Σελίδα 36 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2631323334353637383940414686 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #526
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα στο βενζιναδικο να ζητας απο τη γρια 52Ε ενω της ειχες βαλει 40Ε βενζινη.
    Το σκεφτηκα να μιλησω αλλα δεν ηξερα εαν της ειχες κανει κατι στο αυτοκινητο,μιας και το ειχε παρκαρισμενο απεξω.ασε που και η γρια δεν ηταν πολυ στο σοι της και δεν την εκοβα να νιωθει ακομα και εαν μιλαγα.
    Παντως πιο πολυ για περιπτωση ,του να τσιμπησες το 12αρικο μου φανηκε...
    Βενζιναδικο στο Παπαγο btw.

  2. #527
    Σε είδα πανίβλακα, άχρηστε με το ποδήλατο που είχες και μοτέρ με μπαταρία να σφάζεις 3-4 κόκκινα και μάλιστα στο ένα από αυτά να αποφεύγεις το τράκο επειδή ο άλλος προτίμησε να πατήσει φρένο αντί να σε κάνει χαλκομανία.
    Νομίζω πως έχετε ξεφύγει εσείς με τα ποδήλατα. ΕΝΤΕΛΩΣ.

  3. #528
    Καιρό είχα να δω Buell. Εσύ το πήγαινες κιόλας.

    Ωραίος


    Με εκτίμηση,
    Το ΚΤΜ
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  4. #529
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα παππού να σταματάς και να χαζεύεις το Triumph.

    Έφερες δυό δάχτυλα στα χείλη σου, τα φίλησες και μετά τα ακούμπησες στο (σκονισμένο) τεπόζιτο!

    Αισθάνθηκα την ανάγκη να σου μιλήσω.

    -"Κάτι ξέρετε εσείς!"
    -"Είχα κι εγώ Triumph στα 20. Και τώρα είμαι 80 κάτι. Πάντα όρθιος και γερός!".

    Σε καμάρωσα και σε χάρηκα λεβέντη παππούλη! Κάθε ευχή που έχω, είναι μαζί σου!

    Και δεν το περίμενα, αλλά τα δάκρυα στα μάτια σου ήταν τελικά μεταδοτικά...
    I will take the mountains!

  5. #530
    Σε ειδα αντβεντσουρ τριβαλιτσο τρανσαλπ γιλεκακι ακρανωτε να πηγαινεις ψιλογαμιωντας και να κοπανας την μηχανη μου, παρκαρισμενη, με την πλαϊνη βαλιτσα. δεν εκανες ζημια, αλλα ρε φιλε... τριβαλιτσο και απο το πεζοδρομιο σε ΑΔΕΙΟ δρομο γιατι;;; αφου κατεβηκες απο το πεζοδρομιο και παρκαρες απεναντι. τι ειστε εσεις οι περιπετειες ρε παιδι μου...

  6. #531
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σε είδα με σκουτερ σου κοστουμαρισμένο να πηγαίνεις σαν μην υπάρχει αυριο σφήνες από δω από κει με πάνω από 80 χιλιόμετρα πέρναγες ξυστά από καθρευτες .Μετά από κανένα δίλεπτο σε είδα σταματημένο δίπλα σε ένα smart που μόλις του είχες φάει τον καθρέφτη ..τουλάχιστον σταμάτησες ..περαστικά σου.

  7. #532
    με αυτά και αυτά ξεχάστηκα.....

    σε είδα ολοκαίνουργιο φουζουρού τρίτης γενεάς....

    το πρώτο που βλέπω λαιβ στο δρόμο.... ίσως να έπρεπε να το βγάλω φωτό.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  8. #533
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Σε είδα χθες Caspian Blue Triumph Tiger 1050...

    ...μακρυψάλιδο!



  9. #534
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    Σε ειδα στην εγνατια με μια βεσπα..κινεζικη? Το γιολο πως τα λενε τσουλουφι σου να ανεμιζει και να εισαι σαν ευχουλης αχ τι μου θυμησες χαχα η βαλε κρανος η κουρεψου!

  10. #535
    σε είδα χτες βράδυ τιντιεμ με μπουριά να φεύγεις από το φανάρι του φλοίσβου με όρθια και πολύ θόρυβο

    σε είδε και η κόρη μου

    "μπαμπά ο κύριος δε φοράει κράνος. πρέπει πάντα να φοράμε κρανος γιατί μπορεί να χτυπήσουμε"

    σε καλό δρόμο είμαστε

    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #536
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε είδα στην Εθνική να περνάς με το αμάξι σου ξυστά μας επίτηδες προφανώς για να μας ρίξεις με το ασημί golf ή focus, τα πόδια όμως στην πλάτη όταν σε πήρα από πίσω, τι ζιγκ ζαγκ έκανες και τι δεν έκανες για να φύγεις όσο πιο γρήγορα μπορείς "μάγκα" του κώλου, νόμιζα ότι θα πέσεις μέχρι και στο φορτηγό πάνω από τον φόβο σου, θα έπρεπε να ντρέπεσαι για αυτό που έκανες και την επόμενη φορά να θυμάσαι τι θα μπορούσες να πάθεις και εσύ ο ίδιος, σε άφησα να φύγεις Αττική οδό τομάρι.
    Τελευταία τροποποίηση από BoSS_Man*; 03/07/2015 στις 17:46.

  12. #537
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα να αλλάζεις λωριδα χωρις φλας και κλασικα κωβοντας το τιμονι & οποιον παρει ο χαρος...
    Ισα που προλαβα να κανω τερμα δεξια και την γλυτωσα...
    Οταν καταλαβες τι εκανες μου εκανες νοημα οτι δεν με ειδες...τουλαχιστον αναβε το γ@μημενο φλας να σε δω εγω... τι να πω ρε π@υστη μου...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #538
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    σε είδα gpz600 στην πένα. κουκλί!

  14. #539
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Με ειδα με το σκουτερ,να χάνω το μπροστινό και να βαζω πόδι για να έρθει. ........
    Σπορι σπορι θα τον μαζευα τον καφε απο τον δρόμο. .....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #540
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σας είδα στα φανάρια της Πειραιώς στο ύψος της Χαμοστέρνας να βρίζετε τον κόσμο που πήγε να βγάλει απο το ΑΤΜ το υπέρογκο ποσό των 50 ευρώ.Ζώα ακράνωτα πάνω στο σκουτεράκι και τα 2.Μάλλον απο τους επαναστάτες του καφέ μου ανήκετε και οι 2 κλαρίνογαμπροί...Είχατε όρεξη για μαγκιές μαλακισμένα βραδυάτικο καθώς πηγαίνατε για το γκάζι να την πέσετε σε κανα ξεκώλι 2ας διαλογής και είπατε να το παιξετε ιστορία;Κάτι τέτοια σκουπίδια σαν κ εσάς κυκλοφορούν ελεύθερα και μετά θέλουμε κ αλλαγή ρε γαμώτο...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF