρώτο επίπεδο σεμιναρίων του Ελληνικού Ινστιτούτου Μοτοσυκλέτας 'ΜΟΤΟΘΕΣΙΣ' τα οποία γινονται στα πρότυπα της ROSPA ( http://www.rospa.com/ )
    3)Την άνοιξη του 2014 παρακολούθησε σχετικά σεμινάρια στους κόλπους της Ελληνικής Πολεμικής Αεροπορίας και πιστοποιήθηκε ως εκπαιδευτής σχολείου ασφαλούς οδήγησης .Το εν λόγο σχολείο βασίζετε στα πρότυπα και τις αρχές λειτουργίας του αμερικάνικου ινστιτούτου για την ασφάλεια του αναβάτη MSF (http://www.msf-usa.org/)
    Αν αυτα δεν σου αρκουν τοτε ου για σενα! Τουλαχιστον χαιρομαι που ο εκπαιδευτης μου εχει αυτες τις πιστοποιησεις, εκτος απο ολα τα αλλα σχολεια που εχει παρακολουθησει μεσα στα οποιοα και 2 motogp legents. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω αν εχεις περασει καποιο σχολειο, το βιογραφικο του εκπαιδευτη σου;

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Semiaz Προβολή μηνύματος
    Δε τον ξέρω επίσης και δε με ενδιαφέρει. Αλλά ποιος θα μπορούσε να είναι αυτός ο αρμόδιος;

    Το υπουργείο συγκοινωνιών που πιστοποιεί τους εκπαιδευτές και τις εξετάσεις οδήγησης με τον τρόπο που ήδη συμβαίνουν;

    Κι εμένα το παιδί μου φάνηκε για οχταράκιας που μπήκε να διαφημίσει. Από τη στιγμή που δεν είναι γιατί συνεχίζει το μισό φόρουμ τον κοπανάει και προς τι οι ειρωνείες;

    Στην τελική κάποιος έχει τα 300 (σόρυ πλέον 285) για το CSS άλλος δε τα έχει και λέει θα δώσω λιγότερα κι ότι μάθω - στην τελική κουλάδι θα μπω και πιο κουλάδι από ότι είμαι δε θα φύγω από εκεί.



    Από τη στιγμή που κάποιος επαγγελματίας είναι φορολογικά και ταμειακά νόμιμος και ασκεί το επάγγελμά του σύμφωνα με αυτά που το κράτος του δίνει το δικαίωμα να κάνει, κανείς δε μπορεί να του πει τίποτα περισσότερο ούτε για το πως το κάνει ούτε για το πως θα έπρεπε να το κάνει διότι οποιεσδήποτε πιστοποιήσεις είναι απαραίτητες από το νόμο για να ασκήσεις ένα επάγγελμα, η εφορία στις ζητάει πριν ακόμη να κάνεις την έναρξη μέσω των πιστοποιητικών εγγραφής στα ανάλογα σωματεία - επιμελητήρια. Από τη στιγμή που έχει κάνει έναρξη σημαίνει ότι ο πλέον αρμόδιος (το κράτος) έχει ήδη εγκρίνει. Εάν δεν υπάρχει η απαραίτητη γραφειοκρατική υποδομή και κάποιος εκμεταλλεύεται την έλλειψη αυτής για να ασκεί επάγγελμα δίχως να πληροί αυτονόητες προϋποθέσεις με γειά του με χαρά του δε μπορείς να τον κάνεις τίποτα.



    Τα πράγματα είναι απλά. Ως πελάτης άμα θες πας και του αφήνεις τα ζεστά λεφτουδάκια σου, άμα θες δε πας.
    Πες τα χρυσοστομε!!

  13. #73
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Semiaz Προβολή μηνύματος
    Δε τον ξέρω επίσης και δε με ενδιαφέρει. Αλλά ποιος θα μπορούσε να είναι αυτός ο αρμόδιος;

    Το υπουργείο συγκοινωνιών που πιστοποιεί τους εκπαιδευτές και τις εξετάσεις οδήγησης με τον τρόπο που ήδη συμβαίνουν;

    Κι εμένα το παιδί μου φάνηκε για οχταράκιας που μπήκε να διαφημίσει. Από τη στιγμή που δεν είναι γιατί συνεχίζει το μισό φόρουμ τον κοπανάει και προς τι οι ειρωνείες;

    Στην τελική κάποιος έχει τα 300 (σόρυ πλέον 285) για το CSS άλλος δε τα έχει και λέει θα δώσω λιγότερα κι ότι μάθω - στην τελική κουλάδι θα μπω και πιο κουλάδι από ότι είμαι δε θα φύγω από εκεί.



    Από τη στιγμή που κάποιος επαγγελματίας είναι φορολογικά και ταμειακά νόμιμος και ασκεί το επάγγελμά του σύμφωνα με αυτά που το κράτος του δίνει το δικαίωμα να κάνει, κανείς δε μπορεί να του πει τίποτα περισσότερο ούτε για το πως το κάνει ούτε για το πως θα έπρεπε να το κάνει διότι οποιεσδήποτε πιστοποιήσεις είναι απαραίτητες από το νόμο για να ασκήσεις ένα επάγγελμα, η εφορία στις ζητάει πριν ακόμη να κάνεις την έναρξη μέσω των πιστοποιητικών εγγραφής στα ανάλογα σωματεία - επιμελητήρια. Από τη στιγμή που έχει κάνει έναρξη σημαίνει ότι ο πλέον αρμόδιος (το κράτος) έχει ήδη εγκρίνει. Εάν δεν υπάρχει η απαραίτητη γραφειοκρατική υποδομή και κάποιος εκμεταλλεύεται την έλλειψη αυτής για να ασκεί επάγγελμα δίχως να πληροί αυτονόητες προϋποθέσεις με γειά του με χαρά του δε μπορείς να τον κάνεις τίποτα.



    Τα πράγματα είναι απλά. Ως πελάτης άμα θες πας και του αφήνεις τα ζεστά λεφτουδάκια σου, άμα θες δε πας.
    σωστοτατος!

    μην ξανακουσω λοιπον για τα καραγκιοζιλιδικα κρανη του λιντλ που σκοτωνουν για παραδειγμα. καλυτερα να φοραω μια μαλακια στο κεφαλι μου παρα τπτ! ε δεν εχουμε ολοι 300 ευρα για κρανος. ας παρουμε με 25!

    επισης το οτι εχουμε ενα κωλοχανιο κρατος το ξερουμε. αυτο ομως δεν σημαινει οτι τουλαχιστον απο οπου μας δινετε η δυνατοτητα να καταδειξουμε τα κακως κειμενα δεν θα το κανουμε κι ολας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #74
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Ο οργανισμος ειναι μη κερδοσκοπικος


    Ποιος οργανισμος?
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  15. #75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Ποιος οργανισμος?
    Βαρεθηκα να σας λεω διαβαστε πριν γραψετε. Απο το βιογραφικο του: Έχοντας όλα τα παραπάνω εφόδια το 2012 ίδρυσε τον μη κερδοσκοπικό οργανισμό RACINGTEAM 888 με σκοπό τη βελτίωση της ποιότητας ζωής των μοτοσικλετιστών μέσα από σεμινάρια χειρισμού της μοτοσυκλέτας αλλά και μέσα από βόλτες και εκδρομές .

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2013, 11:06
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 21:16
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2012, 12:47
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2012, 14:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF