Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 162

Θέμα: ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΑΙΤΙΟ ΚΑΙ ΕΥΡΕΣΗ ΨΕΥ

  1. #16
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Ο άνθρωπος έχει 1000 δίκια και επειδή εκφράστηκε όπως εκφράστηκε πάτε να τον κάνετε ψυχοπαθή. Φίλε επειδή δεν έχεις γράψει κάτι επώνυμο παρά μόνο μια απλή περιγραφή του συμβάντος δε κινδυνεύεις καθόλου.
    Το αν θα προχωρήσεις νομικά για το ηθικό του πράγματος είναι δικό σου ζήτημα. Αν έχεις χρόνο όρεξη και χρήμα να σπαταλήσεις για τη δίκη πάρτους και τα σώβρακα.
    Κατά τα άλλα κατανοούμε όλοι μας την αγανάκτησή σου αλλά εφόσον γυρνάει υπέρ σου το σκηνικό χαλάρωσε.
    ρε φίλε να σαι καλά. δεν μασάω από ηθικόβλακες και ξέρω πολύ καλά πότε κινδυνεύω όταν βρίζω. αυτοί που πουλάνε θεωρία δεν ξέρουνε, γι αυτο δεν απαντήσανε μόλις είπα, "ποιος θα μου κάνει μήνυση? ποιον ακριβώς έβρισα?" Θα προχωρήσω νομικά εκτός κι αν μέσα στην εβδομάδα η άλλη ασφαλιστική, με πληρώσει.Με τον χρόνο δεν έχω θέμα. Όσο για χρήμα, έχω νομική προστασία, οπότε δε θα μου φύγει καθόλου. Τα σώβρακα πάντως θα τους τα πάρω και ιδίως του ψευδομάρτυρα που αλήθεια, παρακαλάω να εμφανιστεί (γιατί ακόμα δεν έχει εμφανιστεί).
    Εμ είναι να μην αγανακτείς ρε φίλε με τέτοια υποκείμενα? Αντι να λέει που δεν σκοτώθηκε κανένας, ο μπάσταρδος, παει να γλιτώσει τι? να μην αυξηθούν τα ασφάλιστρά του 20 ευρώ το εξάμηνο? Ας τρέχει τώρα στα δικαστήρια να του γίνει μάθημα. Απλώς αυτός πίστευε ότι επειδή δεν υπήρχε μάρτυρας και είπε ότι βρήκε έναν αυτος, εγώ δεν θα τον κηνυγούσα. Θα το σκυλομετανιώσει.

  2. #17
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Φιλε επειδή όπως λες η αλήθεια λέγεται ωμά.Μην δίνεις αμάξι σε γυναίκα.Οριστε τι έπαθες τώρα.
    ρε φίλε και εγώ να οδηγούσα τι θα άλλαζε? η απέναντι ήρθε κι επεσε πάνω μας από το αντίθετο ρεύμα.

  3. #18
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    ρε φίλε και εγώ να οδηγούσα τι θα άλλαζε? η απέναντι ήρθε κι επεσε πάνω μας από το αντίθετο ρεύμα.
    επειδή ζήτησες συμβουλες στο πρώτο σου ποστ just sayin'.
    Μπορεί να άλλαζε και κάτι ποτέ δεν ξέρεις.
    Φίου φίου φι φι φίου

  4. #19
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Εισαι σε μια φαση που θα πρεπει να κανεις υπομονη.... Καλο θα ηταν να προσεχεις τι που πως λες ότι λες....

    Σκεψου οτι θα μπορουσαν να ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα για την γυναικα σου και χαλαρωσε

    Σε ιδια φαση ειμαι και γω εδω και δυο εβδομαδες
    φίλε όταν έχεις την αλήθεια με το μέρος σου, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα. Εγώ έχασα τον ύπνο μου με αυτά τα ****** . πόσο ήρεμος μπορείς να είσαι όταν ακους να σου λεει κατάμουτρα ότι εσείς πέσατε πάνω μας και υπάρχει μάρτυρας γι αυτο? δηλ. όταν σου λέει στα μούτρα ότι θα πούμε ψέματα?
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 10/03/2015 στις 12:06.

  5. #20
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Γιατί δεν πας σε αυτοκινητάδικο φόρουμ κι ήρθες εδώ σημερα να γραφείς και να γράψεις αυτό σαν πρώτο σου ποστ/θρεντ;

    Εκεί θα έχουν περισσότερες εμπειρίες σε τέτοιου είδους τροχαία.

    αν θέλεις πες μου τέτοια φόρουμ

  6. #21
    τράβηξέ το μέχρι τέλους. Διεκδίκησε ψυχική οδύνη για την ταλαιπωρία σου, φθορές σε ρούχα παπούτσια και ότιδήποτε άλλο μπορεί να μπει μέσα.
    Μην τους χαριστείς ούτε όταν θα παρακαλάνε...
    Ο οδηγός του ΚΤΕΛ καλό θα ήταν να πάει από τώρα να κάνει μία δήλωση στην τροχαία για να μην εμφανιστεί φάντης μπαστούνι όπως ο δικός τους μάρτυρας...


    Σχετικά με την υβριστική περιγραφή, προφανώς είσαι ενοχλημένος και εκνευρισμένος αλλά ενδεχομένως να ενοχλεί στο γραπτό εδώ μέσα.
    Περί δημόσιας εξύβρησης, η υπερβολή είναι υπερβάλουσα... ένας τύπος ονόματι profitis μπήκε σε ένα φόρουμ και έγραψε μια ιστορία... πού υπάρχει προσβολή, εναντίον ποιού ονόματος και από ποιόν... δεν κατάλαβα!

  7. #22
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    τράβηξέ το μέχρι τέλους. Διεκδίκησε ψυχική οδύνη για την ταλαιπωρία σου, φθορές σε ρούχα παπούτσια και ότιδήποτε άλλο μπορεί να μπει μέσα.
    Μην τους χαριστείς ούτε όταν θα παρακαλάνε...
    Ο οδηγός του ΚΤΕΛ καλό θα ήταν να πάει από τώρα να κάνει μία δήλωση στην τροχαία για να μην εμφανιστεί φάντης μπαστούνι όπως ο δικός τους μάρτυρας...


    Σχετικά με την υβριστική περιγραφή, προφανώς είσαι ενοχλημένος και εκνευρισμένος αλλά ενδεχομένως να ενοχλεί στο γραπτό εδώ μέσα.
    Περί δημόσιας εξύβρησης, η υπερβολή είναι υπερβάλουσα... ένας τύπος ονόματι profitis μπήκε σε ένα φόρουμ και έγραψε μια ιστορία... πού υπάρχει προσβολή, εναντίον ποιού ονόματος και από ποιόν... δεν κατάλαβα!
    έτσι ακριβώς φίλε. η τροχαία κάνει προανάκριση και θα καλέσει τους μάρτυρες. τότε θα πάει κι ο οδηγός των κτελ. δεν μπορεί να πάει πριν τον καλέσουνε.
    αυτοί που πήγανε να το παίξουνε ειδήμονες και αγράματοι δικηγόροι, όπως βλέπεις εξαφανίστηκαν μετά την απάντησή μου. ξέρεις σε έναν βλάκα που προσπαθεί να το παίξει έξυπνος, φτάνει απλώς να του απαντήσεις, δείχνοντάς του ότι έχεις καταλάβει πόσο βλάκας είναι. μετά εξαφανίζεται. έτσι συμβαίνει.
    ευχαριστώ αλάνι

  8. #23
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    φίλε όταν έχεις την αλήθεια με το μέρος σου, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα. Εγώ έχασα τον ύπνο μου με αυτά τα ******. πόσο ήρεμος μπορείς να είσαι όταν ακους να σου λεει κατάμουτρα ότι εσείς πέσατε πάνω μας και υπάρχει μάρτυρας γι αυτο? δηλ. όταν σου λέει στα μούτρα ότι θα πούμε ψέματα?
    Ναι αλλά χαλάρωσε με τους χαρακτηρισμους σου. Το φόρουμ είναι δημόσιο και διαβάζουν όλες οι ηλικίες.

    Τα "σβήνω" για να μην στείλω ολόκληρο το θρεντ.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #24
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ναι αλλά χαλάρωσε με τους χαρακτηρισμους σου. Το φόρουμ είναι δημόσιο και διαβάζουν όλες οι ηλικίες.

    Τα "σβήνω" για να μην στείλω ολόκληρο το θρεντ.
    καλά η υποκρισία σε όλο το μεγαλείο. φίλε δεν με απασχολεί αν είσαι διαχειριστής η αν θα σβήσεις το θέμα. πάντα στη ζωή μου μιλάω ωμά, ειλικρινά και δεν με νοιάζει ποιον έχω απέναντί μου. με νοιάζει μόνο η αλήθεια. και η αλήθεια ξέρεις ποια είναι? ότι "όλες οι ηλικίες" που λες κυκλοφορούνε με ενα smartphone και ενα tablet στα χέρια, και μπαίνουνε σε ιστοσελίδες που δεν έχει μόνο κακές λέξεις. αν εσύ νομίζεις οτι το 2015 κάποιος θα σοκαριστεί ή θα επηρεασθεί ή θα διαμορφώσει χαρακτήρα επειδή θα δει τη λέξη καριόλιδες γραμμένη σε μια αληθινή ιστορία, είσαι πολύ νυχτωμένος.

  10. #25
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Φίου φίου φι φι φίου

  11. #26
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    καλά η υποκρισία σε όλο το μεγαλείο. φίλε δεν με απασχολεί αν είσαι διαχειριστής η αν θα σβήσεις το θέμα. πάντα στη ζωή μου μιλάω ωμά, ειλικρινά και δεν με νοιάζει ποιον έχω απέναντί μου. με νοιάζει μόνο η αλήθεια. και η αλήθεια ξέρεις ποια είναι? ότι "όλες οι ηλικίες" που λες κυκλοφορούνε με ενα smartphone και ενα tablet στα χέρια, και μπαίνουνε σε ιστοσελίδες που δεν έχει μόνο κακές λέξεις. αν εσύ νομίζεις οτι το 2015 κάποιος θα σοκαριστεί ή θα επηρεασθεί ή θα διαμορφώσει χαρακτήρα επειδή θα δει τη λέξη καριόλιδες γραμμένη σε μια αληθινή ιστορία, είσαι πολύ νυχτωμένος.
    τώρα είσαι φάουλ. με την εγγραφή σου αποδέχτηκες κανόνες. τα παιδιά στο moto δεν είναι υποχρεωμένοι να ανέχονται οποιαδήποτε αλλαγή των κανόνων γιατί εσύ μπήκες με νεύρα και βρίζεις ασύστολα.
    είναι σαν να έρχομαι στην αυλή σου και να βάζω το σκύλο μου να χέσει επειδη βρήκα χώμα σε μια γωνιά. δικιά σου η αυλή αλλά το σκατό στο χώμα πάει.

  12. #27
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    τώρα είσαι φάουλ. με την εγγραφή σου αποδέχτηκες κανόνες. τα παιδιά στο moto δεν είναι υποχρεωμένοι να ανέχονται οποιαδήποτε αλλαγή των κανόνων γιατί εσύ μπήκες με νεύρα και βρίζεις ασύστολα.
    είναι σαν να έρχομαι στην αυλή σου και να βάζω το σκύλο μου να χέσει επειδη βρήκα χώμα σε μια γωνιά. δικιά σου η αυλή αλλά το σκατό στο χώμα πάει.
    συμφωνώ σε αυτό που λες, όπως το λες

  13. #28
    Σε παρομοια περιπτωση, που υπηρχε μαρτυρια του παθωντα οδηγου οτι εκλεισε τα ματια του, το δικαστηριο εβγαλε αποφαση ας πουμε 60-40 υπαιτιοτητα του αλλου, ο οποιος ισχυριστηκε οτι ξαναμπηκε στο ρευμα του.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  14. #29
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από profitis Προβολή μηνύματος
    καλά η υποκρισία σε όλο το μεγαλείο. φίλε δεν με απασχολεί αν είσαι διαχειριστής η αν θα σβήσεις το θέμα. πάντα στη ζωή μου μιλάω ωμά, ειλικρινά και δεν με νοιάζει ποιον έχω απέναντί μου. με νοιάζει μόνο η αλήθεια. και η αλήθεια ξέρεις ποια είναι? ότι "όλες οι ηλικίες" που λες κυκλοφορούνε με ενα smartphone και ενα tablet στα χέρια, και μπαίνουνε σε ιστοσελίδες που δεν έχει μόνο κακές λέξεις. αν εσύ νομίζεις οτι το 2015 κάποιος θα σοκαριστεί ή θα επηρεασθεί ή θα διαμορφώσει χαρακτήρα επειδή θα δει τη λέξη καριόλιδες γραμμένη σε μια αληθινή ιστορία, είσαι πολύ νυχτωμένος.
    Ναι σωστά.

    Σου ευχομαι να σου πανε όλα καλά στο δικαστήριο και μην ξεχάσεις να χαρακτηρίσεις με τον ίδιο τρόπο τους κατηγορουμενους μπροστά στον δικαστή.

    Επιπλέον, στο φορουμ έχουμε κανόνες.
    Αν τους αποδέχεσαι έχει καλώς. Αν όχι, πρόβλημά σου.
    Αν εχεις νεύρα, πιες ξύδι και μιλα καλύτερα γιατί κι εγώ δεν εχω μάθει να κρύβομαι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #30
    Banned
    Εγγραφή
    10/03/2015
    Μηνύματα
    61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Σε παρομοια περιπτωση, που υπηρχε μαρτυρια του παθωντα οδηγου οτι εκλεισε τα ματια του, το δικαστηριο εβγαλε αποφαση ας πουμε 60-40 υπαιτιοτητα του αλλου, ο οποιος ισχυριστηκε οτι ξαναμπηκε στο ρευμα του.
    στη δική μας περίπτωση, όχι μόνο δεν ξαναμπήκε στο ρεύμα του, αλλά βρέθηκε τουμπαρισμένος στο δικό μας το ρεύμα

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τροχαίο ατύχημα και εγκατάλειψη (Λάρισα)
    από Kalemg στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 124
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2009, 01:12
  2. ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ Κ6
    από tolispolo στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2008, 13:58
  3. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2007, 13:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF