Σελίδα 3 από 58 ΠρώτοΠρώτο 123456781353 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 862

Θέμα: Πάντα κράνος

  1. #31
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΚΡΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΔΙΟ ΜΑΧΗΣ.jpg 
Προβολές:	238 
Μέγεθος:	43,5 KB 
ID:	323000

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.585
    καλο το τελευταιο απλα θελει λιγο πιο κομμενες φρασεις:ο δρομος ειναι μαχη-φορα το κρανος σου!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  3. #33
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΔΡΟΜΟΣ ΜΑΧΗ 3.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	52,6 KB 
ID:	323001

  4. #34
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Bγαίνει και σε μπιζάκι αυτό.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ΔΡΟΜΟΣ ΜΑΧΗ ΚΡΑΝΟΣ 4.jpg 
Προβολές:	234 
Μέγεθος:	46,0 KB 
ID:	323002

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.585
    μαρεσει!αλλα πολυ μαυριλα,μεσα στο προηγουμενο κρανακι θα μ αρεσε περισσοτερο!μαυρο περιγραμμα κρανους και μαυρα γραμματα χωρις φοντο
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    για να μην έχουμε περίεργα οτι γραψω εδω ειναι ως απλο μελος και οχι ως επαγγελματιας του ειδους.(αν μου ζητηθεί να δώσω προσφορα με μεγαλη μου ευχαρίστηση)
    με μια προχειρη ερευνα στο ιντερνετ θα βρειτε διαφορα για τις τιμες. δεν θα αναπαράγω τπτ.
    1)απλα ως βοήθεια το αυτοκόλλητο δεν πρεπει να ειναι απλο χαρτινο καταλαβενετε το γιατι. πρεπει να ειναι εκτυπωσιμη αυτοκολητη μεμβρανη ή βινιλιο που αντεχει στις εξωτερικές συνθήκες. ενα σωστο μεγεθος ειναι το Α8 δλδ 7,4cm x 5,2cm
    2)τα μπλουζάκια ειναι επίσης μια καλη ιδεα αλλα να τα φοραμε και παρα εξω οχι μονο στις μεταξυ μας συγκεντρωσεις.
    3)ιδεες για το σλογκαν μπορούμε να τις μαζεύουμε καπου και επειτα να "ψηφηστουν".
    4)προσωπικά πιστευω στην δυναμη της εικόνας (π.χ. ενα κρανος / ενας παπας να ψελνει) αποτυπώνετε πιο εύκολα με μια ματια καπου παρα ενα κείμενο που το διαβάζεις και 2 λεπτα μετα το ξεχνας ( η δυναμη της τηλεόρασης ΕΙΚΟΝΑ!!!)

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.585
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    για να μην έχουμε περίεργα οτι γραψω εδω ειναι ως απλο μελος και οχι ως επαγγελματιας του ειδους.(αν μου ζητηθεί να δώσω προσφορα με μεγαλη μου ευχαρίστηση)
    με μια προχειρη ερευνα στο ιντερνετ θα βρειτε διαφορα για τις τιμες. δεν θα αναπαράγω τπτ.
    1)απλα ως βοήθεια το αυτοκόλλητο δεν πρεπει να ειναι απλο χαρτινο καταλαβενετε το γιατι. πρεπει να ειναι εκτυπωσιμη αυτοκολητη μεμβρανη ή βινιλιο που αντεχει στις εξωτερικές συνθήκες. ενα σωστο μεγεθος ειναι το Α8 δλδ 7,4cm x 5,2cm
    2)τα μπλουζάκια ειναι επίσης μια καλη ιδεα αλλα να τα φοραμε και παρα εξω οχι μονο στις μεταξυ μας συγκεντρωσεις.
    3)ιδεες για το σλογκαν μπορούμε να τις μαζεύουμε καπου και επειτα να "ψηφηστουν".
    4)προσωπικά πιστευω στην δυναμη της εικόνας (π.χ. ενα κρανος / ενας παπας να ψελνει) αποτυπώνετε πιο εύκολα με μια ματια καπου παρα ενα κείμενο που το διαβάζεις και 2 λεπτα μετα το ξεχνας ( η δυναμη της τηλεόρασης ΕΙΚΟΝΑ!!!)
    συμφωνω σε ολα και θα μεινω στο τελευταιο που ηταν η πρωτη μου επισημανση!γιατι μια εικονα ισον χιλιες λεξεις οπως ξερουμε!μια σοκαριστικη εικονα που θα περναει το μηνυμα!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  8. #38

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Πιστευω οτι ειτε σε μπλουζακια ειτε σε αυτοκολλητα,αν το δουν 1000 ατομα,ισως οι δυο-τρεις να το σκεφτουν πανω απο 10 δευτερα..
    Οι υπολοιποι δεν...
    Εννοειται οτι δεν ειμαι αντιθετος στην ιδεα,απλα πιστευω οτι το κρανος το φορας επειδη γνωριζεις τι επιπτωσεις θα εχει
    ενα πεσιμο η ενα τρακαρισμα,αν δεν σου κοβει οσα μπλουζακια και να δεις δεν θα αλλαξει τιποτα..

  10. #40
    Καπου ειδα αυτο:

    HELMET
    OR
    HELL MET

  11. #41
    forato prin petakseis pragmatika
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	agv-numo-black-7.jpg 
Προβολές:	190 
Μέγεθος:	33,6 KB 
ID:	323003


    kali fasi to olo concept....se sxoleia ti leei mporoume na kanoume kati,an paroume adeia apo sxoleio-dimarxeio???
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  12. #42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Φου φου τεστ τεστ 1 2...
    αυτό στη χρυσή αυγή θα πιάσει. Για τους άλλους δεν ξέρω. Θα μου πεις, 11% σιγουρακια δεν είναι λιγα...

  13. #43
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    <I have big GLOCK, and I know to use it>
    Άν είναι 17άρι Gen4, τότε είσ' ωραίος

    Πέραν του αστείου ... Θα μπορούσα και εγώ να συνεισφέρω οικονομικά, εφόσον μιλάμε για λογικά επίπεδα. Θεωρώ όμως και εγώ ότι το αυτο-κόλλητο περνάει συνήθως απαρατήρητο.
    Μία κονταμάνικη μπλουζίτσα - που μπορεί να φορεθεί και πάν από ένα μακρυμάνικο - με ένα ωραίο φανταχτερό logo,κάνει περισσότερη εντύπωση.
    Φανταστείτε σε μελλοντική μας βόλτα να κάτσουμε για καφέ ή φαγητό και να φοράμε όλοι (ή κάποιοι) νοματαίοι την ίδια μπλούζα. Νομίζω θα έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο.
    Σάν logo αυτό που μπόρεσα να σκεφτώ είναι το "HELMET ON MY MIND" με ένα κρανάκι από κάτω, αλλά δεν ξέρω πώς θα μπορούσε να αποδωθεί Ελληνιστί. Ίσως "Ο ΝΟΥΣ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ" ...
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  14. #44
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zygos30 Προβολή μηνύματος
    Καπου ειδα αυτο:

    HELMET
    OR
    HELL MET
    Γ@ματο, εγω αυτο ψηφιζω!!
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  15. #45
    ΣινανάϊΌπαΓιαβρουμ&Αμάν Το avatar του/της Corki
    Εγγραφή
    12/06/2011
    Μηνύματα
    227
    Παιζουν διαφορα : https://www.google.gr/search?q=wear+...ogans&imgdii=_

    Και οχι μονο για κρανος ....αλλα και για εξοπλισμο γενικα : https://www.google.gr/search?q=motor...w=1093&bih=522

    Επισης ισως ωραια ιδεα να ειναι ......το αυτοκολλητο (ή και patch ραμμενο στο μπουφαν) να μην εχει μονο μια φραση. Ας ειναι ενα συγκεκριμενο θεμα (σχημα χρωμα κτλ) με οποια φραση θελει ο καθενας , ή να την αλλαζουμε καθε ενα χρονο ή εξι μηνες !

    Επισης μπορει να μοιραστει και στα καταστηματα το εν λογω σημα , τα οποια καταστηματα μερικες φορες πουλανε κατι πραγματα για κρανη που ουτε για κουβαδες δεν κανουν!

Σελίδα 3 από 58 ΠρώτοΠρώτο 123456781353 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Παντα με κρανος?
    από S705 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 95
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2010, 10:30
  2. Κρανος παντα !
    από Dennis- στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 01/01/2010, 21:30
  3. ΠΡΟΣΟΧΗ!!! φοράτε κράνος πάντα, παράδειγμα πρόσκρουσης ->
    από Tropeas στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2005, 08:46
  4. Γειά σου φίλε Δημήτρη. Σε έζησα λίγο αλλά θα σε θυμάμαι πάντα.
    από Adventure-R στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 09:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF