Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Αγορά BMW F650 ST το 2015...

  1. #16
    Νέο μέλος Το avatar του/της vagmark2002
    Εγγραφή
    09/05/2014
    Μηνύματα
    15
    Γεια χαρα.

    Εαν ειναι σε καλη κατασταση παρτο και καλες βολτες.Λιγες (κουλες) ζημιες και με πολυ φτηνο κοστος επισκευης.Εχω το funduro 6 xρονια και το κυκλοφορω συνεχεια χειμωνα καλοκαιρι.Δεν ειναι και το καλυτερο μηχανακι λογω ηλικιας αλλα εχω κανει ταξιδια και βολτες απροβληματιστα.Σημειωση παντα να ειναι σε καλη κατασταση.

  2. #17
    Επειδή μίλησα πριν το Πάσχα με αυτόν που την είχε και μου είπε ότι πουλήθηκε, έχω στραφεί σε αυτή: http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6387954/ η οποία είναι πρώτο χέρι και χωρίς ζημιά (έψαξα την πινακίδα της).
    Πως σας φαίνεται σε κατάσταση & σε τιμή;;

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.530
    ειναι καλο που εχει περασει μονο ενα χερι
    ο ιδιοκτητης φαινεται προσεκτικος και να διαθετει λεφτα για σωστη συντηρηση
    τα υπολοιπα σε συνεργειο

  4. #19
    Χαρτί το μηχανάκι... χτύπα το.

  5. #20
    ΣινανάϊΌπαΓιαβρουμ&Αμάν Το avatar του/της Corki
    Εγγραφή
    12/06/2011
    Μηνύματα
    227
    Το μηχανακι γυαλιζει οντως......βρισκεται κοντα στο σπιτι μου και το εχω δει. Δεν το εχω εξετασει βεβαια ενδελεχως!

    Αν εισαι ετοιμος για αγορα (εχεις το χρημα-πηρες αποφαση οτι αυτο το μοντελο θελεις) πηγαινε δεστο απο κοντα!

    Τσεκαρε τα βασικα μονο σου! Δισκοι-τακακια-αλυσιδα-γραναζια-ηλεκτρικα-αναρτησεις-ρουλεμαν-λαστιχα. Δες αν σου χτυπαει κατι ασχημα στο ματι (πχ λαδι στο πιρουνι===>>>μαλλον θελεις τσιμουχες...κτλ)

    Κοιτα για ρωγμες στο υποπλαισιο (ουρα) γιατι μπορει αυτος να φορτωνε 50 κιλα σε καθε βαλιτσα στα ταξιδια του ....αυτα τα μηχανακια ποναγανε σε (1)κεντρικο διακοπτη (συνηθως εχει επισκευαστει γιατι ειναι γνωστο θεμα) (2) τρομπα νερου, (3) κομπλερ μιζας.

    Ολα γνωστα και ολα φτιαχνοντια ...μην ανησυχεις!

    Αφου λοιπον το "ψειρησες" και δεν βρηκες τπτ ασχημο να πεις για το μηχανακι..........πηγαινετο να το δει και ενας μηχανικος να εισαι σιγουρος!

    Μπες και εδω να διαβασεις για το συγκεκριμενο μηχανακι...http://www.f650.com/

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAC Προβολή μηνύματος
    Επειδή μίλησα πριν το Πάσχα με αυτόν που την είχε και μου είπε ότι πουλήθηκε, έχω στραφεί σε αυτή: http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6387954/ η οποία είναι πρώτο χέρι και χωρίς ζημιά (έψαξα την πινακίδα της).
    Πως σας φαίνεται σε κατάσταση & σε τιμή;;
    Mερακλης ο ιδιοκτητης.Περνα μια βολτα,μαλλον αξιζει τον κοπο.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά bmw f650 gs
    από sam4g στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2014, 20:45
  2. Ελαστικά για Bmw F650 St
    από blek63 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2006, 13:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF