Σελίδα 4 από 136 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #46
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα πορτοκαλί Versys με αυτοκόλλητο moto να μπαινεις για service σε εξουσιοδοτημένο. Ήθελα να ξερα όμως. Το οτι τα λάστιχά σου είναι του 08 και σχεδόν σε κατάσταση σλικ με σκισίματα πριν τα λινά, δε σε βάζει σε σκέψεις για την ασφάλειά σου?

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Σε άκουσα ένα βροχερό απόγευμα, ενώ αγόραζα τσιμούχες στον Εμβολο, εγώ και όλα τα μαγαζία με ανταλλακτικά στον βαρδάρη να περνάς σούζα με γαλάζιο ΙΤ 250, βγήκαμε όλοι έξω, μερικοί με τα πιστόνια και τα φίλερ στα χέρια, ενας κόματος με μίνι σε έκανε να χάσεις λίγο την ισοροπία, αλλά τελικά κρατήθηκες ανεβαίνοντας στο πεζοδρόμιο, πάντα εν σούζι, ενώ ο λαός φώναζε, Πουτ.....να...θα το σκοτώσεις το παιδί....
    Τελευταία τροποποίηση από Μανολης67; 06/03/2015 στις 20:26.

  3. #48
    Σε είδα τριμάλακα ταρίφα με το μερτσεντέ να κάνεις παλαβή σφήνα πλακωμένος από τέρμα δεξιά στο φανάρι Λ. Αθηνών με Σπύρου Πάτση, τέρμα αριστερά, ξυστά μπροστά μου. Δεν έδωσα σημασία. Στο επόμενο φανάρι έφυγες πάλι γ@μιώντας, δεν έδωσα σημασία. Στο τελευταίο φανάρι της Λ. Αθηνών πριν τη γέφυρα έκανες ακόμα μία τεράστια ηλίθια σφήνα από τέρμα αριστερά στην λωρίδα τέρμα δεξιά (τρεις διέσχισες κόπρε χωρίς φλας και χωρίς να κοιτάς μόνο για να μην είσαι δεύτερο αυτοκίνητο στο φανάρι) και πέρασες πάλι ξυστά μπροστά μου. Σου πέταξα φώτα μπας και καταλάβεις ότι κάποιος είναι πίσω αλλά αδιάφορος έκανες πάλι αριστερά. Μετά περίμενες να σε περάσω για να με πας κολλητά από πίσω με τους προβολείς αναμμένους, μέχρι που έστριψα για Λαμία. Και ενώ είχες βγει αριστερά πριν την ΕΟ (θεωρητικά για Πειραιά) έστριψες πάλι πίσω μου με τα μεγάλα φώτα αναμμένα. Όχι κωλοδάχτυλο, έπρεπε να σου σπάσω τον καθρέφτη ή και τα μούτρα. Αλλά από ταρίφα κομπλεξικό περιμένω κάτι καλύτερο; Όχι. Εσύ να κάνεις το παιχνιδάκι σου με την κούρσα και ποιός ζει ποιός πεθαίνει γύρω σου. Ο επόμενος που θα πετύχεις και θα του κάνεις τέτοια μαλακία, εύχομαι να θέλει να ασχοληθεί μαζί σου.

  4. #49
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το bandit σου, να θελεις ανοιγματα...
    Ειχα ξεχασει πως ακουγεται το μοτερ μετα τις 6.000rpm!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα χθες βράδυ μαύρο Cupra στη Λιοσίων στις Τρεις Γέφυρες, να σε περνάω
    από την εξωτερική και εσύ να ανοίγεσαι και να με κλείνεις πάνω στη στροφή.

    Αφού δεν το'χεις παλικάρι μου, γιατί δεν μένεις στις ευθείες μόνο;




    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    ο λαός φώναζε, Πουτ.....να...θα το σκοτώσεις το παιδί....
    λολ :rotflmao:

  6. #51
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα ομορφιά μου, με τις βαλβίδες σου ρυθμισμένες, τα καρμπυρατεράκια σου καθαρά και συγχρονισμένα, σερβαρισμένη και έτοιμη για εαρινές εξορμίσεις
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Χθες βράδυ. Πέτρου Ράλλη κ Κηφισού φανάρι.
    Λευκό Dorsoduro 1200 με ακράνωτο ανάβατη πάνω.

    Ανάβεις τσιγάρο, καρφώνεις μια πρώτη και χάνεσαι στην εθνική. Μαγεία...

  8. #53
    Νέο μέλος Το avatar του/της Τζιμ Άνταμς
    Εγγραφή
    19/11/2014
    Μηνύματα
    20
    Σε είδα το προηγούμενο σάββατο με την βροχή, σε κάθετο στην 62 Μαρτύρων στο Ηράκλειο να κατεβαίνεις τσουλίθρα μπλοκαριστός προς το σταυροδρόμι και να παρακαλάμε όλοι αν θα σταματήσεις πριν βγεις στεγνά μες στην κίνηση. Ευτυχώς δεν έβαλες από κάτω την κοπελίτσα με το σκούτερ.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Σε ειδα σπυρο γριβα να ημαστε παρεα στο ιδιο μαγαζι για ψωνια...
    Σε ειδα περιπολικο να ανοιγεις την πορτα απτην πλευρα του δρομου χωρις να κοιτας και παραλιγο να μπω μεσα..
    Σε ειδα φουρναρισα την ωρα που διαλεγα ψωμι να με κοιτας στο παντελονι τι να κανουμε μου σηκωθηκε να την κοψω?Sorry αν σε αναστατωσα..

  10. #55
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα συνφορουμίτη να κάνεις τον καθιερωμένο σου περίπατο και να με χαιρετάς στο ίδιο σημείο πάλι.αυτή ειναι η δύναμη του φόρουμ.
    Φίου φίου φι φι φίου

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σας βλέπω ολο και περισσοτερους καθε μερα ,με τα λαστιχα στα λινα...

  12. #57
    .....gs1000g.....

    Μεγκλα..... Μπραβο μαγκα.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #58
    Σε ειδα κιτρινο rd350 "καινουρΓιο", κατα τις 12 γεφυρα Μεταμορφωσης, εστριψες για Μενιδι. Ωραιος.

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Εβλεπα συχνά εσένα και το μηχανάκι σου ασημένιο FZR 750, από τα πρώτα που είχαν περπατήσει Θεσσαλονίκη, παρκαρισμένο μπροστά απο την Μπουγάτσα ο Κώστας στην Πλατεία Ναυαρίνου στην Θεσσαλονίκη, δίπλα στον κινηματογράφο, το βραδύ σχόλναγες.......και είχες βάλει στοιχημα με το κόσμο πότε θα έσπαγε το FZR ...μετά από πόσες κόντρες, σε ποιό φανάρι.άλλαξες πάρα πολλά (πίσω ) λαστιχα, πέρασαν πολλές νύκτες και πολλά φανάρια στην Παραλιακή τα ξημερώματα στα κόκκινα,....αλλά το FZR τίποτα...

  15. #60
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το triumph να γλυτωνεις κουτι με ελιγμο στο παρα 5!
    Ευτυχως ειχα προβλεψει και ειχα κρατησει αποσταση... Οταν καταλαβες τι εγινε μου ζητησες συγγνωμη που με εκλεισες...ok... αφου δεν πεσαμε δεν τρεχει τιποτα!
    Μου ευχηθηκες και καλο δρομο...... τελικα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Σελίδα 4 από 136 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454104 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF