Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ?

  1. #1

    Question ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ?

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΦΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ ΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΕΙ ΒΜW ΜΟΝΟ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ BMW HELLAS.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΡΒΙΣ ΕΚΕΙ Η' ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΛΠ...
    ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΙΣ-ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ-ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ!

  2. #2
    Hasta Siempre Comandante Το avatar του/της whiteran
    Εγγραφή
    01/08/2002
    Μηνύματα
    90

    Re: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΦΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ ΣΤΟ ΒΥΡΩΝΑ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΕΙ ΒΜW ΜΟΝΟ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ BMW HELLAS.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΡΒΙΣ ΕΚΕΙ Η' ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ,ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΛΠ...
    ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΙΣ-ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ-ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ!
    Parolo pou eimai apo Iraklio Kritis kai den exo idea gia to synergio ayto ...... Apantao gia ti den goystaro 0 apantiseis se tetio 8ema .... :smilea: :smilea:

    xexex as poun kai kapioi poy 3eroun ....

    filiaaa
    Κατέβηκε χθες βράδυ από τον τοίχο μου πέταξε στα μούτρα τον μπερέ
    μου μίλησε σκληρά, μου είπε:
    "Ρε έχω πεθάνει, είμαι καλά άλλη αφίσα βρείτε κι άλλο μύθο"

    Hasta Siempre Comandante...

  3. #3
    Ehh, what's up doc? Το avatar του/της bugsbunny
    Εγγραφή
    08/04/2005
    Μηνύματα
    118
    Ξέρω εγώ τον Μανόλη στη Φορμίωνος αφού έκανα εκεί το service της προηγούμενης BMW που είχα (F650 ’97) και δεν είχα ποτέ κανένα παράπονο. Ο Μανόλης ξέρει καλά τις BMW (οδηγεί και ο ίδιος φυσικά) και είναι πολύ καλός και εξυπηρετικός! Επίσης δεν τον είχα πιάσει να μου κάνει περιττά πράγματα στην μηχανή μου και φυσικά είχα το θάρρος να σταματάω ακόμα και για σφίξιμο σε μια βίδα. Τώρα με την καινούργια είμαι αναγκασμένος να πηγαίνω σε εξουσιοδοτημένο, λόγο εγγύησης, χωρίς βέβαια να σημαίνει ότι έχω παράπονο από τον Παναγιωτόπουλο. Αλλά μόλις βγει από την εγγύηση ο Μανόλης θα την αναλάβει τουλάχιστον στα απλά και μικροζημιές, στα μεγάλα (μακριά από εμάς) νομίζω ότι ΠΡΕΠΕΙ να παίξει αντιπροσωπεία..


    Για ότι θελήσεις contact me…
    Course captain?
    Second star to the right and straight on till morning...

  4. #4

    ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από whiteran
    Parolo pou eimai apo Iraklio Kritis kai den exo idea gia to synergio ayto ...... Apantao gia ti den goystaro 0 apantiseis se tetio 8ema .... :smilea: :smilea:

    xexex as poun kai kapioi poy 3eroun ....

    filiaaa

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΑΝΗΚΕ...
    www.caferacers.gr

  5. #5
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ!!!
    ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ(ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΛΑ) ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΠΡΟΓΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΖΗΜΙΑ(ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ:a53: )ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΟΥΜΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ,ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ?
    www.caferacers.gr

  6. #6
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Αποψη μου ειναι οτι οσο καλος και να ειναι ο μανωλης εγω παλι στον παναγιωτοπουλο θα την πηγαινα.

    Αγοραζεις μια μηχανη 14000-19000 € και τσιγκουνευεσαι τα 40-50-60-70 € διαφορα στο σερβις;
    Και χανεις την σφραγιδουλα του παναγιωτοπουλου στο βιβλιο του σερβις η οποια θα μετρησει αρκετα σε πιθανη μεταπωληση.

    Οταν αγορασα τη μηχανη μου ημουν μεταξυ R1150R καινουριο η RT μεταχειρισμενο.

    Ειδα αρκετα RT μεταξυ των οποιων ενας τυπικοτατος που μου εδειξε ενα RT 15000 χλμ με ολες τις αποδειξεις και τιμολογια απο παναγιωτοπουλο μεχρι της αγορας συναγερμου , κασετοφωνου , λαστιχα κλπ. Το πηρα.

    Στην ιδια κατασταση το κραταω και εγω.

    Και οταν το πουλησω ο επομενος αγοραστης θα ξερει τι παιρνει.
    Keep on rocking in a free world !!!

  7. #7
    Τα όσα παραπάνω θα πάρεις κατά τη μεταπώληση θα τα έχεις ήδη δώσει στον Παναγιωτόπουλο, μου φαίνεται...

    50-60-70 παραπάνω, επί τον αριθμό των σέρβις, μαζεύονται...

  8. #8
    ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 50-60 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 650 ΣΤΟ ΧΡΕΩΝΟΥΝ 15+ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
    ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΕΔΩ ΔΕ ΞΟΡΚΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ(:a29: )ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ...
    www.caferacers.gr

  9. #9
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Εγω δεν ειπα οτι θα βγαλω παραπανω απο τη μεταπωληση αλλα οτι θα το πουλησω αμεσως.

    Εν πασει περιπτωσει δεν θυμαμαι τι δινω για σερβις αλλα την τριτη το παω για το 40,000 χλμ.

    Κοντος ψαλμος.....

    Θα σας ενημερωσω
    Keep on rocking in a free world !!!

  10. #10
    Ehh, what's up doc? Το avatar του/της bugsbunny
    Εγγραφή
    08/04/2005
    Μηνύματα
    118
    Μπορείς να δοκιμάσεις την εργασία του Χ μάστορα και να αποφασίσεις αν θα κάνεις εκεί όλα τα service ή μόνο κάποια. Όταν άλλαξα τα λάδια στον Παναγιωτόπουλο στα 5000 klm και έδωσα το βιβλίο για σφράγισμα μου είπε ότι μόνο των 10000 klm το service σφραγίζεται. Τότε είπα τι μ@λ@κ@ς είμαι και έκανα ολόκληρο ταξίδι για κάτι τόσο απλό μόνο και μόνο για μια σφραγίδα που δεν μπήκε ποτέ… και ας μην παραβλέπυμε το γεγονός ότι στην αντιπροσωπία δεν μπορείς να τους πεις βάλε μου αυτό το λάδι ενώ στο μικρό συνεργείο μπορείς αν θέλεις ακόμα και να του το πας…
    Θέλω να πω ότι το να υπάρχει κάποιος μάστορας που εμπιστεύεσαι μπορεί να σε εξυπηρετήσει σε πολλά πράγματα (συμπεριλαμβανομένου του οικονομικού) και μπορείς να κρίνεις πότε θέλεις την σφραγίδα και πότε όχι, να μην πω ότι σε πολλά μοντέλα δεν υπάρχει βιβλίο service ή ότι από ένα σημείο και μετά μετράει από ελάχιστα έως καθόλου !
    Course captain?
    Second star to the right and straight on till morning...

  11. #11
    [FONT=times new roman]ΚΑΛΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ Ο WHITERAN!!![/FONT]

    ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΑΝΤΩΣ,ΑΠΟ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ,ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ!ΟΥΤΩΣ Η' ΑΛΛΩΣ,ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙ!

    BOXER ,ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΤΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΩΝ 20.000!

    ΣΤΟ 650GS ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,ΕΔΩΣΑ 300+ ΕΥΡΩ ΣΤΩΝ 30.000 ΧΛΜ,ΕΝΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΛΕΙΠΑΝ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΣΦΡΑΓΙΔΕΣ(ΑΠΟ ΑΜΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥ ΒΑΣΙΚΑ)ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ,ΔΕ ΠΤΟΗΣΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΕΥΤΥΧΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ!
    www.caferacers.gr

  12. #12
    Hasta Siempre Comandante Το avatar του/της whiteran
    Εγγραφή
    01/08/2002
    Μηνύματα
    90
    Kala e htan na mhn kano thn arxh ......

    ftou mou ......

    Κατέβηκε χθες βράδυ από τον τοίχο μου πέταξε στα μούτρα τον μπερέ
    μου μίλησε σκληρά, μου είπε:
    "Ρε έχω πεθάνει, είμαι καλά άλλη αφίσα βρείτε κι άλλο μύθο"

    Hasta Siempre Comandante...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Είπες Παναγιοτόπουλο οκ. Μάλλον πρέπει να είναι από τους καλύτερους.

    Γενικά ποιά servce πιστεύετε ότι + και ποιά - ?

    Νίκος
    Νίκος RT

  14. #14

    συνεργεια

    κατα τη ταπεινη μου γνωμη,τα συνεργεια αντιπροσωπειων που εχω επισκεφθει,για σερβις η' εκτακτη εργασια,τα κατατασσω ως εξης,βασει της δουλειας που εγινε-εξυπηρετησης-ευγενειας-χρονος εργασιας-ανιμετωπιση προβληματων

    Α) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ.ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΚΑΤ'ΕΜΕ
    Β) ΕΥΘΥΜΙΟΥ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ.
    Γ)ΜΟΤΟGENESIS.ΑΝ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!
    Δ) ΒΑΓΙΑΝΕΛΗΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ ΑΠ'ΟΛΟΥΣ!!!

    [FONT=century gothic]Βεβαια,μιλαω αποκλειστικα απο προσωπικη εμπειρια και θα ηταν ενδιαφερον να δουμε και αλλες αποψεις,να δουμε που συγκλινουμε οι περισσοτεροι![/FONT]
    www.caferacers.gr

Παρόμοια θέματα

  1. Συνεργείο στη ΣΕΡΡΕΣ;
    από giannis113 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2010, 13:58
  2. Συνεργείο για ρύθμιση carb jet kit στη Θεσσαλονίκη.
    από bros_pgm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2008, 19:08
  3. Συνεργείο στη Κατεχάκη ..
    από kaps στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2008, 13:54
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2007, 15:30
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 12:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF