Σελίδα 4 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 219

Θέμα: Console Gaming

  1. #46
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Eδω θα διαφωνησω.
    Το Nintendo εχει απο τα καλυτερα παιχνιδια που κυκλοφορουν στην αγορα.
    Ασε που η πρωτη γενια σε εβαζε "μεσα" στο παιχνιδι λογο της πρωτοτυπης χρησης του χειριστηριου.
    Mario for ever ρε!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #47
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Κοιτά αν εχεις παρέα active που δεν είναι μονο της συζήτησης και του φαγητού αλλα παιζει και κανα taboo τοτε θα γελασσετε. Είναι διαφορετικό ειδος gaming. Τώρα το καινουριο το Wii u το έχω δει μια φορά απο κοντά και δε μπορω να πω πολλά. Πάντως δεν είναι η κονσόλα που όταν γυρίσεις απο τη δουλεια θα την αναψεις, θα πιάσεις και μια μπύρα και θα γουσταρεις.

  3. #48
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    απλά χαζεύοντας σήμερα, την είδα στα 120 μαζί με mario kart, και γενικά μου έχουν πει ότι έχει πλακίτσα, δεν συζητάω καν για κονσόλες κόστους ενός μηνιάτικου...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #49
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    το 08-09 ειχε ενας φιλος το πρωτο wii και ειχα παει να παιξω μια φορα.παιξαμε τενις,στιβο και μπαλα.περιπου 1.5 ωρα αν θυμαμαι καλα συνολικα.ποναγε το χερι μου κανα 2 μερες....

    εχει γελιο να παιζεις με παρεα μια στο τοσο.για πιο συχνη χρηση,εμενα δεν μαρεσει.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #50
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    To Wii ysterei se grafika alla se gameplay einai koryfaio.
    An den eisai gamefreak pou na theleis ta teleytaia paixnidia, se ypsisti analysi, me full extra collectors editions klp klp, tha se diaskedasei arketa.
    Ksero kosmo pou termatizei paixnidia 1 fora kai meta ta xarizei/poulaei/ den ta ksanapianei. An eisai tetoios, min pareis Wii.
    Ase pou epidexetai sxetika eykola softmodding gia na paizeis ta "backups" sou, opote glitoneis arketa euro, an kai yparxoun pleon polloi titloi used i palioteres ekdoseis me 5-10 euro.

    ayta.

    May the force be with you.....

  6. #51
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    μόνο και μόνο που έχει zelda, είναι λόγος αγοράς :P

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #52
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Με το Xbox One πάντως από τα Χριστούγεννα έχω λιώσει αρκετά. Προς το παρόν με Titanfall και αγαπημένο Assasin's Creed.

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Any fans here?

    Xbox One, PSP4 ή WiiU ? Για πάμε κουβεντούλα. Ας γράψουμε και τα gametargs για να ανταλλάξουμε digital παιχνιδάκια.

    Εγώ αναμένω να μου έρθει το Xbox One, ψάχνομαι για παιχνιδάκι τώρα μιας και δε το αγόρασα με κάποιο bundle.



    Εχω το 360 και κολλημένος ον λαιν με το MDW 2, exω και 3, αλλά με το 2 κόλλησα , στο on line γινεται χαμός
    πραγματική σφαγή επαιζα και PES 12 on line , αλλα με σκιζανε,


    Profil x Box live
    Manolo Chris

  9. #54
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    επειδή είμαι εντελώς εκτός χώρου ξέρει κανείς τι παίζει με το nintendo Wii ;
    Potato...

    Καμία σχέση με τα υπόλοιπα που κυκλοφορούν.

    Ακόμα και τα παιχνίδια τύπου γκολφ, τέννις κλπ που και καλά παίζεις όρθιος κάνεις χαβαλέ κλπ, δουλεύουν καλύτερα αν είσαι αραχτός με μια μπύρα στο χέρι και κάνεις μισή απότομη κίνηση με το χειρηστήριο παρά ολόκληρη την κίνηση σα να ρίχνεις μπαλιά/ροπαλιά κλπ.
    Το είχε πάρει ένας φίλος, παίξαμε όρθιοι για δέκα λεπτά κι αφού καταλάβαμε το "κόλπο" αράξαμε

    Γενικότερα η Νιντέντο έχει λιγο διαφορετική φιλοσοφία.
    Πιο family friendly. Γι'αυτό και δε βγάζει παιχνίδια που σε άλλες κονσόλες σπάνε ταμεία αλλά κατά τα άλλα είναι προκλητικά (βλέπε grand theft auto).

    Βρες σε καμιά προσφορά (ή περίμενε μέχρι το Πάσχα που λογικά θα βγάλουν) κανά PS3 και τσίμπα το.
    Χτύπα κι ένα gran turismo 6 και θα γεράσεις μέχρι να το τερματίσεις.

    ΥΓ. Το μόνο παιχνίδι που θυμάμαι να παίζει στο wii και ήταν ψιλοκαλό ήταν το resident evil. Αλλά ούτε και θυμάμαι πώς διάλο παιζόταν με τα κουλά τα χειριστήρια.

  10. #55
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Έχω το Wii πάαααρα πολλά χρόνια. Πολύ διαφορετικό από όλα τα άλλα και το gameplay μ' άρεσε πάρα πολύ. Υστερεί σε γραφικά και σε τίτλους όπως προαναφέρθηκε. Πολύ διασκεδαστικό με παρέα και σίγουρα θα σε κάνει να σηκωθείς από τον καναπέ και να κινηθείς λίγο (κάτι είναι κι αυτό στις μέρες του καναπέ που ζούμε). Κάποια στιγμή "ξεχάστηκε" και σκονιζότανε αφού δεν είχα χρόνο, παρέα, όρεξη κλπ. Αναστήθηκε δε και γνωρίζει μεγάλες δόξες τώρα με το παιδί Παίζουμε βέβαια λίγο και μόνο Σαββατοκύριακο εκτός σχολείου, αλλά το διασκεδάζουμε πολύ ! Έχει παιχνίδια αρκετά φτηνά (2ο και 3ο χέρι) χωρίς όμως την τεράστια ποικιλία που έχουν οι άλλες κονσόλες. Προσωπικά το βρίσκω πιο διασκεδαστικό από το να κάθομαι να λιώνω με ένα τηλεχειριστήριο στο χέρι και τη μπύρα δίπλα Εξαρτάται τι θέλει ο καθένας. Το Zelda είναι must άμα το πάρεις ! Για το Wii U δεν έχω άποψη για να στο συγκρίνω με το απλό.
    Φύγαμε...

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Potato...

    Καμία σχέση με τα υπόλοιπα που κυκλοφορούν.

    Ακόμα και τα παιχνίδια τύπου γκολφ, τέννις κλπ που και καλά παίζεις όρθιος κάνεις χαβαλέ κλπ, δουλεύουν καλύτερα αν είσαι αραχτός με μια μπύρα στο χέρι και κάνεις μισή απότομη κίνηση με το χειρηστήριο παρά ολόκληρη την κίνηση σα να ρίχνεις μπαλιά/ροπαλιά κλπ.
    Το είχε πάρει ένας φίλος, παίξαμε όρθιοι για δέκα λεπτά κι αφού καταλάβαμε το "κόλπο" αράξαμε

    Γενικότερα η Νιντέντο έχει λιγο διαφορετική φιλοσοφία.
    Πιο family friendly. Γι'αυτό και δε βγάζει παιχνίδια που σε άλλες κονσόλες σπάνε ταμεία αλλά κατά τα άλλα είναι προκλητικά (βλέπε grand theft auto).

    Βρες σε καμιά προσφορά (ή περίμενε μέχρι το Πάσχα που λογικά θα βγάλουν) κανά PS3 και τσίμπα το.
    Χτύπα κι ένα gran turismo 6 και θα γεράσεις μέχρι να το τερματίσεις.

    ΥΓ. Το μόνο παιχνίδι που θυμάμαι να παίζει στο wii και ήταν ψιλοκαλό ήταν το resident evil. Αλλά ούτε και θυμάμαι πώς διάλο παιζόταν με τα κουλά τα χειριστήρια.
    Τσιμπησα ενα PS3 απο ενα παιδι στη δουλειά, αγόρασα και μια τιμονιερα κι μου έχουν βγει τα μάτια...
    Ασε με και κυνηγάω κάτι ρεκορ του Σένα κι έχω σκάσει!!!
    Εννοείται ΜΟΝΟ GT6

  12. #57
    Εμενα το wii μου αρεσε πολυ. Παιδικο μεν, τρελο γελιο δε.

  13. #58
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Εμενα το wii μου αρεσε πολυ. Παιδικο μεν, τρελο γελιο δε.
    Ναι ρε!
    Με τους μπυροκρατορες που μπλεξαμε..........
    Και δε ΜΕ λετε ρε παλουκαρια την μπυρα πως την κρατατε αφου εχετε και τα δυο χερια στο χειριστιριο;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #59
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Ναι ρε!
    Με τους μπυροκρατορες που μπλεξαμε..........
    Και δε ΜΕ λετε ρε παλουκαρια την μπυρα πως την κρατατε αφου εχετε και τα δυο χερια στο χειριστιριο;
    με καλαμάκι προφανώς

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	218414044_af59f5df4f.jpg 
Προβολές:	68 
Μέγεθος:	36,2 KB 
ID:	331255

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #60
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Καλα μιλαμε για πολυ τεμπελιαση!!!!!
    Πλακα πλακα παιζει και χακαρισμα στο μηχανακι(το εχω κανει στην κονσολα απο τα πιτσιρικια μου)οπου "δανειζεσαι" τιτλους και τους διαβαζει απο σκληρο δισκο.............
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 4 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Aπο Gaming πως παμε
    από gcrook στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2004, 19:07
  2. Game
    από speedrider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2004, 17:00
  3. Για την εκδρομή της 25ης Απριλίου. Post game show.
    από jtoros στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 09:51
  4. WRC: Let The Games Begin
    από Electra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2004, 23:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF