Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ BMW R25 1951

  1. #16
    Α δεν παμε καλα,για την αλλη μοτοσυκλετα την emw,ξεκινησε η ανακατασκευη της ενα χρονο πριν και σχεδον αμεσως σταματησε για πολλους λογους που δεν εχω κανεναν λογο να τους κρυψω(αλλωστε πολλα απο τα παιδια που με βοηθησανε μιλησαμε τηλεφωνικα και μου δωσανε παρα πολλες συμβουλες) το δικο σου προβλημα ποιο ειναι δεν το καταλαβα.επρεπε να αναφερθω δηλαδη στους λογους που δεν προχωρησα με την ανακατασκευη? για ψαξε λιγο πιο πισω να δεις ποσοι και ποσοι ξεκινησανε καπιοες ανακατασκευες και μετα απο λιγο σταματησανε και δεν ξαναγραψανε? ολοι αυτοι ειναι οι αγενεις και εσυ εισαι ο μορφωμενος? ενταξει καλο ειναι να λεμε καμια μλκ να περναει η ωρα αλλα να μην το ξευτελισουμε το θεμα...κρυβεσαι πισω απο ενα πληκτρολογιο και λες πολλα και δεν κανει ....και απειλες δεν δεχομαι,κατανοητον? τωρα αμα δεν θελεις να βηθησεις κανενα μα κανενα προβλημα.και ξερω πολυ καλα ποιοι με βοηθησανε εμπρακτα.καλη χρονια σου ευχομαι να εχεις και το 2015 ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ

  2. #17
    Μεσα στον Γεναρη θα ειμαι στην Αθηνα,εαν θελεις στειλε μου το τηλεφωνο σου και την διευθυνση(μεσω π.μ) σου να ερθω να σε βρω και να λυθει η οποια παρεξηγηση

  3. #18
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    Καλησπέρα και χρόνια πολλα!
    Προφανως δεν εχεις εμπειρια απο φορουμ και καποιους ατυπους κανονες συμπεριφορας, διαβασα απο την αρχη το θεμα αυτο και δεν ειδα καπου να τιθεται θεμα μορφωσης απεναντι σου, δεν σε απειλησε κανεις, καλο ειναι να δεχεσαι την κριτικη.
    Τελος αυτο που ενδιαφερει κυριως αυτους που μπαινουν εδω ειναι να δουν την δουλεια που παρουσιαζεται να βοηθησουν αν χρειαστει αλλα και να παρουν ιδεες, υπαρχουν και τα προσωπικα μυνηματα για τα υπολοιπα

  4. #19
    δεν ξερω την δικια σου εμπειρια απο φορουμ αλλα η δικια μου ειναι αυτη που ειναι γυρω στα 10 χρονια,οταν μου λεει ο SAPILA καλο ειναι να αλλαξεις τακτικη και εγω δεν ειμαι διαθετιμενος να σε βοηθησω αλλο,πως το βλεπεις μιας και μιλαμε για κανονες συμπεριφορας.....οσον για τα π.μ μου απαντησανε και με βοηθησανε παρα πολλα ατομα(αυτοι προφανως δεν εχουνε εμπειρια απο φορουμ και δεν τους πειραξε η συμπεριφορα μου) και επειδη εχει χαλασει το κλιμα δεν εχω σκοπο να το συνεχισω και αλλο το θεμα εγω απο την μερια μου το σταματω εδω γιατι πολυ απλα δεν οδηγει ΠΟΥΘΕΝΑ.αν θελει να το συνεχισει καποιος οπως πολυ σωστα ειπες υπαρχουνε και τα π.μ η ακομη καλυτερα και τα τηλεφωνα.........(edit by sapila racing, δεν βαζουμε τηλεφωνα φορα παρτιδα στο forum),καλη χρονια φιλε μου
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 30/12/2014 στις 10:34.

  5. #20
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Προβολή μηνύματος
    Α δεν παμε καλα,για την αλλη μοτοσυκλετα την emw,ξεκινησε η ανακατασκευη της ενα χρονο πριν και σχεδον αμεσως σταματησε για πολλους λογους που δεν εχω κανεναν λογο να τους κρυψω(αλλωστε πολλα απο τα παιδια που με βοηθησανε μιλησαμε τηλεφωνικα και μου δωσανε παρα πολλες συμβουλες) το δικο σου προβλημα ποιο ειναι δεν το καταλαβα.επρεπε να αναφερθω δηλαδη στους λογους που δεν προχωρησα με την ανακατασκευη? για ψαξε λιγο πιο πισω να δεις ποσοι και ποσοι ξεκινησανε καπιοες ανακατασκευες και μετα απο λιγο σταματησανε και δεν ξαναγραψανε? ολοι αυτοι ειναι οι αγενεις και εσυ εισαι ο μορφωμενος? ενταξει καλο ειναι να λεμε καμια μλκ να περναει η ωρα αλλα να μην το ξευτελισουμε το θεμα...κρυβεσαι πισω απο ενα πληκτρολογιο και λες πολλα και δεν κανει ....και απειλες δεν δεχομαι,κατανοητον? τωρα αμα δεν θελεις να βηθησεις κανενα μα κανενα προβλημα.και ξερω πολυ καλα ποιοι με βοηθησανε εμπρακτα.καλη χρονια σου ευχομαι να εχεις και το 2015 ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ


    Δεν δέχεσαι απειλές? Ποιός σε απείλησε?
    Κρύβομαι πίσω απο το πληκτρολόγιο και λέω πολλά?
    Απλά σου είπα οτι εχεις ύφος γιατί δεν νομίζω οτι το εγραψες για πλάκα το σχόλιο περί σπρωξίματος.

    ΟΚ οποιος κατάλαβε κατάλαβε, τέλος απο μένα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #21
    οπως εσυ νομιζεις πως το ενας-ενας μην σπρωχνεσται~ δεν το εγραψα για πλακα ετσι και εγω απο την μερια μου αυτο που ειπες να ~αλλαξω τακτικη~ το πηρα σαν απειλη.τελος και απο μενα

  7. #22
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    φωτο...

  8. #23
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  9. #24

  10. #25

  11. #26
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Προβολή μηνύματος
    Gone

    Error 410

  12. #27
    Ηρθε και το email απο τα ξενα-----Dear Mr Batalas,

    Thank you for your email.

    The BMW R 25 VIN 235611 was manufactured on May 07th, 1951 and delivered on May 21st, 1951 to the procurement office of the French authorities in Oberkirch. It is mentioned that the original colour was Green.

    Would you be so kind to check the engine number again? The BMW R 25 had identical frame and engine numbers. The engine number "cras 135" does not seem to be an original BMW engine number. You can also send us a picture of the engine number. Thank you very much in advance.

    We hope this information is helpful for you.

    Yours sincerely,

    Julia Oberndörfer
    BMW Group Archiv

    WAY Group
    Alfred-Arndt-Str. 2
    80807 München
    URL: www.waygroup.de
    -------------------------------------------------------
    WAY GmbH
    Geschäftsführerin: Manuela Freudenberg
    Sitz und Registergericht: München HRB 164739
    -------------------------------------------------------
    Erreichbarkeit bei der BMW Group Classic:
    Tel.: +49 (0) 89-382-68281
    E-Mail: info.grouparchiv@bmwgroup.com
    Gutenbergstraße 25, 85748 Garching
    -------------------------------------------------------

    Von: ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΤΑΛΑΣ [mailto:batalos.gs@gmail.com]
    Gesendet: Freitag, 26. Dezember 2014 21:23
    An: info.grouparchiv
    Betreff: bmw r25 1951?

  13. #28

  14. #29

  15. #30

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. BMW R25 1951
    από Τo gourouni στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 1841
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2021, 16:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF