Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 104

Θέμα: TD Μέγαρα Παρασκευή 3/10/2014

  1. #76
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Θα μπορούσατε να είχατε πάρει τηλέφωνο στη διοργάνωση και θα είχατε λύσει τις οποίες απορίες σας. Αυτοί που θέλατε να πάτε δηλαδή ή οι πλαγίως διαδικαστικά ενδιαφερομενοι.

  2. #77
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Θα μπορούσατε να είχατε πάρει τηλέφωνο στη διοργάνωση και θα είχατε λύσει τις οποίες απορίες σας. Αυτοί που θέλατε να πάτε δηλαδή ή οι πλαγίως διαδικαστικά ενδιαφερομενοι.
    Και θα συμφωνήσω μαζί σου... αντί να φτιάχνετε σενάρια συνομωσίας...

    Καλά να περάσουν όσοι είναι εκεί τώρα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    σε ενα td ποιος ειναι αυτος που διαχωριζει ποιος ειναι γρηγορος και ποιος οχι?
    Στα track-days που γνωρίζω, τα group αρχικά διαμορφώνονται ανάλογα με το τι δήλωσε ο κάθε συμμετέχων. Δε μπορεί να γίνει διαφορετικά. Ούτε χρονομετρημένα μπορούν να γίνουν, ούτε pdfs απαιτούνται.

    Κατόπιν, από το πρώτο κιόλας session, γίνονται αλλαγές από την οργάνωση είτε κατόπιν υποδείξεων των πλοηγών είτε κατόπιν δικαιολογημένης επιθυμίας των αναβατών.

    Το παραπάνω σύστημα το έχω δει από μέσα και δουλεύει.

    Τώρα, στο συγκεκριμένο νομίζω πως κάναμε την τρίχα τριχιά. Δεν θεωρώ εύκολο να αναλυθεί το σκεπτικό και τα κριτήρια της οργάνωσης μέσα από την ανακοίνωση-διαφήμιση του track-day. Αν προσωπικά ήθελα να πάω, θα έπαιρνα τηλέφωνο και θα ρωτούσα για τις λεπτομέρειες.
    Think faster than you ride

  4. #79
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    μισο λεπτο παιδες!

    προφανως για λογους ασφαλειας ΠΡΕΠΕΙ να υπαρχει διαχωρισμος γκρουπ! φυσικα και οι πιο αργοι οδηγοι πρεπει να βρισκονται ξεχωριστα απο τους πιο γρηγορους και αυτο τοσο για να υπαρχει μια φυσιολογικη ροη μεσα στην πιστα, οσο και για να μην τρομαξουν τα παιδια που γυρνανε σε ψηλοτερους χρονους! μην μπερδευετε τα πραγματα.

    αυτο ομως ειναι ασχετο με αυτο που συζηταμε (οσοι προσπαθουμε τουλαχιστον να συζητησουμε) εδω μεσα.

    υγ.τωρα οσο για το καθωσπρεπει...μονο δεοντολογικο δεν το λεει κανεις. μαλλον για τον φερεντζε του πουστη μου κανε (και μαλλον αποδειχτηκε ως τετοιος οταν πλεον πεσαν οι μασκες του καθωσπρεπισμου.)


    αλλο θεμα τα γκρουπ και καλως υπαρχουν , οφειλουν ομως προς τον κοσμο να ενημερωνουν σωστα εκ των προτερων και ειδικα εφοσον μπουν στην διαδικασια να απαντανε σε δημοσιο φορουμ και να διαφημιζουν td
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  5. #80
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    αλλο θεμα τα γκρουπ και καλως υπαρχουν , οφειλουν ομως προς τον κοσμο να ενημερωνουν σωστα εκ των προτερων και ειδικα εφοσον μπουν στην διαδικασια να απαντανε σε δημοσιο φορουμ και να διαφημιζουν td
    Απαντησε ο Ζαφειρόπουλος εδώ μεσα; Τι λετε; Είπε ένας κάποιος κάτι και πέσατε να τον φάτε.

    Ξαναλέω, όπως είπε κι ο bladerunner, όποιος ενδιαφέρεται να παει στο TD παίρνει τηλ και ρωτάει. Τα υπόλοιπα είναι σάλτσες και reality show.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #81
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Απαντησε ο Ζαφειρόπουλος εδώ μεσα; Τι λετε; Είπε ένας κάποιος κάτι και πέσατε να τον φάτε.

    Ξαναλέω, όπως είπε κι ο bladerunner, όποιος ενδιαφέρεται να παει στο TD παίρνει τηλ και ρωτάει. Τα υπόλοιπα είναι σάλτσες και reality show.
    Μια χαρά το έθεσες. Και όπως γράφει και στην διαφήμιση:

    "Για πληροφορίες και κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο:
    6987 165041"

    Αλλά κουβέντα να γίνεται

  7. #82
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    κι εσυ δεν προκειται να τον σφυριξεις...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν το ξέρεις...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αμ το ξερω.....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    μαλακια παιχτηκε!
    Προφήτης ο τρούπης!

  8. #83
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Επιτελους..... Θρεντ απο τα παλια......!!!!!!


    Γαμω !!!!



  9. #84
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    προς ολους οσους λετε οτι οποιος ενδιαφερεται παιρνει τηλ και μαθαινει:

    1.αν ηταν ετσι, ας εμπαινε η ανακοινωση και ας κλειδωνε το θρεν, η ο μοντ στα td ας το καθαρισει με την σημειωση ''παρτε τηλ''

    και

    2.αν ηταν ετσι οποιος εμπαινε και αναφεροτανε σε οποιοδηποτε θεμα δεν θα επρεπε να μενει ανοιχτο το θρεντ για δημοσια κουβεντα. θα μπορουσε καλιστα οποιον τον ενδιαφερει τι κανει η αναρτηση του να παει σε εναν αναρτησα, οποιον τον ενδιεφερε τι γινεται στο css να επαιρνε τηλ να μαθει, οποιος ηθελε να μαθει το οτιδηποτε θα επρεπε να απευθυνονταν στον αρμοδιο και καπως ετσι το φορουμ μπορουσαμε να το στειλουμε στο διαολο. φανταζομαι οτι κατι τετοιο δεν θα το θελαμε οποτε ΑΚΥΡΗ η παραινεση.

    @ σναιπερ:

    θα ημουνα πολυ περιεργος να μου απαντουσες νικο στην εξης ερωτηση: πως θα ενεργουσες ΕΣΥ, αν εμπαινε καποιος και σου εγραφε ''φιλε σου κατουραω το σπιτι get a life''. φανταζομαι οτι με την παροιμιωδη ψυχραιμια που σε διακρινει θα απαντουσες ''φιλε να σαι καλα, κλαιω απο τα γελια'' σωστα? και μετα θα τον υπερασπιζοσουνα τον καημενο επειδη ''πεσανε να τον φανε'' τον καημενο με την ακρατεια ε? μην απαντησεις απλα σκεψου το.

    μια γαμημενη ερωτηση καναμε. πως κρινεται ενας αναβατης εμπειρος? αμα ξερει καποιος απανταει. αν οχι το ειδαμε το τηλ. μπορουμε να παρουμε να δουμε τι παιζει. πραγματι την τριχα-τριχια κανατε.

    και ειπαμε και 100 φορες να περασουνε καλα οσοι πανε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #85
    Παρασκευή σήμερα, παραδόξως επικρατεί ησυχία στο γραφείο οπότε έχω χρόνο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    μια γαμημενη ερωτηση καναμε. πως κρινεται ενας αναβατης εμπειρος? αμα ξερει καποιος απανταει. αν οχι το ειδαμε το τηλ. μπορουμε να παρουμε να δουμε τι παιζει.
    Η ερώτηση δεν ήταν γενική όμως αλλά ειδική. Το ποιος θεωρείται έμπειρος στην πίστα όλοι λίγο πολύ το καταλαβαίνουμε και μπορούμε να το απαντήσουμε. (Εκείνος που έχει πολλά χιλιόμετρα εντός πιστών και γυρνάει σε σβέλτο ρυθμό με ελάχιστα ή καθόλου ατυχήματα)

    Τι σημαίνει όμως έμπειρος για την xtreme track-days και πώς μπορεί να τους ξεχωρίσει, νομίζω πως μόνο ο ίδιος οργανωτής μπορεί να το απαντήσει. Κι εφόσον δεν γράφει ο ίδιος εδώ, -η είδηση αναπαράχθηκε από άλλο μέσο-, αν θέλουμε να ξέρουμε τη δική του θέση, μόνη επιλογή είναι το τηλέφωνο.

    Από την άλλη μεριά ας μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Λες ανάμεσα στους 40-50 πρώτους που θα πήραν τηλέφωνο για κράτηση θέσης, να μην υπήρχαν 25 άτομα που θα ήταν γνωστά (έμπειροι και ασφαλείς) στην οργάνωση;
    Think faster than you ride

  11. #86
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    προς ολους οσους λετε οτι οποιος ενδιαφερεται παιρνει τηλ και μαθαινει:

    1.αν ηταν ετσι, ας εμπαινε η ανακοινωση και ας κλειδωνε το θρεν, η ο μοντ στα td ας το καθαρισει με την σημειωση ''παρτε τηλ''

    και

    2.αν ηταν ετσι οποιος εμπαινε και αναφεροτανε σε οποιοδηποτε θεμα δεν θα επρεπε να μενει ανοιχτο το θρεντ για δημοσια κουβεντα. θα μπορουσε καλιστα οποιον τον ενδιαφερει τι κανει η αναρτηση του να παει σε εναν αναρτησα, οποιον τον ενδιεφερε τι γινεται στο css να επαιρνε τηλ να μαθει, οποιος ηθελε να μαθει το οτιδηποτε θα επρεπε να απευθυνονταν στον αρμοδιο και καπως ετσι το φορουμ μπορουσαμε να το στειλουμε στο διαολο. φανταζομαι οτι κατι τετοιο δεν θα το θελαμε οποτε ΑΚΥΡΗ η παραινεση.

    @ σναιπερ:

    θα ημουνα πολυ περιεργος να μου απαντουσες νικο στην εξης ερωτηση: πως θα ενεργουσες ΕΣΥ, αν εμπαινε καποιος και σου εγραφε ''φιλε σου κατουραω το σπιτι get a life''. φανταζομαι οτι με την παροιμιωδη ψυχραιμια που σε διακρινει θα απαντουσες ''φιλε να σαι καλα, κλαιω απο τα γελια'' σωστα? και μετα θα τον υπερασπιζοσουνα τον καημενο επειδη ''πεσανε να τον φανε'' τον καημενο με την ακρατεια ε? μην απαντησεις απλα σκεψου το.

    μια γαμημενη ερωτηση καναμε. πως κρινεται ενας αναβατης εμπειρος? αμα ξερει καποιος απανταει. αν οχι το ειδαμε το τηλ. μπορουμε να παρουμε να δουμε τι παιζει. πραγματι την τριχα-τριχια κανατε.

    και ειπαμε και 100 φορες να περασουνε καλα οσοι πανε.
    Με πρόλαβε ο γλήγορος παρακάτω.

    Στα περί κατουρημάτων κι άλλών ποιητικών σε ξέρω καλύτερα για να ξέρω ότι γέλασες οταν τα είδες και δεν θίχτηκες. Εγώ πάντως γέλασα, είσαι και γνωστός γυμνοσάλιαγγας...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Παρασκευή σήμερα, παραδόξως επικρατεί ησυχία στο γραφείο οπότε έχω χρόνο.



    Η ερώτηση δεν ήταν γενική όμως αλλά ειδική. Το ποιος θεωρείται έμπειρος στην πίστα όλοι λίγο πολύ το καταλαβαίνουμε και μπορούμε να το απαντήσουμε. (Εκείνος που έχει πολλά χιλιόμετρα εντός πιστών και γυρνάει σε σβέλτο ρυθμό με ελάχιστα ή καθόλου ατυχήματα)

    Τι σημαίνει όμως έμπειρος για την xtreme track-days και πώς μπορεί να τους ξεχωρίσει, νομίζω πως μόνο ο ίδιος οργανωτής μπορεί να το απαντήσει. Κι εφόσον δεν γράφει ο ίδιος εδώ, -η είδηση αναπαράχθηκε από άλλο μέσο-, αν θέλουμε να ξέρουμε τη δική του θέση, μόνη επιλογή είναι το τηλέφωνο.

    Από την άλλη μεριά ας μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. Λες ανάμεσα στους 40-50 πρώτους που θα πήραν τηλέφωνο για κράτηση θέσης, να μην υπήρχαν 25 άτομα που θα ήταν γνωστά (έμπειροι και ασφαλείς) στην οργάνωση;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος

    θα ημουνα πολυ περιεργος να μου απαντουσες νικο στην εξης ερωτηση: πως θα ενεργουσες ΕΣΥ, αν εμπαινε καποιος και σου εγραφε ''φιλε σου κατουραω το σπιτι get a life''. φανταζομαι οτι με την παροιμιωδη ψυχραιμια που σε διακρινει θα απαντουσες ''φιλε να σαι καλα, κλαιω απο τα γελια'' σωστα? και μετα θα τον υπερασπιζοσουνα τον καημενο επειδη ''πεσανε να τον φανε'' τον καημενο με την ακρατεια ε? μην απαντησεις απλα σκεψου το.

    μια γαμημενη ερωτηση καναμε. πως κρινεται ενας αναβατης εμπειρος? αμα ξερει καποιος απανταει. αν οχι το ειδαμε το τηλ. μπορουμε να παρουμε να δουμε τι παιζει. πραγματι την τριχα-τριχια κανατε.

    και ειπαμε και 100 φορες να περασουνε καλα οσοι πανε.
    Κυριε ταδε.Βουρκωνει ο σερβερ του φορουμ απο το δραμα που παιζεται εις βαρος σου.Αφου δεν εχεις το τσαγανο να παραδεχτεις οτι ειδες φως και μπουκαρες στο θρεντ ,ετσι στο γενικως ,για να το μακελεψεις με την ανοητη βαρβατιλα σου που δεν σου εκατσε γιατι σου γυρισε μπουμεραγκ η ατμοσφαιρα που επεβαλες,τωρα εχεις αναλαβει τον ρολο του μια '' απορια εξεφρασα '' και εισαι μεσα στην αγωνια και στην προσπαθεια να καταφερεις να δημιουργησεις εντυπωσεις .Δυο τρεις σελιδες πιο πισω ,οποιος δεν ειναι μυωπας ,θα παρατηρησει τα αυλακια απο το αλετρι με τις βαριες κρεατομπαλες που σερνεις αναμεσα στα σκελια σου να περνανε πανω απο το 34 ποστ μου...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Τι δεν καταλαβαινεις αδερφε.Ειπαμε 50 περιπου ατομα ειναι σε καθε event εκει. Βρεξει χιονισει Οι διοργανωτες αλαζουν αλληλοδιαδεχομενοι .Οι συμμετεχοντες παραμενουν οι ιδιοι.Ο διεθνης ορος για την εμπειρια ,δεν αποκταται παρα με την επαναληψη της εξασκησης στην ιδια πιστα που εχει σαν συνεπεια την επιτευξη του επιδιωκομενου που ειναι εαν δεν εισαι φυση κουλοςτο κατεβασμα του χρονου και την επιτευξη σταθερα γρηγορου γυρολογιου που για τα Μεγαρα θεωρειται σαν βαση το 3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    εγω δλδ αμα σου φερω εναν τυπακο με ενα tz 125 και γυρισει στο 4'' θα τον πεις ''αργο'' και ''απειρο'' και θα απαιτησεις να μεινει εκτος?

    γελοιοτητες....

    Σηκω πανω απο το pc.Get a life,get οτι θες τελος παντων και σταματα να κλαιγεσαι.Δεν τρεχει τπτ.Ολοι φιλοι ειμαστε..
    κουκουρουκουκου

  13. #88
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Κυριε ταδε.Βουρκωνει ο σερβερ του φορουμ απο το δραμα που παιζεται εις βαρος σου.Αφου δεν εχεις το τσαγανο να παραδεχτεις οτι ειδες φως και μπουκαρες στο θρεντ ,ετσι στο γενικως ,για να το μακελεψεις με την ανοητη βαρβατιλα σου που δεν σου εκατσε γιατι σου γυρισε μπουμεραγκ η ατμοσφαιρα που επεβαλες,τωρα εχεις αναλαβει τον ρολο του μια '' απορια εξεφρασα '' και εισαι μεσα στην αγωνια και στην προσπαθεια να καταφερεις να δημιουργησεις εντυπωσεις .Δυο τρεις σελιδες πιο πισω ,οποιος δεν ειναι μυωπας ,θα παρατηρησει τα αυλακια απο το αλετρι με τις βαριες κρεατομπαλες που σερνεις αναμεσα στα σκελια σου να περνανε πανω απο το 34 ποστ μου...





    Σηκω πανω απο το pc.Get a life,get οτι θες τελος παντων και σταματα να κλαιγεσαι.Δεν τρεχει τπτ.Ολοι φιλοι ειμαστε..
    Φιλαράκι χαλαρά κι εσύ. Δεν σε ξέρουμε, δεν ξέρεις κόσμο εδώ μέσα, οποτε χαλάρωσε με τους χαρακτηρισμους σου. Ο Trooper δεν χρειαζεται υποστηρικτές αλλά είναι γρηγορόπουλος κι έχει μπει στα Μέγαρα πιθανώς περισσότερες φορές από εσένα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Πως δεν με ξερετε.Αυτο ξεκαθαριστηκε πιο πριν.Ο Ζαφειροπουλος δεν ειμαι ;αγραμματος δεν ειμαι;γελοιοτητες δεν λεω ;
    Ο σεβασμος προσφερεται φιλε σε αμοιβαια σχεση και δεν καθοριζεται επαναλαμβανω,ουτε απο το ποσο γνωστος ειμαι στα παρεακια του φορουμ σας,ουτε απο τον αριθμο των ποστ μου εδω μεσα.Αρκετα το κουρασαμε.Δεν μου προσφερει τπτ αυτη η σχεση εδω μεσα
    κουκουρουκουκου

  15. #90
    "Τι ειχες Γιαννη;"
    "Κουκια σπερνω"

    Η απορια του αμανικου ειναι απλα λογικη.
    Ασε που συμφωνω με το σκεπτικο του.
    Την ανακοινωση για το τδ την ειδε εδω και εδω εξεφρασε την απορια του. Απλα μια απορια.
    Ουτε ζοριστικε ουτε τπτ. Αν ηθελε να παει, προφανως και θα ειχε παρει τηλ.

    Ο αλεπους κατι πηγε να πει στην αρχη, μετα τον επιασε κατουρημα και γαμηθηκε το συμπαν.

    Δεν το στελνετε αδιαβαστο;
    Το ηβεντ περασε και η απορια εμεινε.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kαλημέρες, Παρασκευή 31-10-08
    από Operater στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2008, 13:39
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 17:10
  3. 0-300 Td Μέγαρα 16/04/2008
    από sniper στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 22:10
  4. Παρασκευή 12/10 spookshow
    από Λεωνίδας στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2007, 22:43
  5. χτες td μεγαρα
    από wild_cat/anima στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 15:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF