Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 123

Θέμα: Σχεδια για το 2015......για πειτε.....

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vardis
    Εγγραφή
    05/12/2009
    Μηνύματα
    138
    Φέτος θα μείνουμε Ελλάδα, αν δεν προκύψει κάποια συνταρακτική αλλαγή, θετική ή αρνητική.
    Το πλάνο μέχρι τώρα είναι από Λίμνη Πλαστήρα, Περτούλι, Μέτσοβο από Χαλίκι, Βάλια Κάλντα, Καστοριά Πρέσπες, Νυμφαίο. Ηδη έχω ξεκινήσει να ξεσκονίζω χάρτες για να βγεί ο χειμώνας.
    Από κει προς τα κάτω δεν ξέρω ακόμα, αν υπάρχει καλή ιδέα είμαι όλος μάτια και αυτιά.
    vardis

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/02/2014
    Μηνύματα
    161
    για αρχη ειναι να βρω χρονο να βρεθω με τη γυναικα μου γιατι ο μπομπιρας μας εχει βγαλει εντελως εξω απο τις ζωες μας!!(|αλλα ειναι γλυκας σαν το πατερα του ο ατιμος...φτυστος ρε πουστη μου εγω??)
    α ναι μιλαμε για μηχανες και ταξιδια ε??
    να καβαλησω τη μηχανη αρκει να θυμηθω που τη παρκαρα.......

  3. #18
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Αφού ο petran δεν συγκινείται,λεω να τελειώσω το bandit και το RMX να τρέξω στο 3ο φιλικό στην Έδεσσα, και σε οποιο ακόμα αντέχω.
    Α και να κατέβω το καλοκαίρι στο Βόλο με το bandit να αλητεύω με τον καφετζή

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/02/2014
    Μηνύματα
    161
    ετσι αλητειες!!!

  5. #20
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    ειμαι αναμεσα σε 2 χαρτες...ο ενας ειναι αυτος(πολυ προχειρα):

    https://www.google.gr/maps/dir/%CE%A...6395!3e0?hl=el


    ο αλλος ειναι απο ιταλια μερια.αναλογα το μπατζετ και τις διαθεσιμες μερες,θα εξαρτηθει και η διαδρομη..
    πριν απο αυτα παντως εχω να παω μια λαμια,ενα βολο,να δω την λιμνη λαδωνα,την στεμνιτσα,ενα τουρ στα τζουμερκα και λιγο παλι απο οιτη-γκιωνα....οτι καταφερουμε.
    Πάνε μωρέ και μια Σλοβενία λίγο παρέκει είναι! Χτύπα Λιουμπλιάνα στον googlh και γύρνα το στις εικόνες να πάρεις μια ιδέα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Μοτο-σχεδια:

    Nα βγαλω λεφτα τη σεζον που ερχεται και να παρω ενα street ταξιδιαρικο μηχανακι με το οποιο θα κανω ενα eurotrip κατα τον Οκτωβριο και να το καθιερωσω να κανω ενα μεγαλο ταξιδι καθε χρονο.

    Εναλακτικα να παρω ενα καθαροαιμο enduro.

    Nα δω τι θα κανω με το Dominator. Να το κρατησω ή οχι;; Αν ναι, να του κανω καποιες αναβαθμισεις να γινει πιο μαχιμο. Αυτο συνδεεται με την αγορα ή οχι enduroμηχανακιου.
    Μλκ είσαι απίστευτος τύπος!
    Sent from me using a computer.

  6. #21
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Πάνε μωρέ και μια Σλοβενία λίγο παρέκει είναι! Χτύπα Λιουμπλιάνα στον googlh και γύρνα το στις εικόνες να πάρεις μια ιδέα.

    :
    την εχω δει και την γουσταρω τρελα..αυτος ο χαρτης εχει βγει καιρο και απλα τον εβαλα μπουκμαρκ για να τον εχω...αν εχουμε μερες,θα μπει στο προγραμμα εννοειται...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Τα αποθημένα μου (motogp από κοντά και ταξίδι στην Ευρώπη με τραίνο) τα έκανα πέρισυ
    οπότε για φέτος μακάρι να αξιωθώ να κάνω το css1 που έχω ακυρώσει από το 2008.

  8. #23
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    12 μερούλες είτε προς Ουγγαρία - Πολωνία, είτε μιας Ιταλο-Αυστιο-Γαλλία, είτε άντε μια Σικελία. 12 μερούλες πάντως στο δρόμο.

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    κανενας προορισμος βγηκε??
    για ιουνιο κανενας????

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    να αξιοθώ να τελείωσω και με τα τελευταία μαθήματα αυτού του πτυχίου και να φύγω έξω για πρακτική
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Να μου αφήσει το CBR ο Πέτρος όταν φύγει για πρακτική
    Μετά από λίγο καιρό ,

    Μόλις εχθές παρέλαβα το πρώτο μου επίσημο πτυχίο που περίμενα την αναγνώριση του εδώ και καιρό (5 χρόνια) ,και τώρα θα πάει και για μετάφραση αυτόματα. (1ος στόχος επιτεύτηκε)

    Όσο για τον δεύτερο στόχο στο δεύτερο πτυχίο που κάνω τώρα, πέρασα 19/19 μαθήματα,και μου έχει μείνει 1 μάθημα,για να πάρω και αυτό το πτυχίο ,το οποίο μάθημα είναι ειδικότητας και το παρακολουθώ τώρα πρώτη φορά,πήρα και πτυχιακή και ετοιμάζω χαρτιά ήδη για να βρώ φορέα για εξωτερικό για Πρακτική όποτε εν μέρη και (δεύτερος στοόχος πραγματοποιήθηκε εν μέρη!)

    Αυτά ήθελα να τα μοιραστώ μαζί σας,είμαι πολύ χαρούμενος.

  11. #26
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.044
    Congrats Φιλε!!!!!!!
    Παντα επιτυχιες και τυχη!!!!

  12. #27
    Ήντα κάνετε? Το avatar του/της xarisiero
    Εγγραφή
    01/07/2014
    Μηνύματα
    340
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Μετά από λίγο καιρό ,

    Μόλις εχθές παρέλαβα το πρώτο μου επίσημο πτυχίο που περίμενα την αναγνώριση του εδώ και καιρό (5 χρόνια) ,και τώρα θα πάει και για μετάφραση αυτόματα. (1ος στόχος επιτεύτηκε)

    Όσο για τον δεύτερο στόχο στο δεύτερο πτυχίο που κάνω τώρα, πέρασα 19/19 μαθήματα,και μου έχει μείνει 1 μάθημα,για να πάρω και αυτό το πτυχίο ,το οποίο μάθημα είναι ειδικότητας και το παρακολουθώ τώρα πρώτη φορά,πήρα και πτυχιακή και ετοιμάζω χαρτιά ήδη για να βρώ φορέα για εξωτερικό για Πρακτική όποτε εν μέρη και (δεύτερος στοόχος πραγματοποιήθηκε εν μέρη!)

    Αυτά ήθελα να τα μοιραστώ μαζί σας,είμαι πολύ χαρούμενος.
    Συγχαρητήρια και εύχομαι να υπάρχει κάτι για μια καλή δουλεία για εσένα εδώ και να μην αναγκαστείς να φύγεις έξω...(αν φυσικά θες να παραμείνεις στο μπουρ@@@@@λο).....

  13. #28
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Μετά από λίγο καιρό ,

    Μόλις εχθές παρέλαβα το πρώτο μου επίσημο πτυχίο που περίμενα την αναγνώριση του εδώ και καιρό (5 χρόνια) ,και τώρα θα πάει και για μετάφραση αυτόματα. (1ος στόχος επιτεύτηκε)

    Όσο για τον δεύτερο στόχο στο δεύτερο πτυχίο που κάνω τώρα, πέρασα 19/19 μαθήματα,και μου έχει μείνει 1 μάθημα,για να πάρω και αυτό το πτυχίο ,το οποίο μάθημα είναι ειδικότητας και το παρακολουθώ τώρα πρώτη φορά,πήρα και πτυχιακή και ετοιμάζω χαρτιά ήδη για να βρώ φορέα για εξωτερικό για Πρακτική όποτε εν μέρη και (δεύτερος στοόχος πραγματοποιήθηκε εν μέρη!)

    Αυτά ήθελα να τα μοιραστώ μαζί σας,είμαι πολύ χαρούμενος.
    Μπράβο Πέτρο
    Και εις ανώτερα

  14. #29
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Μπραβο ρε Πετραν!!! Παντα τετοια και καλυτερα!!


    Εγω θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας οτι εφαγα την πρωτη χυλοπιτα του 2015. Αουτς..
    MADE IN JAPAN 日本製

  15. #30
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.044
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Μπραβο ρε Πετραν!!! Παντα τετοια και καλυτερα!!


    Εγω θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας οτι εφαγα την πρωτη χυλοπιτα του 2015. Αουτς..
    Eλα ρε φιλε.. Εχω ξεχασει πως ειναι η χυλοπιτα. Και δεν πινεις και αλκοολ, ε? Βαλε ενα μαυρο τσαι με διπλο μελι, μπας και ξεχασεις.

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 26/07/2012, 13:46
  2. Για δείτε το βιντεακι και πείτε...
    από meis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2007, 01:29
  3. Πείτε μου για το vstrom650
    από nikomaxia στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 11:21
  4. Πείτε τη γνώμη σας για το Er - 5 - Kawasaki
    από ΙΠΠΕΑΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2005, 11:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF