Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 43

Θέμα: motogp 2015

  1. #16
    από τον φιλο τον δημητρη εχουμε αυτά και την κυριακη κληνουμε εμεις


    Καλημέρα Γιώργαρε.

    Λοιπόν, έχω τα πάντα οπότε εδώ μπορείς να βρεις την προσφορά μου:

    Ξεκινάω με τα ακτοπλοϊκά:

    28 ΜΑΪΟΥ / 01 ΙΟΥΝΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΠΑΤΡΑ – ΑΝΚΟΝΑ – ΠΑΤΡΑ.

    ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΑΒ4: 57,00 το άτομο ανά διαδρομή.

    ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΕΣ AES: 44,00 το άτομο ανά διαδρομή.

    ΑΠΛΗ ΘΕΣΗ D: 43,00 το άτομο ανά διαδρομή.

    ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ: 37,60 το ΠΑΤΡΑ – ΑΝΚΟΝΑ και 29,60 η επιστροφή.

    Πρέπει να σ’ ενημερώσω ότι μέχρι τώρα, η μόνη εταιρεία που μου δίνει την 1η Ιουνίου είναι οι Μινωικές. Εκείνη τη μέρα, μέχρι στιγμής, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ελεύθερα κρεβάτια σε καμπίνα αλλά ΜΟΝΟ αεροπορικές. Βέβαια, υπάρχει περίπτωση ακυρώσεων οπότε αργότερα ίσως βρούμε. Έχει ελεύθερες καμπίνες στις 2 Ιουνίου αλλά δε νομίζω να σας βολεύει.

    Πάμε τώρα στα ξενοδοχεία. Σου δίνω τιμές για τα δύο που μου έστειλες εσύ που σίγουρα έχουν ιδιωτικό parking:

    Β&Β HOTEL FIRENZE NUOVO PALAZZO DI GIUSTIZIA.

    ΔΙΚΛΙΝΟ: 44,00 το άτομο με πρωινό.

    ΤΡΙΚΛΙΝΟ: 35,00 το άτομο με πρωινό.

    B&B HOTEL FIRENZE NOVOLI.

    ΔΙΚΛΙΝΟ: 37,00 το άτομο με πρωινό..

    ΤΡΙΚΛΙΝΟ: 33,00 το άτομο με πρωινό. .

    ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ξενοδοχεία, θα πρέπει να πληρώσετε στη reception, 3 ευρώ το άτομο ως φόρο διαμονής στη Φλωρεντία (αυτό φίλε δεν το ήξερα. Πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράμα). Αυτό πρέπει να πληρωθεί από εσάς εκεί, εγώ δεν μπορώ να το κάνω.

    Τέλος, το εισιτήριο για τον αγώνα της Κυριακής έχει 132,00 Ευρώ το άτομο.

    Ότι άλλο χρειαστείς είμαι στη διάθεσή σου.

    Dimitris Kouvas
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  2. #17
    σημερα 14 ατομα δωσαμε τα χρηματα για τα καραβια και το ξενοδοχειο.
    Τελευταία τροποποίηση από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ; 01/02/2015 στις 20:57.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  3. #18
    για οποιον θελει ακομα να δηλοσει σημετοχη
    ένα ατομο και μοτο καμπινα να παμε και αεροπορικη να γυρισουμε (καμπινες επιστροφης τελος) όλα 168.20
    3 ημερες να μιραστη με καποιον αλλον από την παρεα το δωματιο σε δικληνο 37 το ατομο χ 3 νυχτες = 111 με πρωινο , σε τρικλινο 99 με πρωινο.
    ζευγαρι να μιραστη με άλλο ζευγαρι από την παρεα την καμπινα να παρουν ολοκληρη τετρακληνη για να πανε και αεροπορικες να γυρισουν ( ειπαμε ότι η καμπινες επιστροφης τελος) και μια μοτο 269.20 δικλινο με πρωινο 222,00 για της 3 βρδιες στην φλορεντια.
    στην φλορεντια εκτος από αυτά στα ξενοδοχεια πληρωνεις εκει και 3 ευρω το ατομο ανα διανυχτερευση για διμοτικο φορο (νταβατζιλικη του δημου γιατι ολοκληρι η πολη της φλορεντιας θεωρείται μουσειο.... ακουσον ακουσον ....)
    το ξενοδοχχειο εχει παρκινκ για της μοτο μεσα στην τιμη όχι εξτρα γιατι τα παρκινκ είναι τσουχτερα εκει..
    από αθηνα να υπολογισεται 1200 χιλιόμετρα ότι θα κανετε (τα 700 περιπου θα γινουν στην ιταλια)
    γυρο στα 30 ευρω διοδια στην ιταλια .
    φαγιτο περιπου 30 ευρω το ατομο την ημερα το πολύ αναλογα το ποσο φαγανοι εισται (για μεσιμεριανο και βραδυνο το πρωινο είναι στο ξενοδοχειο μεσα στην τιμη ειπαμε)
    εισιτηρια πιστας μονο για την κυριακη 90 ευρω (ακουσα αουτς????πονεσε???? .....) από αυτην την τιμη αρχιζουν.

    εχουμε κανει κρατισεις για 4-5 ατομα περισοτερα μηπος θελισει κανεις να ερθει παρεα. εάν μπειτε στο μουκινκ θα δειτε ότι τα φτινα ξενοδοχεια είναι ειδη κλησμενα μην πειτε ότι θα κλησεται τελευταια στιγμη την κατσατε....
    Τελευταία τροποποίηση από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ; 03/02/2015 στις 15:32.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  4. #19
    Καλημέρα στο φόρουμ,

    1 Ζευγάρι με GS650 Dakar κ μεις για Τοσκάνη(4 βράδια)-Φλωρεντία(3 βράδια)-Mugello (23/05-02/06). Αναχώρηση από Θεσσαλονίκη (μόνος), παραλαβή κοπελιάς από αεροδρόμιο ανκόνας. Όλο κ κάπου θα σας πετύχουμε κ μεις στη διαδρομή.

    Μεχρι στιγμής έχουμε κλείσει εισιτήρια για τις μετακινήσεις, μένουν οι διαμονές κ ο αγώνας...

  5. #20
    Εγώ κανονίζω με παρέα για Misano Σεπτέμβριο. Δικάβαλοι κανα 4-5 μηχανές. Υπαρχει χρόνος ακόμη αλλά και μονο που το σκέφτομαι ενθουσιάζομαι.

    Τον περασμένο Νοέμβριο ήμουν με την κοπελιά στον τελικό GP στην Βαλένθια αλλά πήγαμε αεροπορικώς. Οταν φτάσαε στην πίστα για τα προκριματικά και είδαμε το τι γίνεται απο μηχανές παθαμε την πλάκα μας. Ο ήχος τους ήταν σαν να "μπουμπουνίζει" για βροχή. Τρελάθηκα... Είπα την επομενη φορά με μηχανή οπως και δηποτε. Εννοείται το ταξιδάκι θα περιλαμβάνει μπανάκι παραλίες, καφεδάρες, και λεμε να πεταχτούμε και μια βόλτα σε κάποια πίστα να νοικιάσουμε μια ferrari ή lambo για ξεκαύλωμα. οσο οσο, μια φορά τα κάνεις αυτά.

    Από εξοπλισμό και μπαγκαζιέρες πρέπει να οργανωθούμε γιατί ειναι και πανάκριβα.

  6. #21
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Καλώς εχόντων των πραγμάτων το τριήμερο του Αυγούστου θα είμαι Brno.
    4 μονοκαβαλα μοτοσακα,και ένα όχημα που θα είναι φιλικό ζευγάρι και θα κουβαλάει τα μπαγκάζια μας, οπότε θα έχουμε καλό ταξίδι.
    Τώρα η θα πάρω κάποιο μεταξύ των ΖΧ12/ CBR 1000RR/ V STROM 650 η αν έχω τελειώσει ως τότε το bandit μού, αφού οι ταχύτητες θα παίζουν στα 140/160 .
    Ειδομεν

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PaZaRiOTiS Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα στο φόρουμ,

    1 Ζευγάρι με GS650 Dakar κ μεις για Τοσκάνη(4 βράδια)-Φλωρεντία(3 βράδια)-Mugello (23/05-02/06). Αναχώρηση από Θεσσαλονίκη (μόνος), παραλαβή κοπελιάς από αεροδρόμιο ανκόνας. Όλο κ κάπου θα σας πετύχουμε κ μεις στη διαδρομή.

    Μεχρι στιγμής έχουμε κλείσει εισιτήρια για τις μετακινήσεις, μένουν οι διαμονές κ ο αγώνας...
    παρε με τηλεφωνο όταν εισαι φλορεντια εξι ενεα επτα επτα δυο ενενιντα τρια εξιντα ένα γιωργος.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  8. #23
    αυριο 17 2 το μεσιμερι περνουμε τα εισιτιρια και τα βαουτσερ στο χερι από αυριο το μεσιμερι οποιος βρει με το καραβι θα είναι τυχερος ... και εαν βρει . εχει 100% πληρωτιτα
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  9. #24
    Γιώργο θα τηλ όταν θα μαςτε φλωρεντια σιγουρα. Παραλαμβάνω κ γω ειςιτηρια αγώνα σημερα. Χθες απεστάλησαν. Materazzi διαλέξαμε τλκ!

  10. #25
    τελικα ημασταν 13 ατομα από την παρεα μου και ο αποστολης από εδώ το φορουμ . η μητερα ενός από την παρεα επαθε εγκεφαλικο και δεν θα ερθει και μου ειπε ότι εάν εχω κανεναν να ερθει στην θεση του και να του δοσει τα χρηματα που πληρωσε αυτος να μην τα χασει. . μου εχει πει ο μικε 777 ότι θελει να ερθει εάν δεν ενδιαφέρεται ποια θα ποσταρω μηπος θελει να ερθει κανεις άλλος. περιμενο τηλεφωνο από τον μικε777 πρωτα .
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    σου εστειλα π.μ!

  12. #27
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	KAMERA 014.jpg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	55,3 KB 
ID:	331703
    μικρο δειγμα.....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  13. #28
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  14. #29
    η θεση εκλησε οποτε σαν γκρουπ δεν μπορούμε να βαλουμε αλλον για να πιασει αυτές τις τιμες . οποιος ερθει βγαζει τα εισιτιρια και το ξενοδοχειο μονος του πια και αυτό που μπορω να κανω είναι εάν συνταξιδεψουμε να τον βοηθεισο στο ταξιδη και στην φλορεντια ,
    αποστολή μολις ο δημιτρης μου φερει τα εισιτηρια θα σε παρω τηλεφωνο κα βρεθουμε.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  15. #30
    και ο παππους της παρεας μας ακυροσε για λογους υγειας. (ειχε κανει χημοθεραπια πριν 2 χρωνια και μαλων του εκανε μετασταση αλλα δεν μας το λεει , απλα λεει ότι εχει πρόβλημα ) οποτε μενη μια θεση κενη .
    οποιος ενδιαφέρεται θα μοιραστει το δοματιο με τον αποστολή από το φορουμ και τον φιλο μου τον κωστα στο τρικληνο στην θεση του παππου. κοστος καραβιου και ξενοδοχείου 267.20 και εισιτιρια για πιστα σε 15 μερες θα τα κλησουμε 73-75 ευρω.
    οποιος ενδιαφέρεται μου λεει και μπορει να ερθει την πεμπτη στο http://www.goldenfoods.gr/frontend/c.../?ref=linkwise να μας γνωρισει και αν τα πουμε από κοντα.

    υγ. αποστολή εχεις επιστροφη 33 ευρω γιατι ειχες καταθεσει περισοτερα , ειπα του δημητρη να τα κρατισει και μολις είναι για τα εισιτηρια για την πιστα να του δοσεις τα υπολυπα και θα δοσουμε και εμεις ο αθε ενας μας τα 73 -75 ευρω οσο τελικα βγει. εχω στα χερια μου το ομαδικο εισιτιριο και τα βαουτσερ του ξενοδοχείου εάν θελεια να σου δοσο αντιγραφο πες μου να σου φερω.
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP 2015 Pre-Season
    από MG-KTiNoS στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1158
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2015, 19:05
  2. MOTOGP + SUZUKI RETURNS 2015
    από nktR στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2014, 19:02
  3. Δοκιμαστικά MotoGp στο Sepang της Μαλαισίας...
    από DIT στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2004, 12:28
  4. Kαλημέρα και ευλογημένα MotoGp...
    από BICILINDRICO στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:17
  5. [b]motogp[/b]
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2003, 19:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF