Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: μπουφαν Εντουρο

  1. #1

    μπουφαν Εντουρο

    κατι για το χειμωνα... μαρκες και απο που...οχι πανω απο 100ε, δεν με ενδιαφερει η προστασια εχω τζακετ προστασιας για απο κατω
    Τελευταία τροποποίηση από astroman76; 08/10/2014 στις 03:05.
    ORGIA!!!!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    κατι για το χειμωνα... μαρκες και απο που...οχι πανω απο 100ε, δεν με ενδιαφερει η προστασια εχω τζακετ προστασιας για απο κατω
    Πάρε ενα τηλ στον Καρρερ μήπως εχει παλιότερα μοντέλα ufo, shot.

  3. #3
    Πήρα κάποτε από εδώ και το έχω πολλά χρόνια. Κορντούρα με αφαιρούμενες ενισχύσεις.

    http://www.dermatina100.gr/dermatina...mid=98&lang=el

  4. #4
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    κατι για το χειμωνα... μαρκες και απο που...οχι πανω απο 100ε, δεν με ενδιαφερει η προστασια εχω τζακετ προστασιας για απο κατω
    Γιαννη εάν κατάλαβα, θέλεις μια ανθεκτική στις τούμπες cordura να φοράς επάνω από τον θώρακα (ίσως και με μια έχτρα επένδυση για το κρύο)

    Εγώ εδώ και 15 χρόνια φoράω αυτό….. http://www.extraproducts.gr/eshop/pr...roducts_id=423 το οποίο είναι άθραυστο πραγματικά αλλά τα 137 που έχει τώρα τα θεωρώ πολλά.

    Βρήκα αυτό….. http://www.toofast.gr/showprod.php?id=931 (το οποίο λέω να το χτυπήσω για κάθε μέρα) , βγάζεις τις προστασίες και την επένδυση και είσαι κομπλέ για το βουνό

    Επίσης γνωστός πολύπρωταθλητής υπέρβαρος endurας την βγάζει με ένα cordura colori που βρήκε σε προσφορά και του έχει βγει σκυλί.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.858
    Αφού θες κάτι φθηνό για ταλαιπωρία (εντούρο) και έχεις ήδη ζακέτα με προστατευτικά , δεν κοιτάς για κανένα μεταχειρισμένο μπουφάν;

    Το link του notakos600, βέβαια, έχει κάποιες εντυπωσιακές προσφορές σε καινούργια.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.337
    Αν το θες για χρήση εντούρο πάρε ενα με αεραγωγούς, και ακόμα καλύτερα να βγαίνουν τα μανίκια.

    Και γω παλιά με κορντούρα εκανα και εβραζα και στέγνωνα από τον πολύ ιδρώτα. Για ονοφάδες είναι οκ αλλά για δύσκολα μονοπάτια δεν κάνει.

  7. #7
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Eάν δεν σε ενδιαφέρει η πολυχρωμία και θές απλά να μπαίνεις χώμα, δές το link του Νότη. Έχω ψωνίσει από εκεί σχετικά πρόσφατα και είμαι ευχαριστημένος τα μάλα. Μεταφορικά μηδέν, αντικαταβολή, σε 2 μέρες στην πόρτα σου και τόσο φθηνό, όσο ένα μέτριας ποιότητας αδιάβροχο.
    Για πιό trail, "εντουράδικο" και πολύωρο χωμάτινο, ακολούθησε την συμβουλή του Κώστα για Καρρέρ.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #8
    Μπορείς να δεις το μπουφάν που έχω στο Αβαταρ .. Το χω και στην υπογραφή μου ..... Δεν είναι εντούρο , αλλά κάνει . ΠΟλύ καλό !

  9. #9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Μπορείς να δεις το μπουφάν που έχω στο Αβαταρ .. Το χω και στην υπογραφή μου ..... Δεν είναι εντούρο , αλλά κάνει . ΠΟλύ καλό !
    eimai 173 82k alla megales plates forao sinithos L... esu?
    ORGIA!!!!!

  10. #10
    Μ ειναι ...Δε σου κάνει

    1.78 -75 κιλα ειμαι

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Πήρα κάποτε από εδώ και το έχω πολλά χρόνια. Κορντούρα με αφαιρούμενες ενισχύσεις.

    http://www.dermatina100.gr/dermatina...mid=98&lang=el
    Τι ειναι αυτα ελληνικης κατασκευης..?

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Τι ειναι αυτα ελληνικης κατασκευης..?

    Να σου πω την αλήθεια, μακάρι να είναι γιατί είναι αθάνατα.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Να σου πω την αλήθεια, μακάρι να είναι γιατί είναι αθάνατα.
    Απο κρυο-νερο τι λενε στη πραγματικοτητα..?
    Αυτα με την μειομενη τιμη αν και δεν εχουν επιλογη σε νουμερα μαλλον οτι εχει μεινει φαινονται σαν εξαιρετικη επιλογη τοτε με κατω απο 50 ευρω τοσο καλο μπουφανακι και δωρεαν μεταφορικα..

  14. #14
    Από κρύο δεν περνάει τίποτα, τώρα από νερό θα σε γελάσω γιατί δεν βγαίνω με βροχή.

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Από κρύο δεν περνάει τίποτα, τώρα από νερό θα σε γελάσω γιατί δεν βγαίνω με βροχή.
    ε κανε μας ενα τεστ να δουμε τι παιζει. Τα κοιταζω κ εγω αυτα κ ενδιαφερομαι.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. μπουφαν εντουρο
    από kostascbrcrf στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2013, 17:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF