Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: sym symphony 150 new

  1. #16
    Marine Engineer Το avatar του/της ap41
    Εγγραφή
    16/02/2015
    Μηνύματα
    13
    Oχι δεν ειμαι απο το Βολο. Περιστεριωτης ειμαι αλλα ζω στη Σαλαμινα εδω και 12 χρονια. Απο τη στιγμη που η εδρα (εργασιας μου) ειναι εξω..ειπα να κανω μια μικρη αποκεντρωση. Πανω σε ενα βουνο σχεδον μονος (χωρις γειτονους).
    Τελος παντων..ειπαμε να τα βαλουμε κατω..Υ&*%^$&#Φ**Χ$ = ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ. Αμα αρχισω πουλατο....αγορασε...καλυτερα να ταιζω το "τερας" να χω και το κεφαλι μου ησυχο. Απλα θα ειμαι καλο παιδι και θα αλλαξω νοοτροπια.
    Ειπα.....μπας...και...Βλεπεις στη δουλεια μου υπαρχει και το "value for money" οποτε....καλοοοοοοο ειναι το SYM. Γιατι αν μπω στο τρυπακι παρε το 200...Ε! ας παρω και το 300...και ξαφνικα μια μερα θα βρεθω με 2 Ninja.
    Ευχαριστω για την προσπαθεια παιδια.

  2. #17
    Δε θα βρεθεις με δυο νιτσες αλλα με εναμιση καλα μηχανακια.....


    Ενα το σκουτερ μισο η νιτσα

    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #18
    Marine Engineer Το avatar του/της ap41
    Εγγραφή
    16/02/2015
    Μηνύματα
    13
    ....μα να σου πω!!!! πες το κι ετσι.

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2017
    Μηνύματα
    3
    Καλησπέρα παιδιά, είδα το είναι παλιό το θέμα αλλά ήλπιζα μήπως κάποιος μπορέσει να με βοηθήσει. Έχω και εγώ το ιδιο θέμα και θέλω να αντικαταστήσω στο μπροστινό σωληνάκι μιας και εχει αρχίσει και φθείρεται με υψηλής. Με έναν τεχνικό που μίλησα μου ειπε να το λύσω να μετρήσω το μήκος για να παραγγέλλουμε επειδή είμαστε απο επαρχεία αλλα επειδή το θελω για δουλειά και δεν θελω να το λύσω - δέσω δυο φορες, θα προτιμούσα να μου πει κάποιος αν ξερει το μήκος ωστε να το λύσω μια φορα μονο για να το εγκαταστήσω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστω εκ των προτέρων.

  5. #20
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από flogerakos Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά, είδα το είναι παλιό το θέμα αλλά ήλπιζα μήπως κάποιος μπορέσει να με βοηθήσει. Έχω και εγώ το ιδιο θέμα και θέλω να αντικαταστήσω στο μπροστινό σωληνάκι μιας και εχει αρχίσει και φθείρεται με υψηλής. Με έναν τεχνικό που μίλησα μου ειπε να το λύσω να μετρήσω το μήκος για να παραγγέλλουμε επειδή είμαστε απο επαρχεία αλλα επειδή το θελω για δουλειά και δεν θελω να το λύσω - δέσω δυο φορες, θα προτιμούσα να μου πει κάποιος αν ξερει το μήκος ωστε να το λύσω μια φορα μονο για να το εγκαταστήσω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστω εκ των προτέρων.
    Ελα ρε φιλε δεν ειναι δυακολο,βαλε ενα σπαγγο μετρησε το και παραγγειλε το βαλε και 2 εκατοστα καβατζο και εισαι ετοιμος.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Δυστυχώς έχει το βασικό μειονέκτημα ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το φρένο του κινητήρα ..( ένας από τους λόγους που δεν γουστάρω τα σκούτερ ) .

    Σημαντικό ρόλο παίζουν τα τακάκια που φοράς , θα δοκίμαζα κάτι από nissin .Σωληνάκια υψηλής κάνουν διάφορα μεγάλη αν τα σωληνάκια σου είναι παλιά αλλιώς η διαφορά είναι ελάχιστη .

    Ρόλο επίσης παίζει πως μοιράζεις το βάρος σου πάνω στο μηχανάκι όταν φρενάρεις .. τώρα για το σκούτερ ας μιλήσουν οι αρμόδιοι πως μοιράζεις το βάρος .

    Τέλος δες αν ανάρτηση είναι τέρμα μαλακή και βουτάει σαν σκυλόψαρο όταν φρενάρεις .
    ( Τα λάστιχα είναι αυτονόητο ..)

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2013
    Μηνύματα
    1
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapphire Προβολή μηνύματος
    Δυστυχώς έχει το βασικό μειονέκτημα ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το φρένο του κινητήρα ..( ένας από τους λόγους που δεν γουστάρω τα σκούτερ ) .

    Σημαντικό ρόλο παίζουν τα τακάκια που φοράς , θα δοκίμαζα κάτι από nissin .Σωληνάκια υψηλής κάνουν διάφορα μεγάλη αν τα σωληνάκια σου είναι παλιά αλλιώς η διαφορά είναι ελάχιστη .

    Ρόλο επίσης παίζει πως μοιράζεις το βάρος σου πάνω στο μηχανάκι όταν φρενάρεις .. τώρα για το σκούτερ ας μιλήσουν οι αρμόδιοι πως μοιράζεις το βάρος .

    Τέλος δες αν ανάρτηση είναι τέρμα μαλακή και βουτάει σαν σκυλόψαρο όταν φρενάρεις .
    ( Τα λάστιχα είναι αυτονόητο ..)
    To sym symphony 150 απεμπλοκαρει τον τροχο απο τον κινητηρα οταν η ταχυτητα πεσει κατω απο τα 20 χλμ. /ωρα. Οποτε αν πας με 80 χλμ. Κ αφησεις το γκαζι θα κοβει απο το φρενο του κινητηρα μεχρι τα 20χλμ.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. sym symphony sr 150
    από dimka στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2012, 15:56
  2. sym symphony sr 150 ή sym hd2 125?
    από xristos3812 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2012, 17:09
  3. Sym Symphony 150SR
    από suzukimaniac στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2011, 20:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF