Σελίδα 6 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 152

Θέμα: Riding school 888 6-8 οκτωβριου στις σερρες

  1. #76
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    1)Το 2011 η υπηρεσία του μετά από σχετικό σεμινάριο κάποιων εβδομάδων που επιτυχώς παρακολούθησε τον έκρινε ικανό και του έδωσε τον τίτλο του εκπαιδευτή εδάφους
    2)Το φθινόπωρο του 2013 παρακολούθησε το πρώτο επίπεδο σεμιναρίων του Ελληνικού Ινστιτούτου Μοτοσυκλέτας 'ΜΟΤΟΘΕΣΙΣ' τα οποία γινονται στα πρότυπα της ROSPA ( http://www.rospa.com/ )
    3)Την άνοιξη του 2014 παρακολούθησε σχετικά σεμινάρια στους κόλπους της Ελληνικής Πολεμικής Αεροπορίας και πιστοποιήθηκε ως εκπαιδευτής σχολείου ασφαλούς οδήγησης .Το εν λόγο σχολείο βασίζετε στα πρότυπα και τις αρχές λειτουργίας του αμερικάνικου ινστιτούτου για την ασφάλεια του αναβάτη MSF (http://www.msf-usa.org/)
    Αν αυτα δεν σου αρκουν τοτε ου για σενα! Τουλαχιστον χαιρομαι που ο εκπαιδευτης μου εχει αυτες τις πιστοποιησεις, εκτος απο ολα τα αλλα σχολεια που εχει παρακολουθησει μεσα στα οποιοα και 2 motogp legents. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω αν εχεις περασει καποιο σχολειο, το βιογραφικο του εκπαιδευτη σου;
    εχω παρακολουθησει στην ειδικοτητα μου σεμιναρια, ημεριδες, ειμαι σε επιστημονικες επιτροπες, αλλα αυτα δεν με κανουν εκπαιδευτη. δεν αντιλεγω οτι ενδεχομενως να γνωριζει πραγματα. αλλα εκπαιδευτης ΔΕΝ ειναι. και το οτι καπηλευεται το κενο του ανυπαρκτου συστηματος της μπανανιας μας επισης δεν τον κανει εκπαιδευτη.

    το τι εχω περασει εγω δεν σε αφορα. δεν ειναι αυτη η κουβεντα μας.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #77
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Ποιος οργανισμος?
    ο μη κερδοσκοπικος που τσεπωνει 190 ευρω για το μαθημα ρε!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #78
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    και τα...

    Κόστος σεμιναρίου αρχαρίων αναβατών 100 ευρώ .
    Κόστος σεμιναρίου προχωρημένων αναβατών 130 ευρώ.
    Κόστος σεμιναρίου έμπειρων αναβατών 190 ευρώ.


    γιατι τα ζηταει?
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  4. #79
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    και τα...

    Κόστος σεμιναρίου αρχαρίων αναβατών 100 ευρώ .
    Κόστος σεμιναρίου προχωρημένων αναβατών 130 ευρώ.
    Κόστος σεμιναρίου έμπειρων αναβατών 190 ευρώ.


    γιατι τα δινουν?
    πανε για καλο σκοπο λεμεεεεεε....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #80
    Αν δεν γνωριζεται τι σημαινει μη κερδοσκοπικος οργανισμος τοτε το επιπεδο σας ειναι ακομα πιο χαμηλο απο οτι νομιζα. Διαβαστε πριν γραψετε το οτιδηποτε γιατι γινεστε ρεζιλι...

  6. #81
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Αν δεν γνωριζεται τι σημαινει μη κερδοσκοπικος οργανισμος τοτε το επιπεδο σας ειναι ακομα πιο χαμηλο απο οτι νομιζα. Διαβαστε πριν γραψετε το οτιδηποτε γιατι γινεστε ρεζιλι...
    http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%...89%CF%83%CE%B7

    κοινως μουφα η δουλεια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #82
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Semiaz Προβολή μηνύματος
    Κι εμένα το παιδί μου φάνηκε για οχταράκιας που μπήκε να διαφημίσει. Από τη στιγμή που δεν είναι

    Δεν ειναι, αλλα ξερει ακομα και σε ποιο δημοτικο σχολειο ξεκινησε τη μορφωση του ο κος Λαουταρης. Ξερει ενα ενα ολα του τα πτυχια, (τα οποια τα εχει φωτοτυπημενα και σε καδρο πανω απο το κρεββατι του) και γνωριζει και ποτε πηγε τουαλετα τελευταια φορα....

    οκευ....
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  8. #83
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Αν δεν γνωριζεται τι σημαινει μη κερδοσκοπικος οργανισμος τοτε το επιπεδο σας ειναι ακομα πιο χαμηλο απο οτι νομιζα
    εμενα ειναι 1.22,138 ...ειναι αρκετα χαμηλο?
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  9. #84
    Τελικα εδω μεσα ειναι για να βλεπεις καμια αγκελια κανα νεο για μοτοσυκλετες και για καμια βολτα. Αν θες να συζητησεις σοβαρα δε μπορεις! Λυπαμαι. Οτι εγραψα για τον λαουταρη τα πηρα απο το site του, οπως τα γνωριζω εγω ετσι τα γνωριζει ο καθενας που ξερει να διαβαζει. Και αν θελετε να μαθετε ποιος ειναι εγω που γραφω αυτα που γραφω μπορω να σας δωσω ολα μου τα στοιχεια... δε μου αρεσει να κρυβομαι.

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    Αν δεν γνωριζεται τι σημαινει μη κερδοσκοπικος οργανισμος τοτε το επιπεδο σας ειναι ακομα πιο χαμηλο απο οτι νομιζα. Διαβαστε πριν γραψετε το οτιδηποτε γιατι γινεστε ρεζιλι...


    θα σου προτεινα να μην συνεχιζεις εσυ να γραφεις αυτα που γραφεις γιατι εκτιθεσαι...

    επισης διαβασε απο την αρχη το thread ή βαλε καποιον αλλον, ασχετο με το θεμα μοτοσυκλετα, σχολεια ασφαλους οδηγησης και forum να διαβασει το thread, να βγαλει μια αποψη και να στην πει...
    θα καταλαβεις πολλα...

  11. #86
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    ......... Αν θες να συζητησεις σοβαρα δε μπορεις! ..............
    και πολυ περισσοτερο αν θες να διαφημισεις δεν μπορεις!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #87
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    1)Το 2011 η υπηρεσία του μετά από σχετικό σεμινάριο κάποιων εβδομάδων που επιτυχώς παρακολούθησε τον έκρινε ικανό και του έδωσε τον τίτλο του εκπαιδευτή εδάφους
    Ποια είναι η υπηρεσία του και σε τι πράγμα τον έκανε εκπαιδευτή στο έδαφος;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    2)Το φθινόπωρο του 2013 παρακολούθησε το πρώτο επίπεδο σεμιναρίων του Ελληνικού Ινστιτούτου Μοτοσυκλέτας 'ΜΟΤΟΘΕΣΙΣ' τα οποία γινονται στα πρότυπα της ROSPA ( http://www.rospa.com/ )
    Kι εγώ έχω παρακολουθησει πολλά σεμινάρια, δεν έγινα καθηγητής σε κανένα
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mpampis200 Προβολή μηνύματος
    3)Την άνοιξη του 2014 παρακολούθησε σχετικά σεμινάρια στους κόλπους της Ελληνικής Πολεμικής Αεροπορίας και πιστοποιήθηκε ως εκπαιδευτής σχολείου ασφαλούς οδήγησης .Το εν λόγο σχολείο βασίζετε στα πρότυπα και τις αρχές λειτουργίας του αμερικάνικου ινστιτούτου για την ασφάλεια του αναβάτη MSF (http://www.msf-usa.org/)
    Αν αυτα δεν σου αρκουν τοτε ου για σενα! Τουλαχιστον χαιρομαι που ο εκπαιδευτης μου εχει αυτες τις πιστοποιησεις, εκτος απο ολα τα αλλα σχολεια που εχει παρακολουθησει μεσα στα οποιοα και 2 motogp legents. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω αν εχεις περασει καποιο σχολειο, το βιογραφικο του εκπαιδευτη σου;
    Την άνοιξη του 2014 πιστοποιήθηε ως εκπαιδευτής ασφαλούς οδήγησης από την Πολεμική αεροπορία αλλά απο το 2012 κάνει τα μαθήματα, ναι; Και το 2011 σε τι κριθηκε απο την "υπηρεσία" ως εκπαιδευτής εδάφους;

    Και έχει γνώση η υπηρεσία για τον μη κερδοσκοπικό οργανισμό που ηγείται (και η αρμόδια ΔΟΥ);

    Με λίγα λόγια οι του CSS, o Συνιώρης, ο Μπουστας κλπ ξέρουμε τι δουλειά κάνουν για να ζήσουν.... Ο φιλάνθρωπος (αφού έχει μη κερδοσκοπικό οργανισμό και τον ενδιαφέρει μόνο να μάθουμε κι όχι ο πλουτισμός ή η προσωπική προβολή), με τι ασχολείται;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #88
    Εχετε τη κλικα σας εδω μεσα και προσπαθειτε να τα βαλετε με μενα! Προσεξτε ομως γιατι διαβαζουν πολλοι και οπως κρινουν εμενα κρινουν και εσας! Εγω ημουν μαθητης του λαουταρη. Δεν εχω καποιο οφελος για διαφημιση. Αν ηθελα να κανω διαφημιση θα την εκανα πριν γινουν τα σεμιναρια και δε θα εγραφα μονο οτι: το σχολειο πραγματικα αξιζει στο πρωτο μου μνμ. Κοιταχτε το! Ετσι για να λειθει αυτη η απορια τροοπερ!

  14. #89
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    μπαμπη200, εχεις χασει τη μπαλα. Ειδικα αυτο με το "μη κερδοσκοπικο οργασνισμο" και που πρεπει να ξεστραβωθουμε να μαθουμε τι ειναι, εδωσες ρεσιταλ λεμε.

    edit....
    Αστο, ας το παρουμε αλλιως. Αυτη τη στιγμη ιππαρχουν 700 σχολεια οδηγησης λεμε. Μεχρι και η κουτση μαρια νοικιαζει μια πιστα και κανει μαθηματα. Εχεις δει κανεναν να ασχολειται με αυτους? Οχι, γιατι κανεις απο αυτους δε ζητησε χρημματα για να πανε βολτα στο Γαλαξειδι.... και μη κερδοσκοπικος οργανισμος κιολας? Δηλαδη αν ηταν κερδοσκοπικος τι θα ελεγε?
    .
    .
    .
    .
    "Παμε για καφε να τα πουμε.... κοστος συμμετοχης 50 ευρω.... Σημειωση. Στο ποσο δε περιλαβμανεται το κοστος χρησης της καφετεριας"



    Ξανα edit....
    Δε ξερω για κλικες οπως λες. εγω 10 χρονια, κατι παραπανω απο 150 μυνηματα εχω.... τι κλικα προλαβα να σχηματισω?
    Φιλικα και ΦΙΛΙΚΑ (για να το εμπεδωσεις) η αντιδραση απο ολους (και οχι απο ενα δυο ατομα) ειναι γιατι ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ οτι θελει να μας κανει πελατακια. Και επειδη τοσα χρονια πλΕρωναμε τη καυλα μας σα μαλακες, δε σημαινει οτι θα συνεχισουμε να το κανουμε και τωρα.

    (Brake, δουλεια.... )
    Τελευταία τροποποίηση από ΟΚΤΑΝΙΟ; 16/10/2014 στις 17:47.
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  15. #90
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    και εμενα η υπηρεσια μου με εστειλε 2 φορες να κανω αυτην http://www.youtube.com/watch?v=KaKZumptkVk την εκπαιδευση για μοτο(2006-2008)και για αυτοκινητο το 2010
    σε μια εκπαιδευση στα μεγαρα ηταν και ο ιδιος ο Γ.Μπουστας
    εχω και πτυχια που το πιστοποιουν αυτο,οτι παρακολουθησα την εκπαιδευση
    εχω κανει και σεμιναρια ασφαλους οδηγησης με το 0-300-καποτε
    αρα να νοικιασω μια τρυπα,να παρω και ενα μπλοκ
    να μοστραρω τα πτυχια,να μου κανω διαφημιση και
    δηλαδη μπορω καλλιστα να γινω εκπαιδευτης.......



    εγω ομως νομιζω οτι στο βασιλειο των τυφλων,βασιλευουν οι μονοφθαλμοι
    εξ ου και οι κοντοφθαλμοι

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2013, 11:06
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 21:16
  3. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2012, 12:47
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2012, 14:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF