Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Ανέκδοτα

  1. #1

    Ανέκδοτα

    Μια όμορφη ηλιόλουστη μέρα στο Μυστικό δάσος, ένας μαγικός βάτραχος καθόταν πάνω σε ένα νούφαρο και βαριόταν. Όλη την μέρα δεν είχε δει ούτε ένα ζώο -Μα που πήγαν όλοι;;, αναρωτιόταν! Κάποια στιγμή περνάει κατά τύχη, μια αρκούδα και ένας λαγός. Ο βάτραχος απαίτησε από τα δύο ζώα να σταματήσουν και τους είπε : Επειδή είστε τα μοναδικά ζώα που έχω δει μέχρι τώρα, θα σας δώσω 3 ευχές.
    Τα δύο ζώα χάρηκαν πάρα πολύ για την τόσο γενναιόδωρη προσφορά του βατράχου και άρχισαν να σκέφτονται ποια θα ήταν τα τρία σπουδαιότερα πράγματα που θα επιθυμούσαν.
    Η αρκούδα σκέφτηκε πολύ ώρα και είπε :
    - Επιθυμώ όλες οι αρκούδες του δάσους, εκτός από μένα, να είναι θηλυκές.
    Ο λαγός χωρίς να σκεφτεί ιδιαίτερα είπε :
    - Εγώ θέλω ένα κράνος (μηχανής).
    Η αρκούδα χτυπιόταν από τα γέλια…
    - Καλά τόσο ηλίθιο είσαι, σπαταλάς την ευχή σου για γελοία πράγματα;;
    Ο λαγός αδιαφόρησε και έβαλε αμέσως το κράνος.
    Η δεύτερη ευχή της αρκούδας ήταν:
    - Επιθυμώ όλες οι αρκούδες και στο επόμενο δάσος να είναι επίσης, θηλυκές.
    Ο λαγός με την σειρά του εύχεται :
    - Εγώ θα ήθελα μια γρήγορη μηχανή.
    Η αρκούδα άρχισε πάλι τα γέλια και του λέει :
    - Καλά τι βλακώδης επιθυμίες έχεις, θα μπορούσες να ζητήσεις χρήματα και να αγοράσεις την μηχανή που θέλεις… αχ λαγουδάκι, λαγουδάκι τι κουτό που είσαι.
    Ο λαγός αδιαφόρησε και πάλι για το σχόλιο της αρκούδας και ανέβηκε αμέσως πάνω στην μηχανή που του έδωσε ο βάτραχος.
    Η τελευταία ευχή της αρκούδας ήταν :
    - Επιθυμώ όλες οι αρκούδες όλου του κόσμου, εκτός από μένα φυσικά, να είναι θηλυκές.
    Ο λαγός χαμογέλασε πονηρά, άναψε την μηχανή και είπε :
    - Επιθυμώ η αρκούδα να είναι… gay.
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Πάει ένας στο ζωολογικό κήπο κι όπως κάθεται μπροστά στο κλουβί του γορίλα φυσάει ένας ξαφνικός αέρας και του μπαίνει σκόνη στο ένα μάτι. Κατεβάζει με τον δείκτη του χεριού το κάτω βλέφαρο για να φύγει η σκόνη, οπότε ο γορίλας γίνεται έξαλλος, περνάει τα χέρια μέσα από τα κάγκελα και τον πλακώνει στις φάπες πολύ άγρια. Τρέχει ο φύλακας να τον σώσει, ο τύπος περιγράφει το τι συνέβη και ο φύλακας του εξηγεί ότι το να χαμηλώσεις με τον δείκτη το κάτω βλέφαρο στη γλώσσα των γοριλών σημαίνει «άντε και γαμήσου».

    Ο τύπος όμως το κρατάει μανιάτικο και σχεδιάζει εκδίκηση. Την άλλη μέρα παίρνει δυο πολύ κοφτερά μαχαιριά, δυο καπελάκια αποκριάτικα, δυο καραμούζες και ένα μεγάλο μαύρο λουκάνικο. Κρύβει το λουκάνικο μέσα στο παντελόνι του και τρέχει στον ζωολογικό κήπο. Φτάνει στο κλουβί με το γορίλα και τού πετάει μέσα το ένα καπέλο, το ένα μαχαίρι και τη μια καραμούζα. Ξέροντας ότι οι πίθηκοι είναι πολύ μιμητικά ζώα, φοράει το καπελάκι. Ο γορίλας τον κοιτάει, κοιτάει το άλλο καπελάκι, το παίρνει και το φοράει κι αυτός. Ο τύπος παίρνει την καραμούζα του και ρίχνει καναδυό φυσηξιές... ο γορίλας κάνει το ίδιο... ο τύπος παίρνει το μαχαίρι, βγάζει από μπροστά από το παντελόνι το λουκάνικο και το κόβει στα δυο... ο γορίλας κοιτάει το μαχαίρι μέσα στο κλουβί, μετά κοιτάει το τσουτσούνι του και... χαμηλώνει με το δάχτυλο το ένα βλέφαρο...
    -------------------------------------------------------------------------------
    Διεθνές συνέδριο Ιατρικής, κι ένας βρετανός γιατρός λέει:
    - Στη χώρα μου η ιατρική είναι τόσο ανεπτυγμένη, που μπορούμε να πάρουμε ένα εγκέφαλο από ένας άνθρωπο, να τον βάλουμε σε κάποιον άλλο, και να είναι ικανός να ψάχνει για δουλειά σε έξι βδομάδες.
    Σηκώνεται ένας γερμανός και απαντάει
    - Καλό, αλλά όχι σημαντικό. Εμείς μπορούμε να πάρουμε τον εγκέφαλό από κάποιον, να τον βάλουμε σε άλλον και να είναι έτοιμος για πόλεμο σε τέσσερις βδομάδες.
    Ο αμερικάνος γιατρός σηκώνεται τότε και λέει:
    - Καλά, συνάδελφοι, έχετε μείνει φοβερά πίσω, εμείς πήραμε έναν χωρίς εγκέφαλο από το Τέξας, τον βάλαμε στο Λευκό Οίκο, και τώρα η μισή χώρα γυρεύει δουλειά, και η άλλη μισή ετοιμάζεται για πόλεμο…

  2. #2
    -------------------------------------------------------------------------------
    Ητανε κάπου στη Τζαμάϊκα δυο πειρατές θαλασσόλυκοι και πίνανε τα ρούμια τους σ' ένα μπάρ. Μετά το τρίτο ποτό γυρίζει ο ένας από τους δύο και λέει στον άλλον:
    - Δεν μπορώ να μην προσέξω πως έχεις ένα ξύλινο πόδι. Πως έγινε και το έπαθες αυτό;
    - Συνέβη σε μια μάχη, απάντησε αυτός, έπεσα στη θάλασσα, με βούτηξε ένας καρχαρίας και μέχρι να με σώσουνε, πάει το πόδι μου.
    - Εντυπωσιακό! παρατήρησε ο πρώτος. Ομως δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι σου λείπει και το ένα χέρι και έχεις γάντζο. Αυτό πάλι πως το έπαθες;
    - Πάλι σε μάχη, που αλλού; Κάποτε ήμουνα πιο αργός απ' ότι έπρεπε και μια σπαθιά μου έκοψε το χέρι.
    - Είναι πράγματι εντυπωσιακά όλα αυτά που μου λές, ξαναείπε ο πρώτος πειρατής. Εχω ακόμα μια ερώτηση όμως να σου κάνω. Βλέπω ότι έχεις καλυμμένο και το μάτι σου. Πως συνέβη αυτό πάλι;
    - A! αυτό είναι από κουτσουλιά πουλιού.
    - Από κουτσουλιά πουλιού ;!! Πως είναι δυνατόν;
    - E να, ήτανε η πρώτη μέρα που είχα βάλει το γάντζο !
    -------------------------------------------------------------------------------
    Μεράκι τόχε ο άνθρωπός μας να πάει στην Αφρική να κυνηγήσει τίγρεις. Του είχει γίνει έμμονη ιδέα. Ητανε όμως δημόσιος υπάλληλος ο φουκαράς και πότε δεν τούφταναν τα λεφτά του, πότε δεν είχε άδεια, δεν είχε καταφέρει τόσα χρόνια να πάει για να του φύγει ο καημός.
    Μόλις λοιπόν βγήκε στη σύνταξη και πήρε και το εφάπαξ, δεν κρατιότανε πλέον. Μάταια οι φίλοι του προσπάθησαν να τον συνεφέρουν (ρε Κωστάκη γέρος άνθρωπος ...). Πάει κι αγοράζει μια στολή ζούγκλας, σαν αυτές της λεγεώνας των ξένων με κάσκα, μπότες και μεταλλικά κουμπιά, προμηθεύεται και ένα κάρο προσπέκτους από ταξιδιωτικά γραφεία και ξεκινάει για την Κένυα (μόνος του αυτός όχι στυλ Οτσαλάν).
    Μόλις πάτησε το πόδι του στο Αφρικάνικο έδαφος άρχισε να ρωτάει πότε είναι το επόμενο σαφάρι για τίγρεις. "Σε ένα μήνα" του είπανε. Τι ένα μήνα, ούτε δυο μέρες δεν άντεχε να περιμένει. Ρωτάει ένα ντόπιο κυνηγό πως μπορεί να ξεκινήσει μόνος του. Χρυσό τον έκανε ο άνθρωπος να μην κάνει τη χαζομάρα. Κανένα δεν άκουγε. Ούτε όπλο αγόρασε γιατί δεν είχε πιάσει ποτέ του, παρα μόνο πήρε μια μαγκούρα. Για το μόνο που κατάφερε να τον πείσει ο κυνηγός ήτανε να πάρει ένα ντόπιο για οδηγό. "Καλός είναι ο μαύρος", σκέφτηκε ο άνθρωπός μας, "θα μου δείξει το δρόμο και ξέρει και να γδέρνει και τίγρεις κιόλας".
    Δυό μέρες περπατάγανε μέσα στη ζούγκλα, μπρος ο μαύρος πίσω ο συνταξιούχος, μέχρι που βρέθηκαν σ' ένα ξέφωτο κοντά στη λίμνη που έρχονταν συχνά τα ζώα για να πιούνε νερό. Εκεί είχε και μια καλύβα από καλάμια για τους κυνηγούς. "Κάτσε εδώ εσύ", λέει στο μαύρο, "εγώ πάω να κυνηγήσω τίγρεις και θα γυρίσω."
    Κούνησε το κεφάλι του ο Αφρικάνος. "Δεν πάει στο διάολο ο ξεροκέφαλος.", σκέφτηκε, "Τέτοιο μαλάκα δεν έχω ξαναδεί. Ας τον φάνε οι τίγρεις" και την έστησε στη καλύβα βλέποντας τις φωτογραφίες στα Playboy που είχε φέρει μαζί του ο συνταξιούχος και πίνοντας φραπεδάκια.
    Κόντευε να σουρουπώσει όταν άκουσε απ' έξω ποδοβολητά, φωνές, μουγρητά και γενικότερα ένα μαύρο χαμό (black loss). Γεμάτος περιέργεια πάει στο παράθυρο να καταλάβει τι γίνεται και γίνεται μάρτυς της παρακάτω παρανοϊκής σκηνής.
    Ο συνταξιούχος έτρεχε με όση δύναμη είχαν τα πόδια του προς την καλύβα και φώναζε "Ανοιξε τη πόρτααα, άνοιξε τη πόρτααα", ενώ από πίσω τον κυνηγούσε μια μεγάλη και άγρια βασιλική τίγρη με μεγάλα άλματα. Χλάαπ, χλάαπ λίγο ακόμη και θα τον έπιανε.
    Στο τσακ σχεδόν ο μαύρος ανοίγει γρήγορα την πόρτα της καλύβας για να γλυτώσει το αφεντικό του. Εκείνος όμως κοκκαλώνει κυριολεκτικά μπροστά στην ανοικτή πόρτα και σκύβει χαμηλά, ενώ η τίγρη ξεγελασμένη κάνει ένα μεγαλόπρεπο σάλτο, περνάει πάνω από το κεφάλι του και προσγειώνεται μέσα στη καλύβα.
    Με γρήγορες κινήσεις ο συνταξιούχος σηκώνεται και τραβάει με δύναμη τη πόρτα η οποία κλείνει ερμητικά με θόρυβο. Και κάνοντας τα χέρια του χωνί, φωνάζει στο μαύρο:
    - Γδάρε αυτή και πάω να σου φέρω άλλη!!.

    -------------------------------------------------------------------------------
    Είναι ένα πρωινό καθημερινής στο Τελ Αβίβ και περπατάει ένας Ελληνας στους δρόμους της πόλης χαζεύοντας τις βιτρίνες και κιαλλάροντας τα γκομενάκια που περπατάνε κουνιστά και λυγιστά. Δε ξέρει όμως εβραϊκά και τα Αγγλικά του είναι σε επίπεδο "Hello miss I like me!".
    Η ώρα περνάει χωρίς να το καταλάβει και έτσι κάποια στιγμή κοιτάει το ρολόϊ του να δει μήπως πρέπει να γυρίσει στο ξενοδοχείο του που τον περιμένει το υπόλοιπο γκρουπ. Δεν αργεί να καταλάβει ότι το ρολόϊ έχει σταματήσει στις 10:20 και έχει μουλαρώσει.
    "Φτου γαμώτο", σκέφτεται, "μόνο αυτό μου έλειπε τώρα. Και άντε νάβρεις ποιο είναι το ρολογάδικο μ' αυτά τα κινέζικα γράμματα που έχουν οι επιγραφές."
    Για καλή του τύχη, δύο δρόμους πιο κάτω πέφτει πάνω σε ένα κατάστημα που έχει στη βιτρίνα όλων των ειδών τα ρολόγια: κούκους, ξυπνητήρια, swatch, ανδρικά, γυναικεία. "Εδώ είμαστε", λέει από μέσα του και μπαίνει στο μαγαζί.
    Τον πλησιάζει ένας χαμογελαστός υπάλληλος και κάτι του λέει στα εβραϊκά. Ο τύπος ψιθυρίζει "τι μου λέει τώρα ο μαλάκας", οπότε ο υπάλληλος αμέσως τον ρωτάει χαμογελώντας:
    - Πατριώτης είσαι; Κι εγώ από τα Γρεβενά είμαι. Σε τι μπορώ να σε εξυπηρετήσω;
    - A! τυχερός είμαι, απαντάει φανερά ευτυχής ο δικός μας. Να, σταμάτησε το ρολόϊ μου και έλεγα να του ριχνες μια ματιά.
    - Μα εμείς δεν φτιάχνουμε ρολόγια εδώ πατριώτη, του λέει ο υπάλληλος του καταστήματος, εδώ κάνουμε περιτομές.
    - ΠΕΡΙΤΟΜΕΣ ;;!!, και τότε όλα αυτά τα ρολόγια στη βιτρίνα γιατί σκατά τα έχετε; ρωτάει με ύφος εντελώς μαλάκα ο άνθρωπος.
    - Και τι ήθελες να βάλουμε στη βιτρίνα ρε φίλε;

    -------------------------------------------------------------------------------
    Ενας μεθυσμένος κάθεται στη γωνιά ενός πολυσύχναστου δρόμου και στηρίζεται πάνω σε μια κολώνα της ΔΕΗ. Οπως κοιτάζει γύρω του με βλέμμα νυσταλέο, βλέπει λίγο παρακάτω ένα καλοντυμένο τύπο, να σταματάει μια περαστική κουκλάρα και να της λέει κάτι. Αυτή του χαμογελάει, κουνάει καταφατικά το κεφάλι της και τον πιάνει από το χέρι. Και οι δύο μαζί μπαίνουνε σε ένα σπίτι λίγο πιο κάτω και εξαφανίζονται.
    Σε μισή ώρα περίπου, βγαίνουνε και οι δύο από το σπίτι, πιασμένοι χέρι χέρι και με ένα πλατύ χαμόγελο ευτυχίας ζωγραφισμένο στα πρόσωπά τους. Στη συνέχεια αγκαλιάζονται και φιλιούνται, και η κοπέλα φεύγει.
    Δεν περνάει λίγη ώρα και το όλο σκηνικό επαναλαμβάνεται με άλλη περαστική κουκλάρα. Οταν φεύγει κι αυτή και ο καλοντυμένος τύπος ξαναμένει μόνος του, ο μεθυσμένος δεν μπορεί άλλο να κρατήσει την περιέργειά του, πλησιάζει τρικλίζοντας επικίνδυνα το φοβερό καμάκι και τον ρωτάει με εκείνο το γνωστό τόνο του κρασιού:
    - Δεμλες ρεφίλ' τίτσλες και σου κάθοντ;
    - Κοίτα να δεις, του απαντάει ο τύπος, μόλις πλησιάσει καμιά γκόμενα που μου αρέσει, την σταματάω και της λέω σιγά: "Να σε γαμίσω που είσαι σέξυ;". Αμα θέλει και της αρέσω, μου χαμογελάει και πάμε επάνω και περνάμε ζωή και κότα. Αμα πάλι τη δω να ανοίγει ένα στόμα σα να μην πιστεύει στα μάτια της, τότε της λέω πιο δυνατά: "Στοιχηματίζω ότι θα βρέξει", αυτή φαντάζεται ότι παράκουσε την πρώτη φορά και έτσι ούτε γάτα, ούτε ζημιά.
    - Πολλλύ καλλλή ιδδέα, λέει ο μεθυσμένος, πάω σπίτ' ναντοκάν' κιεγώ.
    Ξεκινάει λοιπόν και φθάνει μπροστά στην πόρτα του δικού του σπιτιού, ακουμπάει στο φράκτη και περιμένει. Σε λίγο βλέπει από μακρυά να πλησιάζει μια καταπληκτική γκόμενα. Μόλις φθάνει μπροστά του, της πιάνει το χέρι. Η κοπέλα γυρίζει και τον κοιτάει ερωτηματικά, οπότε αυτός της λέει δυνατά:
    - ΜΑΝΑΡΑ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΙΣΩ
    - ΤI; πέφτει από τα σύνεφα η κοπέλα μην πιστεύοντας στ' αφτιά της.
    Κι ο μεθυσμένος κοιτάζοντας προς τον ουρανό:
    - Τι κωλόκαιρος...

  3. #3
    -------------------------------------------------------------------------------
    Κάποια μέρα, τρεις άντρες στεκόντουσαν στην ουρά μπροστά από το γραφείο του Αγ. Πέτρου. Ηταν μία ιδιαίτερα δύσκολη μέρα για τον Αγ. Πέτρο, μιας και τη συγκεκριμένη μέρα είχε πολύ δουλειά το "κατάστημα". Ετσι, στον πρώτο από τους τρεις ο οποίος φορούσε κουστούμι, ο Αγ. Πέτρος αναγκάστηκε να πει:
    - Ξέρεις, ο παράδεισος κοντεύει να γεμίσει σήμερα, και μου ζητήθηκε να βάλω μέσα μόνο όσους είχαν φρικτό θάνατο. Για πές μου λοιπόν για το δικό σου.
    Ο άντρας, παίρνει μία βαθειά ανάσα και αρχίζει να εξιστορεί...
    - Για ένα χρονικό διάστημα, υποψιαζόμουν ότι η γυναίκα μου με απατούσε. Ετσι, μία μέρα αποφάσισα να γυρίσω νωρίτερα σπίτι για να την πιάσω στα πράσα. Μόλις έφτασα στο διαμέρισμά μου, στον 25ο όροφο, άρχισα να ψάνω το σπίτι, μιας και ήμουν σίγουρος ότι κάτι ύποπτο συμβαίνει. Παρ'όλα αυτά σε καμία από τις συνηθισμένες κρυψώνες δεν βρήκα τίποτα. Τελικά βγήκα στο μπαλκόνι και όπως ήταν αναμενόμενο, είδα έναν άντρα κρεμασμένο από το κάγκελο να αιωρείται 25 ορόφους πάνω από τη γη. Χωρίς να το καλοσκεφτώ, και μέσα σε μεγάλο θυμό, άρχισα να τον χτυπάω με μανία, αλλά ο μπάσταρδος δεν έπεφτε με τίποτα. Ετσι, επέστρεψα στο διαμέρισμα και πήρα ένα σφυρί, με το οποίο άρχισα να του χτυπάω τα δάχτυλα. Σε κάποια στιγμή δεν άντεξε τον πόνο και έπεσε. Παρόλα αυτά, στάθηκε τυχερός γιατί έπεσε στους θάμνους και απλά ζαλίστηκε. Χωρίς να μπορώ πλέον να συγκρατήσω το θυμό μου, έτρεξα στην κουζίνα και άρπαξα το ψυγείο. Και έτσι όπως ήταν ζαλισμένος, του το πέταξα από τον 25ο όροφο στο κεφάλι, σκοτώνοντάς τον ακαριαία. Ολη αυτή η ένταση και ο θυμός με καταβάλλανε και εκείνη τη στιγμή έπαθα καρδιακή προσβολή και πέθανα εκεί στο μπαλκόνι.
    - Χμ.. αρκετά άσχημη μέρα.. αρκετά φρικτός θάνατος, είπε ο Αγ. Πέτρος και τον άφησε να περάσει στον παράδεισο.
    Ερχεται η σειρά του δεύτερου ο οποίος φοράει φόρμα γυμναστικής. Εν συντομία, ο Αγ. Πέτρος εξηγεί και σε αυτόν τις συνθήκες που επικρατούν και του ζητάει να του πει τη δικιά του ιστορία. Ετσι ο τύπος παίρνει και αυτός μια βαθειά ανάσα και αρχίζει...
    - Ηταν μία πολύ παράξενη μέρα. Βλέπετε, έμενα στον 26ο όροφο μιας πολυκατοικίας και κάθε μέρα έβγαινα στο μπαλκόνι για γυμναστική. Εκείνη τη μέρα παραπάτησα και έπεσα από το μπαλκόνι. Για καλή μου τύχη, κατάφερα να πιαστώ από το κάγκελο του μπαλκονιού του απο κάτω ορόφου. Ηξερα ότι αν δεν ερχόταν κάποιος να με βοηθήσει, δεν θα άντεχα για πολύ. Σε κάποια στιγμή είδα έναν άντρα να τρέχει κατα πάνω μου και σκέφτηκα ότι ευτυχώς είχα σωθεί, μέχρι που ο άντρας άρχισε να με χτυπάει ανελέητα. Κρατήθηκα όσο καλύτερα μπορούσα, αλλά τότε μπήκε μέσα και γύρισε κρατώντας στα χέρια του ένα σφυρί με το οποίο άρχισε να μου χτυπάει τα δάχτυλα. Ο πόνος ήταν ανυπόφορος, έτσι άφησα τα χέρια μου. Για μιά φορά ακόμα στάθηκα τυχερός, και έπεσα στους θάμνους. Μόλις συνήλθα από την πτώση, πριν προλάβω να σκεφτώ τι ακριβώς είχε γίνει, ενα ψυγείο έπεσε από τον ουρανό πάνω μου και.. να μαι...
    - Χμ, πολύ φρικτός ο θάνατός σου, του απαντάει ο Αγ. Πέτρος και χωρίς δεύτερη σκέψη τον βάζει μέσα στον παράδεισο.
    Σε κάποια στιγμή έρχεται και ο τρίτος ο οποίος είναι εντελώς γυμνός. Ο Αγ. Πέτρος ζητάει και από αυτόν να του εξιστορίσει τον θάνατό του για τους προαναφερθείς λόγους. Και εκείνος του λέει...
    - Δεν έιμαι σίγουρος.. το τελευταίο πράγμα που θυμάμαι όμως είναι ότι κρύφτηκα στο ψυγείο...
    -------------------------------------------------------------------------------

  4. #4
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. Ανέκδοτα....
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2008, 18:17
  2. Και Αλλα Ανεκδοτα
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2004, 15:55
  3. Ανεκδοτα
    από XTMPAM στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2004, 15:33
  4. ανέκδοτα!!!
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 15:07
  5. Διάφορα Ανέκδοτα
    από KAS77 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2004, 08:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF