Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 93

Θέμα: Κλεμμένο από διπλα αλλά αξίζει να μπει και εδώ.

  1. #1
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041

    Κλεμμένο από διπλα αλλά αξίζει να μπει και εδώ.

    Κλεμμένο από διπλα αλλά αξίζει να μπει και εδώ.
    Δεν ανακαλυψαμε το τροχο, αλλα σιγουρα πειθει και αυτους που παραμενουν ρομαντικοι και νομίζουν οτι δε γινονται αυτα γυρω μας...
    Ειμαι γραφειο και δε μπορω να κανω Print screen. Sorrry.


    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5419382/

    και

    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5590047/

  2. #2
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    με τον συγκεκριμενο εχω παρομοια πειρα με μια ανταλλαγη που εκανε ο αδερφος μου ενα βερσυς και απο 50.000χλμ πηγε στα μισα.
    και τοτε ειπα οτι απο εμπορο δεν παιρνω μηχανακι,τελος!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  3. #3
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    με τον συγκεκριμενο εχω παρομοια πειρα με μια ανταλλαγη που εκανε ο αδερφος μου ενα βερσυς και απο 50.000χλμ πηγε στα μισα.
    και τοτε ειπα οτι απο εμπορο δεν παιρνω μηχανακι,τελος!
    Ξερω οτι τα εχουμε πει 100 φορες, αλλα νομιζω αυτη ειναι χειροπιαστη αποδειξη της κομπινας και γιάυτο το εβαλα.

  4. #4

  5. #5
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Δλδ, παιρνεις τον ιδιοκτητη οτι θελεις να τη δεις, το κανονιζετε, την βλεπεις και ΛΟΓΙΚΑ γραφει 49. 000 χλμ. Οκ του λες ξαναμιλαμε.

    Στο καπακι παιρνεις τον εμπορο και του λες οτι θες να δεις τι μοτο. Ενταξει περαστε απο το καταστημα. Την βλεπεις και γραφει ΤΙΙΙΙ;


    κατι δε καταλαβαινω...

  6. #6
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    Δλδ, παιρνεις τον ιδιοκτητη οτι θελεις να τη δεις, το κανονιζετε, την βλεπεις και ΛΟΓΙΚΑ γραφει 49. 000 χλμ. Οκ του λες ξαναμιλαμε.

    Στο καπακι παιρνεις τον εμπορο και του λες οτι θες να δεις τι μοτο. Ενταξει περαστε απο το καταστημα. Την βλεπεις και γραφει ΤΙΙΙΙ;


    κατι δε καταλαβαινω...
    Υποθετω οτι ο ιδιωτης προσπαθουσε να το πουλησει καιρο, στο car λεει 27 μερες, ενω στου εμπορου 8 ωρες. Τωρα ή για ανταλαγή πηγε ή ποιος ξερει.

  7. #7
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Ξερω οτι τα εχουμε πει 100 φορες, αλλα νομιζω αυτη ειναι χειροπιαστη αποδειξη της κομπινας και γιάυτο το εβαλα.
    και πολυ καλα εκανες...απλα αναφερω την δικια μου εμπειρια...
    @allstarf:η ο ιδιωτης ξεχασε να διορθωσει την αγγελια η ο εμπορος λεει εχω κι ενα στρωμα αλλα το περιμενω αυριο πχ αν υπαρξει καποιος ενδιαφερομενος,του το δειχνει και σε φωτο,του γυρναει τα χλμ και το μοστραρει..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #8
    ο ιδιοκτήτης αντάλλαξε εχθές το μηχανάκι του. Σήμερα μπήκε για πώληση από τον έμπορο και βρίσκεται στην έκθεση...
    λέτε ο ιδιοκτήτης πριν τη δώσει στο βύνιο να κατέβασε τα χιλιόμετρά του και να ξέχασε να την κατεβάσει από το ίντερνετ....????


    ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...

    μόνο ο πρώην ιδιοκτήτης μπορεί να του κάνει μήνυση.... τίποτε και κανείς άλλος....

  9. #9
    O 1ος ιδοκτήτης πήρε άλλη μοτο από εκεί .Την 1η την έκανε ανταλαλαγη από το καταστημα που βλέπουμε και έδωσε την διαφορά για την άλλη . Η πρώην του μηχανή αυτή την στιγμή έχει καταβασμένα τα χλμ και δεν βρίσκεται στην κατοχή του ..... Απλά δεν έσβησε την αγγελία που είχε βάλει ....

    ..Τελευταία επεξεργασία 27 μέρες πριν .... Στο καρ σε μερικές μέρες θα πέσει από μόνη της και θα μήνει να στέκει αυτή του ΈμπορΑαααα με τα 11.000 χλμ ....ΕΥΚΑΙΡΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!

  10. #10
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    χαχααχα!! Ξεφτιλα!!! Στειλε το λινκ απο την παλια αγγελια στο ******* να φρικαρει!!!
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 14/10/2014 στις 16:00.
    MADE IN JAPAN 日本製

  11. #11
    Εγώ θέλω να βλέπω το νήμα αυτό ΕΔΩ να υπάρχει και να το βλέπουνε όλοι ..... Αν ως δια μαγείας ... εξαφανιστεί , το ίδιο θα πράξω και εγώ .

    Και να του αλλάξουνε και τον τίτλο , για να βγαίνει σε τυχών αναζήτηση .

  12. #12
    γιατί να εξαφανιστεί... δεν τίθεται θέμα προσβολής, ή δυσφήμισης... είναι καθαρή καταγραφή των γεγονότων....

  13. #13
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    γιατί να εξαφανιστεί... δεν τίθεται θέμα προσβολής, ή δυσφήμισης... είναι καθαρή καταγραφή των γεγονότων....
    Και δεν εχουμε αναφερει καν τον εμπορο ετσι ωστε το google να το βγαλει σαν αποτελεσμα, και δε νομιζω οτι εχουμε κανει κατι μεμπτο συμφωνα με τους κανονισμους του foroum.

  14. #14
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Δεν πρόκειται το θρεντ να φύγει εκτός αν μας ζητηθεί με εισαγγελική παραγγελία σε περίπτωση που κάποιος ζητήσει την ποινική και αστική δίωξη αυτού που το δημιουργησε.

    Ο οποίος φυσικά και θα μπορέσει να αποδείξει στο δικαστήριο ότι τα δύο μηχανάκια είναι το ίδιο.

    Αν ναι, μαγκιά του. Αν όχι (και σε περίπτωση που κάποιος τον κυνηγήσει νομικά), τον λυπάμαι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #15
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    και πολυ καλα εκανες...απλα αναφερω την δικια μου εμπειρια...
    @allstarf:η ο ιδιωτης ξεχασε να διορθωσει την αγγελια η ο εμπορος λεει εχω κι ενα στρωμα αλλα το περιμενω αυριο πχ αν υπαρξει καποιος ενδιαφερομενος,του το δειχνει και σε φωτο,του γυρναει τα χλμ και το μοστραρει..

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. διάλογος νεαρού με μεσήλικα... (ψεύτικος...αλλά μπορεί να ήταν και αληθινός)
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2009, 09:46
  2. Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2007, 21:15
  3. Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2007, 08:53
  4. Πλαινες Βαλίστες Μικρές αλλά να κουμπώνουν και μεγάλες
    από kkaragiannis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 28/12/2006, 10:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF