Σελίδα 1 από 136 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962

    ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

    Συνεχίζουμε από εδώ...

    Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται.

  2. #2
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα βλαμμενε με το micra να περνας το στοπ αερα με μπλοκαρισμενους τροχους! Ευτυχώς που το περιμενα. Σε ειδα κ εσένα βυτιοφορο να πηγαίνεις με 120 χλμ πορεια στην εθνικη..... το νου σας εκει εξω!

  3. #3
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    σας ειδα και σημερα να εχετε αποκλεισει ραμπες ΑΜΕΑ με τα κουτια σας για να παρετε καφε.
    Τελευταία τροποποίηση από DAYMAN; 18/02/2015 στις 14:36.

  4. #4
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε είδα με το xt να κανεις σφηνες και να οδηγεις με τα χερια σε ''Π''...στυλ φουσκοτος και καλα....
    Να 'σαι καλα, γελασα πολυ!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #5
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα με το ΚΙΑ, να σφάζεις κόκκινο και μετά να μου κολλάς από πίσω και επειδή δεν σε άφησα να περάσεις, μετά το επόμενο φανάρι, μας πέρασες 5 αυτοκίνητα στη σειρά και στο αντίθετο ρεύμα ερχόταν άλλος..ευτυχώς δεν έγινε το μοιραίο..γιδι ...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε είδα με το (καλοπροσεγμενο) YAMAHA TRICKER 250 που δεν το εχω ξαναδει να κυκλοφορεί,και πολυ μου αρεσε...!!

  7. #7
    Σας ειδα να εχετε κανει το παρκινγκ του ΑΒ στην εθνικη πιστα ντριφτ με μια 5αρα.

  8. #8
    Σας είδα.....

    - σκουτεράκι δικάβαλο, το κράνος η κοπελιά, τα αυτάκια τα τιγρέ ο ιππότης ο άντρας/οδηγός.... σκέτη τρέλα....

    - παπάκι, να χιονίζει το βράδυ στην εθνική, καράφλας ο οδηγός, το κράνος στον αγκώνα.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  9. #9
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα φίλε να έρχεσαι απο το πάρκινγκ να βοηθήσεις να σηκώσουμε μαζί το τζιξέρι γιατί σα μαλάκας όπως πήγα να παρκάρω το δίπλωσα λίγο παραπάνω έχασα ισορροπία και έπεσε σακατ'.....Ευτυχώς 0 ζημιά ούτε καν τα μανιτάρια γιατί το άφησα να πέσει ελεγχόμενα....

  10. #10
    Σε ειδα να ''σφαζεις'' το κοκκινο και να ερχεσαι καταπανω μου,παλιοταριφα με το ''αγοραιο'' Mercedes και τελευταια στιγμη να φρεναρεις Ολυνθου με Διαγορα.Στο παρα '5 δεν με ''καρφωσες αλλα εισαι και κωλοφαρδος που ειχα την μικρη στο πισω καθισμα......γιατι αλλιως θα γυρναγες στο χωριο σου με ενα κινητο και ενα Mercedes ταξι στον κωλο σου.
    Βλακα παλιοχωριατη παλιοταριφα Ελληνα!!!!!!! Α'ι' σιχτιρ πια.......ΑΠΟ ΤΥΧΗ ΖΟΥΜΕ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ!!!!!!! ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ''ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???????
    Εδωσες 60.000 στον Γερμαναρα για το βρωμοταξι...........BLUETOUTH ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Σας ειδα(κ σας βλεπω)να φευγετε καθημερινα με σουζιδια κ κοφτες από το φαναρι στην Βουλιαγμένης(χαμηλα γλυφαδα) καθημερινα κ γουστάρω να πω την αληθεια μου...κ οσο ανοιγει ο καιρος ειστε κ πιο πολλοι!!
    Ride(s) the wind of change...

  12. #12
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα καμηλομουρη με το πεζω να με κλεινεις βαρβατα στην εθνικη. Ευτυχώς δουλεψαν τα φρενα. Αει σιχτηρ γλυμουτσα!

  13. #13
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα αλατιέρα να έρχεσαι από το αντίθετο ρεύμα και να μου ρίχνεις το αλάτι πάνω στο κουτί...Νομίζω πως είναι έτοιμο για το φούρνο με πατάτες...
    πέρα από την πλάκα, ευτυχώς δεν έγινε ζημιά στο χρώμα...

  14. #14
    όταν είσαι στο δρόμο θέλει και λίγο μυαλό....

    τι νόημα έχει να κάνεις την ευγενή και να σταματάς για να αφήσεις τον άλλον να περάσει σε δρόμο που εσύ εχεις προτεραιότητα και χωρίς να κοιτάξεις αν πίσω σου έρχονται άλλοι, δεν ξέρω.... αλλα και πες οτι σε έπιασαν οι καλές σου.... αφού ρε συ, ήταν μπλοκαρισμένος ο δρόμος για τον άλλον, δεν μπορούσε να περάσει.... εσύ είχες σταματήσει και ο άλλος δεν πέρναγε, που να πάει δλδ, δεν το είδες?
    Ευτυχώς σε είδα εγώ, έστω την ύστατη στιγμή.....


    υγ... αβς και πάλι αβς....
    πουτσ@@@@@@@@@

  15. #15
    Τρικύλινδρος Διφάναρος
    Εγγραφή
    16/09/2014
    Μηνύματα
    196
    Θεςςαλονικη. Σε είδα βραδυάτικα φίλε με το πορτοκαλί τρικύλινδρο εγγλεζάκι και μου άρεσε πάρα πολύ. Σταματήσαμε στο φανάρι (εγώ με μαύρο Tiger 800) και χάζευα το πανέμορφο μηχανάκι σου. Ηταν και απόκριες και είχες κολλημένο στο κράνος σου ένα μικρο κουκλάκι με ελατήριο που πήγαινε πέρα δώθε. Σου το έδειξα και σου κανα thumb-up και μου έκανες ένα τεράστιο ευχαριστώ με κίνηση του κεφαλιού. Να σαι πάντα καλά μικρέ εδελφέ, καλόυς δρόμους και πάντα χαμογελαστός!!!

Σελίδα 1 από 136 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF