Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 59

Θέμα: italian job (aprilia rs 250)

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xrider Προβολή μηνύματος
    Χωρις να θελω να σε απογοητευσω...λαθος μηχανακι για ανακατασκευη κατα την γνωμη μου.
    Πληροφοριακα
    Τα RS tis Aprilia ειναι βασισμενα πανω στον κινητηρα Suzuki RGV με την διαφορα οτι η Απριλια "εξελιξε" τον κινητηρα και κατι γυρω γυρω οπως το αισθητικο κομματι. Παρολαυτα
    RS vs RGV το 2ο ειναι πιο γρηγορο.
    Στην Ιταλια τα RS δεν εχουν ζητηση εκτος πολυ πιτσιρικαδων που δεν μπορουν να αγορασουν το Cagiva MITO 125 '93 , το οποιο παιρνει τρομερες μετατροπες , ειναι απιστευτα γρηγορο -δεν ξερω πως , αλλα στα 180κεκ το 250 βλεπει μονο πινακιδες - εχει την μουρη απο το Ducati 916. Eνα ΜΙΤΟ , του τοτε , τωρα εχει καπου στα 4.000 ευρια ενω ενα ΡΣ το πολυ ενα χιλιαρικο - και μιλαω παντα για οχι ερειπιο ,με τα χαρτια του κανονικα-
    Το ΡΣ νομιζω φοραει κινητηρα του RGV '92.
    ναι τα ξερω και ισχύουν αυτα που λες.. αλλα δεν εχω 4 χιλιαρικα και σιγουρα δεν θα επαιρνα mito125 με αυτα αν ειχα
    το mito μαμα αντε να βγαζει 25-30 αλογα και 160 πραγματικη τελικη. το rs ταξιδεύει με τοσα.
    για φτιαγμενο μιτο θες λευτα... εχω δει οτι μπαινει και μοτερ rd350 στο μιτο

    αλλα ενα μηχανακι που βγαζει 60 αλογα απο 250 κυβικα,ειναι απο τα ποιο ελαφριά και εχει μικρο κοστος αποκτισης δεν το λες και οτι δεν αξιζει.
    θα ηταν καλητερα να σκασω 5 χιλιαρικα για ενα sxv?
    ή μηπος αλλα τόσα για φτιαγμενο mito με οτι συνεπάγεται αυτο?

    να πω και τι ξερω εγω.
    το aprilia φοραει μοτερ rgv και συγκεκριμενα το vj22 (1992 που λες) που ειναι το δευτερο καλητερο μοτερ τις σειρας rgv (μετα το vj23)
    μια απο τις κυριοτερες αλλαγες ειναι στις κεφαλες που εχουν αλλο σχημα και μεγαλητερη συμπιεση.
    επισης το aprilia φοραει τα 'ανοικτα' πραγματα ενός rgv..

    δηλαδη 34αρια καμπυρατερ,ανοικτη ηλεκτρονικη, ξεφιμωμενα οργανα..

    σε μια κοντρα rs-rgv το rs θα ειναι παντα ξεφιμομενο ενω το rgv μπορει να ειναι φιμωμενο. (δηλαδη 32αρια,κλειστη ηλεκτρονικη)
    υπαρχουν πολλα φιμομενα rgv τα λεγομενα 'κλειστα' για να τα κανεις full power θες καρμπυρατερ,ηλεκτρονικη, οργανα με max 240km/h αντι 180
    πολλοι δεν τα βαζουν ολα αυτα για να το κανουν 100% ανοικτο


    οποτε εξεταζουμε μονο την περιπτωση που εχεις ανοικτο rgv και το βαζεις κοντρα με rs. οι διαφορες τους ειναι στο οτι το rgv ειναι ποιο ελαφρυ αλλα το rs εχει μεγαλητερη συμπιεση..
    σε βιντεακια στο youtube εχω δει οτι και τα 2 βγαζουν τελικες απο 200-215km-h και 60-65 αλογα οποτε δεν νομιζω να υπαρχει καπια σοβαρη διαφορα εναντι του rgv
    σε επιδόσεις..

    για το καλο rs με ενα χιλιαρικο που το βρήκες να το παρω?

    τα περισσοτερα ελλαδα ξεκινανε απο 2-3 χιλιάρικα.

    ξερω μονο 2 που πουληθικαν κατω απο χιλιαρικο.
    το ενα ηταν ετοιμο να βαρεσει και ξαναεφυγε οπως ηταν μεσα σε μια βδομαδα
    το αλλο ειχε κομμενο και ξανακολλημενο πλαισιο

  2. #32

  3. #33
    Αfricaνος και Τζεντλεμαν Το avatar του/της montechristo
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    177
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    ευχαριστώ.. με 3 κατοστάρικα δεν μπορείς να τα εχεις ολα :-p οποτε track-bike μονο
    Χωρις να θελω να σε κατηγορησω για κατι, μονο εμενα ενοχλει να λες ετσι ελαφρα την καρδια, οτι αγορασες ενα μηχανακι χωρις χαρτια?
    Benelli TRK 502 X 2020 - Honda SH 150 2009

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από montechristo Προβολή μηνύματος
    Χωρις να θελω να σε κατηγορησω για κατι, μονο εμενα ενοχλει να λες ετσι ελαφρα την καρδια, οτι αγορασες ενα μηχανακι χωρις χαρτια?
    Το ότι δεν έχει χαρτιά δε σημαίνει κάτι. Κι εγώ έχω αγοράσει μηχανάκι χωρίς χαρτιά αλλά ο άνθρωπος έχει παραδώσει πινακίδες οριστικά.....

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    θεωρητικά το αγορασα για ανταλακτικα-σκραπ-παλιοσιδερα. πες το και καναπε για να κάθομαι πανω του

    οι 2 τελευταιοι ιδιοκτήτες ειναι απο την περιοχη οποτε δυσκολο να εχει κλαπεί.. επισης δεν εχει αλλοιωμένους αριθμους πλαισίου και κινητήρα
    απλα εχει απλήρωτα σηματα γιατι το ειχαν παρατήσει και εγω δεν εχω ορεξη να ψαχνω και να πληρώνω τον παλιο ιδιοκτήτη

    άλλωστε track-bike παει να γινει


    σημερα του εκοψα φλαντζες βασης κυλινδρων απο βελανιδοχαρτο 0,5μμ αντιγραφοντας τις παλιες του
    εχω ετοιμασει και μερικα πραγματα απο nsr να παρω μαζι μου (μπουζοπιπες,μπουζι,ρουλεμαν-πειρους πιστονιών, βιδες παξιμάδια,φλαντζοκολλα,οργανα)
    ολο και κατι απο αυτα θα ταιριάζει

    οι βασικες ελλείψεις ειναι: 1 κυλινδρο,2 πιστονια,ψυγείο,μουτρο
    μετα βλεπουμε και για στρόφαλο

  6. #36
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    ναι τα ξερω και ισχύουν αυτα που λες.. αλλα δεν εχω 4 χιλιαρικα και σιγουρα δεν θα επαιρνα mito125 με αυτα αν ειχα
    το mito μαμα αντε να βγαζει 25-30 αλογα και 160 πραγματικη τελικη. το rs ταξιδεύει με τοσα.
    για φτιαγμενο μιτο θες λευτα... εχω δει οτι μπαινει και μοτερ rd350 στο μιτο

    αλλα ενα μηχανακι που βγαζει 60 αλογα απο 250 κυβικα,ειναι απο τα ποιο ελαφριά και εχει μικρο κοστος αποκτισης δεν το λες και οτι δεν αξιζει.
    θα ηταν καλητερα να σκασω 5 χιλιαρικα για ενα sxv?
    ή μηπος αλλα τόσα για φτιαγμενο mito με οτι συνεπάγεται αυτο?

    να πω και τι ξερω εγω.
    το aprilia φοραει μοτερ rgv και συγκεκριμενα το vj22 (1992 που λες) που ειναι το δευτερο καλητερο μοτερ τις σειρας rgv (μετα το vj23)
    μια απο τις κυριοτερες αλλαγες ειναι στις κεφαλες που εχουν αλλο σχημα και μεγαλητερη συμπιεση.
    επισης το aprilia φοραει τα 'ανοικτα' πραγματα ενός rgv..

    δηλαδη 34αρια καμπυρατερ,ανοικτη ηλεκτρονικη, ξεφιμωμενα οργανα..

    σε μια κοντρα rs-rgv το rs θα ειναι παντα ξεφιμομενο ενω το rgv μπορει να ειναι φιμωμενο. (δηλαδη 32αρια,κλειστη ηλεκτρονικη)
    υπαρχουν πολλα φιμομενα rgv τα λεγομενα 'κλειστα' για να τα κανεις full power θες καρμπυρατερ,ηλεκτρονικη, οργανα με max 240km/h αντι 180
    πολλοι δεν τα βαζουν ολα αυτα για να το κανουν 100% ανοικτο


    οποτε εξεταζουμε μονο την περιπτωση που εχεις ανοικτο rgv και το βαζεις κοντρα με rs. οι διαφορες τους ειναι στο οτι το rgv ειναι ποιο ελαφρυ αλλα το rs εχει μεγαλητερη συμπιεση..
    σε βιντεακια στο youtube εχω δει οτι και τα 2 βγαζουν τελικες απο 200-215km-h και 60-65 αλογα οποτε δεν νομιζω να υπαρχει καπια σοβαρη διαφορα εναντι του rgv
    σε επιδόσεις..

    για το καλο rs με ενα χιλιαρικο που το βρήκες να το παρω?

    τα περισσοτερα ελλαδα ξεκινανε απο 2-3 χιλιάρικα.

    ξερω μονο 2 που πουληθικαν κατω απο χιλιαρικο.
    το ενα ηταν ετοιμο να βαρεσει και ξαναεφυγε οπως ηταν μεσα σε μια βδομαδα
    το αλλο ειχε κομμενο και ξανακολλημενο πλαισιο
    Μην το παίρνεις προσωπικά , γούστα ειναι αυτά . Απλά μου φάνηκε οτι μπαίνεις σε ιστορία μεγαλύτερη απ οσο αξίζει γιαυτο το μηχανάκι .
    Το κυριότερο με αυτά τα μηχανάκια ειναι οτι για τότε που βγήκαν ηταν ωραία παιχνίδια αλλα αυτό που τα κανει προβληματικά ειναι οτι τρώνε πολλά . Το κόλλημα ειναι εγγυημένο σε αυτούς τους κινητήρες , δυστηχως .
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    αν αλλάξεις κυλινδρα-πιστονια-στροφαλο και τα κανεις ολα σωστα by the book το μηχανακι γινεται καινουριο απο μοτερ
    και ειναι ικανο να κανει απειρα χιλιομετρα με μονη συντηριση το αλλαγμα των πιστονιων καθε 15-25.000 χιλιομετρα και καθαρισμα των power-valve,αντε και κανα λαδι
    απο εκει και περα εχεις 150 κιλα 60 αλογα απο 250cc και ιταλικα περιφεριακα.

    ενα αντίστοιχο πουσαρισμενο 4τ εχει πολυ ποιο κοστοβορα συντήρηση, ρωτα οσους εχουν καθαρα τετραχρονα 250-450-550-600
    το 4τ
    χρειαζεται περισσοτερα κυβικα για να βγαλει τα ιδια αλογα (βλεπε και κοστος σε τελοι-ασφαλειες αν μιλαμε και για χρηση δρομου)+ το οτι ειναι ποιο μαγκια (για εμενα) να βγαζεις πολλα αλογα απο λιγα κυβικα
    ενω το 4τ εχει περισσοτερο βαρος και μεγαλητερη τιμη απόκτησης.
    οποτε να γιατι σε μοτοσυκλετες επιλεγω μονο 2τ

    μην βλεπεις γνωστους-φιλους που τα φτιαχνουν σε ασχετους μάστορες ή δεν ξερουν να δουλεψουν ενα 2t και τα ρημάζουν
    εχω δει τρελες πατεντες σε τετεια μηχανακια. που με απόδοση 240 αλογα στο λιτρο θα επρεπε να τα πειραζουν-φτιαχνουν μονο μηχανικοι των motogp και οχι ο μαστρο μιτσος
    η αποφαση για πειραγμα,ο χρόνος/χρημα που θα επρεπε να δαπανηθούν για το φτιαξιμο ενός τετειου θα επρεπε να ηταν τεραστια σε μεγεθοι και οχι τα 5 λεπτα και 15 ευρω που πηρε ο μαστορακος ο οποιος ειχε παλια dragster παπια για να σου γρατζουνισει λιγο τις θυριδες με dremel ή να σου κατεβασει τις κεφαλες με γυαλοχαρτο :-p

    το προβλημα με τα rs-rgv ηταν η αστοχια στις power-valve που μπορει να σπασει να πεσει στον κυλινδρο και να καταστρεψει το μοτερ
    αλλα με συχνο ελενχο-καθαρισμα μπορει να μην εχεις θεμα. ομως μπορει και να σου σπανε συνεχεια.
    ο κανονας λεει οτι πρεπει να εχεις ενα σετ στην ακρη για παν ενδεχομενο

    οσο για αξιοπιστεια θα θυμιθω το 50αρι μου
    το manual στο 50αρι ελεγε αλλαγη πιστονιου στα 15.000 χιλιομετρα σε μαμα κατασταση
    εκανα 33.000+ φοροντας ανοικτη εξατμιση. και ολα στον κόφτη.
    δεν εχεις ξαναδει ποιο καφρικη χρηση, στον κοφτη συνεχεια. το μοτερ εβγαλε το 80% τις ζωης του στις 11.000 rpm και απο γκαζια περνουσε 110cc παπια παντου
    τα τελικιασματα ηταν μια καθημερινη συνήθεια.
    ακομα και οταν ηθελα να το σπασω (πχ εβαζα μια τριτη μεσα και το εσπαγα τερμα και τα άφηνα να κοφταρει για ωρα)
    αυτο δεν ελεγε να σπασει με τιποτα.

    ουτε καν η απόδοση επεσε. στο τελος πηγαινε και λιγο ποιο καλα.
    μετα βαρεθικα και το εκανα 80cc και εκανα αλλα τόσα χιλιομετρα.. μπορει και παραπανω αγνωστο το ποσα. 8 χρόνια κοντα το εχω συνολο μαλλον πανω απο 60.000 και 0 μηχανικα προβληματα.
    στα 80cc πηγαινε σαν crypton x και ξανα με εβγαλε χωρις προβλημα και λειτουργει ακομα και ας το παω μεγαλες αποστασεις χωρις νερο στο ψυγείο..
    (εχει χαλασει η τσιμουχα τρομπας νερου και στο 5λεπτο αδειαζει το ψυγειο ) εχω βγαλει και κατι γύρους σε πιστα motocrosh εδω στα βουνα ετσι

    η mallossi εγραφε άνοιγμα και ελενχο-αλλαγμα ελατήρια-πιστονι καθε 5.000 χιλιομετρα κατι που δεν εγινε ποτε φυσικα και ας εχω κανει 30.000+

    οποτε συντήρηση στα 60.000+ χιλιομετρα = λαδια σασμαν καθε 3 χρονια, και διχρονολαδο 1 λιτρο καθε 1000-1200 χιλιομετρα αν θυμαμαι καλα.. κολλήματα=0
    αν ειχα 4τ θα χρειαζονταν λαδια καθε 2-3 χιλιαδες και βαλβιδες καθε 5-10.000 + φιλτρο λαδιου
    και στα πολλα χιλιομετρα μπορει να αρχισει να βαραει καμια καδενα ή να θελει εκκεντροφόρο,ελατήρια-βαλβιδες οποτε έξτρα έξοδα.

    και το 80αρι δεν παρεδωσε ακομα. μπορει να βγαλει ακομα 30.000 ετσι
    αν κολλησει ποτε εχω ακομα τα 50αρια κυλινδροπιστονα να βαλω που ειναι αριστα

    εχοντας αυτα σαν εμπειριες+ το οτι βλεπω απο τα nsr νομιζω οτι ειναι wort it να ξοδεψω κανα 600αρι και να φτιαξω το rs
    το συνολικο κοστος δεν θα ξεπερασει το 1000αρικο.

  8. #38
    Στη τσέπη και στη καύλ@ σου δεν χωράει νταβατζής.
    Φτιάξ' το όπως το έχεις φανταστεί κι αν χαλάσει το ξαναφτιάχνεις.
    Μακάρι να μετανιώνουμε για κάτι που κάναμε παρά για κάτι που δεν τολμήσαμε.

  9. #39
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    αν αλλάξεις κυλινδρα-πιστονια-στροφαλο και τα κανεις ολα σωστα by the book το μηχανακι γινεται καινουριο απο μοτερ
    και ειναι ικανο να κανει απειρα χιλιομετρα με μονη συντηριση το αλλαγμα των πιστονιων καθε 15-25.000 χιλιομετρα και καθαρισμα των power-valve,αντε και κανα λαδι
    απο εκει και περα εχεις 150 κιλα 60 αλογα απο 250cc και ιταλικα περιφεριακα.

    ενα αντίστοιχο πουσαρισμενο 4τ εχει πολυ ποιο κοστοβορα συντήρηση, ρωτα οσους εχουν καθαρα τετραχρονα 250-450-550-600
    το 4τ
    χρειαζεται περισσοτερα κυβικα για να βγαλει τα ιδια αλογα (βλεπε και κοστος σε τελοι-ασφαλειες αν μιλαμε και για χρηση δρομου)+ το οτι ειναι ποιο μαγκια (για εμενα) να βγαζεις πολλα αλογα απο λιγα κυβικα
    ενω το 4τ εχει περισσοτερο βαρος και μεγαλητερη τιμη απόκτησης.
    οποτε να γιατι σε μοτοσυκλετες επιλεγω μονο 2τ

    μην βλεπεις γνωστους-φιλους που τα φτιαχνουν σε ασχετους μάστορες ή δεν ξερουν να δουλεψουν ενα 2t και τα ρημάζουν
    εχω δει τρελες πατεντες σε τετεια μηχανακια. που με απόδοση 240 αλογα στο λιτρο θα επρεπε να τα πειραζουν-φτιαχνουν μονο μηχανικοι των motogp και οχι ο μαστρο μιτσος
    η αποφαση για πειραγμα,ο χρόνος/χρημα που θα επρεπε να δαπανηθούν για το φτιαξιμο ενός τετειου θα επρεπε να ηταν τεραστια σε μεγεθοι και οχι τα 5 λεπτα και 15 ευρω που πηρε ο μαστορακος ο οποιος ειχε παλια dragster παπια για να σου γρατζουνισει λιγο τις θυριδες με dremel ή να σου κατεβασει τις κεφαλες με γυαλοχαρτο :-p

    το προβλημα με τα rs-rgv ηταν η αστοχια στις power-valve που μπορει να σπασει να πεσει στον κυλινδρο και να καταστρεψει το μοτερ
    αλλα με συχνο ελενχο-καθαρισμα μπορει να μην εχεις θεμα. ομως μπορει και να σου σπανε συνεχεια.
    ο κανονας λεει οτι πρεπει να εχεις ενα σετ στην ακρη για παν ενδεχομενο

    οσο για αξιοπιστεια θα θυμιθω το 50αρι μου
    το manual στο 50αρι ελεγε αλλαγη πιστονιου στα 15.000 χιλιομετρα σε μαμα κατασταση
    εκανα 33.000+ φοροντας ανοικτη εξατμιση. και ολα στον κόφτη.
    δεν εχεις ξαναδει ποιο καφρικη χρηση, στον κοφτη συνεχεια. το μοτερ εβγαλε το 80% τις ζωης του στις 11.000 rpm και απο γκαζια περνουσε 110cc παπια παντου
    τα τελικιασματα ηταν μια καθημερινη συνήθεια.
    ακομα και οταν ηθελα να το σπασω (πχ εβαζα μια τριτη μεσα και το εσπαγα τερμα και τα άφηνα να κοφταρει για ωρα)
    αυτο δεν ελεγε να σπασει με τιποτα.

    ουτε καν η απόδοση επεσε. στο τελος πηγαινε και λιγο ποιο καλα.
    μετα βαρεθικα και το εκανα 80cc και εκανα αλλα τόσα χιλιομετρα.. μπορει και παραπανω αγνωστο το ποσα. 8 χρόνια κοντα το εχω συνολο μαλλον πανω απο 60.000 και 0 μηχανικα προβληματα.
    στα 80cc πηγαινε σαν crypton x και ξανα με εβγαλε χωρις προβλημα και λειτουργει ακομα και ας το παω μεγαλες αποστασεις χωρις νερο στο ψυγείο..
    (εχει χαλασει η τσιμουχα τρομπας νερου και στο 5λεπτο αδειαζει το ψυγειο ) εχω βγαλει και κατι γύρους σε πιστα motocrosh εδω στα βουνα ετσι

    η mallossi εγραφε άνοιγμα και ελενχο-αλλαγμα ελατήρια-πιστονι καθε 5.000 χιλιομετρα κατι που δεν εγινε ποτε φυσικα και ας εχω κανει 30.000+

    οποτε συντήρηση στα 60.000+ χιλιομετρα = λαδια σασμαν καθε 3 χρονια, και διχρονολαδο 1 λιτρο καθε 1000-1200 χιλιομετρα αν θυμαμαι καλα.. κολλήματα=0
    αν ειχα 4τ θα χρειαζονταν λαδια καθε 2-3 χιλιαδες και βαλβιδες καθε 5-10.000 + φιλτρο λαδιου
    και στα πολλα χιλιομετρα μπορει να αρχισει να βαραει καμια καδενα ή να θελει εκκεντροφόρο,ελατήρια-βαλβιδες οποτε έξτρα έξοδα.

    και το 80αρι δεν παρεδωσε ακομα. μπορει να βγαλει ακομα 30.000 ετσι
    αν κολλησει ποτε εχω ακομα τα 50αρια κυλινδροπιστονα να βαλω που ειναι αριστα

    εχοντας αυτα σαν εμπειριες+ το οτι βλεπω απο τα nsr νομιζω οτι ειναι wort it να ξοδεψω κανα 600αρι και να φτιαξω το rs
    το συνολικο κοστος δεν θα ξεπερασει το 1000αρικο.
    Οκ. Εγώ απλά το λέω γιατι είχα το RGV 250,TZR 250 , Nsr 250 , 1-2 aprilia 2χρονα και ένα Cagiva .
    Όλα αυτά ηταν μοντέλα εισαγωγής βέβαια τα γιαπωνέζικα του +1990 , το αγαπημένο μου που κράτησα περισσότερο ηταν το Suzuki αλλα έφαγε κόλλημα 2 φορές και ας το πρόσεχα . Αν θυμάμαι καλά κύλινδρο πιστόνα κλπ είχα πληρώσει τότε στον Τογελο καμία 200.000 δρχ και το μηχανάκι το είχα παρει κάπου στις 700.000δρχ.
    Απλά αυτά ειναι μηχανάκια για πίστα που απλά τους βγάζουν πινακίδες και για δρόμο ενω το 4Τ την σύγκριση τη θεωρώ άκυρη .
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    582
    Φιαξτο να μπαινεις πιστα να το ακουμε να το μυριζουμε και να θυμομαστε πως ειναι τα μηχανακια.
    Τα 2χρονα που κυκλοφουν ακομα τα θαυμαζουμε βλεπεις κατι nsr και τρελαινεσαι ποσο το aprilia που κυκλοφορουσαν ελαχιστα τοτε που ειμασταν πιτσιρικαδες και μας τρεχανε τα σαλια!!!
    Καλη συνεχεια!!
    LIVE FREEEEE!!!!!

  11. #41
    Φανταστική μοτοσυκλέτα. Ουσιαστικά είναι ένα track bike που έβγαζε πινακίδες. Μη μασάς για τα χαρτιά, έτσι και αλλιώς μόλις το πας πίστα θα σε αποζημιώσει για τη δουλειά σου.

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    μπηκανε πατακια απο nsr. ταιριαξαν μια χαρα
    μπήκανε και μπουζοπιπες nsr οπως και μπουζί

    απο ρευματα και περιφεριακα ειμαστε οκ για να τσουλήσει
    μενει η τροφοδοσία και το μοτερ

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC00268.jpg 
Προβολές:	397 
Μέγεθος:	63,0 KB 
ID:	332091
    και home made φλαντζες.. 0,5μμ και μετα βλεπουμε

  14. #44
    [FONT=Calibri]Δώσε ρε πατρίδα δώσε. [/FONT]
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04691.jpg 
Προβολές:	297 
Μέγεθος:	101,1 KB 
ID:	332339
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04692.jpg 
Προβολές:	299 
Μέγεθος:	100,8 KB 
ID:	332340
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04693.jpg 
Προβολές:	297 
Μέγεθος:	100,4 KB 
ID:	332341

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Aprilia RS 250
    από leonis_lj στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2013, 17:27
  2. Part Number για Aprilia RS 250
    από rc31 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2006, 12:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF