Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 104

Θέμα: TD Μέγαρα Παρασκευή 3/10/2014

  1. #46
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Φιλε με 10000 ποστ εμπειρια,εσυ δεν εχεις αναγκη τις προδιαγραφες του διοργανωτη.Εμπα με το λαπτοπ στη πιστα και παρτους τα σωβρακα

    Εγω που εχω λιγοτερα ποστ και εχω τις ιδιες αποριες με τον τρουπερ, που συγκαταλεγομαι?

  2. #47
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Φιλε με 10000 ποστ εμπειρια,εσυ δεν εχεις αναγκη τις προδιαγραφες του διοργανωτη.Εμπα με το λαπτοπ στη πιστα και παρτους τα σωβρακα
    καλιστα στην ειρωνια σου θα μπορουσα να σου απαντησω ''εσυ με 18 ποστ δεν ειναι αναγκη να ασχολεισαι μαζι μου, βαλε το μπουρδελο σου στον κωλο σου μπας και κατεβασεις κανα δεκατο ακομα και γινεις εμπειρος'' αλλα προτιμω απο το να πεσουμε στις ειρωνιες να μου απαντησεις ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ αυτο που ρωταω.

    αν παλι δεν ξερεις καρφωνεις πρωτη και φευγεις με σουζα
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #48
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος

    3 KATHΓΟΡΙΑ .Ειδα φως και μπηκα, selfies διπλα απο το μηχανακι , την go-pro κοτσαρισμενη στο κρανος να γραφει για το γιουτουμπι και λογαριασμο με πανω απο 2500 ποστς σε φορουμ.Χρονομετρο εδω δεν παιζει . 1. Παιζει ημερολογιο

    2. Σε Ενα td στην μικρη Μεγαριωτικη πιστα οι συνθηκες ειναι τοσο ποιο επικινδυνες οσο αυξανεται και ο αριθμος συμμετεχοντων στα γκρουπς.Οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυσω παραπανω.Εαν γρηγοροι και παληκαρια γινουνε μαλλια κουβαρια ,η πιστα θα αποδειχτει
    3. ξαφνικα επικινδυνη ,το κακο καραδοκει λογω συνωστισμου των συμμετεχοντων
    4. και θα ανοιχτει καινουργιο τοπικ για τις θανασιμες παγιδες που κρυβονται στους χωρους της και θα βγουν οι μοιρολογιστρες να καταριωνται τις πιστες
    5.με αμεσο αποτελεσμα να γεμισει παλι η παραλιακη απο τεζαρισμενους μαλακηδες του σαββατοκυριακατικου Le Mans της ασφαλτου

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nktR Προβολή μηνύματος
    1. τι λε ρε φίλε Γιάννη, έχουμε ψωνιστεί από την αργκό της ειρωνίας των παγκόσμιων αγωνιάρηδων?
    2. οι συνθήκες είναι ακατάλληλες και όχι επικίνδυνες, μην μπερδεύουμε τις λέξεις
    3. ξαφνικά !!! δια μαγείας...γιατί κανονικά είναι κατάλληλη και όχι ακατάλληλη και επικίνδυνη
    4. γιατί τόσο καιρό κανείς δεν ενημέρωνε τους αναβάτες ότι η πίστα δεν πληρεί τους στοιχειώδες κανόνες ασφαλείας με φυσικό επακόλουθο να μην έχει άδεια και να λειτουργεί εξαπατώντας τον κόσμο ότι είναι ασφαλής.
    5. αυτή τη καραμέλα που προκαλεί γέλια λες και απευθύνεται σε στόκους ανθρώπους την έχετε όλοι στο στόμα λες και είσαστε διοργανωτές και χαλάμε το συμφέρον της επιχείρησης.
    Αυτές είναι οι μοιρολογήστρες που καταριώνται τους δρόμους και δημιουργούν φοβία και τρόμο στον κόσμο να οδηγήσουν στο δρόμο.
    Δρόμος=θάνατος.
    Ευτυχώς ζούμε ακόμα και ευχαριστούμε το μεγαλοδύναμο γι αυτό.

    Καλή κατήχηση Γιάννη



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @nktr αλλουνου παπα συζητηση ειναι αυτη..
    κάτσε ρε συ Γιάννη γιατί θα το χάσουμε τελείως θα μου κάψεις τον εγκέφαλο και θα ξεχάσουμε αυτά που διαβάζουμε,

    πως είναι αλλουνού παπά συζήτηση αφού εσύ τα έχεις γράψει και εγώ πρέπει να σου απαντήσω?

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε
    κουκουρουκουκου

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε
    Πηξαμε στους μαγκες του πληκτρολογιου...
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  6. #51
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Επειδή οι συζητήσεις για τα td με ενδιαφέρουν, λέω να κάτσω λιγουλάκι ακόμα George.

    Η ερώτηση «γιατι μας κόφτει εμάς» ισχύει. Free country you know? Ότι θέλει ο καθένας ιδιώτης κάνει με την επιχείρηση του.

    Αλλά ναι το ξέρω εδώ οι πράξεις και τα λεγόμενα του ιδιώτη πάνε και ακουμπάνε στη περηφάνια μας για το αν μας πει κάποιος γρήγορο ή όχι. Ποιος είσαι εσύ που θα με κρίνεις. Και ξέρεις ποιος είμαι εγώ? και αυτούς που θα βάλεις στο μικρό γκρουπ τους έχω ρε φιλαράκι για πλάκα. Άντε που θα μας τους πεις και «εμπειρους» τώρα τα φιλαράκια σου τους κουλούς. Τους άμπαλους.

    εγώ πάντως χαιρετίζω την επανέναρξη της πίστας. με τη πρώτη ευκαιρία θα τη τιμήσω.

    Παρ’ ότι είναι μη αδειοδοτημένη και επιεικώς απαράδεκτή (κοινώς ένα απλό χωράφι με λίγη άσφαλτο), θα είμαι εκεί όταν βρεθεί και θέση.

    Όσο για τα περι αδειοδοτησεων ή σωστών πρακτικών περι Marketing και διαχείρισης (βλ. 25 «έμπειροι» αυτή τη Παρασκευή), επαναλαμβάνω, και τι έγινε ρε παίδες. ελεύθερη κοινωνία και αγορά you know?

    Έτσι και αλλιώς η αγορά της Ελλάδας είναι πολύ μικρή για να σηκώσει το κόστος συντήρησης μιας νόμιμης και αδειοδοτημένης πίστας η οποία θα έχει φτιαχτεί και με ιδιωτικά κεφάλαια. Κοινώς, κρίμα που δεν έχουμε το δημόσιο / δημοτικό κορβανά (όπως στις Σέρρες), να βάλει να κανά φράγκο και σε μας τους παραπονεμένους.

    αυτό που δεν έχουμε καταλάβει ως παρεάκι στα πάσης φύσεως μοτοιντερνετικα καφενεία τόσα χρόνια, είναι ότι έχουμε μικρή ως αγορά για τη μηχανοκίνηση. Και μη βάζετε το «πάθος» για τα μηχανόκινητα των όποιων λίγων αυτής της χώρας ως δείκτη για το κατά πόσο πρέπει να επενδύσει μια/πολλές εταιρείες του μηχανοκίνητου αθλητισμού. Όλες οι υποανάπτηκτες κοινωνίες γουστάρουν μηχανοκίονητα και γυαλιστερά γρήγορα αντικείμενα. είδαμε και τη τηλεθέαση που είχαν τα moto gp επι ΕΤ3 ή SKAI. τρίχες κατσαρές. Απαιτούμε και νόμιμες σύγχρονες υποδομές που θα μας παρέχουν τα πάντα και θα γεμίζουν μόνο 10 Σ/Κ όλο το χρόνο μόνο.

    Πώς να αποσβεστεί αυτή η επένδυση ρε παίδες με τόσο λίγο και οικονομικά φτωχό κοινό?

    Τέσπα, όπως είπα και πιο πριν, χαιρετίζω την επανέναρξη.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε
    Φίλε εκτός από ηλίθιος είσαι και παντελώς αγράμματος

  8. #53
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε
    εγω λεω να αφησω τους αλλους να σου απαντησουνε γλυκα.

    α και σπιτι μου δεν ειναι τα μεγαρα. κατουρα τα οσο θες. εγω τα χεζω κι ολας
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    εγω λεω να αφησω τους αλλους να σου απαντησουνε γλυκα.
    Γεια σου ρε μουσατο αγόρι!!!! Άντε απο βδομάδα να σε δούμε...

  10. #55
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    Επειδή οι συζητήσεις για τα td με ενδιαφέρουν, λέω να κάτσω λιγουλάκι ακόμα George.

    Η ερώτηση «γιατι μας κόφτει εμάς» ισχύει. Free country you know? Ότι θέλει ο καθένας ιδιώτης κάνει με την επιχείρηση του.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    καλα κανει ο διοργανωτης και βαζει οποιον γουσταρει. διοργανωτης ειναι οτι θελει κανει. αλλα τη μαλακια αμασητη δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να την φαμε.

    νομιζα οτι σε καλυψα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #56
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    νομιζα οτι σε καλυψα.

    μα και μενα πανω σε αυτο ηταν η ενσταση μου...

    +πολλα

  12. #57
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    μα και μενα πανω σε αυτο ηταν η ενσταση μου...

    +πολλα
    εγω εγραψα κατι στο ποστ #6.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #58
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε

    Εγώ πάντως γελάω κλαίγοντας με το παραπάνω... Να σαι καλα ρε φιλε...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #59
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    @TROOPER

    Με κατι τροφιμους φορουμοπαπουδες του ποιοντος σου φιλτατε τα 18 ποστς πολλα ειναι.Καταλαβαινω οτι τρελενεσαι που καποιος κατουραει στο σπιτι σου και επειδη δεν παρουσιαζεις και κανα ιδιαιτερο ενδιαφερον σε εγκαταλειπω να συλλογιεσαι το << πως την ξαναπατησες ετσι>>
    Get a life φιλτατε
    Πιθανόν με αυτο που είπες να τον πλήγωσες και να σκεύτεται σοβαρά να φύγει απο τη χώρα..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #60
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Πιθανόν με αυτο που είπες να τον πλήγωσες και να σκεύτεται σοβαρά να φύγει απο τη χώρα..
    και εβαλα και τη σκουπα μου να κλαιει!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kαλημέρες, Παρασκευή 31-10-08
    από Operater στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 13:39
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 17:10
  3. 0-300 Td Μέγαρα 16/04/2008
    από sniper στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 22:10
  4. Παρασκευή 12/10 spookshow
    από Λεωνίδας στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2007, 22:43
  5. χτες td μεγαρα
    από wild_cat/anima στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 15:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF