Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 76

Θέμα: Αυτος τι επαθε?

  1. #31
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Μιας και είμαστε στα tips and tricks που είναι σοβαρή ενότητα, ας μείνουμε on topic

    Μην παρεξηγηθείς, για να μην ξεφύγουμε το λέω
    Οn topic είναι το παιδί έδω γράφουμε τι έπαθε αυτός και αυτος χέστ@κε πάνω του..αν και ειναι στημένο το βίδεο
    πάρτε και ενα απο μενα που δε χρειάζεται ανάλυση..

    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Οn topic είναι το παιδί έδω γράφουμε τι έπαθε αυτός και αυτος χέστ@κε πάνω του..αν και ειναι στημένο το βίδεο
    πάρτε και ενα απο μενα που δε χρειάζεται ανάλυση..

    το πηγε λαμπαδα..
    hornet 600

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    ουτε τους καταλαβε
    hornet 600

  4. #34
    Πονος... στο "νησι" ειν' αυτο αραγε;

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Πονος... στο "νησι" ειν' αυτο αραγε;
    μαλλον ναι..uk
    hornet 600

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    του την περνάς από τον λοκώ μετά ?

  7. #37
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Πονος... στο "νησι" ειν' αυτο αραγε;
    και πιο συγκεκριμενα η καταβαση του bray hill
    Aπο τα πιο δυσκολα κοματια του IOM
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #38
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Ποιος φταίει εδώ; Το βλέπω από χτες και προσπαθώ να αποδώσω ευθύνες. Η εύκολη απάντηση είναι ο "πίσω", οι αλήτες που τρέχουν σε δημόσιους δρόμους κτλ. Αλλά ο "μπροστά" φαίνεται απλά να κοιμάται. Σε όλο το βίντεο, τα οχήματα στην αριστερή λωρίδα κινούνται με τουλάχιστον 50 (mph, υποθέτω). Ο τύπος βγαίνει στη δεξιά λωρίδα και, μάλιστα στο μέσο της, με 30 και, φυσικά, χωρίς να ελέγξει τί γίνεται πίσω του.

    Παρόλ'αυτά ο "καμεραμάν" προβλέπει τη μαλακία και έχει ελαττώσει από νωρίς, ενώ ο άλλος δε φάνηκε να πτοείται. Σίγουρα δε διεκδικεί το βραβείο επιβίωσης. Ωστόσο η απορία μου είναι ποιος φταίει αρχικά κι όχι ποιος θα'πρεπε να οδηγεί πιο αμυντικά. Προσπαθώ να καταλάβω ποιον αποκαλεί "idiot" ο τίτλος.
    Life begins at 45°.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ποιος φταίει εδώ; Το βλέπω από χτες και προσπαθώ να αποδώσω ευθύνες. Η εύκολη απάντηση είναι ο "πίσω", οι αλήτες που τρέχουν σε δημόσιους δρόμους κτλ. Αλλά ο "μπροστά" φαίνεται απλά να κοιμάται. Σε όλο το βίντεο, τα οχήματα στην αριστερή λωρίδα κινούνται με τουλάχιστον 50 (mph, υποθέτω). Ο τύπος βγαίνει στη δεξιά λωρίδα και, μάλιστα στο μέσο της, με 30 και, φυσικά, χωρίς να ελέγξει τί γίνεται πίσω του.

    Παρόλ'αυτά ο "καμεραμάν" προβλέπει τη μαλακία και έχει ελαττώσει από νωρίς, ενώ ο άλλος δε φάνηκε να πτοείται. Σίγουρα δε διεκδικεί το βραβείο επιβίωσης. Ωστόσο η απορία μου είναι ποιος φταίει αρχικά κι όχι ποιος θα'πρεπε να οδηγεί πιο αμυντικά. Προσπαθώ να καταλάβω ποιον αποκαλεί "idiot" ο τίτλος.
    και εγω σου λεω οτι ο μπροστα πηγανε αργα δεν νομιζω ομως να εχει τουλαχιστον νομικα θεμα αν και κατατ την γνωμη μου επρεπε να πιασει ακρη ,τερμα δεξια και οχι διπλα στη διαχωριστικη γραμμη
    hornet 600

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis23 Προβολή μηνύματος
    και εγω σου λεω οτι ο μπροστα πηγανε αργα δεν νομιζω ομως να εχει τουλαχιστον νομικα θεμα αν και κατατ την γνωμη μου επρεπε να πιασει ακρη ,τερμα δεξια και οχι διπλα στη διαχωριστικη γραμμη
    Βρεττανοί (αν και το ΙΟΜ νομίζω είναι κάτι σαν ανεξάρτητο). Έπρεπε να πάει τέρμα αριστερά.

    Και τώρα που το ξαναείδα από το pc, αυτός που την τρώει εκ των όπισθεν απλά βγήκε να προσπεράσει και δεν υπολόγισε (ούτε και έχει υποχρέωση να υπολογίσει) τον αγωνιάρη που έρχεται με 136 μίλια (200 χιλιόμετρα) από πίσω του, προσπαθώντας είτε να την βγει στο καβασάκι που μόλις τον πέρασε ή να το παίξει γκάι μάρτιν.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Βρεττανοί (αν και το ΙΟΜ νομίζω είναι κάτι σαν ανεξάρτητο). Έπρεπε να πάει τέρμα αριστερά.

    Και τώρα που το ξαναείδα από το pc, αυτός που την τρώει εκ των όπισθεν απλά βγήκε να προσπεράσει και δεν υπολόγισε (ούτε και έχει υποχρέωση να υπολογίσει) τον αγωνιάρη που έρχεται με 136 μίλια (200 χιλιόμετρα) από πίσω του, προσπαθώντας είτε να την βγει στο καβασάκι που μόλις τον πέρασε ή να το παίξει γκάι μάρτιν.
    ναι αυτο εννοω απλα δεν ηξερα οτι ηθελε τερμα αριστερα... βασικα σε αυτον το δρομο που ειναι ολο λοφοι,πιθανοντατα να ανεβηκε το λοφο και οταν βγηκε ο αλλος απο προσπεραση να ηταν αργα
    hornet 600

  12. #42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis23 Προβολή μηνύματος
    ναι αυτο εννοω απλα δεν ηξερα οτι ηθελε τερμα αριστερα... βασικα σε αυτον το δρομο που ειναι ολο λοφοι,πιθανοντατα να ανεβηκε το λοφο και οταν βγηκε ο αλλος απο προσπεραση να ηταν αργα
    Είναι παρέα δύο άτομα οι "αργοί", ο ένας έχει βγει δεξιά γιατί προσπερνάει αυτοκίνητο με ρυθμό βόλτας (καθόλου παράξενο δηλαδή, πιθανότατα απλά χαζεύει τη διαδρομή του αγώνα), ο δεύτερος είναι ακριβώς πίσω του. Ο κινηματογραφιστής βλέπει τη φάση και κόβει, ο τέταρτος από πίσω προφανώς δεν έχει σωστή αντίληψη χώρου, τόπου κλπ (μάλλον κυνηγιέται με τον κινηματογραφιστή και έχει φιξάρει επάνω του) και... μπουμ. Να μη σου τύχει δηλαδή. Να γιατί τέλος η επίδαυρος κλπ "πίστες" για εμένα, πολύ μακριά και αγαπημένοι.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Είναι παρέα δύο άτομα οι "αργοί", ο ένας έχει βγει δεξιά γιατί προσπερνάει αυτοκίνητο με ρυθμό βόλτας (καθόλου παράξενο δηλαδή, πιθανότατα απλά χαζεύει τη διαδρομή του αγώνα), ο δεύτερος είναι ακριβώς πίσω του. Ο κινηματογραφιστής βλέπει τη φάση και κόβει, ο τέταρτος από πίσω προφανώς δεν έχει σωστή αντίληψη χώρου, τόπου κλπ (μάλλον κυνηγιέται με τον κινηματογραφιστή και έχει φιξάρει επάνω του) και... μπουμ. Να μη σου τύχει δηλαδή. Να γιατί τέλος η επίδαυρος κλπ "πίστες" για εμένα, πολύ μακριά και αγαπημένοι.
    εχεις δικιο σε αυτο που λες.. να παω τωρα καμμαι βολτα και ετσι οπως παω αργα να ερθει ο αλλος απο πισω πφφ ..

    εδω λεει το βιντεο "σε ελεγχομενο περιβαλλον" :P


    στο 2:20
    hornet 600

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    820
    Μεταξυ μας ,πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να το παθεις αυτο εαν σταματησεις σε πορτοκαλι φαναρι παρα σε τετοιες διαδρομες.

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dant3 Προβολή μηνύματος
    Μεταξυ μας ,πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να το παθεις αυτο εαν σταματησεις σε πορτοκαλι φαναρι παρα σε τετοιες διαδρομες.
    δεν εχεις αδικο φιλε μου,εμεις εδω την προειδοποιηση για την αλλαγη σε κοκκινο την βλεπουμε ως "ανοιξε το να προλαβεις"
    hornet 600

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι επαθε...ο ξαδερφος του Καραγκουνη ειναι????
    από cheos13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2009, 04:57
  2. Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 15:56
  3. ο zireous τι έπαθε
    από Cpt. Haddock στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2006, 13:03
  4. Τι επαθε ο ανθρωπος......
    από Vstrommer71 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2006, 07:43
  5. τι έπαθε το bikenet?
    από wild_cat/anima στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2005, 13:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF